“Zoti është i madh”, Stresi reagon për herë të parë pas triumfit në Big Brother

para një jave - Reporteri

Mbrëmjen e djeshme, më 17 mars, Stresi u zgjodh fitues i edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova. Ai fitoi plot 160 mijë euro nga çmimi i madh 200 mijë, pasi nga 10 mijë u ndanë për katër finalistët...

VIDEO/ Stresi reagon për herë të parë pas fitores së 'BBVK'

para një jave - Syri.net Kosova

Mbrëmjen e djeshme (17 mars) Stresi u zgjodh fitues i edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova. Ai fitoi plot 160 mijë euro nga çmimi i madh 200 mijë, pasi nga 10 mijë u ndanë për katër finalistët e...

Stresi tregon ‘sekretin’ si e fitoi Big Brother Kosova?

para një jave - NOA

Mbrëmjen e djeshme (17 mars) Stresi u zgjodh fitues i edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova. Ai fitoi plot 160 mijë euro nga çmimi i madh 200 mijë, pasi nga 10 mijë u ndanë për katër finalistët e...

“Zoti është i madh”, Stresi reagon pas fitores së “BBVK”: U munduan të më mposhtnin, por i përcolla të gjithë

para një jave - Albeu

Stresi u zgjodh fitues i edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova ku fitoi plot 160 mijë euro. Së fundmi ai ka reaguar për herë të parë pas daljes nga shtëpia dhe pas fitores në këtë “reality show”....

U shpall fitues i BBV Kosova, vjen reagimi i parë i Stresit

para një jave - OraInfo

Stresi është shpallur mbrëmë fitues i Big Brother VIP Albania . Ai ishte në garë të ngushtë me Vedatin, por që në fund ai arriti të fitojë çmimin e madhe. Reperi nga Shqipëria ka bërë një reagim pas daljes...

Fitoi “BBV Kosova”, reagon për herë të parë Stresi

para një jave - Gazeta Express

Mbrëmjen e djeshme, më 17 mars, Stresi u zgjodh fitues i edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova. Ai fitoi plot 160 mijë euro nga çmimi i madh 200 mijë, pasi nga 10 mijë u ndanë për katër finalistët...

VIDEO/ Stresi reagon për herë të parë pas fitores së 'BBVK'

para një jave - Syri

Mbrëmjen e djeshme (17 mars) Stresi u zgjodh fitues i edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova. Ai fitoi plot 160 mijë euro nga çmimi i madh 200 mijë, pasi nga 10 mijë u ndanë për katër finalistët e...

Fitoi spektaklin, Stresi deklarohet për herë të parë pas triumfit në Big Brother

para një jave - Lajmi.net

Mbrëmjen e kaluar, më 17 mars, Stresi u zgjodh fitues i edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova. Ai fitoi plot 160 mijë euro nga çmimi i madh 200 mijë, pasi nga 10 mijë u ndanë për katër finalistët...

‘Zoti është i madh’, Stresi reagon për herë të parë pas fitores së “BBVK”: Fitore e madhe, u munduan të më mposhtnin, po i përcolla

para një jave - Lexo

Stresi u zgjodh fitues i edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova ku fitoi plot 160 mijë euro. Së fundmi ai ka reaguar për herë të parë pas daljes nga shtëpia dhe pas fitores në këtë ‘reality show’....

Pasi fitoi BBVK, reagon për herë të parë Stresi: Zoti është i madh, kështu jam unë…!

para një jave - Java News

Pas përfundimit të BBVK dhe fitores, Stresi ka reaguar për herë të parë me anë të një videoje live në rrjetet sociale. Ndër të tjera ai ka thënë: “Ju falënderoj shumë të gjithëve që më keni votuar. Ka...

Stresi reagon pasi u shpall fitues në BBVK

para një jave - Revista Kosovarja

Stresi u zgjodh fitues i edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova. Ai fitoi plot 160 mijë euro nga çmimi i madh 200 mijë, pasi nga 10 mijë u ndanë për katër finalistët e tjerë. Artisti i njohur falënderoi...

Fitoi 160 mijë euro, reagon Stresi pas fitores së “BBVK”

para një jave - FaxWeb

Mbrëmjen e djeshme (17 mars) Stresi u zgjodh fitues i edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova. Ai fitoi plot 160 mijë euro nga çmimi i madh 200 mijë, pasi nga 10 mijë u ndanë për katër finalistët e...

Fitoi “BBV Kosova”, reagon për herë të parë Stresi

para një jave - Gazeta10

Mbrëmjen e djeshme, më 17 mars, Stresi u zgjodh fitues i edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova. Ai fitoi plot 160 mijë euro nga çmimi i madh 200 mijë, pasi nga 10 mijë u ndanë për katër finalistët...

Stresi reagon pasi u shpall fitues në BBVK: Ju falënderoj shumë të gjithëve që keni votuar, kam qenë vetvetja

para një jave - Lajm

Stresi u zgjodh fitues i edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova. Ai fitoi plot 160 mijë euro nga çmimi i madh 200 mijë, pasi nga 10 mijë u ndanë për katër finalistët e tjerë. Reperi nga Shqipëria...

Stresi reagon pasi u shpall fitues në BBVK: Ju falënderoj shumë të gjithëve që keni votuar, kam qenë vetvetja

para një jave - Arbresh

Stresi u zgjodh fitues i edicionit të parë të Big Brother Vip Kosova. Ai fitoi plot 160 mijë euro nga çmimi i madh 200 mijë, pasi nga 10 mijë u ndanë për katër finalistët e tjerë. Reperi nga Shqipëria...

Stresi reagon pasi u shpall fitues në BBVK

para një jave - Shqip

Stresi është shpallur mbrëmë fitues i Big Brother VIP Albania. Ai ishte në garë të ngushtë me Vedatin, por që në fund ai arriti të fitojë çmimin e madhe. Reperi nga Shqipëria ka bërë një reagim pas daljes...

Luizi e pranon sërish | Më vjen të plas, unë nuk e fitoj Big Brother-in

para 2 jave - Epoka e Re

Luiz Ejlli, këngëtari dhe personazhi më i pëlqyer deri më tani i “Big Brother Vip 2”, ëshntë shprehur disa herë se nuk do ta fitojë çmimin e madh të Big Brother. Edhe ditën e sotme gjatë një bisede me...

Çfarë ka ndodhur me Luizin? Prej disa kohësh thotë: ‘Më vjen të plas, por nuk do ta fitoj Big Brother’

para 2 jave - InfoShqip

Luiz Ejlli është shprehur edhe një herë tjetër se nuk do të jetë ai fituesi i këtij edicioni të “Big Brother VIP”. gjatë një bisede me Olta Gixharin dhe Armaldo Kllogjerin, këngëtari i njohur tha se ai...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK