Arbenita Ismajli reagon pasi Xhuli nuk doli fituese e BBVK

para një jave - OraInfo

Xhuli nuk doli fituese e BBVK, reagon Arbenita Ismajli. Modelja nga Drenica, Xhuliana Nura u rendit e treta nga pesë banorët finalist të Big Brother VIP Kosova, ndërsa çmimin e madh e fitoi reperi nga...

Xhuli nuk doli fituese e BBVK, reagon Arbenita Ismajli: Edhe një herë tjetër drejtësia nuk shkon në vend

para një jave - Telegrafi

Modelja nga Drenica, Xhuli Nura u rendit e treta nga pesë banorët finalist të Big Brother VIP Kosova – teksa çmimin e madh e fitoi reperi nga Shqipëria, Stresi. Mes shumë reagimesh, një tjetër personazh...

Xhuli nuk e fitoi BBVK, reagon Arbenita Ismajli

para një jave - Shqip

Juliana Nura ishte e eliminuara e tretë në natën finale të Big Brother Vip Kosova. Lajmin e eliminimit nuk e priti mjaftë mirë, pasi fytyra e saj e mërzitur tregonte të gjithën. Por, pas daljes ajo ka...

U shpall fitues i Big Brother Vip Kosova, Stresi merr urimin nga ish-partnerja: Krenare për ty…

para një jave - Panorama

Mbrëmjen e djeshme ishte finalja e madhe e Big Brother Vip Kosova ku fitues u shpall këngëtari Arkimed Lushaj i njohur si Stresi. Stresi ka arritur t’i mposhtë të katër konkurrentët e tjerë që kishte në...

Ish-partnerja e Stresit, Keisi uron fitoren: Nuk kishte si të ndodhte ndryshe, e lumtur për ty!

para një jave - Pa censure

Reperi i njohur, Stresi u shpall fitues i edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova. Në këtë rrugëtim të gjatë prej 103 ditësh izolimi në shtëpinë e famshme, reperi nga Shqipëria ka shfaqur edhe një...

Xhuli nuk e fitoi “BBVK”, reagon Arbenita Ismajli

para një jave - Revista Kosovarja

Blogerja ka bërë një postim në storien e saj në Instagram. Arbenita Ismajli ka postuar foton e Xhulit dhe ka shkruar se e ka merituar fitoren, shkruan “Kosovarja”. Ajo ka thënë se ‘edhe këtë herë u dëshmua...

Leonora Jakupi për Stresin dhe Xhulin: Kryefjala e Big Brother VIP Kosova

para një jave - Telegrafi

Pas finales së madhe të Big Brother VIP Kosova ku reperi shqiptar Stresi u shpall fitues, kanë ardhur reagime të shumta. Disa kanë përkrahur këtë vendim e disa të tjerë ishin kundër megjithatë dyshja më...

Arbenita e zhgënjyer që Juliana nuk fitoi BBVK: Drejtësia nuk shkon në vend

para një jave - Bota Sot

Përkrahja për Julianën nuk ka munguar as nga publiku e as nga shumë emra të njohur. Modelja Arbenita Ismaili ka reaguar e zhgënjyer që Juli nuk fitoi. Përmes një postimi të bërë në Instastory, ajo shkruan...

Arbenita e zhgënjyer që Juliana nuk fitoi 'BBVK': Drejtësia nuk shkon në vend

para një jave - Syri

Përkrahja për Julianën nuk ka munguar as nga publiku e as nga shumë emra të njohur. Modelja Arbenita Ismaili ka reaguar e zhgënjyer që Juli nuk fitoi. Përmes një postimi të bërë në Instastory, ajo shkruan...

Leonora Jakupi ka dy fjalë për Stresin dhe Xhulin

para një jave - Infokusi

Pasi reperi shqiptar Stresi u shpall fitues i Big Brother VIP Kosova kanë ardhur reagime të shumta. Së fundmi, ka reaguar edhe këngëtarja e njohur Leonora Jakupi. Ajo ka postuar një fotografi të Stresit...

Xhuli nuk doli fituese e BBVK, reagon Arbenita Ismajli

para një jave - Insajderi.org

Modelja nga Drenica, Xhuliana Nura u rendit e treta nga pesë banorët finalist të Big Brother VIP Kosova, ndërsa çmimin e madh e fitoi reperi nga Shqipëria, Stresi. Mes shumë reagimesh, modelja Arbenita...

Leonora Jakupi e ‘tradhtoi’ Xhulin, ja çfarë bëri mbrëmë në përkrahje të Stresit

para një jave - Ina

Leonora Jakupi është njëra ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura në vendin tonë. Ajo që nga fillimi i Big Brother VIP Kosova ka qenë përkrahëse e Xhulianës. Madje, një natë ka qenë pjesë e këtij...

Stresi mbrëmë përjetoi një zhgënjim, nuk e mori atë që priti në finalen e BBVK-së

para një jave - OraInfo

Stresi është shpallur zyrtarisht fituesi i edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova. Mbrëmë në finale, të gjithë finalistët morën surpriza nga më të ndryshmet, përcjell ORAinfo. Edhe Stresi pati befasi...

Mbrëmë në finale ishte edhe nëna e Xhulit, dalin pamjet e saj në përkrahje të vajzës

para një jave - OraInfo

Xhuli arriti deri në finale të Big Brother VIP Kosova, ani pse nuk e fitoi atë. Ajo mbrëmë mori një befasi të bukur edhe nga familja e saj, përcjell ORAinfo. Mirëpo, nëna e saj nuk doli publikisht, mirëpo...

Vetëm një ditë pas finales, Kejsi me fjalët më të bukura konfirmon ribashkimin me Stresin

para një jave - OraInfo

Stresi mbrëmë është shpallur fitues i Big Brother VIP Kosova. Ai vazhdimisht brenda shtëpisë e ka përmendur se dëshiron të ribashkohet me ish-gruan e tij, Kejsin. E duket se një gjë të tillë e mori mbrëmë...

Arbenita e zhgënjyer që Juliana nuk fitoi ‘BBVK’: Drejtësia nuk shkon në vend

para një jave - Gazeta Metro

Juliana Nura ishte një nga banoret më të komentuara të edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova. Modelja iu bëri ballë shumë debateve, situatave dhe ‘sulmeve’ që i vinin nga pjesa më e madhe e banorëve...

Leonora Jakupi e ‘tradhtoi’ Xhulin, ja çfarë bëri mbrëmë në përkrahje të Stresit

para një jave - OraInfo

Leonora Jakupi është njëra ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura në vendin tonë. Ajo që nga fillimi i Big Brother VIP Kosova ka qenë përkrahëse e Xhulianës. Madje, një natë ka qenë pjesë e këtij...

Arbenita e zhgënjyer që Juliana nuk fitoi “BBVK”: Drejtësia nuk shkon në vend

para një jave - Bota Press

Juliana Nura ishte një nga banoret më të komentuara të edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova. Modelja iu bëri ballë shumë debateve, situatave dhe ‘sulmeve’ që i vinin nga pjesa më e madhe e banorëve...

Leonora Jakupi ka dy fjalë për Stresin dhe Xhulin

para një jave - Shqip

Stresi është shpallur mbrëmë fitues i Big Brother VIP Albania. Ai ishte në garë të ngushtë me Vedatin, por që në fund ai arriti të fitojë çmimin e madhe. Urimet ndaj tij kanë qenë të shumta, dhe mes tyre...

Xhuli nuk doli fituese e BBVK, reagon Arbenita Ismajli: Edhe një herë tjetër drejtësia nuk shkon në vend

para një jave - Lajm

Modelja nga Drenica, Xhuli Nura u rendit e treta nga pesë banorët finalist të Big Brother VIP Kosova – teksa çmimin e madh e fitoi reperi nga Shqipëria, Stresi. Mes shumë reagimesh, një tjetër personazh...

Stresi nuk e fitoi vetëm çmimin e madh, ai fitoi edhe atë për të cilën hyri në këtë spektakël

para një jave - OraInfo

Mbrëmë ishte finalja e Big Brother VIP Kosova, ku edhe u shpall fituesi i këtij formati. Ishte Stresi ai që mori më së shumti vota, duke fituat kështu çmimin e madh i cili u nda nga “Vëllai i Madh”, përcjell...

Leonora Jakupi ka dy fjalë për Stresin dhe Xhulin

para një jave - Revista Kosovarja

Pasi reperi shqiptar Stresi u shpall fitues i Big Brother VIP Kosova kanë ardhur reagime të shumta. Së fundmi, ka reaguar edhe këngëtarja e njohur Leonora Jakupi. Ajo ka postuar një fotografi të Stresit...

Stresi fitoi “Big Brother VIP Kosova”, vjen mesazhi i parë nga ish-partnerja e tij, Keisi

para një jave - InfoShqip

Arkimed Lushaj – Stresi është shpallur fituesi i Big Brother VIP Kosova. Reperi, i cili ka qëndruar për 103 ditë në shtëpinë e famshme, doli fitues edicionin e parë të këtij ‘reality show’. Ai ishte në...

Këta dy këngëtarë do t’i befasojnë Stresin dhe Vedatin sonte në finale

para një jave - Ditari.mk

Tashmë ka filluar spektakli ku do të shpallët fituesi i këtij edicioni të Big Brother VIP Kosova. Në garë janë: Vedati, Stresi, Juliana, Artani dhe Mbresa. Sonte të gjithë ata do të suprizohen nga familjarët...

“Dëshiroj të rikthehem me të”/ Stresi fitoi “Big Brother”, zbulohet personi që i dha mesazhin e parë me plot ‘ëmbëlsi’

para një jave - Ina

Fituesi i realityshow-t Big brother Vip Kosova është shpallur reperi Stresi. Ai ka qëndruar për plotë 103 ditë në shtëpinë më të famshme në Kosove, ku nga doli dhe me çmimin e madh. Mbrëmja e djeshme garohej...

Stresi fitoi Big Brother Vip Kosova, reagon për herë të parë Keisi

para një jave - Syri

Stresi është shpallur fituesi i Big Brother VIP Kosova. Reperi, i cili ka qëndruar për 103 ditë në shtëpinë e famshme, doli fitues edicionin e parë të këtij ‘reality show’. Ai ishte në garë me katër konkurrentë...

“Big Brother VIP Kosova”, Stresi fiton çmimin e madh, mesazhi i parë i vjen...

para një jave - BalkanWeb

Stresi është shpallur fituesi i Big Brother VIP Kosova. Reperi, i cili ka qëndruar për 103 ditë në shtëpinë e famshme, doli fitues në edicionin e parë të këtij ‘reality show’. Ai ishte në garë me katër...

“Krenare për ty”, Stresi merr urim nga ish-partnerja për fitoren e Big Borther Vip Kosova (FOTO LAJM)

para një jave - Albeu

Mbrëmjen e djeshme ishte finalja e madhe e Big Brother Vip, me fitues Stresin. Stresi ka arritur t’i mboshtë të katër konkurrentët e tjerë që i kishte në finale, përfshirë Juliana Nurën, Artan Thaçin,...

“Dëshiroj të rikthehem me të”/ Stresi fitoi “Big Brother”, zbulohet personi që i dha mesazhin e parë me plot ‘ëmbëlsi’

para një jave - Bota Sot

Fituesi i realityshow-t Big brother Vip Kosova është shpallur reperi Stresi. Ai ka qëndruar për plotë 103 ditë në shtëpinë më të famshme në Kosove, ku nga doli dhe me çmimin e madh. Mbrëmja e djeshme garohej...

Keisi reagon pas fitores së Stresit

para një jave - OraInfo

Keisi reagon me plot krenari pas fitores së Stresit. Siç dihet çmimin e madh të ”Big Brother VIP Kosova”, e rrëmbeu reperi Stresi, ai që i dha gjithçka këtij spektakli. Për fitores së tij, ka reaguar edhe...

Ish-partnerja e Stresit, Keisi uron fitoren: Nuk kishte si të ndodhte ndryshe, e lumtur për ty!

para një jave - Press Online

Reperi i njohur, Stresi u shpall fitues i edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova. Në këtë rrugëtim të gjatë prej 103 ditësh izolimi në shtëpinë e famshme, reperi nga Shqipëria ka shfaqur edhe një...

Stresi fitoi “Big Brother VIP Kosova”, vjen mesazhi i parë nga ish-partnerja e tij, Keisi

para një jave - NOA

Stresi është shpallur fituesi i Big Brother VIP Kosova. Reperi, i cili ka qëndruar për 103 ditë në shtëpinë e famshme, doli fitues edicionin e parë të këtij ‘reality show’. Ai ishte në garë me katër konkurrentë...

Stresi fitoi “Big Brother VIP Kosova”, vjen mesazhi i parë nga ish-partnerja e tij

para një jave - GazetaBlic

Stresi është shpallur fituesi i Big Brother VIP Kosova. Reperi, i cili ka qëndruar për 103 ditë në shtëpinë e famshme, doli fitues edicionin e parë të këtij ‘reality show’. Ai ishte në garë me katër konkurrentë...

Vetëm një ditë pas finales, Kejsi me fjalët më të bukura konfirmon ribashkimin me Stresin

para një jave - Almakos

Stresi mbrëmë është shpallur fitues i Big Brother VIP Kosova. Ai vazhdimisht brenda shtëpisë e ka përmendur se dëshiron të ribashkohet me ish-gruan e tij, Kejsin. E duket se një gjë të tillë e mori mbrëmë...

Surpriza e Noizy-t përlot Stresin në finalen e Big Brother VIP Kosova

para një jave - NOA

Noizy ka surprizuar Stresin mbrëmjen e sotme në finalen e "Big Brother VIP Kosova" me një video ku është shprehur se i uron fitoren dhe se e ka marrë malli për të. Videomesazhi i Noizy-t e ka prekur Stresin,...

Stresi fitoi “Big Brother VIP Kosova”, vjen mesazhi i parë nga ish-partnerja e tij, Keisi

para një jave - Java News

Arkimed Lushaj – Stresi është shpallur fituesi i Big Brother VIP Kosova. Reperi, i cili ka qëndruar për 103 ditë në shtëpinë e famshme, doli fitues edicionin e parë të këtij ‘reality show’. Ai ishte në...

Fjalët e para të Julianës pas daljes nga Big Brother VIP Kosova

para një jave - Gazeta Express

Juliana Nura është e eleminuara e tretë në natën finale të Big Brother Vip Kosova. Ajo pasi ka dalur nga shtëpia më e madhe në vend i ka falënderuar të gjithë ata që ë kanë mbështetur.

Fjalët e para të Julianës pas daljes nga Big Brother VIP Kosova

para një jave - GazetaBlic

Juliana Nura është e eleminuara e tretë në natën finale të Big Brother Vip Kosova. Ajo pasi ka dalur nga shtëpia më e madhe në vend i ka falënderuar të gjithë ata që ë kanë mbështetur.

Stresi shpallet fitues i edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova

para një jave - BalkanWeb

Arkimed Lushaj, i njohur për shqiptarët si Stresi është shpallur fituesi i Big Brother VIP Kosova. Reperi shqiptar, pasi qëndroi për 103 ditë në shtëpinë e famshme, triumfoi duke ‘rrëmbyer’ edicionin e...

Mes Stresit dhe Vedatit, shpallet FITUESI i Big Brother VIP Kosova

para një jave - InfoShqip

Këngëtari nga Shqipëria, Arkimed Lushaj është shpallur fituesi i edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova. I njohur me emrin e artit Stresi, i riu ka arritur të qëndrojë për 103 ditë në shtëpi dhe dje...

Triumfi i Stresit në finalen e BBVK, vjen reagimi i parë i Keisit

para një jave - Zyrtare

Reperi i njohur, Stresi u shpall fitues i edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova. Në këtë rrugëtim të gjatë prej 103 ditësh izolimi në shtëpinë e famshme, reperi nga Shqipëria ka shfaqur edhe një...

Me plis në kokë shpallet fituesi i Big Brother VIP Kosova

para një jave - Opinion.mk

Me në fund është shpallur edhe fituesi i Big Brother VIP Kosova. Vedat Osmani dhe Stresi ishin dyshja e fundit e mbetur në finale. Publiku shqiptarë vendosi që të kurorëzoi si fitues të BBVK Stresin. Pos...

‘Stresi’ shpallet fitues i Big Brother VIP, Kosova

para një jave - NOA

Prishtinë- Reperi, Arkimed Lushaj, i njohur si ‘Stresi’ është shpallur fituesi i Big Brother VIP Kosova. Stresi qëndroi për 103 ditë në shtëpinë e famshme por më në fund triumfoi duke ‘rrëmbyer’ edicionin...

Stresi nuk e fitoi vetëm çmimin e madh, ai fitoi edhe atë për të cilën hyri në këtë spektakël

para një jave - Almakos

Mbrëmë ishte finalja e Big Brother VIP Kosova, ku edhe u shpall fituesi i këtij formati. Ishte Stresi ai që mori më së shumti vota, duke fituat kështu çmimin e madh i cili u nda nga “Vëllai i Madh”, përcjell...

Keisi krenare për fitoren e Stresit në BBVK: Nuk kishte si të ndodhte ndryshe, e lumtur për ty

para një jave - Arbresh

Reperi i njohur, Stresi u shpall fitues i edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova. Në këtë rrugëtim të gjatë prej 103 ditësh izolimi në shtëpinë e famshme, reperi nga Shqipëria ka shfaqur edhe një...

Fjalët e para të Julianës pas daljes nga Big Brother VIP Kosova

para një jave - Shqip

Juliana Nura ishte e eliminuara e tretë në natën finale të Big Brother Vip Kosova. Lajmin e eliminimit nuk e priti mjaftë mirë, pasi fytyra e saj e mërzitur tregonte të gjithën. Por, pas daljes ajo ka...

Surpriza e Noizy-t përlot Stresin në finalen e Big Brother VIP Kosova

para një jave - Lexo

Noizy ka surprizuar Stresin mbrëmjen e sotme në finalen e “Big Brother VIP Kosova” me një video ku është shprehur se i uron fitoren dhe se e ka marrë malli për të. Videomesazhi i Noizy-t e ka prekur Stresin,...

Stresi, fituesi i edicionit të parë të Big Brother Vip Kosova

para një jave - Albeu

Publiku i formatit televiziv Big Brother VIP Kosova ka vendosur që çmimin e madh prej 200 mijë eurosh ta fitojë konkurrenti finalist, Stresi. Stresi ka arritur t’i mboshtë të katër konkurrentët e tjerë...

Reagimi i shumëpritur, Kejsi ka disa fjalë për Stresin pas fitores

para një jave - Insajderi.org

Mbrëmjen e djeshme ishte finalja e madhe e Big Brother Vip, me fitues Stresin. Stresi ka arritur t’i mboshtë të katër konkurrentët e tjerë që i kishte në finale, përfshirë Juliana Nurën, Artan Thaçin,...

Stresi fitues i BBVK, reagon Kejsi

para një jave - Shqip

Stresi është shpallur mbrëmë fitues i Big Brother VIP Albania. Ai ishte në garë të ngushtë me Vedatin, por që në fund ai arriti të fitojë çmimin e madhe. Urimet ndaj tij kanë qenë të shumta, dhe mes tyre...

Keisi reagon pas fitores së Stresit

para një jave - Almakos

Keisi reagon me plot krenari pas fitores së Stresit. Siç dihet çmimin e madh të ”Big Brother VIP Kosova”, e rrëmbeu reperi Stresi, ai që i dha gjithçka këtij spektakli. Për fitores së tij, ka reaguar edhe...

Stresi shpallet fitues i edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova

para një jave - Lexo

Arkimed Lushaj, i njohur për shqiptarët si Stresi është shpallur fituesi i Big Brother VIP Kosova. Reperi shqiptar, pasi qëndroi për 103 ditë në shtëpinë e famshme, triumfoi duke ‘rrëmbyer’ edicionin e...

Ky është fituesi i edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova

para një jave - Ditari.mk

Stresi është fituesi i edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova. Ai ka fituar çmimin e madhe prej 160 mijë euro, ndërsa nga 10 mijë tjera do të marrin secili nga finalistet. Ai ishte në garë me: Julianën,...

Fjalët e para të Xhulit pas daljes nga Big Brother VIP Kosova

para një jave - Revista Kosovarja

Juliana Nura ishte e eleminuara e tretë në natën finale të Big Brother Vip Kosova. Ajo pasi ka dalur nga shtëpia më e famshëm ka bërë edhe falënderimin e veçantë për mbështetësit. Plot krenari u shpreh...

Keisi reagon me plot krenari pas fitores së Stresit

para një jave - Revista Kosovarja

Siç dihet çmimin e madh të ”Big Brother VIP Kosova”, e rrëmbeu reperi Stresi, ai që i dha gjithçka këtij spektakli. Për fitores së tij, ka reaguar edhe bashkëshortja e artistit, Keisi, duke e postuar momentin...

Ish-partnerja e Stresit, Keisi shprehet krenare për fitoren e tij në BBVK: Nuk kishte si të ndodhte ndryshe, e lumtur për ty

para një jave - Ekonomia Online

Reperi i njohur, Stresi u shpall fitues i edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova. Në këtë rrugëtim të gjatë prej 103 ditësh izolimi në shtëpinë e famshme, reperi nga Shqipëria ka shfaqur edhe një...

Stresi fitoi “Big Brother VIP Kosova”, vjen mesazhi i parë nga ish-partnerja e tij

para një jave - FaxWeb

Stresi është shpallur fituesi i Big Brother VIP Kosova. Reperi, i cili ka qëndruar për 103 ditë në shtëpinë e famshme, doli fitues edicionin e parë të këtij ‘reality show’. Ai ishte në garë me katër konkurrentë...

Stresi mbrëmë u shpall fitues i ‘Big Brother Vip Kosova’

para një jave - Gazeta Metro

Pas 100 ditësh mbrëmë u mbajt finalja e madhe e “Big Brother VIP Kosova”. Mbrëmë u mësua edhe emri i fituesit të edicionit të parë të këtij formati. Stresi shpallet fituesi i “Big Brother VIP Kosova”....

STRESI – fituesi i edicionit të parë të Big Brother VIP Kosov

para një jave - Bota Press

Publiku i gjerë i formatit televiziv Big Brother VIP Kosova ka vendosur që çmimin e madh prej 160 mijë eurosh ta fitojë konkurrenti finalist, Stresi. Stresi ka arritur t’i mboshtë të katër konkurrentët...

Stresi shpallet fitues i Big Brother VIP Kosova

para një jave - Pa censure

Këngëtari nga Shqipëria, Arkimed Lushaj është shpallur fituesi i edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova. I njohur me emrin e artit Stresi, i riu ka arritur të qëndrojë për 103 ditë në shtëpi dhe dje...

STRESI – fituesi i edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova

para një jave - Syri.net Kosova

Publiku i gjerë i formatit televiziv Big Brother VIP Kosova ka vendosur që çmimin e madh prej 200 mijë eurosh ta fitojë konkurrenti finalist, Stresi. Stresi ka arritur t’i mboshtë të katër konkurrentët...

Me plis në kokë shpallet fituesi i Big Brother VIP Kosova

para një jave - Insajderi.org

Me në fund është shpallur edhe fituesi i Big Brother VIP Kosova Vedat Osmani dhe Stresi ishin dyshja e fundit e mbetur në finale. Publiku shqiptarë vendosi që të kurorëzoi si fitues të BBVK Stresin. Pos...

Xhuli Nura, e eliminuara e radhës nga Big VIP Kosova

para një jave - Telegrafi

Banori i tretë i eliminuar nga nata finale e Big Brother VIP Kosova është Xhuli Nura. Modelja nga Drenica përfundoi rrugëtimin e saj në shtëpinë më të famshme në Kosovë dhe la garën për çmimin e madh prej...

Fjalët e para të Julianës pas daljes nga Big Brother VIP Kosova

para një jave - Insajderi.org

Juliana Nura është e eleminuara e tretë në natën finale të Big Brother Vip Kosova. Ajo pasi ka dalur nga shtëpia më e madhe në vend i ka falënderuar të gjithë ata që ë kanë mbështetur. Watch on YouTube

Stresi shpallet fitues i Big Brother VIP Kosova

para një jave - Telegrafi

Arkimed Lushaj – Stresi është shpallur fituesi i Big Brother VIP Kosova. Reperi nga Shqipëria, i cili ka qëndruar për 103 ditë në shtëpinë e famshme, ka fituar edicionin e parë të këtij ‘reality show’....

Xhuli eliminohet në finale të BBVK

para një jave - Gazeta Express

Xhuli është eliminuar nga Big Brother VIP Kosova Bukuroshja kosovare rrugëtoi tërë këtë BBVK dhe u cilësua shpesh si favorite. Lexo Edhe: Por, në fund ajo u eliminua dhe çmimi do të ndahet në mes të Stresit...

Me plis në kokë shpallet fituesi i Big Brother VIP Kosova

para një jave - Gazeta Express

Me në fund është shpallur edhe fituesi i Big Brother VIP Kosova Vedat Osmani dhe Stresi ishin dyshja e fundit e mbetur në finale. Publiku shqiptarë vendosi që të kurorëzoi si fitues të BBVK Stresin. Pos...

Juliana Nura – e eliminuara e tretë në natën finale të Big Brother VIP Kosova

para një jave - Klan Kosova

Publiku ka vendosur që finalisti i tretë që duhet menjëherë ta ndërpresë garën për çmimin e madh prej 200 mijë eurosh është Juliana Nura, e njohur si Xhuli. Xhuli është finalistja e radhës që përmbyll...

Fjalët e para të Julianës pas daljes nga Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

para një jave - Klan Kosova

Juliana Nura është e eleminuara e tretë në natën finale të Big Brother Vip Kosova. Ajo pasi ka dalur nga shtëpia më e madhe në vend i ka falënderuar të gjithë ata që ë kanë mbështetur. Formatin televiziv...

LIVE: Reperi Stresi e fitoi edicionin e parë të Big Brother Vip Kosova (VIDEO)

para një jave - Klan Kosova

02:13 – Finalistët e eliminuar tërheqin çeket prej 10 mijë eurosh për secilin prej tyre Tre ish konkurrentët e eliminuar finalistë, Vedat Bajrami, Juliana Nura, Artan Thaçi dhe Mbresa Hajrullahu kanë tërhequr...

Fjalët e para të Artanit dhe Mbresës pas daljes nga Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

para një jave - Klan Kosova

Mbresa dhe Artani janë dy konkurrentët e parë të pesëshes finaliste që janë eleminuar nga gara në Big Brother Vip Kosova. Mbresa Hajrullahu është radhitur e pesta, ndëra Artan Thaqi u radhit i katërti....

Dyshja finale për çmimin e madh të Big Brother VIP Kosova, Stresi dhe Vedati

para një jave - Klan Kosova

Stresi dhe Vedati janë konkurrentët e Big Brother Vip Kosova që janë në garë për të marrë çmimin e madh. Pos tyre në nominim më herët ishin Juliana Nura e cila doli e treta, Artan Thaqi që doli i katërti...

Vedat Bajrami, renditet i dyti në finalen e Big Brother Vip Kosova

para një jave - Klan Kosova

Vedat Bajrami është zgjedhur i dyti në finalen e Big Brother Vip Kosova. Derisa i pari sonte u rendit, reperi Stresi, ndërsa e treta Juliana Nura, i katërti Artan Thaqi dhe e pesta u rendit Mbresa Hajrullahu....

STRESI – fituesi i edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova

para një jave - Klan Kosova

Publiku i gjerë i formatit televiziv Big Brother VIP Kosova ka vendosur që çmimin e madh prej 160 mijë eurosh ta fitojë konkurrenti finalist, Stresi. Stresi ka arritur t’i mboshtë të katër konkurrentët...

Me plis në kokë shpallet fituesi i Big Brother VIP Kosova

para një jave - Press Online

Me në fund është shpallur edhe fituesi i Big Brother VIP Kosova. Vedat Osmani dhe Stresi ishin dyshja e fundit e mbetur në finale. Publiku shqiptarë vendosi që të kurorëzoi si fitues të BBVK Stresin. Pos...

Momenti kur Stresi shpallet fitues i “BBVK”

para një jave - Indeks online

Sonte është mbajtur nata finale e “BBVK”. Në mes të Vedatit dhe Stresit, ai që fitoi çmimin e madh ishte Stresi. Në videon më poshtë mund të ndiqni momentin kur u shpall fitues e që padyshim kishte emocione...

Xhuli: Jam fituese tashmë

para një jave - Indeks online

E eliminuara e tretë është Juliana Nura. E pyetur nga moderatorët se a është mërzitur që nuk ka fituar çmimin e madh, ajo u shpreh se është fituese. “Jam fituese tashme Kam hyre per kauzen time. Faleminderit...

Stresi shpallet fitues i “Big Brother Vip Kosova”

para një jave - Indeks online

Stresi është zyrtarisht fituesi i edicionit të parë të “Big Brother Vip Kosova”. Ai ka rrëmbyer çmimin e madh në vlerë prej 160 mijë eurosh. Kujtojmë që finalen e madhe e prekën edhe Vedat Bajrami, Juliana...

Xhuli, e eliminuara e tretë e BBVK

para një jave - Indeks online

Xhuli është e eleminuara e tretë e natës finale në BBVK. Ajo ishte pjesë e shtëpisë së famshme që nga data 5 dhjetor./indeksonline/ LIVE An error occurred. Please try again later Tap to unmute Learn more Advertisement

Stresi shpallet fitues i Big Brother VIP Kosova

para një jave - FaxWeb

Arkimed Lushaj – Stresi është shpallur fituesi i Big Brother VIP Kosova. Reperi nga Shqipëria, i cili ka qëndruar për 103 ditë në shtëpinë e famshme, ka fituar edicionin e parë të këtij ‘reality show’....

Fjalët e para të Julianës pas daljes nga Big Brother VIP Kosova

para një jave - Ina

Juliana Nura është e eleminuara e tretë në natën finale të Big Brother Vip Kosova. Ajo pasi ka dalur nga shtëpia më e madhe në vend i ka falënderuar të gjithë ata që ë kanë mbështetur.

Stresi është fituesi i edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova

para një jave - Ina

Publiku i gjerë i formatit televiziv Big Brother VIP Kosova ka vendosur që çmimin e madh prej 200 mijë eurosh ta fitojë konkurrenti finalist, Arkimed Lushaj i njohur si Stresi. Stresi ka arritur t’i mboshtë...

Stresi - fitues i “Big Brother VIP Kosova”

para një jave - Bota Sot

Publiku i gjerë i formatit televiziv Big Brother VIP Kosova ka vendosur që çmimin e madh prej 200 mijë eurosh ta fitojë konkurrenti finalist, Stresi. Stresi ka arritur t’i mboshtë të katër konkurrentët...

Stresi shpallet fitues i “Big Brother Vip Kosova”

para një jave - Zeri

Stresi është zyrtarisht fituesi i edicionit të parë të “Big Brother Vip Kosova”. Ai ka rrëmbyer çmimin e madh në vlerë prej 200 mijë eurosh. Kujtojmë që finalen e madhe e prekën edhe Vedat Bajrami, Juliana...

Stresi shpallet fitues i “Big Brother VIP Kosova”

para një jave - Aktuale

Pas 100 ditësh sonte u mbajt finalja e madhe e “Big Brother VIP Kosova”. Sonte u mësua edhe emri i fituesit të edicionit të parë të këtij formati, shkruan lajmi.net. Marketing Stresi shpallet fituesi i...

Stresi fiton Big Brother VIP Kosova

para një jave - Syri

Reperi nga Shqipëria, Arkimed Lushaj, i njohur me emrin e artit Stresi, ka fituar Big Brother VIP Kosova. Mbrëmja e sotme ka qenë plot surpriza për 5 banorët që rezistuan në Big Brother VIP Kosova, Mbresa,...

Këto janë fjalët e para të Xhulit pas daljes nga Big Brother VIP Kosova

para një jave - OraInfo

Fjalët e para të Julianës pas daljes nga Big Brother VIP Kosova. Juliana Nura është e eleminuara e tretë në natën finale të Big Brother Vip Kosova. Ajo pasi ka dalur nga shtëpia më e madhe në vend i ka...

Stresi fitues Big Brother VIP Kosova

para një jave - OraInfo

Stresi – fituesi i edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova. Publiku i gjerë i formatit televiziv Big Brother VIP Kosova ka vendosur që çmimin e madh prej 200 mijë eurosh ta fitojë konkurrenti finalist,...

Mbresa dhe Artani humbin në finale të Big Brother VIP Kosova

para një jave - Gazeta Express

Ka filluar eliminimi i parë në finale të Big Brother VIP Kosova Të parët që janë eliminuar nga finalja ka qenë Mbresa. Pas saj ka qenë Mbresa. /GazetaExpress/

Vedati bashkë me vajzat shkojnë në Klan Arena, atje surprizohen nga këngëtari Sinan Vllasaliu

para një jave - Gazeta Express

Finalisti i Big Brother VIP Kosova, Vedati pasi takoi dy vajzat e tij në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova, bashkë me to është nisur drejt ambienteve të Klan Arena. Ata janë futur në veturën luksoze që...

Mbresa e eleminuara e parë në finalen e Big Brother Vip Kosova

para një jave - Klan Kosova

Mbresa është e eleminuara e parë e natës finale në Big Brother Vip Kosova. Ajo ishte pjesë e pesëshes finaliste të shtëpisë më të madhë në vend. Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan...

Artan Thaçi – i eliminuari i dytë në natën finale të Big Brother VIP Kosova

para një jave - Klan Kosova

Finalisti i Big Brother VIP Kosova, Artan Thaçi është ë i eliminuari i dytë i mbrëmjes në spektaklin e natës finale të këtij formati televiziv. Para tij, në bazë të votave të publikut është eliminuar edhe...

Finalja e madhe – Vedati takohet me vajzat, befasohet nga Sinan Vllasaliu dhe fiton një pushim falas për në Dubai

para një jave - Telegrafi

Sonte në natën finale të Big Brother VIP Kosova iu bënë befasi të mëdha finalistëve të këtij edicioni. Pas Artanit, Mbresës, Xhulit e Stresit, surprizat nuk munguan as për aktorin Vedat Bajrami. Artisti...

Zyrtarisht mbyllet televotimi për të parin e Big Brother Vip Kosova

para një jave - Gazeta Express

Zyrtarisht është mbyllur televotimi për fituesin e Big Brother Vip Kosova. Për një javë me radhë publiku e ka pasur të hapur këtë televotim për të votuar pesë konkurrentët finalistë, e që janë Vedati,...

Vedati emocionohet pafund, takon dy vajzat e tij, Tokën dhe Lunën

para një jave - Gazeta Express

Konkurrenti finalist i formatit televiziv Big Brother VIP Kosova, Vedati është surprizuar nga “Vëllai i Madh” me befasinë më të bukur ndonjëherë. Aktorit i janë sjellë në ambientet e shtëpisë më të ndjekur...

Zyrtarisht mbyllet televotimi për të parin e Big Brother Vip Kosova (VIDEO)

para një jave - Klan Kosova

Zyrtarisht është mbyllur televotimi për fituesin e Big Brother Vip Kosova. Për një javë me radhë publiku e ka pasur të hapur këtë televotim për të votuar pesë konkurrentët finalistë, e që janë Vedati,...

Si finalist, Vedati shpërblehet nga AS Travel me një udhëtim në Dubai (VIDEO)

para një jave - Klan Kosova

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Vedati si një nga të pesë finalistët e këtij edicioni të parë ka pranuar një surprizë tjetër nga “Vëllai i Madh”. Ai ka fituar një udhëtim falas në Dubai nga kompania...

Vedati emocionohet pafund, takon dy vajzat e tij, Tokën dhe Lunën (VIDEO)

para një jave - Klan Kosova

Konkurrenti finalist i formatit televiziv Big Brother VIP Kosova, Vedati është surprizuar nga “Vëllai i Madh” me befasinë më të bukur ndonjëherë. Aktorit i janë sjellë në ambientet e shtëpisë më të ndjekur...

Vedati bashkë me vajzat shkojnë në Klan Arena, atje surprizohen nga këngëtari Sinan Vllasaliu (VIDEO)

para një jave - Klan Kosova

Finalisti i Big Brother VIP Kosova, Vedati pasi takoi dy vajzat e tij në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova, bashkë me to është nisur drejt ambienteve të Klan Arena. Ata janë futur në veturën luksoze që...

LIVE: Devolli Corporation bashkë me UNICEF bashkohen për fëmijët dhe të rinjtë ( (VIDEO)

para një jave - Klan Kosova

00:34 – UNICEF-i dhe Devolli Corporation bashkojnë forcat për fëmijët dhe të rinjtë (VIDEO) Gjatë mbrëmjes së sonte dhe spektaklit të finales, është zbuluar një bashkëpunim i bukur i bërë para pak ditësh...

Këta janë dy finalistët që u eliminuan

para një jave - Indeks online

Sonte do të shpallet fituesi i “BBVK”. Në mesin e pesë finalistëve, ata që dolën janë Mbresa dhe Artani. Ndërsa të fundit kanë mbetur Vedati, Xhuli dhe Stresi. Se cili do jetë fituesi do ta kuptojmë pas...

Stresi shpërthen në lot, e takon nënën e tij

para një jave - Gazeta Express

Ndonëse u shokua dhe emocionua pa masë nga duartrokitjet dhe atmosfera që i dhanë publiku pasi e performoi për herë të parë këngën e tij më të re, “Kosovë, Shqipëri”, reperi Stresi u befasua edhe nga nëna...

Stresi niset të performoj këngën e tij të re para mijëra shikuesve

para një jave - Gazeta Express

Stresi sonte për herë të parë në natën finale të Big Brother Vip Kosova është nisur për ta performuar këngën e tij më të re “Kosovë, Shqipëri” para publikut. Ai shkoi me veturën e Auto Sherretit nga BBVK-ja...

Stresi e këndon për herë të parë në publik këngën e re “Kosovë, Shqipëri”

para një jave - Gazeta Express

Stresi sonte për herë të parë në natën finale të Big Brother Vip Kosova në ambientet e Klan Arenës e ka kënduar këngën më të re “Kosovë, Shqipëri”. Ai ishte i mahnitur nga pritja që publiku i bëri pas...

Stresi surprizohet nga Noizy, rep artisti i dëshiron fitoren e edicionit të parë të BBVK-së

para një jave - Gazeta Express

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Stresi është surprizuar gjatë natës së sotme finale të këtij formati televiziv. Atij i është shfaqur një video mesazh nga rep artisti i famshëm, Noizy, teksa ky i...

Momentet më të mira të Stresit në Big Brother VIP Kosova

para një jave - Gazeta Express

Konkurrenti finalist i Big Brother VIP Kosova, Stresi gjatë mbrëmjes së sotme ka pasur rastin ta shikojë një video material të bërë enkas për të. Në spektaklin e mbrëmjes së sotme finale është transmetuar...

“Komandanti i Dubait”: Vedati merr pushim falas në Dubai

para një jave - Bota Sot

Vedati sonte ka pranuar shumë surpriza në finalen e “BBVK”. Përtej takimeve me vajzat e mikun e tij, Sinan Vllasaliun, ai ka marrë edhe një tjetër surprizë. Ai ka marrë udhëtim falas për në Dubai. Vedati...

Stresi e këndon për herë të parë në publik këngën e re “Kosovë, Shqipëri”

para një jave - Bota Sot

Stresi sonte për herë të parë në natën finale të Big Brother Vip Kosova në ambientet e Klan Arenës e ka kënduar këngën më të re “Kosovë, Shqipëri”. Ai ishte i mahnitur nga pritja që publiku i bëri pas...

Sinan Vllasaliu surprizon Vedatin, këndon këngën e tij të preferuar

para një jave - Bota Sot

Vedati sonte ka takuar vajzat e tij në finalen e madhe të “Big Brother VIP Kosova”. Aktori është surprizuar nga miku i tij, Sinan Vllasaliu. Këngëtari ka performuar enkas për Vedatin. Vedati e ka shijuar...

Vedati fiton një pushim në Dubai

para një jave - Indeks online

Vedati ka fituar një pushim në Dubai. Ai do të mund të shkojë në këtë vend luksoz bashkë me gruan dhe vajzat. Për këtë dhuratë, aktori u shpreh i lumtur pasi ditë më parë kishte cekur që nuk ka qenë asnjëherë...

Keisi mbështet ish-partnerin e saj, Stresin: Presim fitore

para një jave - Indeks online

Ish- e dashura e Stresit, Keisi, ka qenë një emër shumë i komentuar në Big Brother VIP Kosova. Kjo për faktin se është përmendur vazhdimisht nga reperi shqiptar, përkundër se dyshja ishin të ndarë prej...

Vedati suprizohet nga Sian Vllasaliu, këndon këngën e tij të preferuar

para një jave - OraInfo

Sinan Vllasaliu surprizon Vedatin, këndon këngën e tij të preferuar. Vedati sonte ka takuar vajzat e tij në finalen e madhe të “Big Brother VIP Kosova”. Aktori është surprizuar nga miku i tij, Sinan Vllasaliu,...

Momentet më të mira të Stresit në Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

para një jave - Klan Kosova

Konkurrenti finalist i Big Brother VIP Kosova, Stresi gjatë mbrëmjes së sotme ka pasur rastin ta shikojë një video material të bërë enkas për të. Në spektaklin e mbrëmjes së sotme finale është transmetuar...

Stresi niset të performoj këngën e tij të re para mijëra shikuesve (VIDEO)

para një jave - Klan Kosova

Stresi sonte për herë të parë në natën finale të Big Brother Vip Kosova është nisur për ta performuar këngën e tij më të re “Kosovë, Shqipëri” para publikut. Ai shkoi me veturën e Auto Sherretit nga BBVK-ja...

Stresi e këndon për herë të parë në publik këngën e re “Kosovë, Shqipëri” (VIDEO)

para një jave - Klan Kosova

Stresi sonte për herë të parë në natën finale të Big Brother Vip Kosova në ambientet e Klan Arenës e ka kënduar këngën më të re “Kosovë, Shqipëri”. Ai ishte i mahnitur nga pritja që publiku i bëri pas...

Stresi shpërthen në lot, e takon nënën e tij (VIDEO)

para një jave - Klan Kosova

Ndonëse u shokua dhe emocionua pa masë nga duartrokitjet dhe atmosfera që i dhanë publiku pasi e performoi për herë të parë këngën e tij më të re, “Kosovë, Shqipëri”, reperi Stresi u befasua edhe nga nëna...

Përpos me nënën, Stresi takohet edhe me Flori Mumajesin (VIDEO)

para një jave - Klan Kosova

Ashtu siç ju kishim paralajmëruar, artisti i famshëm shqiptar, Flori Mumajesi është shpallur në skenën e Klan Arena për ta surprizuar finalistin e Big Brother VIP Kosova, Stresin. Flori, i cili në skenë...

Befasohet Vedati nga vajzat

para një jave - Sharri

Në finalen e madhe është surprizuar edhe aktori Vedat Bajrami. Brenda në shtëpi i kanë ardhur në shtëpi vajzat. Ato sollën një buqetë më lule, ndërsa Vedati duket tejet I emocionuar./Indeksonline/

Surpriza e Noizy-t përlot Stresin në finalen e Big Brother VIP Kosova

para një jave - Ditari.mk

Banorët në Big Brother janë duke marrë supriza të shumta. Kur ishte radha e reperit nga Shqipëria, Stresi është befasuar nga miku i tij, Noizy. Ai më anë të një videos tha se i mungon shumë dhe dëshiron...

Atmosferë e paparë në Klan Arena, nga Sinan Vllasaliu

para një jave - Indeks online

Në Klan Arena këngëtari Sinan Vllasaliu u kujdes t’i bëj këtë mbrëmje të paharruar Vedatit si dhe gjithë publikut që është prezentë. Me zërin e tij krijoi një atmosferë fantastike. Edhe Vedati u pa tejet...

Befasohet Vedati nga vajzat

para një jave - Indeks online

Në finalen e madhe është surprizuar edhe aktori Vedat Bajrami. Brenda në shtëpi i kanë ardhur në shtëpi vajzat. Ato sollën një buqetë më lule, ndërsa Vedati duket tejet I emocionuar./Indeksonline/ LIVE...

Vedati e le shtëpinë e BBVK

para një jave - Indeks online

Edhe një befasi e radhës po vjen për Vedatin. Pasi vajzat i erdhën në shtëpi, ai u nis për në Klan Arena për një tjetër surprizë. Pas po thuajse dy muajsh, ai duket tejet i emocionuar me prezencën e vajzave./Indeksonline/...

Vedatin e kaplojnë emocionet, takon dy vajzat e tij

para një jave - OraInfo

Emocionohet Vedati, takon dy vajzat e tij. Vedati është banori i fundit që është surprizuar në finalen e “Big Brother VIP Kosova”. Aktori ka pranuar video-mesazh nga “Dardanë”, shkruan lajmi. Pas kësaj...

Emocionet Vedati, takon dy vajzat e tij

para një jave - Bota Sot

Vedati është banori i fundit që është surprizuar në finalen e “Big Brother VIP Kosova”. Aktori ka pranuar video-mesazh nga “Dardanë”. Pas kësaj videoje ai ka pranuar edhe një surprizë tejet të bukur. Vedati...

Noizy i dërgon mesazh reperit, Stresi përlotet

para një jave - Bota Sot

Stresi është njëri nga finalistët e “Big Brother VIP Kosova””. Në finalen e madhe ai mori surprizën e tij. Ai ka marrë mesazh nga miku i tij Noizy. Reperi i ka uruar atij fitore dhe i ka thënë se e presin...

Prej vitesh i mungon skenës, Flori Mumajesi takon Stresin në finalen e “BBVK”

para një jave - Bota Sot

Stresi ka takuar nënën e tij në finalen e madhe të “Big Brother VIP Kosova”. Pas nënës së tij ai ka takuar edhe një mik. Ai ka takuar Flori Mumajesin. Reperi ka shprehur se Flori ishte ai i cili i ka qëndruar...

Stresi surprizohet nga Noizy, rep artisti i dëshiron fitoren e edicionit të parë të BBVK-së (VIDEO)

para një jave - Klan Kosova

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Stresi është surprizuar gjatë natës së sotme finale të këtij formati televiziv. Atij i është shfaqur një video mesazh nga rep artisti i famshëm, Noizy, teksa ky i...

Stresi ia puth këmbët nënës

para një jave - Sharri

Surprizat për finalistët e BBVK nuk kanë të ndalur. Në skenën ku po performonte Stresi, si befasi i erdhi nëna. Ai u emocionua dhe nisi të qaj më lot. Ai nuk hezitoi të bëj edhe një gjest të bukur, duke ia puthur këmbët.

Stresi shpërthen në lot, e takon nënën e tij

para një jave - Bota Sot

Ndonëse u shokua dhe emocionua pa masë nga duartrokitjet dhe atmosfera që i dhanë publiku pasi e performoi për herë të parë këngën e tij më të re, “Kosovë, Shqipëri”, reperi Stresi u befasua edhe nga nëna...

Stresi e ndez publikun me këngën “Kosovë Shqipëri”

para një jave - Indeks online

Reperi Stresi mbrëmjen e sotme ka kënduar këngën e tij “Kosovë-Shqipëri” në mesin e shumë fansave. Me zërin e tij krijoi një atmosferë gjigante. Në mesin e skenës erdhi edhe e ëma e tij, e cila e falënderoi...

