“Nuk ke asnjë element si nënë”, vazhdon përplasja mes Kristit dhe Oltës në spektakël

më 3.2023 - Telegrafi

Olta Gixhari dhe Kristi Aliaj kanë pasur një debat të ashpër me njëri-tjetrin që pas mbarimit të spektaklit të kaluar. Çështja kishte të bënte me banorin/en që do ta fitonte këtë edicion të Big Brother...

Dea vijon ti qëndoj mendimit të saj: Luizi është lojtari më i dobët në BBV

më 3.2023 - Gazeta Express

Edhe ditën e sotme nuk kanë munguar debatet në BBV. Ka qenë Luizi, i cili ka pasur një përballje të ashpër me Dea Mishelin dhe Kristin. Dyshja iu kundërvunë artistit shkodran duke i thënë se nuk e meriton...

Dea nuk ndërron mendim: Luizi është lojtari më i dobët në BBV

më 3.2023 - Syri

Edhe ditën e sotme nuk kanë munguar debatet në “BBV”. Ka qenë Luizi, i cili ka pasur një përballje të ashpër me Dea Mishelin dhe Kristin. Dyshja iu kundërvunë artistit shkodran duke i thënë se nuk e meriton...

Panë natën e hyrjes së tyre në ‘BBV’, banorët përshkruajnë se si u ndjenë!

më 3.2023 - Syri

Mbrëmjen e kaluar, banorët e “BBV” kishin mundësinë të ndiqnin natën e parë të hyrjes së tyre në shtëpi. Kjo pasi ata fituan sfidën e kompanisë së dyshekëve. Banorët fituan një “Popcorn night” dhe shijuan...

“Më ka zhgënjyer fillimisht Olta, pastaj Armaldo e Luizi”/ Kristi: Ja kush del sonte?

më 3.2023 - NOA

Ashtu siç e do zakoni i thuajse të gjithë Primeve, banorët i janë përgjigjur pyetjes se kush do të dalë këtë javë nga shtëpia e Big Brother. Kristi tha se këtë Prime ndodhet shumë i qetë dhe se e ka marrë...

Dea ‘bindur’ në mendimin e saj: Luizi është lojtari më i dobët në ‘BBV’

më 3.2023 - NOA

Edhe ditën e sotme (18 mars) nuk kanë munguar debatet në “BBV”. Ka qenë Luizi, i cili ka pasur një përballje të ashpër me Dea Mishelin dhe Kristin. Dyshja iu kundërvunë artistit shkodran duke i thënë se...

“I kam ruajtur thikat për të t’i ngulur pas shpine”/ Debat mes Oltës dhe Lu...

më 3.2023 - BalkanWeb

Në debatin e Oltës dhe Luizit është përfshirë gjithashtu Armaldo dhe Qetsori. Olta dhe Luizi kanë ironizuar njëri tjetrin përgjatë gjithë debatit. Luizi u shpreh se tashmë “thikat” i ka ruajtur për ‘ t’ia...

Sabiani mbështet Kristin pas ndarjes nga Keisi: Forca, lufto për atë që do

më 3.2023 - Syri.net Kosova

Sabiani, duket se ka ndryshuar opinion për Kristin dhe po e mbështet atë pas daljes nga BBV, që ky i fundit të kalojë nominimin e vështirë ku gjendet për këtë javë. Sabiani ka votuar që nga shtëpia të...

Kristi dhe Deamishel i drejtohen Luizit: Do të jetë turp ta fitosh ti, ti je më i dobëti këtu

më 3.2023 - Telegrafi

Luiz Ejlli ditën e sotme (e shtunë) ka pasur një përballje të ashpër me Deamishelin dhe Kristin. Dyshja iu kundërvunë artistit shkodran duke i thënë se nuk e meriton fitoren në këtë edicion të Big Brother...

“E ka përdorur Keisin”/ Olta flet për debatet me Kristin: Unë nuk ia dhashë atë mundësi, qaja në dhomën e rrëfimit sepse…

më 3.2023 - Panorama

Olta dhe Kristi duket se nuk ruajnë më të njëjtin raport shoqëror si në fillim dhe kjo duket nga debatet dhe komentet për lojën e njëri-tjetrit nuk kanë të ndalur. Së fundmi, teksa po bënte xhiro rreth...

Keisi i dha fund lidhjes, Sabiani habit me veprimin e tij ndaj Kristit – publikon foton

më 3.2023 - Reporteri

Keisi i ka dhënë fund raportit me Kristin, pasi sipas saj, nuk ka shumë pëlqim. Ky qëndrim i saj duket se ka ndodhur pas hyrjes së Sabianit brenda në shtëpi dhe faktin që ai nuk e kishte mbështetur këtë...

Sabiani mbështet Kristin pas ndarjes nga Keisi: Forca, lufto për atë që do

më 3.2023 - Syri

Sabiani, duket se ka ndryshuar opinion për Kristin dhe po e mbështet atë pas daljes nga BBV, që ky i fundit të kalojë nominimin e vështirë ku gjendet për këtë javë. Sabiani ka votuar që nga shtëpia të...

Dërgon mesazhe që të eliminohet Armaldo nga BBVA, Sabiani tregon përkrahjen për Kristin: Mos dil dhe lufto për atë që do

më 3.2023 - Telegrafi

Kristi Aliaj është në një nominim të fortë natën e sotme (e shtunë) në Big Brother VIP Albania. Ai ndodhet së bashku me banorët e tjerë, Armaldo Kllogjerin dhe Luiz Ejllin, pas një kurthi që ky i fundit...

‘Talenti yt manipulimi. Të rrejti mendja se do manipulosh Qetsorin’! Olta debat me Luizin

më 3.2023 - NOA

Luizi i tha Oltës që talenti i saj është manipulimi. Ai i tha se tentoi të manipulojë edhe Qetsorin, për ta përdorur njësoj si Armaldon, por nuk i’a doli. Përplasja e tyre ka vijuar me ironi, duke nxjerrë...

‘Efi ishte vajzë garipe’, Luizi flet për ish-banorët: E vuri Oltën përfundi

më 3.2023 - Syri

eksa përmendnin nominimet, Luizi është shprehur se për të nominimi më i fortë, ka qenë ai nga ku u largua Efi. Ai tha se Efi ishte vajzë garipe dhe se e sulmoi Oltën duke e ‘vënë poshtë’ në lojë. ‘Efi...

Luizi flet për Efin: E vendosi Oltën për fundi

më 3.2023 - OraInfo

“Vajzë garipe”, Luizi flet për Efin: E vendosi Oltën për fundi. Luizi dhe Qetsori kanë biseduar së fundmi për nominimet që janë zhvilluar në “Big Brother VIP”. Luizi i tha Qetsorit se nominimi më i fortë...

VIDEO/ “Nëse del Maestro, unë do të të masakroj”! Luizi-Oltës: Boll ma me hatër, duhet me hap krahun. Do të…!

më 3.2023 - Java News

Që prej daljes në nominim të treshes Luiz, Kristi, Armaldo, banorët kanë diskutuar në lidhje me lojën që përdori këngëtari për t’i dërguar në televotim. Ndërsa ndodheshin në ambientin e jashtëm të shtëpisë,...

Luizi shqetësohet për Sabianin, këshillon Oltën: Keisin mos e përdor

më 3.2023 - Syri.net Kosova

Prej disa ditësh Olta Gixhari ka vënë ‘në shënjestër’ Kristin dhe raportin e këtij të fundit me Keisin. Duke qenë se dyshja i kanë dhënë fund marrëdhënies, Olta tashmë ka terrenin e lirë të akuzojë Kristin...

Pasi raportet mes Keisit dhe Kristit u ftohën, ja si e priti Sabiani këtë vendim

më 3.2023 - Revista Kosovarja

Në momentin kur Sabiani u largua nga programi, Keisi pati një distancim nga Kristi. Lidhur me këtë nuk ka munguar reagimi i Sabianit. Ai ka shpërndarë një foto në Instagram-in e tij, ku duken mesazhet...

Banorët tregojnë se si u ndjenë kur panë vetën në natën e parë të BBV2

më 3.2023 - Revista Kosovarja

Mbrëmjen e kaluar, banorët kishin mundësinë të ndiqnin natën e parë të hyrjes së tyre në shtëpi. Banorët fituan një “Popcorn night” dhe shijuan natën e parë të këtij edicioni, ndërsa nuk munguan komentet...

Luizi shqetësohet për Sabianin, këshillon Oltën: Keisin mos e përdor, mendo për prindërit e saj

më 3.2023 - InfoShqip

Prej disa ditësh Olta Gixhari ka vënë ‘ në shënjestër ’ Kristin dhe raportin e këtij të fundit me Keisin. Duke qenë se dyshja i kanë dhënë fund marrëdhënies, Olta tashmë ka terrenin e lirë të akuzojë Kristin...

VIDEO/ “I ke hequr thikat”! Ndizet debati, Luizi-Oltës: I kam ruajtur të t’i ngul pas shpine…!

më 3.2023 - Java News

Në debatin e Oltës dhe Luizit është përfshirë gjithashtu Armaldo dhe Qetsori. Olta dhe Luizi kanë ironizuar njëri tjetrin përgjatë gjithë debatit. Luizi u shpreh se tashmë “thikat” i ka ruajtur për ‘ t’ia...

Keisi u nda prej Kristit, Sabiani shfaq mbështetjen për të: Forca Kristi mos dil e lufto për ato që do

më 3.2023 - FaxWeb

Keisi u nda nga Kristi, por Sabiani, duket se ka ndryshuar opinion për të dhe po e mbështet atë pas daljes nga BBV, që ky i fundit të kalojë nominimin e vështirë ku gjendet për këtë javë. Sabiani ka votuar...

“Vajzë garipe”, Luizi flet për Efin: E vendosi Oltën për fundi (VIDEO)

më 3.2023 - Albeu

Luizi dhe Qetsori kanë biseduar së fundmi për nominimet që janë zhvilluar në “Big Brother VIP”. Luizi i tha Qetsorit se nominimi më i fortë ka qenë mes tij, Efit dhe Kiarës.

VIDEO/ ‘I ke hequr thikat’/Ndizet debati, Luizi-Oltës: I kam ruajtur t’i ngul pas shpine

më 3.2023 - Syri

Në debatin e Oltës dhe Luizit është përfshirë gjithashtu Armaldo dhe Qetsori. Olta dhe Luizi kanë ironizuar njëri tjetrin përgjatë gjithë debatit. Luizi u shpreh se tashmë “thikat” i ka ruajtur për ‘ t’ia ngulur asaj pas shpine’.

Luizi shqetësohet për Sabianin, këshillon Oltën: Keisin mos e përdor

më 3.2023 - Syri

Prej disa ditësh Olta Gixhari ka vënë ‘në shënjestër’ Kristin dhe raportin e këtij të fundit me Keisin. Duke qenë se dyshja i kanë dhënë fund marrëdhënies, Olta tashmë ka terrenin e lirë të akuzojë Kristin...

Sabiani bën reagimin e papritur: Forca Kristi mos dil, lufto për ato që do

më 3.2023 - Lexo

Pas largimit të Sabianit nga shtëpia e BBV, Kejsi vendosi të shkëputet nga lidhja me Kristin. Ky i fundit duket se ka bërë për vete Sabianin, i cili përmes një postimi ka treguar se ka ndryshur mendim...

Sabiani dërgon mesazhe që të eliminohet Armaldo nga BBVA, ka disa fjalë edhe për Kristin

më 3.2023 - Insajderi.org

Kristi Aliaj është në një nominim të fortë natën e sotme (e shtunë) në Big Brother VIP Albania. Ai ndodhet së bashku me banorët e tjerë, Armaldo Kllogjerin dhe Luiz Ejllin, pas një kurthi që ky i fundit...

Luizi shqetësohet për Sabianin, këshillon Oltën: Keisin mos e përdor

më 3.2023 - Lexo

Prej disa ditësh Olta Gixhari ka vënë ‘në shënjestër’ Kristin dhe raportin e këtij të fundit me Keisin. Duke qenë se dyshja i kanë dhënë fund marrëdhënies, Olta tashmë ka terrenin e lirë të akuzojë Kristin...

Kush doni të ikë sonte nga BBV, Luizi, Armaldo apo Kristi?

më 3.2023 - Albeu

Nominimi i fortë mes Luizit, Armaldos dhe Kristit ka qenë kryefjalë e të gjitha bisedave në shtëpinë e Big Brother Albania këtë javë. Të nominuarit dhe banorët e tjerë janë përfshirë në biseda e debate,...