Stresi ia puth këmbët nënës

para një jave - Indeks online

Surprizat për finalistët e BBVK nuk kanë të ndalur. Në skenën ku po performonte Stresi, si befasi i erdhi nëna. Ai u emocionua dhe nisi të qaj më lot. Ai nuk hezitoi të bëj edhe një gjest të bukur, duke...

Stresi shpërthen në lot kur takohet me nënën e tij, ia puth këmbët

para një jave - OraInfo

Stresi takon nënën e tij, ia puth këmbët dhe shpërthen në lot. Reperi i ka uruar fitoren finalistit të “Big Brother VIP Kosova”, shkruan lajmi.net. Por kjo nuk ishte surpriza e tij e vetme. Ai ka performuar...

Stresi surprizohet nga Noizy, rep artisti i dëshiron fitoren e edicionit të parë të BBVK-së

para një jave - Sharri

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Stresi është surprizuar gjatë natës së sotme finale të këtij formati televiziv. Atij i është shfaqur një video mesazh nga rep artisti i famshëm, Noizy, teksa ky i...

Emocionohet Xhuli, befasohet nga familja e saj në Finlandë

para një jave - Gazeta Express

Njëra prej finalisteve të Big Brother Vip Kosova, Juliana Nura, është suprizuar në finalen e madhe të shtëpisë më të madhe në vend nga familja e saj. Ajo nga miqtë, shoqëria dhe familja në Finlandë ka...

Momentet më të mira të Xhulit në Big Brother VIP Kosova

para një jave - Gazeta Express

Gjatë mbrëmjes së sotme finale të formatit televiziv Big Brother VIP Kosova është transmetuar një video material i realizuar posaçërisht për Xhulin. Brenda video materialit janë përmbledhur momentet më...

Mbresa punësohet si prezantuese në Klan Kosova

para një jave - Gazeta Express

Në natën finale të Big Brother Vip Kosova befasitë nuk kanë të ndalur për pesë finalistët. Për Mbresa Hajrullahun u kujtua televizioni më i madh në vend, Klan Kosova. Lexo Edhe: Finalistes i është ofruar...

Emocionohet Mbresa, takohet me familjen e saj

para një jave - Gazeta Express

Konkurrentja finaliste e Big Brother VIP Kosova, Mbresa ka përjetuar një prej surprizave më të bukura në këtë natë të veçantë të finales. Ajo ka takuar nënën e saj, motrat si dhe nipin e vogël, derisa...

Emocionohet Xhuli, befasohet nga familja e saj në Finlandë (VIDEO)

para një jave - Klan Kosova

Njëra prej finalisteve të Big Brother Vip Kosova, Juliana Nura, është suprizuar në finalen e madhe të shtëpisë më të madhe në vend nga familja e saj. Ajo nga miqtë, shoqëria dhe familja në Finlandë ka...

Momentet më të mira të Xhulit në Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

para një jave - Klan Kosova

Gjatë mbrëmjes së sotme finale të formatit televiziv Big Brother VIP Kosova është transmetuar një video material i realizuar posaçërisht për Xhulin. Brenda video materialit janë përmbledhur momentet më...

Stresi shpallet fitues i “Big Brother VIP Kosova”

para një jave - Lajmi.net

Pas 100 ditësh sonte u mbajt finalja e madhe e “Big Brother VIP Kosova”. Sonte u mësua edhe emri i fituesit të edicionit të parë të këtij formati, shkruan lajmi.net. Stresi shpallet fituesi i “Big Brother...

Xhuli eliminohet nga “Big Brother VIP Kosova”, humb shpresat për fitore

para një jave - Lajmi.net

Mbresa dhe Artani ishin dy finalistët e parë të eliminuar. Edhe një tjetër eliminim ndodh sonte, duke mbetur dy finalistët, shkruan lajmi.net. Xhuli eliminohet nga “Big Brother VIP Kosova”. Xhuli, Vedati...

Mbresa fiton punë në televizion, do të prezantojë emision

para një jave - Bota Sot

Pas Artanit, Mbresa kishte radhën për një surprizë. Ajo pasi performoi këngën e saj më të re ka takuar nëna, motrat dhe nipi. Por ndër të tjera ajo u bë pjesë e stafit të Klan Kosovës. Këngëtarja do të...

Stresi surprizohet nga Noizy, rep artisti i dëshiron fitoren e edicionit të parë të BBVK-së

para një jave - GazetaBlic

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Stresi është surprizuar gjatë natës së sotme finale të këtij formati televiziv. Atij i është shfaqur një video mesazh nga rep artisti i famshëm, Noizy, teksa ky i...

Stresi surprizohet nga Noizy, rep artisti i dëshiron fitoren e edicionit të parë të BBVK-së

para një jave - Indeks online

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Stresi është surprizuar gjatë natës së sotme finale të këtij formati televiziv. Atij i është shfaqur një video mesazh nga rep artisti i famshëm, Noizy, teksa ky i...

Stresi e ndez publikun me këngën “Kosovë Shqipëri”

para një jave - Indeks online

Reperi Stresi mbrëmjen e sotme ka kënduar këngën e tij “Kosovë-Shqipëri” në mesin e shumë fansave. Me zërin e tij krijoi një atmosferë gjigante. Në mesin e skenës erdhi edhe e ëma e tij, e cila e falënderoi...

Kush do ta fitoj BBV Kosova Stresi apo Vedati? Garë e ngushtë mes 2 konkurrentëve

para një jave - Indeks online

Mbrëmjen e sotme po mbahet finalja e madhe e “BBVK”. Burime e Indeksonline mësoj se po zhvillohet një garë e ngushtë mes Stresit dhe Vedatit. Kujtojmë që të dy banorët kanë pasur përkrahje të madhe duke...

Stresi përlotet nga mesazhi që mori nga Noizy

para një jave - OraInfo

Noizy i dërgon mesazh reperit, Stresi përlotet. Stresi është njëri nga finalistët e “Big Brother VIP Kosova”. Në finalen e madhe ai mori surprizën e tij, shkruan lajmi.net. Ai ka marrë mesazh nga miku...

Kush do ta fitoj BBV Kosova Stresi apo Vedati? Garë e ngushtë mes 2 konkurrentëve

para një jave - Sharri

Mbrëmjen e sotme po mbahet finalja e madhe e “BBVK”. Burime e Indeksonline mësoj se po zhvillohet një garë e ngushtë mes Stresit dhe Vedatit. Kujtojmë që të dy banorët kanë pasur përkrahje të madhe duke...

Momentet më të mira të Mbresës në Big Brother! Si e vlerësoni paraqitjen e saj?

para një jave - Gazeta Express

Gjatë mbrëmjes së sotme finale të Big Brother VIP Kosova është transmetuar një video material enkas për njërën prej finalistëve, Mbresa Hajrullahu. Brenda video materialit janë gërshetuar momentet më të...

Mbresa e këndon për herë të parë këngën e saj më të re “Për ty”

para një jave - Gazeta Express

Konkurrentja finaliste e Big Brother VIP Kosova, Mbresa e ka performuar gjatë mbrëmjes së sotme finale këngën e saj më të re. Mbresa e ka interpretuar këngën e saj të shkruar dhe incizuar përgjatë aventurës...

Sinan Vllasaliu surprizon sonte Vedatin, ndërsa Flori Mumajesi, Stresin

para një jave - Gazeta Express

Konkurrentët finalistë të Big Brother VIP Kosova, jo vetëm që kanë fituar mbështetjen e popullit, por edhe të yjeve të tjera të skenës. Kësisoj, gjatë natës së sotme finale, artistët e famshëm shqiptarë,...

Momentet më të mira të Mbresës në Big Brother! Si e vlerësoni paraqitjen e saj? (VIDEO)

para një jave - Klan Kosova

Gjatë mbrëmjes së sotme finale të Big Brother VIP Kosova është transmetuar një video material enkas për njërën prej finalistëve, Mbresa Hajrullahu. Brenda video materialit janë gërshetuar momentet më të...

Emocionohet Mbresa, takohet me familjen e saj (VIDEO)

para një jave - Klan Kosova

Konkurrentja finaliste e Big Brother VIP Kosova, Mbresa ka përjetuar një prej surprizave më të bukura në këtë natë të veçantë të finales. Ajo ka takuar nënën e saj, motrat si dhe nipin e vogël, derisa...

Mbresa e këndon për herë të parë këngën e saj më të re “Për ty”

para një jave - Bota Sot

Konkurrentja finaliste e Big Brother VIP Kosova, Mbresa e ka performuar gjatë mbrëmjes së sotme finale këngën e saj më të re. Mbresa e ka interpretuar këngën e saj të shkruar dhe incizuar përgjatë aventurës...

Emocionohet Xhuli, befasohet nga familja e saj në Finlandë

para një jave - Bota Sot

Njëra prej finalisteve të Big Brother Vip Kosova, Juliana Nura, është suprizuar në finalen e madhe të shtëpisë më të madhe në vend nga familja e saj. Ajo nga miqtë, shoqëria dhe familja në Finlandë ka...

Emocionohet Mbresa, takohet me familjen e saj

para një jave - Bota Sot

Konkurrentja finaliste e Big Brother VIP Kosova, Mbresa ka përjetuar një prej surprizave më të bukura në këtë natë të veçantë të finales. Ajo ka takuar nënën e saj, motrat si dhe nipin e vogël, derisa...

Emocionohet Mbresa, takohet me nënën dhe motrat e saj

para një jave - OraInfo

Emocionohet Mbresa, takohet me familjen e saj. Konkurrentja finaliste e Big Brother VIP Kosova, Mbresa ka përjetuar një prej surprizave më të bukura në këtë natë të veçantë të finales. Ajo ka takuar nënën...

Xhuli emocionohet, befasohet nga familja e saj në Finlandë

para një jave - OraInfo

Emocionohet Xhuli, befasohet nga familja e saj në Finlandë. Njëra prej finalisteve të Big Brother Vip Kosova, Juliana Nura, është suprizuar në finalen e madhe të shtëpisë më të madhe në vend nga familja...

Emocionohet Xhuli, befasohet nga familja e saj në Finlandë

para një jave - GazetaBlic

Njëra prej finalisteve të Big Brother Vip Kosova, Juliana Nura, është suprizuar në finalen e madhe të shtëpisë më të madhe në vend nga familja e saj. Ajo nga miqtë, shoqëria dhe familja në Finlandë ka...

103 ditë në 7 minuta, momentet më të mira të Big Brother VIP Kosova

para një jave - Gazeta Express

Sonte po mbahet finalja e madhe e Big Brother VIP Kosova. Pesë finalistët, Stresi, Xhuli, Vedati, Artani dhe Mbresa, janë në garë për çmimin e madh prej 200 mijë euro, por bashkë me ta për më shumë se...

Momentet më të mira të Artanit në Big Brother VIP Kosova

para një jave - Gazeta Express

Gjatë mbrëmjes së sotme finale të Big Brother VIP Kosova është transmetuar një video material enkas për konkurrentin finalistin, Artan Thaçin. Brenda video materialit janë gërshetuar momentet më të mira...

103 ditë në 7 minuta, momentet më të mira të Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

para një jave - Klan Kosova

Sonte po mbahet finalja e madhe e Big Brother VIP Kosova. Pesë finalistët, Stresi, Xhuli, Vedati, Artani dhe Mbresa, janë në garë për çmimin e madh prej 200 mijë euro, por bashkë me ta për më shumë se...

Momentet më të mira të Artanit, përgjatë aventurës së tij televizive në Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

para një jave - Klan Kosova

Gjatë mbrëmjes së sotme finale të Big Brother VIP Kosova është transmetuar një video material enkas për konkurrentin finalistin, Artan Thaçin. Brenda video materialit janë gërshetuar momentet më të mira...

Momenti emocionues kur Artani takoi nënën e tij (VIDEO)

para një jave - Klan Kosova

Nata e sontme nisi me shumë emocione për Artan Thaqin. Aktori takoi nënën e tij në një skenë gjigante në ambientet e Klan Kosovës. Gjatë takimit pas më shumë se 100 ditësh, ai pranoi fjalët më të mira...

Mbresa e këndon për herë të parë këngën e saj më të re “Për ty”

para një jave - GazetaBlic

Konkurrentja finaliste e Big Brother VIP Kosova, Mbresa e ka performuar gjatë mbrëmjes së sotme finale këngën e saj më të re. Mbresa e ka interpretuar këngën e saj të shkruar dhe incizuar përgjatë aventurës...

Vedati sot suprizohet nga Sinan Vllasaliu, ndërsa Stresi nga Flori Mumajesi

para një jave - OraInfo

Sinan Vllasaliu surprizon sonte Vedatin, ndërsa Flori Mumajesi, Stresin. Konkurrentët finalistë të Big Brother VIP Kosova, jo vetëm që kanë fituar mbështetjen e popullit, por edhe të yjeve të tjera të...

Mbresa dhe Artani janë të eliminuarit e parë

para një jave - Lajmi.net

Finalja e madhe e “Big Brother VIP Kosova” po mbahet sonte. Para se të kuptohet fituesi, ka eliminime, shkruan lajmi.net. Dy të eliminuarit e parë janë Mbresa dhe Artani. Ata humbin mundësin për të fituar...

Sinan Vllasaliu surprizon sonte Vedatin, ndërsa Flori Mumajesi, Stresin

para një jave - GazetaBlic

Konkurrentët finalistë të Big Brother VIP Kosova, jo vetëm që kanë fituar mbështetjen e popullit, por edhe të yjeve të tjera të skenës. Kësisoj, gjatë natës së sotme finale, artistët e famshëm shqiptarë,...

“Komandant i Dubait”: Vedati merr pushim falas në Dubai

para një jave - Lajmi.net

Vedati sonte ka pranuar shumë surpriza në finalen e “BBVK”. Përtej takimeve me vajzat e mikun e tij, Sinan Vllasaliun, ai ka marrë edhe një tjetër surprizë, shkruan lajmi.net. Ai ka marrë udhëtim falas...

Momenti emocionues kur Artani takoi nënën e tij

para një jave - GazetaBlic

Nata e sontme nisi me shumë emocione për Artan Thaqin. Aktori takoi nënën e tij në një skenë gjigante në ambientet e Klan Kosovës. Gjatë takimit pas më shumë se 100 ditësh, ai pranoi fjalët më të mira...

Surpriza e Vedatit përfshin edhe performancën e artistit shqiptar

para një jave - Indeks online

Sonte është finalja e edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova. Për pesë finalistët e këtij edicioni, Artan Thaçi, Juliana Nura, Mbresa Hajrullahu, Stresi dhe Vedat Bajrami, votimet mund të bëhen nga...

Artani merr surprizën e bukur, takon nënën

para një jave - OraInfo

Artani takon nënën – merr surprizën e bukur. Finalisti sonte është surprizuar nga nëna e tij. Artanit i ka ardh në vizitë nëna e cila ishte tejet e emocionuar për takimin me djalin, shkruan Kosovarja....

Këto janë fjalët e para të Xhulit pas daljes nga Big Brother VIP Kosova

para një jave - Almakos

Fjalët e para të Julianës pas daljes nga Big Brother VIP Kosova. Juliana Nura është e eleminuara e tretë në natën finale të Big Brother Vip Kosova. Ajo pasi ka dalur nga shtëpia më e madhe në vend i ka...

Sinan Vllasaliu surprizon Vedatin, këndon këngën e tij të preferuar

para një jave - Lajmi.net

Vedati sonte ka takuar vajzat e tij në finalen e madhe të “Big Brother VIP Kosova”. Aktori është surprizuar nga miku i tij, Sinan Vllasaliu, shkruan lajmi.net. Këngëtari ka performuar enkas për Vedatin....

Emocionohet Vedati, takon dy vajzat e tij

para një jave - Lajmi.net

Vedati është banori i fundit që është surprizuar në finalen e “Big Brother VIP Kosova”. Aktori ka pranuar video-mesazh nga “Dardanë”, shkruan lajmi.net. Pas kësaj videoje ai ka pranuar edhe një surprizë...