Banorët ndjekin spektaklin e parë të 'BBV', spikat gjesti i Luizit në sekondat e para në shtëpi

më 3.2023 - Syri

Një tjetër loje interesante u zhvillua dje në shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Në shtëpi ishin vendosur dyshekë dhe jastëkë të shumtë dhe banorët duhet të ecin mbi to, pa prekur në tokë.Në zarfin e...

Keisi u komunikon vajzave vendimin e ndarjes nga Kristi: Nuk ia fal vetes!

më 3.2023 - NOA

Keisi Medini ka folur me vajzat e shtëpisë për ndërprerjen e marrëdhënies së saj me Krist Aliajn. Ajo i shpjegoi atyre ndjenjat e saj dhe gjërat që ajo nuk po mund t’i shfaqë publikut. Keisi u shpreh se...

Luizi paralajmëron Oltën: Keisin mos e përdor për lojën kundër Kristit, mendo për familjen e saj

më 3.2023 - Java News

Duke qenë Kristi dhe Keisi i kanë dhënë fund marrëdhënies, Olta tashmë ka terrenin e lirë të akuzojë Kristin se e ka shfrytëzuar Keisin. E kështu ka bërë.Ndërsa Luizi ka këshilluar Oltën që të mos përdorë...

“Skandal, sa i shëmtuar”, Olta komenton hyrjen e Luizit në Big Brother Vip

më 3.2023 - InfoShqip

Mbrëmjen e djeshme, banorët e Big Brother Vip kanë kaluar me sukses një provë nga Vëllai i Madh dhe si shpërblim kanë marrë mundësinë për të ndjekur natën e parë të spektaklit të BB VIP. Disa prej banorëve...

Qetsori përplaset ashpër me Oltën: Kush je ti të tallesh me ne

më 3.2023 - Telegrafi

Fituesi i Big Brother Albania 2, Qetsor Ferunaj pak janë më parë u bë pjesë e edicionit të dytë VIP të këtij formati. Që në hyrjen e tij ai u duk që doli krah aktores Olta Gixhari teksa shoqërohej me të...

Sabiani reagon pasi Keisi ndërpreu raportin me Kristin, bën deklaratën e fo...

më 3.2023 - BalkanWeb

Sabiani, duket se ka ndryshuar opinion për Kristin dhe po e mbështet atë pas daljes nga BBV, që ky i fundit të kalojë nominimin e vështirë ku gjendet për këtë javë. Sabiani ka votuar që nga shtëpia të...

Luizi flet për Efin: Gocë garipe, e zuri Oltën përfundi!

më 3.2023 - NOA

Për Luiz Ejllin nominimi më i vështirë që ka pasur që nga fillimi i “Big Brother VIP2” e deri më tani ka qenë ai me Kiara Titon dhe Efi Dhedhes. Mëngjesin e sotëm teksa po bisedonte në oborr me Qetsor...

Luizi flet për Efin dhe sekletin e tij të madh: Gocë garipe, e zuri Oltën përfundi

më 3.2023 - Bota Sot

Për Luiz Ejllin nominimi më i vështirë që ka pasur që nga fillimi i “Big Brother VIP2” e deri më tani ka qenë ai me Kiara Titon dhe Efi Dhedhes. Mëngjesin e sotëm teksa po bisedonte në oborr me Qetsor...

“Vajzë garipe”, Luizi flet për Efin: E vendosi Oltën për fundi

më 3.2023 - InfoShqip

Luizi dhe Qetsori kanë biseduar së fundmi për nominimet që janë zhvilluar në “Big Brother VIP”. Luizi i tha Qetsorit se nominimi më i fortë ka qenë mes tij, Efit dhe Kiarës. Ai tha se Efi ishte vajzë garipe...

VIDEO/ “Ke tentuar të manipulosh Qetsorin”! Luizi debat me Oltën: I ke hedhur grepat, njësoj si me Armaldon…!

më 3.2023 - Java News

Luizi i tha Oltës që talenti i saj është manipulimi. Ai i tha se tentoi të manipulojë edhe Qetsorin, për ta përdorur njësoj si Armaldon, por nuk i’a doli.

“Skandal, sa i shëmtuar”, Olta komenton hyrjen e Luizit në Big Brother Vip

më 3.2023 - Albeu

Mbrëmjen e djeshme, banorët e Big Brother Vip kanë kaluar me sukses një provë nga Vëllai i Madh dhe si shpërblim kanë marrë mundësinë për të ndjekur natën e parë të spektaklit të BB VIP. Disa prej banorëve...

Keisi “i dha duart” Kristit brenda BBV, reagon menjëherë Sabiani. Bën deklaratën e papritur në rrjetet sociale

më 3.2023 - Panorama

Këngëtari i njohur Sabiani, duket se ka ndryshuar opinion për Kristin dhe po e mbështet atë pas daljes nga BBV, që ky i fundit të kalojë nominimin e vështirë ku gjendet për këtë javë. Sabiani ka votuar...

Keisi u komunikon vajzave vendimin e ndarjes nga Kristi

më 3.2023 - Syri

Keisi ka folur me vajzat e shtëpisë për ndërprerjen e marrëdhënies së saj me Kristin. Ajo i shpjegoi atyre ndjenjat e saj dhe gjërat që ajo nuk po mund t’i shfaqë publikut. Keisi u shpreh se ka harruar...

Keisi i dha fund lidhjes! Sabiani habit me veprimin e tij, ja çfarë bën për Kristin

më 3.2023 - Syri

Keisi i ka dhënë fund raportit me Kristin, pasi sipas saj, nuk ka shumë pëlqim. Ky qëndrim i saj duket se ka ndodhur pas hyrjes së Sabianit brenda në shtëpi dhe faktin që ai nuk e kishte mbështetur këtë...

“Po mbytesha”, Keisi i jep fund raportit me Kristin

më 3.2023 - GazetaBlic

Keisi i ka dhënë fund raportit që kishte krijuar brenda shtëpisë së BBV me Kristin, raport të cilin ajo nuk preferon ta quajë lidhje. Gjithçka duket se është thyer me hyrjen e Sabianit brenda në shtëpi...

Sabiani tani i del në mbrojtje Kristit pasi Keisi u distancua prej tij

më 3.2023 - NOA

Mbrëmjen e djeshme, Keisi Medini mori vendimin që të ndërpriste marrëdhënien që po krijonte me Krist Aliajn. Ky i fundit e priti mjaft mirë vendimin e saj dhe e këshilloi që të fokusohej te loja. Gjithashtu...

Luizi flet për Efin: E vendosi Oltën për fundi

më 3.2023 - Almakos

“Vajzë garipe”, Luizi flet për Efin: E vendosi Oltën për fundi. Luizi dhe Qetsori kanë biseduar së fundmi për nominimet që janë zhvilluar në “Big Brother VIP”. Luizi i tha Qetsorit se nominimi më i fortë...

Keisi i tha që të mbeten miq brenda shtëpisë së BB VIP, veprimi i Kristit do iu habisë (VIDEO)

më 3.2023 - NOA

Prej disa ditësh, Keisi Medini dhe Krist Aliaj kanë qëndruar larg njëri-tjetrit dhe këtë e kishin vënë re të gjithë. Mbrëmjen e djeshme, Keisi mori vendimin e rëndësishëm në lidhje me ata të dy. Ajo vendosi...

Keisi sqaron marrëdhënien me Kristin: Më mirë këtu të mbesim miq dhe të vazhdojmë jashtë

më 3.2023 - Reporteri

Dy banorët e Big Brother VIP Albania, Kristi Aliaj dhe Keisi Medini u panë si një çifti i dytë, pas Luiz Ejllit dhe Kiara Titos në këtë edicion të këtij ‘reality-show’. Ata prej javësh u afruan me njëri-tjetrin...

“Nominimi më i vështirë ka qenë me…”/ Luizi flet për Efin: Gocë garipe, e zuri Oltën përfundi

më 3.2023 - Java News

Për Luiz Ejllin nominimi më i vështirë që ka pasur që nga fillimi i “Big Brother VIP2” e deri më tani ka qenë ai me Kiara Titon dhe Efi Dhedhes. Mëngjesin e sotëm teksa po bisedonte në oborr me Qetsor...

Keisi sqaron marrëdhënien me Kristin: Më mirë këtu të mbesim miq dhe të vazhdojmë jashtë

më 3.2023 - Zeri

Dy banorët e Big Brother VIP Albania, Kristi Aliaj dhe Keisi Medini u panë si një çifti i dytë, pas Luiz Ejllit dhe Kiara Titos në këtë edicion të këtij ‘reality-show’. Ata prej javësh u afruan me njëri-tjetrin...