Nis spektakli i natës finale të Big Brother VIP Kosova

para një jave - Gazeta Express

Ka filluar mbrëmja finale e formatit televiziv Big Brother VIP Kosova, e cila po transmetohet drejtpërdrejt në ekranet e Klan Kosova dhe ArtMotion e po ashtu ‘live’ edhe në platformën YouTube. Spektakli...

Nis spektakli i natës finale të Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

para një jave - Klan Kosova

Ka filluar mbrëmja finale e formatit televiziv Big Brother VIP Kosova, e cila po transmetohet drejtpërdrejt në ekranet e Klan Kosova dhe ArtMotion e po ashtu ‘live’ edhe në platformën YouTube. Spektakli...

Vedati suprizohet nga Sian Vllasaliu, këndon këngën e tij të preferuar

para një jave - Almakos

Sinan Vllasaliu surprizon Vedatin, këndon këngën e tij të preferuar. Vedati sonte ka takuar vajzat e tij në finalen e madhe të “Big Brother VIP Kosova”. Aktori është surprizuar nga miku i tij, Sinan Vllasaliu,...

Emocionet Vedati, takon dy vajzat e tij

para një jave - Lajmi.net

Vedati është banori i fundit që është surprizuar në finalen e “Big Brother VIP Kosova”. Aktori ka pranuar video-mesazh nga “Dardanë”, shkruan lajmi.net. Pas kësaj videoje ai ka pranuar edhe një surprizë...

Xhuli eliminohet nga “Big Brother VIP Kosova”

para një jave - Revista Kosovarja

Xhuli eliminohet nga “Big Brother VIP Kosova”. Në finalen e madhe u eliminua Xhuli. Mes pesë finalistëve nga eksperienca e “BBVK” fitoi 10 mijë euro. E prisnit eliminimin e Xhuli? /Kosovarja/

Fituesi i edicionit të parë të “Big Brother VIP Kosova” është Stresi

para një jave - Revista Kosovarja

Pas 100 ditëve qëndrimi brenda shtëpisë së famshme publiku zgjodhi edhe fituesin e që është Stresi, shkruan “Kosovarja”. Reperi ishte një nga pretendente për fitore pasi pas vetes ka pasur shumë votues,...

Big Brother Vip Kosova e fiton Stresi

para një jave - ATV Live

Publiku i gjerë i formatit televiziv Big Brother VIP Kosova ka vendosur që çmimin e madh prej 200 mijë eurosh ta fitojë konkurrenti finalist, Stresi. Stresi ka arritur t’i mboshtë të katër konkurrentët...

Big Brother Vip Kosova e fiton Stresi

para një jave - Insajderi.org

Big Brother Vip Kosova e ka fituar Stresi. Xhuli e lë përfundimisht shtëpinë e BBVK Mbresa dhe Artani përmbyllin rrugëtimin ne BBVK

Xhuli e lë përfundimisht shtëpinë e BBVK

para një jave - Insajderi.org

Pas Mbresës dhe Artanit garën e ka përmbyllur edhe Xhuli. Garën për cmimin e madh po e vazhdojnë Vedati dhe Stresi. Mbresa dhe Artani përmbyllin rrugëtimin ne BBVK

Surpriza e Vedatit përfshin edhe performancën e artistit shqiptar

para një jave - Bota Sot

Sonte është finalja e edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova. Për pesë finalistët e këtij edicioni, Artan Thaçi, Juliana Nura, Mbresa Hajrullahu, Stresi dhe Vedat Bajrami, votimet mund të bëhen nga...

Kush do ta befasojë sonte Stresin gjatë finales së madhe?

para një jave - Bota Sot

Sonte është finalja e edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova. Për pesë finalistët e këtij edicioni, Artan Thaçi, Juliana Nura, Mbresa Hajrullahu, Stresi dhe Vedat Bajrami, votimet mund të bëhen nga...

Stresi, fituesi i Big Brother VIP Kosova

para një jave - Dukagjini

Publiku i gjerë i formatit televiziv Big Brother VIP Kosova ka vendosur që çmimin e madh prej 200 mijë eurosh ta fitojë konkurrenti finalist, Stresi. Stresi ka arritur t’i mboshtë të katër konkurrentët...

Juliana Nura – e eliminuara e tretë në natën finale të Big Brother VIP Kosova

para një jave - Dukagjini

Publiku ka vendosur që finalisti i tretë që duhet menjëherë ta ndërpresë garën për çmimin e madh prej 200 mijë eurosh është Juliana Nura, e njohur si Xhuli. Xhuli është finalistja e radhës që përmbyll...

Kush janë dy finalistët e Bigbrother Vip Kosova që u eliminuan të parët

para një jave - Dukagjini

Mbresa dhe Artani janë dy personat që janë eliminuar nga Bigbrother Vip Kosova të cilët nuk kanë arritur ta fitojnë çmimin e madhe në vlerë prej 200 mijë eurosh. Finalisti i Big Brother VIP Kosova, Artan...

Ky është fituesi i edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova

para një jave - Shqip

Stresi është fituesi i edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova. Ai ka fituar çmimin e madhe prej 160 mijë euro, ndërsa nga 10 mijë tjera do të marrin secili nga finalistet. Ai ishte në garë me: Julianën,...

Stresi fitues i çmimit të madh “Big Brother VIP Kosova”

para një jave - Gazeta10

Këngëtari i mirënjohur, Arkimed Lushaj i njohur me emrin Stresi është fitues i çmimit të madh të edicionit të parë të “Big Brother Vip Kosova”. Ai në finale arriti që të mposhtë 3 finalistët tjerë duke...

Këta dy këngëtarë do t’i befasojnë Stresin dhe Vedatin sonte në finale

para një jave - Shqip

Tashmë ka filluar spektakli ku do të shpallët fituesi i këtij edicioni të Big Brother VIP Kosova. Në garë janë: Vedati, Stresi, Juliana, Artani dhe Mbresa. Sonte të gjithë ata do të suprizohen nga familjarët...

Mbresa dhe Artani eleminohen nga BBVK

para një jave - Gazeta10

Mbresa dhe Artani janë eleminuar nga Big Brother Vip Kosova, duke hequr kështu dorë çmimi i madh, fituesi i së cilit do të dihet pas pak. Tani në garë për çmimin e madh janë, Xhuli, Stresi dhe Vedati. /Gazeta10/

Xhuli eleminohet nga BBVK

para një jave - Gazeta10

Është eleminuar edhe Xhuljana Nura nga Big Brother Vip Kosova, duke hequr kështu dorë çmimi i madh, fituesi i së cilit do të dihet pas pak. Tani në garë për çmimin e madh janë Stresi dhe Vedati. /Gazeta10/

Vedati me këtë suprizë përfshin edhe performancën e artistit shqiptar

para një jave - OraInfo

Surpriza e Vedatit përfshin edhe performancën e artistit shqiptar. Sonte është finalja e edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova. Për pesë finalistët e këtij edicioni, Artan Thaçi, Juliana Nura, Mbresa...

Prej vitesh i mungon skenës, Flori Mumajesi takon Stresin në finalen e “BBVK”

para një jave - Lajmi.net

Stresi ka takuar nënën e tij në finalen e madhe të “Big Brother VIP Kosova”. Pas nënës së tij ai ka takuar edhe një mik, shkruan lajmi.net. Ai ka takuar Flori Mumajesin. Reperi ka shprehur se Flori ishte...

Stresi takon nënën e tij, ia puth këmbët dhe shpërthen në lot

para një jave - Lajmi.net

Stresi është surprizuar nga Noizy me një video-mesazh. Reperi i ka uruar fitoren finalistit të “Big Brother VIP Kosova”, shkruan lajmi.net. Por kjo nuk ishte surpriza e tij e vetme. Ai ka performuar edhe...

Jonida Vokshi shkëlqen në natën finale të Big Brother VIP Kosova

para një jave - Telegrafi

Jonida Vokshi ka qenë në krye të edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova bashkë me Alaudin Hamitin. Ajo ka mahnitur në secilën paraqitje gjatë spektaklit, gjersa ka kthyer vëmendjen edhe në natën e...

Finalja e madhe e Big Brother VIP Kosova, fituesi arkëton 200 mijë euro (VIDEO)

para një jave - Klan Kosova

Për gjithçka që bënë për më shumë se 100 ditë, u vëzhguan nga dhjetëra kamera brenda, derisa u panë nga qindra, mijëra, në mos edhe miliona veta, nga gjithandej globi. Nata mes të premtes e të shtunës,...

Nis spektakli i natës finale të Big Brother VIP Kosova

para një jave - GazetaBlic

Ka filluar mbrëmja finale e formatit televiziv Big Brother VIP Kosova, e cila po transmetohet drejtpërdrejt në ekranet e Klan Kosova dhe ArtMotion e po ashtu ‘live’ edhe në platformën YouTube. Spektakli...

Fillon pektakli i natës finale të Big Brother VIP Kosova

para një jave - OraInfo

Nis spektakli i natës finale të Big Brother VIP Kosova. Ka filluar mbrëmja finale e formatit televiziv Big Brother VIP Kosova, e cila po transmetohet drejtpërdrejt në ekranet e Klan Kosova dhe ArtMotion...

Noizy i dërgon mesazh reperit, Stresi përlotet

para një jave - Lajmi.net

Stresi është njëri nga finalistët e “Big Brother VIP Kosova””. Në finalen e madhe ai mori surprizën e tij, shkruan lajmi.net. Ai ka marrë mesazh nga miku i tij Noizy. Reperi i ka uruar atij fitore dhe...

Stresi është fituesi i edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova

para një jave - Ekonomia Online

Publiku i gjerë i formatit televiziv Big Brother VIP Kosova ka vendosur që çmimin e madh prej 200 mijë eurosh ta fitojë konkurrenti finalist, Stresi. Stresi ka arritur t’i mboshtë të katër konkurrentët...

Stresi shpallet fitues i “Big Brother VIP Kosova”

para një jave - Epoka e Re

Stresi është fituesi i edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova, duke fituar çmimin e madh prej 160 mijë euro, shkruan “Epoka e re”. Ai është bërë pjesë e kësaj shtëpie qysh prej ditës së parë dhe ka...

Stresi dhe Vedati – Dyshja finale për çmimin e madh të Big Brother VIP Kosova

para një jave - Ekonomia Online

Stresi dhe Vedati janë konkurrentët e Big Brother Vip Kosova që janë në garë për të marrë çmimin e madh. Pos tyre në nominim më herët ishin Juliana Nura e cila doli e treta, Artan Thaqi që doli i katërti...

Stresi dhe Vedati, dyshja finale për çmimin e madh të Big Brother VIP Kosova

para një jave - Epoka e Re

Stresi dhe Vedati janë konkurrentët e Big Brother Vip Kosova që janë në garë për të marrë çmimin e madh. Pos tyre në nominim më herët ishin Juliana Nura e cila doli e treta, Artan Thaqi që doli i katërti...

Finalja e Big Brother VIP Kosova, sonte edhe në YouTube – super spektakël e shumë surpriza

para një jave - Gazeta Express

Pak orë na ndajnë prej nisjes së finales së madhe të formatit televiziv Big Brother VIP Kosova, e që sonte pritet të sjellë një super spektakël nën moderimin e Alaudin Hamitit dhe Jonida Vokshit. I gjithë...

Finalja e Big Brother VIP Kosova, sonte edhe në YouTube – super spektakël e shumë surpriza (VIDEO)

para një jave - Klan Kosova

Pak orë na ndajnë prej nisjes së finales së madhe të formatit televiziv Big Brother VIP Kosova, e që sonte pritet të sjellë një super spektakël nën moderimin e Alaudin Hamitit dhe Jonida Vokshit. I gjithë...

Jonida Vokshi shkëlqen në natën finale të Big Brother VIP Kosova

para një jave - Bota Sot

Jonida Vokshi ka qenë në krye të edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova bashkë me Alaudin Hamitin. Ajo ka mahnitur në secilën paraqitje gjatë spektaklit, gjersa ka kthyer vëmendjen edhe në natën e...

Juliana Nura, e eliminuara e tretë në natën finale të Big Brother VIP Kosova

para një jave - Ekonomia Online

Publiku ka vendosur që finalisti i tretë që duhet menjëherë ta ndërpresë garën për çmimin e madh prej 200 mijë eurosh është Juliana Nura, e njohur si Xhuli. Xhuli është finalistja e radhës që përmbyll...

Xhuli eliminohet në finale të BBVK

para një jave - Epoka e Re

Xhuli është eliminuar nga Big Brother VIP Kosova Bukuroshja kosovare rrugëtoi tërë këtë BBVK dhe u cilësua shpesh si favorite. Por, në fund ajo u eliminua dhe çmimi do të ndahet në mes të Stresit dhe Vedat Osmanin.

Ja si do të ia fillojë finalja e Big Brother

para një jave - OraInfo

Kështu do të ia fillojë finalja e Big Brother. Sonte do të mbahet finalja e madhe e Big Brother VIP Kosova. Në garë janë: Juliana Nura, Stresi, Mbresa, Vedati dhe Artani. Prime i sotëm do të nis me këngën...

Artani eliminohet nga “Big Brother VIP Kosova”

para një jave - Revista Kosovarja

Artani eliminohet nga “Big Brother VIP Kosova”. Në finalen e madhe u eliminua Artani. Mes pesë finalistëve nga eksperienca e “BBVK” fitoi 10 mijë euro. E prisnit eliminimin e Artanit? /Kosovarja/

Këta janë dy të eliminuarit e parë në finalen e BBVK

para një jave - Revista Kosovarja

Rrugëtimit i erdhën deri në shkallën e fundit, por jo për ti fikur dritat. Është banorja Mbresa Hajrullahu dhe Artani eliminuarit e parë për sonte. Ku në mesin e pesë finalistëve, ajo u largua duke fituar...

Mbresa e eleminuara e parë e Big Brother Vip Kosova

para një jave - Epoka e Re

Mbresa është e eleminuara e parë e natës finale në Big Brother Vip Kosova. Ajo ishte pjesë e pesëshes finaliste të shtëpisë më të madhë në vend.

Mbresa dhe Artani përmbyllin rrugëtimin ne BBVK

para një jave - Insajderi.org

Mbresa dhe Artani kanë përmbyllur rrugëtimin në Big Brother Vip Kosova. Për cmimin e madh ende po luftojnë Xhuli, Vedati dhe Stresi.

LIVE: Finalja e Big Brother VIP Kosova

para një jave - Telegrafi

Sonte (e premte) mbahet finalja e madhe e edicionit të parë të spektaklit Big Brother VIP Kosova. Pas 100 ditësh qëndrimi në shtëpinë më të famshme në Kosovë, më në fund do të ketë një fitues. Pretendentë...

Finalja e Big Brother VIP Kosova, sonte edhe në YouTube – super spektakël e shumë surpriza (VIDEO)

para një jave - Klan Kosova

Pak orë na ndajnë prej nisjes së finales së madhe të formatit televiziv Big Brother VIP Kosova, e që sonte pritet të sjellë një super spektakël nën moderimin e Alaudin Hamitit dhe Jonida Vokshit. I gjithë...

Vedati merr biletën e “komandant Dubait”

para një jave - Insajderi.org

Vedati është befasuar nga BBVA me një biletë udhëtimi për në Dubai. Ky moment është bërë më qesharak pas deklaratës së tij ndaj Xhulit, kur i tha se ajo është “komandante e Dubanit”, fjali kjo që nuk ka...

Vedati emocionohet, takon dy vajzat e tij (VIDEO)

para një jave - Dukagjini

Konkurrenti finalist i formatit televiziv Big Brother VIP Kosova, Vedati është surprizuar nga “Vëllai i Madh” me befasinë më të bukur ndonjëherë. Aktorit i janë sjellë në ambientet e shtëpisë më të ndjekur...

Vedati emocionohet pafund, takon dy vajzat e tij, Tokën dhe Lunën

para një jave - Ekonomia Online

Konkurrenti finalist i formatit televiziv Big Brother VIP Kosova, Vedati është surprizuar nga “Vëllai i Madh” me befasinë më të bukur ndonjëherë. Aktorit i janë sjellë në ambientet e shtëpisë më të ndjekur...