Keisi i dha fund lidhjes/ Por Sabiani tani i del në mbrojtje Kristit, ja çfarë shkruan

më 3.2023 - Java News

Mbrëmjen e djeshme, Keisi Medini mori vendimin që të ndërpriste marrëdhënien që po krijonte me Krist Aliajn. Ky i fundit e priti mjaft mirë vendimin e saj dhe e këshilloi që të fokusohej te loja. Gjithashtu...

Nominimi mes Luizit, Armaldos dhe Kristit, kush do të lërë sonte shtëpinë?

më 3.2023 - Top Channel

Nominimi i fortë mes Luizit, Armaldos dhe Kristit ka qenë kryefjalë e të gjitha bisedave në shtëpi. Spektakli i sotëm i Big Brother po pritet nga të gjithë me kuriozitet për të mësuar se cili nga të tre...

Keisi sqaron marrëdhënien me Kristin: Më mirë këtu të mbesim miq dhe të vazhdojmë jashtë

më 3.2023 - Bota Sot

Dy banorët e Big Brother VIP Albania, Kristi Aliaj dhe Keisi Medini u panë si një çifti i dytë, pas Luiz Ejllit dhe Kiara Titos në këtë edicion të këtij ‘reality-show’. Ata prej javësh u afruan me njëri-tjetrin...

“Po mbytesha”, Keisi i jep fund raportit me Kristin: Harrova veten për ty

më 3.2023 - Gazeta Express

Keisi i ka dhënë fund raportit që kishte krijuar brenda shtëpisë së BBV me Kristin, raport të cilin ajo nuk preferon ta quajë lidhje. Gjithçka duket se është thyer me hyrjen e Sabianit brenda në shtëpi...

“Po mbytesha”, Keisi i jep fund raportit me Kristin: Harrova veten për ty

më 3.2023 - Indeks online

Keisi i ka dhënë fund raportit që kishte krijuar brenda shtëpisë së BBV me Kristin, raport të cilin ajo nuk preferon ta quajë lidhje. Gjithçka duket se është thyer me hyrjen e Sabianit brenda në shtëpi...

Keisi i dha fund lidhjes! Sabiani habit me veprimin e tij, ja çfarë bën për Kristin

më 3.2023 - InfoShqip

Keisi i ka dhënë fund raportit me Kristin, pasi sipas saj, nuk ka shumë pëlqim. Ky qëndrim i saj duket se ka ndodhur pas hyrjes së Sabianit brenda në shtëpi dhe faktin që ai nuk e kishte mbështetur këtë...

Keisi sqaron marrëdhënien me Kristin: Më mirë këtu të mbesim miq dhe të vazhdojmë jashtë

më 3.2023 - Telegrafi

Dy banorët e Big Brother VIP Albania, Kristi Aliaj dhe Keisi Medini u panë si një çifti i dytë, pas Luiz Ejllit dhe Kiara Titos në këtë edicion të këtij ‘reality-show’. Ata prej javësh u afruan me njëri-tjetrin...

“Po mbytesha”, Keisi i jep fund raportit me Kristin: Harrova ve...

më 3.2023 - BalkanWeb

Keisi i ka dhënë fund raportit që kishte krijuar brenda shtëpisë së BBV me Kristin, raport të cilin ajo nuk preferon ta quajë lidhje. Gjithçka duket se është thyer me hyrjen e Sabianit brenda në shtëpi...

Keisi i tha që të mbeten miq brenda shtëpisë së Big Brother VIP, ja veprimi i Kristit

më 3.2023 - Java News

Prej disa ditësh, Keisi Medini dhe Krist Aliaj kanë qëndruar larg njëri-tjetrit dhe këtë e kishin vënë re të gjithë. Mbrëmjen e djeshme, Keisi mori vendimin e rëndësishëm në lidhje me ata të dy. Ajo vendosi...

Ndodh e papritura: Keisi vendos t’i jap fund lidhjes përfundimisht

më 3.2023 - OraInfo

Ka ndodhur e papritura, Keisi ka vendosur që t’i jap fund përfundimisht lidhjes, duke i habitur të gjithë me vendimin që mori. Keisi i ka dhënë fund njohjes me Kristin brenda shtëpisë së “Big Brother