Vedati emocionohet pafund, takon dy vajzat e tij, Tokën dhe Lunën | Video

para një jave - Epoka e Re

Konkurrenti finalist i formatit televiziv Big Brother VIP Kosova, Vedati është surprizuar nga “Vëllai i Madh” me befasinë më të bukur ndonjëherë. Aktorit i janë sjellë në ambientet e shtëpisë më të ndjekur...

Mbresa fiton punë në Klan Kosova, do të prezantoj emision

para një jave - Lajmi.net

Pas Artanit, Mbresa kishte radhën për një surprizë. Ajo pasi performoi këngën e saj më të re ka takuar nëna, motrat dhe nipi, shkruan lajmi.net. Por ndër të tjera ajo u bë pjesë e stafit të Klan Kosovës....

Vedatin e kaplojnë emocionet, takon dy vajzat e tij

para një jave - Almakos

Emocionohet Vedati, takon dy vajzat e tij. Vedati është banori i fundit që është surprizuar në finalen e “Big Brother VIP Kosova”. Aktori ka pranuar video-mesazh nga “Dardanë”, shkruan lajmi. Pas kësaj...

Luizi “mbështet” Stresin në finalen e “Big Brother VIP Kosova”

para një jave - Ditari.mk

Sonte do të mbahet finalja e madhe e Big Brother VIP Kosova. Në garë janë: Juliana Nura, Stresi, Mbresa, Vedati dhe Artani. Në profilin e banorit të “Big Brother VIP Albania’, Luiz Ejlli është publikuar...

Vedati befasohet nga këngëtari i njohur kosovar

para një jave - Revista Kosovarja

Vedati del nga shtëpia më e madhe në Kosovë në drejtim të Klan Arenës. Vedati së bashku me dy vajzat e tij shkon për të takuar këngëtarin e tij të preferuar Sinan Vllasaliun Vedati për më shumë se dy muaj...

Vedati befasohet nga vajzat e tij

para një jave - Insajderi.org

Vedati pas disa mesazheve që mori nga miqtë e tij, u befasua nga vajzat e tij në BBVA. Ai së bashku me to tashmë është nisur për në Klan Arena ku po e pret këng ë tari Sinan Vllasaliu për befasinë e radhës.

Gjithçka gati për natën finale të BBVK

para një jave - Gazeta Express

Sonte do të jetë finalja e edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova. Finalja e madhe e Big Brother VIP Kosova fillon sonte nga ora 21:00 në Klan Kosova dhe do të nis me këngën “Bigu jemi ne” që do të...

Vedati, Stresi dhe Artani këndojnë këngë patriotike, pak orë para finales së madhe

para një jave - Gazeta Express

Finalistët e Big Brother VIP Kosova, Vedati, Stresi dhe Artani kanë kaluar sot ditën nën emocione të mëdha, dhe jo vetëm. Ata po ashtu edhe kanë kënduar këngë patriotike, derisa gjendeshin në pjesën e...

Kush do ta fitoj BBV Kosova? Garë e ngushtë mes 2 konkurrentëve

para një jave - Zyrtare

Mbrëmjen e sotme po mbahet finalja e madhe e “BBVK”. Burime e Indeksonline mësoj se po zhvillohet një garë e ngushtë mes Stresit dhe Vedatit. Kujtojmë që të dy banorët kanë pasur përkrahje të madhe duke...

Surpriza e Noizy-t përlot Stresin në finalen e Big Brother VIP Kosova

para një jave - Shqip

Banorët në Big Brother janë duke marrë supriza të shumta. Kur ishte radha e reperit nga Shqipëria, Stresi ai është befasuar nga miku i tij, Noizy. Ai më anë të një videos tha se i mungon shumë dhe dëshiron...

Stresi ia puth këmbët nënës

para një jave - Dukagjini

Surprizat për finalistët e BBVK nuk kanë të ndalur. Në skenën ku po performonte Stresi, si befasi i erdhi nëna. Ai u emocionua dhe nisi të qaj më lot. Ai nuk hezitoi të bëj edhe një gjest të bukur, duke...

Flori Mumajesi pjesë e finales së Big Brother Vip Kosova

para një jave - Infokusi

Këngëtari dhe kompozitori, Flori Mumajesi, do të jetë pjesë e finales së madhe të Big Brother Vip Kosova, shkruan Gazeta inFokus. Mumajesi kësaj finale do ti bashkëngjitet që të përkrahë finalistin, Stresin....

Stresi përlot të gjithë në finale, ia puth këmbët nënës së tij – FOTO

para një jave - Zyrtare

Stresi është befasuar sonte në natën finale nga “Vëllai i madh”. Pasi mori një mbështetje përmes një video-mesazhi nga Noiz, atij i është kërkuar që ta lë shtëpinë për një moment dhe të ftohet të këndojë...

Stresi e këndon për herë të parë në publik këngën e re “Kosovë, Shqipëri” (VIDEO)

para një jave - Zyrtare

Stresi sonte për herë të parë në natën finale të Big Brother Vip Kosova në ambientet e Klan Arenës e ka kënduar këngën më të re “Kosovë, Shqipëri”. Ai ishte i mahnitur nga pritja që publiku i bëri pas...

Stresi shpërthen në lot, e takon nënën e tij

para një jave - Insajderi.org

Ndonëse u shokua dhe emocionua pa masë nga duartrokitjet dhe atmosfera që i dhanë publiku pasi e performoi për herë të parë këngën e tij më të re, “Kosovë, Shqipëri”, reperi Stresi u befasua edhe nga nëna...

Stresi e këndon për herë të parë në publik këngën e re “Kosovë, Shqipëri” (VIDEO)

para një jave - Dukagjini

Stresi sonte për herë të parë në natën finale të Big Brother Vip Kosova në ambientet e Klan Arenës e ka kënduar këngën më të re “Kosovë, Shqipëri”. Ai ishte i mahnitur nga pritja që publiku i bëri pas...

Artani e prish një kamerë në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova

para një jave - Gazeta Express

Finalistët e formatit televiziv Big Brother VIP Kosova, Artani dhe Vedati kanë luajtur me top në dhomën e gjumit të shtëpisë së “Vëllait të Madh”, derisa një incident ngjau në ato momente. Kësisoj, përderisa...

Si do të nisë sonte nata e madhe finale e Big Brother VIP Kosova?

para një jave - Klan Kosova

Sonte do të jetë finalja e edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova. Finalja e madhe e Big Brother VIP Kosova fillon sonte nga ora 21:00 në Klan Kosova dhe do të nis me këngën “Bigu jemi ne” që do të...

Vedati, Stresi dhe Artani këndojnë këngë patriotike, pak orë para finales së madhe (VIDEO)

para një jave - Klan Kosova

Finalistët e Big Brother VIP Kosova, Vedati, Stresi dhe Artani kanë kaluar sot ditën nën emocione të mëdha, dhe jo vetëm. Ata po ashtu edhe kanë kënduar këngë patriotike, derisa gjendeshin në pjesën e...

Big Brother VIP Kosova dhe emisioni “Hallakamë” thyejnë rekorde (VIDEO)

para një jave - Klan Kosova

Rreth 300 mijë kërkesa për telefonata nga shikuesit dhe dëgjuesit vetëm në platformën “Viber”, ka pasur sot emisioni Hallakamë në Klan Kosova FM. Këto kërkesa kanë ardhur për t’u përgjigjur në sondazhin...

Momentet më të mira të Stresit në Big Brother VIP Kosova | VIDEO

para një jave - Epoka e Re

Konkurrenti finalist i Big Brother VIP Kosova, Stresi gjatë mbrëmjes së sotme ka pasur rastin ta shikojë një video material të bërë enkas për të. Në spektaklin e mbrëmjes së sotme finale është transmetuar...

Stresi surprizohet nga Noizy, rep artisti i dëshiron fitoren e edicionit të parë të BBVK-së

para një jave - Ekonomia Online

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Stresi është surprizuar gjatë natës së sotme finale të këtij formati televiziv. Atij i është shfaqur një video mesazh nga rep artisti i famshëm, Noizy, teksa ky i...

Stresi surprizohet nga Noizy, rep artisti i dëshiron fitoren e edicionit të parë të BBVK-së

para një jave - Epoka e Re

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Stresi është surprizuar gjatë natës së sotme finale të këtij formati televiziv. Atij i është shfaqur një video mesazh nga rep artisti i famshëm, Noizy, teksa ky i...

Stresi përlotet nga mesazhi i Noizyt

para një jave - Arbresh

Sonte është finalja e madhe e Big Brother Vip Kosova, dhe banorët janë duke marrur surprizat e tyre nga “Vëllau i madh” Radha për tu surprizuar ishte e Stresit, ku mori një mesazh nga miku i tij, Noizy....

Stresi surprizohet nga Noizy

para një jave - Revista Kosovarja

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Stresi është surprizuar gjatë natës së sotme finale të këtij formati televiziv. Atij i është shfaqur një video mesazh nga rep artisti i famshëm, Noizy, teksa ky i...

Këto ishin momentet më të mira të Xhulit në Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

para një jave - Insajderi.org

Gjatë mbrëmjes së sotme finale të formatit televiziv Big Brother VIP Kosova është transmetuar një video material i realizuar posaçërisht për Xhulin. Brenda video materialit janë përmbledhur momentet më...

Këta dy këngëtarë do t’i befasojë Stresin dhe Vedatin sonte në finale

para një jave - Shqip

Tashmë ka filluar spektakli ku do të shpallët fituesi i këtij edicioni të Big Brother VIP Kosova. Në garë janë: Vedati, Stresi, Juliana, Artani dhe Mbresa. Sonte të gjithë ata do të suprizohen nga familjarët...

Emocionohet Xhuli, befasohet nga familja e saj në Finlandë

para një jave - Gazeta10

Njëra prej finalisteve të Big Brother Vip Kosova, Juliana Nura, është suprizuar në finalen e madhe të shtëpisë më të madhe në vend nga familja e saj. Ajo nga miqtë, shoqëria dhe familja në Finlandë ka...

Klan Kosova i ofron Mbresës pozitën e prezantueses

para një jave - Epoka e Re

Në natën finale të Big Brother Vip Kosova befasitë nuk kanë të ndalur për pesë finalistët. Për Mbresa Hajrullahun u kujtua televizioni më i madh në vend, Klan Kosova. Finalistes i është ofruar një vend...

Mbresa e këndon për herë të parë këngën e saj më të re “Për ty” (VIDEO)

para një jave - Bota Press

Konkurrentja finaliste e Big Brother VIP Kosova, Mbresa e ka performuar gjatë mbrëmjes së sotme finale këngën e saj më të re. Mbresa e ka interpretuar këngën e saj të shkruar dhe incizuar përgjatë aventurës...

Ja kush e fiton sonte ‘Big Brother VIP Kosova’ sipas një sondazhi

para një jave - Zyrtare

Sonte po mbahet finalja e madhe e Big Brother VIP Kosova. Në garë janë: Juliana Nura, Stresi, Mbresa, Vedati dhe Artani. Disa ditë më parë, “Xing.al” publikoi një sondazh ku patët mundësinë të votonit...

Emocionohet Mbresa, takohet me familjen e saj

para një jave - Revista Kosovarja

Konkurrentja finaliste e Big Brother VIP Kosova, Mbresa ka përjetuar një prej surprizave më të bukura në këtë natë të veçantë të finales. Ajo ka takuar nënën e saj, motrat si dhe nipin e vogël, derisa...

Sinan Vllasaliu sonte pjesë e Big Brother Vip Kosova

para një jave - Revista Kosovarja

Ikona e muzikës Sinan Vllasaliu, sot behët pjesë e Big Brother. Ai hyn me qellim për të befasuar Vedatin. Kujtojmë se Vedati, herë pas here gjatë këtij rrugëtimi ka përmendur këngëtarin në fjalë, shkruan “Kosovarja”

Emocionohet Xhuli, befasohet nga familja e saj në Finlandë

para një jave - Epoka e Re

Njëra prej finalisteve të Big Brother Vip Kosova, Juliana Nura, është suprizuar në finalen e madhe të shtëpisë më të madhe në vend nga familja e saj. Ajo nga miqtë, shoqëria dhe familja në Finlandë ka...

Momentet më të mira të Xhulit në Big Brother VIP Kosova | Video

para një jave - Epoka e Re

Gjatë mbrëmjes së sotme finale të formatit televiziv Big Brother VIP Kosova është transmetuar një video material i realizuar posaçërisht për Xhulin. Brenda video materialit janë përmbledhur momentet më...

Artani takon nënën e tij, merr surprizë emocionuse

para një jave - Gazeta10

Finalisti Artani sonte është surprizuar për herë të parë nga nëna e tij, raporton Gazeta10. Artanit i ka ardh në vizitë nëna e cila ishte tejet e emocionuar për takimin me djalin e saj. Artani përveq se...

Finalja e madhe e “Big Brother VIP Kosova”

para një jave - Dukagjini

Sonte (e premte) mbahet finalja e madhe e edicionit të parë të spektaklit Big Brother VIP Kosova. Pas 100 ditësh qëndrimi në shtëpinë më të famshme në Kosovë, më në fund do të ketë një fitues. Pretendentë...

Prezantuesja më e re në ‘Klan Kosova’, Mbresa fito një kontrate pune

para një jave - Epoka e Re

Në natën finale të Big Brother Vip Kosova befasitë nuk kanë të ndalur për pesë finalistët. Për Mbresa Hajrullahun u kujtua televizioni më i madh në vend, Klan Kosova. Finalistes i është ofruar një vend...

Emocionohet Mbresa, takohet me familjen e saj

para një jave - Epoka e Re

Konkurrentja finaliste e Big Brother VIP Kosova, Mbresa ka përjetuar një prej surprizave më të bukura në këtë natë të veçantë të finales. Ajo ka takuar nënën e saj, motrat si dhe nipin e vogël, derisa...

Momentet më të mira të Mbresës në Big Brother! | Video

para një jave - Epoka e Re

Gjatë mbrëmjes së sotme finale të Big Brother VIP Kosova është transmetuar një video material enkas për njërën prej finalistëve, Mbresa Hajrullahu. Brenda video materialit janë gërshetuar momentet më të...

Vedati sot suprizohet nga Sinan Vllasaliu, ndërsa Stresi nga Flori Mumajesi

para një jave - Almakos

Sinan Vllasaliu surprizon sonte Vedatin, ndërsa Flori Mumajesi, Stresin. Konkurrentët finalistë të Big Brother VIP Kosova, jo vetëm që kanë fituar mbështetjen e popullit, por edhe të yjeve të tjera të...

Momenti emocionues kur Artani takoi nënën e tij – VIDEO

para një jave - Bota Press

Nata e sontme nisi me shumë emocione për Artan Thaqin. Aktori takoi nënën e tij në një skenë gjigante në ambientet e Klan Kosovës. Gjatë takimit pas më shumë se 100 ditësh, ai pranoi fjalët më të mira...

Mbresa e këndon për herë të parë këngën e saj më të re “Për ty” | Video

para një jave - Epoka e Re

Konkurrentja finaliste e Big Brother VIP Kosova, Mbresa e ka performuar gjatë mbrëmjes së sotme finale këngën e saj më të re. Mbresa e ka interpretuar këngën e saj të shkruar dhe incizuar përgjatë aventurës...

Mbresa e këndon për herë të parë këngën e saj më të re “Për ty” (VIDEO)

para një jave - Insajderi.org

Konkurrentja finaliste e Big Brother VIP Kosova, Mbresa e ka performuar gjatë mbrëmjes së sotme finale këngën e saj më të re. Mbresa e ka interpretuar këngën e saj të shkruar dhe incizuar përgjatë aventurës...

Sinan Vllasaliu surprizon sonte Vedatin, ndërsa Flori Mumajesi, Stresin

para një jave - Epoka e Re

Konkurrentët finalistë të Big Brother VIP Kosova, jo vetëm që kanë fituar mbështetjen e popullit, por edhe të yjeve të tjera të skenës. Kësisoj, gjatë natës së sotme finale, artistët e famshëm shqiptarë,...

Momentet më të mira të Artanit në Big Brother VIP Kosova

para një jave - Epoka e Re

Gjatë mbrëmjes së sotme finale të Big Brother VIP Kosova është transmetuar një video material enkas për konkurrentin finalistin, Artan Thaçin. Brenda video materialit janë gërshetuar momentet më të mira...

Flori Mumajesi pas pak si surprizë për Stresin

para një jave - Arbresh

Sonte është finalja e edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova. Për pesë finalistët e këtij edicioni, Artan Thaçi, Juliana Nura, Mbresa Hajrullahu, Stresi dhe Vedat Bajrami. Ndërkaq, përveç kurorëzimit...

Momenti emocionues kur Artani takoi nënën e tij

para një jave - Epoka e Re

Nata e sontme nisi me shumë emocione për Artan Thaqin. Aktori takoi nënën e tij në një skenë gjigante në ambientet e Klan Kosovës. Gjatë takimit pas më shumë se 100 ditësh, ai pranoi fjalët më të mira...

Kush do ta befasojë sonte Stresin

para një jave - Revista Kosovarja

Stresi pas qëndrimit 100 ditor, do të merr dy surpriza mjaftë unike. Ai do të surprizohet nga Shpresa, nëna e tij dhe shoku i cili ia hai dyert në karrierën e tij artistike, Flori Mumajesi. Edhe pse Stresi...

Artani takon nënën – merr surprizën e bukur

para një jave - Revista Kosovarja

Finalisti sonte është surprizuar nga nëna e tij. Artanit i ka ardh në vizitë nëna e cila ishte tejet e emocionuar për takimin me djalin, shkruan “Kosovarja”. Supriza do marrin edhe banorët tjerë. /Kosovarja/

Nata finale e Big Brother VIP Kosova, Noizy dhe Morena Taraku kërkojnë të votohet sa më shumë Stresi

para një jave - Telegrafi

Ditën e sotme (e premte) mbahet nata finale e Big Brother VIP Kosova. Finalistët e edicionit të parë të këtij ‘reality shoë’ janë: Arkimed Lushaj – Stresi, Xhuli Nura, Vedat Bajrami, Artan Thaçi dhe Mbresa...

Vedati me këtë suprizë përfshin edhe performancën e artistit shqiptar

para një jave - Almakos

Surpriza e Vedatit përfshin edhe performancën e artistit shqiptar. Sonte është finalja e edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova. Për pesë finalistët e këtij edicioni, Artan Thaçi, Juliana Nura, Mbresa...

Nata finale e Big Brother VIP Kosova, Noizy dhe Morena Taraku kërkojnë të votohet sa më shumë Stresi

para një jave - Zhurnal

Ditën e sotme (e premte) mbahet nata finale e Big Brother VIP Kosova. Finalistët e edicionit të parë të këtij ‘reality shoë’ janë: Arkimed Lushaj – Stresi, Xhuli Nura, Vedat Bajrami, Artan Thaçi dhe Mbresa...

Surpriza e Vedatit përfshin edhe performancën e artistit shqiptar

para një jave - Bota Press

Sonte është finalja e edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova. Për pesë finalistët e këtij edicioni, Artan Thaçi, Juliana Nura, Mbresa Hajrullahu, Stresi dhe Vedat Bajrami, votimet mund të bëhen nga...

Nis spektakli i natës finale të Big Brother VIP Kosova

para një jave - Bota Press

Ka filluar mbrëmja finale e formatit televiziv Big Brother VIP Kosova, e cila po transmetohet drejtpërdrejt në ekranet e Klan Kosova dhe ArtMotion e po ashtu ‘live’ edhe në platformën YouTube. Spektakli...

Çfarë pritet të ndodh sonte në Big Brother Vip Kosova?

para një jave - Revista Kosovarja

Jonida, sonte me fillim të finales së madhe, fillon me falënderime. Ndër tjera tha se sonte, do të ketë surpriza të shumta dhe dhurata të ndryshme. Në studio janë edhe 25 banorët që ishin pjesë e këtij...

Gjithçka gati për natën finale të BBVK

para një jave - Tetova Sot

Sonte do të jetë finalja e edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova. Finalja e madhe e Big Brother VIP Kosova fillon sonte nga ora 21:00 në Klan Kosova dhe do të nis me këngën “Bigu jemi ne” që do të...

Surpriza e Vedatit në BBV përfshin edhe performancën e artistit shqiptar

para një jave - Shqip

Tashmë ka filluar spektakli ku do të shpallët finalisti i këtij edicioni të Big Brother VIP Kosova. Në garë janë: Vedati, Stresi, Juliana, Artani dhe Mbresa. Sonte të gjithë ata do të suprizohen nga familjarët...

Luizi “mbështet” këtë banor në finalen e “Big Brother VIP Kosova”

para një jave - OraInfo

Sonte do të mbahet finalja e madhe e Big Brother VIP Kosova . Në garë janë: Juliana Nura, Stresi, Mbresa, Vedati dhe Artani. Në profilin e banorit të “Big Brother VIP Albania’, Luiz Ejlli është publikuar...

Finalja e BBVK, Luizi në përkrahje të Stresit

para një jave - Arbresh

Sonte është finalja e Big Brother Vip Kosova. Banori i BBVA, Luizi është në përkrahje të Stresit. Kështu thuhet në një story të ndarë nga profili zyrtar i tij, ku më pas është fshirë. Në fotografi bëhet...

Finalja e madhe e Big Brother VIP Kosova, fituesi arkëton 200 mijë euro

para një jave - Revista Kosovarja

Për gjithçka që bënë për më shumë se 100 ditë, u vëzhguan nga dhjetëra kamera brenda, derisa u panë nga qindra, mijëra, në mos edhe miliona veta, nga gjithandej globi. Nata mes të premtes e të shtunës,...

Surpriza e Vedatit përfshin edhe performancën e artistit shqiptar

para një jave - Insajderi.org

Sonte është finalja e edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova. Për pesë finalistët e këtij edicioni, Artan Thaçi, Juliana Nura, Mbresa Hajrullahu, Stresi dhe Vedat Bajrami, votimet mund të bëhen nga...

Kush do ta befasojë sonte Stresin gjatë finales së madhe?

para një jave - Insajderi.org

Sonte është finalja e edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova. Për pesë finalistët e këtij edicioni, Artan Thaçi, Juliana Nura, Mbresa Hajrullahu, Stresi dhe Vedat Bajrami, votimet mund të bëhen nga...

Kush do ta befasojë sonte Stresin gjatë finales së madhe?

para një jave - Shqip

Sonte do të mbahet finalja e madhe e Big Brother VIP Kosova. Në garë janë: Juliana Nura, Stresi, Mbresa, Vedati dhe Artani. Sonte Stresi do të perfomojë këngën e tij të re që e ka realizuar gjatë qëdrimit...

Ja si do të nisë sonte, nata e madhe finale e Big Brother VIP Kosova

para një jave - Infokusi

Sonte do të jetë finalja e edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova. Finalja e madhe e Big Brother VIP Kosova fillon sonte nga ora 21:00 në Klan Kosova dhe do të nis me këngën “Bigu jemi ne” që do të...

Pak orë nga finalja – Xhuli premtoi 150 mijë euro për ‘shoqatën e grave’ dhe pushim falas për banorët nëse e fiton Big Brotherin

para një jave - Bota Press

Modelja nga Drenica, Xhuli Nura, ka arritur plot 100 ditë në shtëpinë më të famshme në Kosovë, Big Brother VIP. Ajo është në mesin e pesë finalistëve përfshirë këtu: Stresin, Artanin, Vedatin dhe Mbresën....

Çka fitoi Artani nga “Big Brother VIP Kosova”?

para një jave - Revista Kosovarja

I rrethuar me këshilla ndaj banorëve tjerë, duke luajtur një Ilir Shaqir të “Big Brother VIP Albania”, Artani luajti lojën e tij. Banori i shtëpisë së famshme, gjatë këtyre 100 ditëve ka mësuar se përveç...

Kush janë VIP-at që po e përkrahin Stresin ta fitojë Big Brother?

para një jave - Shqip

Sonte do të mbahet finalja e madhe e Big Brother VIP Kosova. Në garë janë: Juliana Nura, Stresi, Mbresa, Vedati dhe Artani. Të shumta kanë qenë figurat publike që kanë kërkuar nga “ndjekësit” e tyre që...

Xhuli i premton Mbresës: Nëse e fitoj BBVK, do të shkojmë në Dubai

para një jave - Gazeta Express

Teksa kanë mbetur një ditë para se të bëhet i ditur emri i fituesit të 200 mijë eurove në Big Brother Vip Kosova, banorët kanë bërë disa premtime për njëri-tjetrin. Një premtim të tillë e bëri edhe Xhuli,...

Kështu do të ia fillojë finalja e Big Brother

para një jave - Shqip

Sonte do të mbahet finalja e madhe e Big Brother VIP Kosova. Në garë janë: Juliana Nura, Stresi, Mbresa, Vedati dhe Artani. Prime i sotëm do të nis me këngën “Bigu jemi ne” që do të këndohet në studio...

Xhuli i premton Mbresës: Nëse e fitoj BBVK-në do të shkojmë në Dubai

para një jave - Zeri

Teksa kanë mbetur një ditë para se të bëhet i ditur emri i fituesit të 200 mijë eurove në Big Brother Vip Kosova, banorët kanë bërë disa premtime për njëri-tjetrin. Një premtim të tillë e bëri edhe Xhuli,...

Pse ja pa hajrin Stresi pjesëmarrjes në “Big Brother VIP Kosova”?

para një jave - Revista Kosovarja

Për 100 ditë qëndrimi në shtëpinë më të madhe në Kosovë, Stresi përfitoi shumë. Stresi duket se ia ka arritur qëllimeve që i kishte para se të hynte në BBVK. Ai për këto ditë qëndrimi u largua nga pijet...

Luizi përkrahë këtë banorë të “Big Brother Kosova” për fitore

para një jave - Revista Kosovarja

Banori i “BBVA”, ka treguar se ka preferenca për Stresin. Përmes një storie publikuar në Instagram, Luizi ka ndarë imazhin e Stresit, shkruan “Kosovarja”. Gjithashtu, banori bën thirrje ta votojë publiku...

“Noizy, Morena, Florian Marku”, Kush janë VIP-at që po e përkrahin Stresin ta fitojë Big Brother?

para një jave - Insajderi.org

Sonte me fillim nga ora 21:00 do të mbahet finalja e Big Brother VIP Kosova. Finalistët që pretendojnë ta fitojnë çmimin e madh janë Vedati, Mbresa, Artani, Xhuli dhe Stresi. Të shumta kanë qenë figurat...

Si do të nisë sonte, nata e madhe finale e Big Brother VIP Kosova?

para një jave - Arbresh

Sonte do të jetë finalja e edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova. Kjo finale do të nis me këngën “Bigu jemi ne” që do të këndohet në studio nga ish banorët e këtij edicioni të Big Brother. Pesë finalistët...

Ja kush e fiton sonte ‘Big Brother VIP Kosova’ sipas një sondazhi

para një jave - OraInfo

Sonte do të mbahet finalja e madhe e Big Brother VIP Kosova . Në garë janë: Juliana Nura, Stresi, Mbresa, Vedati dhe Artani. Disa ditë më parë, “Xing.al” publikoi një sondazh ku patët mundësinë të votonit...

Finalja e madhe në BBVK – Instagrami i Luizit në përkrahje të Stresit

para një jave - Insajderi.org

Sonte do të jetë finalja e edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova. Pesë finalistët e këtij edicioni, janë Artan Thaçi, Juliana Nura, Mbresa Hajrullahu, Stresi dhe Vedat Bajrami. Ndërkohë që me afrimin...

Luizi “mbështet” Stresin në finalen e “Big Brother VIP Kosova”

para një jave - Insajderi.org

Sonte do të mbahet finalja e Reality Show “Big Brother VIP Kosova”. Banorët të cilët aspirojnë të fitojnë çmimin e madh janë Stresi, Vedati, Mbresa, Xhuli dhe Artani. Në profilin e banorit të “Big Brother...

Luizi “mbështet” Stresin në finalen e “Big Brother VIP Kosova”

para një jave - Shqip

Sonte do të mbahet finalja e madhe e Big Brother VIP Kosova. Në garë janë: Juliana Nura, Stresi, Mbresa, Vedati dhe Artani. Në profilin e banorit të “Big Brother VIP Albania’, Luiz Ejlli është publikuar...

Xhuli i premton Mbresës: Nëse e fitoj BBVK, do të shkojmë në Dubai

para një jave - Arbresh

Teksa kanë mbetur një ditë para se të bëhet i ditur emri i fituesit të 200 mijë eurove në Big Brother Vip Kosova, banorët kanë bërë disa premtime për njëri-tjetrin. Një premtim të tillë e bëri edhe Xhuli,...

Luizi një hap para produksionit, Ja cila është strategjia e rradhës

para një jave - InfoShqip

Big Brother Vip Albania” është spektakli më i ndjekur në Shqipëri, ku banorët transmetojnë shumë emocione të forta teksa rrëfejnë historitë e tyre apo edhe gjatë përditshmërisë, konflikteve dhe raporteve...

Nëna e Xhulit vjen në Kosovë për finalen e BBVK, ja sa përngjajnë

para një jave - Lapsi

Sonte është finalja e madhe e Big Brother Vip Kosova. Finalistet e këtij edicioni janë Juli, Stresi, Vedati, Artani dhe Mbresa. E drejt Kosovës ka ardhur nëna e Julit për ta surprizuar vajzën e saj në...

Sonte finalja e BBVK, sondazhi nxjerr Stresin fitues

para një jave - Epoka e Re

Sonte do të mbahet finalja e madhe e Big Brother VIP Kosova. Ditë më parë “Vëllai i Madh” shpalosi listën zyrtare të pesë konkurrentëve finalistë të edicionit të parë të formatit televiziv Big Brother...

Artani si një futbollist ‘profesionist’, e lë shtëpinë e BBVK’së pa një kamerë

para një jave - Gazeta Metro

Finalistët e formatit televiziv Big Brother VIP Kosova, Artani dhe Vedati kanë luajtur me top në dhomën e gjumit të shtëpisë së “Vëllait të Madh”, derisa një incident ngjau në ato momente. Kësisoj, përderisa...

Artani thyen një kamerë në shtëpinë e BBVK

para një jave - Infokusi

Finalistët e formatit televiziv Big Brother VIP Kosova, Artani dhe Vedati kanë luajtur me top në dhomën e gjumit të shtëpisë së “Vëllait të Madh”, derisa një incident ngjau në ato momente. Kësisoj, përderisa...

Nëna e Xhulit vjen në Kosovë për finalen e BBVK, ja sa përngjajnë

para një jave - Infokusi

Sonte është finalja e madhe e Big Brother Vip Kosova. Finalistet e këtij edicioni janë Juli, Stresi, Vedati, Artani dhe Mbresa. E drejt Kosovës ka ardhur nëna e Julit për ta surprizuar vajzën e saj në...

Artani thyen një kamerë në shtëpinë e BBVK

para një jave - Top24

Finalistët e formatit televiziv Big Brother VIP Kosova, Artani dhe Vedati kanë luajtur me top në dhomën e gjumit të shtëpisë së “Vëllait të Madh”, derisa një incident ngjau në ato momente. Kësisoj, përderisa...

Ja kush e fiton sonte ‘Big Brother VIP Kosova’ sipas një sondazhi

para një jave - Shqip

Sonte do të mbahet finalja e madhe e Big Brother VIP Kosova. Në garë janë: Juliana Nura, Stresi, Mbresa, Vedati dhe Artani. Disa ditë më parë, “Xing.al” publikoi një sondazh ku patët mundësinë të votonit...

Nëna e Xhulit vjen në Kosovë për finalen e BBVK, ja sa përngjajnë

para një jave - Insajderi.org

Sonte është finalja e madhe e Big Brother Vip Kosova. Finalistet e këtij edicioni janë Juli, Stresi, Vedati, Artani dhe Mbresa. E drejt Kosovës ka ardhur nëna e Julit për ta surprizuar vajzën e saj në...

Artani thyen një kamerë në shtëpinë e BBVK

para një jave - Insajderi.org

Finalistët e formatit televiziv Big Brother VIP Kosova, Artani dhe Vedati kanë luajtur me top në dhomën e gjumit të shtëpisë së “Vëllait të Madh”, derisa një incident ngjau në ato momente. Kësisoj, përderisa...

Artani si një futbollist “profesionist”, e lë shtëpinë e BBVK-së pa një kamerë (VIDEO)

para një jave - Klan Kosova

Finalistët e formatit televiziv Big Brother VIP Kosova, Artani dhe Vedati kanë luajtur me top në dhomën e gjumit të shtëpisë së “Vëllait të Madh”, derisa një incident ngjau në ato momente. Kësisoj, përderisa...

Artani si një futbollist “profesionist”, e lë shtëpinë e BBVK-së pa një kamerë (VIDEO)

para një jave - Revista

Finalistët e formatit televiziv Big Brother VIP Kosova, Artani dhe Vedati kanë luajtur me top në dhomën e gjumit të shtëpisë së “Vëllait të Madh”, derisa një incident ngjau në ato momente. Kësisoj, përderisa...

Mbresa dhe Xhuli nuk i dinë kryeqytetet e Italisë dhe Gjermanisë

para një jave - Gazeta Express

Finalistet e Big Brother VIP Kosova, Xhuli dhe Mbresa përderisa ishin të shtrira në sallonin e shtëpisë së “Vëllait të Madh” kanë luajtur lojën “shtete-kryeqytete”. E kësaj radhe, intervistuese ishte Xhuli...

Vedati, Artani e Stresi ankohen mbi lojën e Xhulit në Big Brother VIP Kosova

para një jave - Gazeta Express

Konkurrentët e Big Brother VIP Kosova, Vedatii, Artani e Stresi kanë diskutuar rreth veprimeve të Xhulit, gjatë kësaj jave të fundit. Vedati ka thënë se ajo ka lobuar kundër tij, derisa ka shtuar se personalisht...

Vedati dhe Artani e këndojnë këngën ikonike “A thua”

para një jave - Gazeta Express

Finalistët e Big Brother VIP Kosova, Vedati dhe Artani një ditë para finales së madhe kanë kënduar në oborrin e shtëpisë së “Vëllait të Madh” një prej këngëve më ikonike shqipe. Bëhet fjalë për këngën...

Mbresa nuk e din se cili është kryeqyteti i Gjermanisë, Xhuli thotë se është “Mynihu” (VIDEO)

para një jave - Klan Kosova

Finalistet e Big Brother VIP Kosova, Mbresa dhe Xhuli kanë shprehur gjatë mbrëmjes së sotme dituritë e tyre mbi gjeografinë. Më saktësisht, Xhuli e ka pyetur Mbresën se – “Kush është kryeqyteti i Gjermanisë?”,...

Xhuli: Cili është kryeqyteti i Italisë? – Mbresa, përgjigjet duke thënë “Milano” (VIDEO)

para një jave - Klan Kosova

Finalistet e Big Brother VIP Kosova, Xhuli dhe Mbresa përderisa ishin të shtrira në sallonin e shtëpisë së “Vëllait të Madh” kanë luajtur lojën “shtete-kryeqytete”. E kësaj radhe, intervistuese ishte Xhuli...

Nëna e Xhulit vjen në Kosovë për finalen e BBVK, ja sa ngjajnë

para një jave - GazetaBlic

Nesër mbrëma është finalja e madhe e Big Brother Vip Kosova. Finalistët e këtij edicioni janë Juli, Stresi, Vedati, Artani dhe Mbresa. E drejt Kosovës ka ardhur nëna e Julit për ta surprizuar vajzën e...

Nëna e Xhulit vjen në Kosovë, për herë të parë del në publik, kaq e bukur qenka

para një jave - OraInfo

Nëna e Xhuli Nurës vije në Kosovë, a i ngjanë asaj? Nesër mbrëma është finalja e madhe e Big Brother Vip Kosova. Finalistet e këtij edicioni janë Juli, Stresi, Vedati, Artani dhe Mbresa. Nëna e Julit pritet...

Vedati dhe Artani e këndojnë këngën ikonike “A thua” (VIDEO)

para një jave - Klan Kosova

Finalistët e Big Brother VIP Kosova, Vedati dhe Artani një ditë para finales së madhe kanë kënduar në oborrin e shtëpisë së “Vëllait të Madh” një prej këngëve më ikonike shqipe. Bëhet fjalë për këngën...

Xhuli i premton Mbresës: Nëse e fitoj BBVK, do të shkojmë në Dubai

para një jave - Sharri

Teksa kanë mbetur një ditë para se të bëhet i ditur emri i fituesit të 200 mijë eurove në Big Brother Vip Kosova, banorët kanë bërë disa premtime për njëri-tjetrin. Një premtim të tillë e bëri edhe Xhuli,...

Vedati dhe Artani e këndojnë këngën ikonike “A thua”

para një jave - Infokusi

Finalistët e Big Brother VIP Kosova, Vedati dhe Artani një ditë para finales së madhe kanë kënduar në oborrin e shtëpisë së “Vëllait të Madh” një prej këngëve më ikonike shqipe. Bëhet fjalë për këngën...

Mbresa dhe Xhuli nuk i dinë kryeqytetet e Italisë dhe Gjermanisë

para një jave - Insajderi.org

Finalistet e Big Brother VIP Kosova, Xhuli dhe Mbresa përderisa ishin të shtrira në sallonin e shtëpisë së “Vëllait të Madh” kanë luajtur lojën “shtete-kryeqytete”. E kësaj radhe, intervistuese ishte Xhuli...

Kjo është nëna e Xhulit, nesër i bënë surprizë të bijës

para një jave - Open-TV

Nesër është finalja e madhe e Big Brother Vip Kosova ku finalistet e këtij edicioni janë Juli, Stresi, Vedati, Artani dhe Mbresa. Për të qenë pranë vajzës së saj, në Kosovë ka ardhur edhe nëna e Juliana...

Nëna e Xhulit vjen në Kosovë, për herë të parë del në publik, kaq e bukur qenka

para një jave - Almakos

Nëna e Xhuli Nurës vije në Kosovë, a i ngjanë asaj? Nesër mbrëma është finalja e madhe e Big Brother Vip Kosova. Finalistet e këtij edicioni janë Juli, Stresi, Vedati, Artani dhe Mbresa. Nëna e Julit pritet...

Kjo është nëna e Xhulit, nesër i bënë surprizë të bijës

para një jave - Revista Kosovarja

Nesër është finalja e madhe e Big Brother Vip Kosova ku finalistet e këtij edicioni janë Juli, Stresi, Vedati, Artani dhe Mbresa. Për të qenë pranë vajzës së saj, në Kosovë ka ardhur edhe nëna e Juliana...

Xhuli i premton Mbresës: Nëse e fitoj BBVK, do të shkojmë në Dubai

para një jave - OraInfo

Big Brother VIP Kosova është drejt përfundimit dhe tashmë dihen pesë finalistët e formatit. Xhuli, Stresi, Mbresa, Vedati dhe Artani kanë arritur në finale dhe njëri prej tyre do të shpallet fitues të...

Xhuli – Mbresës: Nëse e fitoj BBVK, do të shkojmë në Dubai

para një jave - Telegrafi

Big Brother VIP Kosova është drejt përfundimit dhe tashmë dihen pesë finalistët e formatit. Xhuli, Stresi, Mbresa, Vedati dhe Artani kanë arritur në finale dhe njëri prej tyre do të shpallet fitues të...

Xhuli – Mbresës: Nëse e fitoj BBVK, do të shkojmë në Dubai

para një jave - GazetaBlic

Big Brother VIP Kosova është drejt përfundimit dhe tashmë dihen pesë finalistët e formatit. Xhuli, Stresi, Mbresa, Vedati dhe Artani kanë arritur në finale dhe njëri prej tyre do të shpallet fitues të...

Sondazh: Kush mendoni se do ta fitojë Big Brother VIP Kosova?

para një jave - Infokusi

Të premten (17 mars) do të mbahet finalja e Big Brother VIP Kosova. Tashmë kanë mbetur vetëm pesë konkurrentë, të cilët garojnë për çmimin e madh prej 200 mijë eurosh. Arkimed Lushaj – Stresi, Xhuli Nura,...

Vedati, Artani e Stresi ankohen mbi lojën e Xhulit në Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

para një jave - Revista

Konkurrentët e Big Brother VIP Kosova, Vedatii, Artani e Stresi kanë diskutuar rreth veprimeve të Xhulit, gjatë kësaj jave të fundit. Vedati ka thënë se ajo ka lobuar kundër tij, derisa ka shtuar se personalisht...

Xhuli – Mbresës: Nëse e fitoj BBVK, do të shkojmë në Dubai

para një jave - Infokusi

Teksa kanë mbetur pak deri sa të bëhet i ditur emri i fituesit të 200 mijë eurosh, banorët kanë bërë disa premtime për njëri-tjetrin. Një premtim të tillë e bëri edhe Xhuli e cila i tha Mbresës se në rast...

Xhuli i premton Mbresës: Nëse e fitoj BBVK, do të shkojmë në Dubai

para një jave - Insajderi.org

Teksa kanë mbetur një ditë para se të bëhet i ditur emri i fituesit të 200 mijë eurove në Big Brother Vip Kosova, banorët kanë bërë disa premtime për njëri-tjetrin. Një premtim të tillë e bëri edhe Xhuli,...

Xhuli – Mbresës: Nëse e fitoj BBVK, do të shkojmë në Dubai

para një jave - Revista Kosovarja

Teksa kanë mbetur pak deri sa të bëhet i ditur emri i fituesit të 200 mijë eurosh, banorët kanë bërë disa premtime për njëri-tjetrin. Një premtim të tillë e bëri edhe Xhuli e cila i tha Mbresës se në rast...

Noizy kërkon përkrahje për Stresin në finalen e Big Brother VIP Kosova

para një jave - Epoka e Re

Të premten e 17 marsit mbahet finalja e madhe e Big Brother VIP Kosova. Pesë finalistët Xhuli, Stresi, Vedati, Mbresa dhe Artani janë në garë për të fituar çmimin prej 200 mijë eurosh. Ndërsa po afron...

Noizy kërkon përkrahje për Stresin në finalen e Big Brother VIP Kosova

para një jave - Telegrafi

Të premten e 17 marsit mbahet finalja e madhe e Big Brother VIP Kosova. Pesë finalistët Xhuli, Stresi, Vedati, Mbresa dhe Artani janë në garë për të fituar çmimin prej 200 mijë eurosh. Ndërsa po afron...

Luizi një hap para produksionit, Ja cila është strategjia e rradhës

para një jave - Lexo

Big Brother Vip Albania” është spektakli më i ndjekur në Shqipëri, ku banorët transmetojnë shumë emocione të forta teksa rrëfejnë historitë e tyre apo edhe gjatë përditshmërisë, konflikteve dhe raporteve...

“Vetëm Flori ma zgjati dorën”, artisti reagon pas deklaratave të Stresit

para një jave - GazetaBlic

Në rrëfimin e tij të jetës në BBVK, Stresi ka dhënë merita të jashtëzakonshme Florit për impaktin që ai kishte jo vetëm në jeteën personale por edhe atë profesionale. I përlotur gjatë rrëfimit të tij në...

Pretendent për fitoren e madhe/ Stresi në finalen e “BBVK”, Noizy bën lëvizjen urgjente

para një jave - Zyrtare

Ditën e nesërme (17 mars) do të mbahet finalja e “Big Brother Vip Kosova”. Pesë finalistët Xhuli, Stresi, Vedati, Mbresa dhe Artani janë në garë për të fituar çmimin prej 200 mijë eurosh. Ndërsa po afron...

“Vetëm Flori ma zgjati dorën”, artisti reagon pas deklaratave të Stresit

para një jave - Bota Sot

Në rrëfimin e tij të jetës në Big Brother VIP Kosova Stresi i ka dhënë merita të jashtëzakonshme Florit për impaktin që ai kishte jo vetëm në jetën personale, por edhe atë profesionale. I përlotur gjatë...

Noizy kërkon përkrahje për Stresin në finalen e Big Brother VIP Kosova

para një jave - Lajm

Të premten e 17 marsit mbahet finalja e madhe e Big Brother VIP Kosova. Pesë finalistët Xhuli, Stresi, Vedati, Mbresa dhe Artani janë në garë për të fituar çmimin prej 200 mijë eurosh. Ndërsa po afron...

A ndryshoi qëndrimi i Noizyt për fituesin e BBVK?

para një jave - Shqip

Edhe pse jashtë shtëpisë së Big Brother vip Albania, Noizy ka qenë mjaftë i komentuar edhe brenda saj. Diskutimet për Noizyn ishin ngjallur gjatë konfrontimeve verbale në mes dy konkurrentëve, Stresit...

Mes Xhulit dhe Stresit, ja kë zgjedh Noizy si fitues të “BBVK”

para një jave - Insajderi.org

Reperi ka treguar preferencën e tij për fituesin e këtij reality-show. Noizy, përmes një storie në Instagram, ka bërë të ditur se mbështet Stresin. “Voto për Stresin”, ka shkruar në përshkrimin e fotos.

Xhulin apo Stresin, ja kë zgjedh Noizy si fitues të “BBVK”

para një jave - OraInfo

Kë të premte do të mbahet finalja e madhe e Big Brother Vip Kosova. Tashmë janë pesë emra në finale, të cilët po ‘luftojnë’ për çmimin e madh prej 200 mijë euro. Në garë përveç Vedatit, Artanit dhe Mbresës,...

Xhuli apo Stresi, ja kë zgjedh Noizy si fitues të “BBVK”

para një jave - GazetaBlic

Reperi Noizy ka treguar preferencën e tij për fituesin e Big Brother Vip Kosova, që pritet të mbarojë të premten, kur do të mbahet edhe finalja e madhe. Noizy, përmes një storie në Instagram, ka bërë të...

“Vetëm Flori ma zgjati dorën”, artisti reagon pas deklaratave të Stresit (VIDEO)

para një jave - Revista

Në rrëfimin e tij të jetës në Big Brother VIP Kosova Stresi i ka dhënë merita të jashtëzakonshme Florit për impaktin që ai kishte jo vetëm në jetën personale, por edhe atë profesionale. I përlotur gjatë...

Mes Xhulit dhe Stresit, ja kë zgjedh Noizy si fitues të “BBVK”

para një jave - Infokusi

Reperi ka treguar preferencën e tij për fituesin e këtij reality-show. Noizy, përmes një storie në Instagram, ka bërë të ditur se mbështet Stresin, shkruan “Kosovarja”. “Voto për Stresin”, ka shkruar në...

Xhulin apo Stresin, ja kë zgjedh Noizy si fitues të “BBVK”

para një jave - Almakos

Kë të premte do të mbahet finalja e madhe e Big Brother Vip Kosova. Tashmë janë pesë emra në finale, të cilët po ‘luftojnë’ për çmimin e madh prej 200 mijë euro. Në garë përveç Vedatit, Artanit dhe Mbresës,...

Mes Xhulit e Stresit, ja kë zgjedh Noizy si fitues të “BBVK”

para një jave - Gazeta10

Reperi ka treguar preferencën e tij për fituesin e këtij reality-show. Noizy, përmes një storie në Instagram, ka bërë të ditur se mbështet Stresin,. “Voto për Stresin”, ka shkruar në përshkrimin e fotos. Po ju, kë e shihni fitues?

Mbi 200 raste aktive me COVID

para 2 jave - Indeks online

Në Kosovë aktualisht janë 218 raste aktive me COVID-19. Të martën janë regjistruar edhe 35 raste të reja, ndërsa nuk është raportuar për humbje jete nga ky virus. Në 24 orët e fundit një person është shëruar,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK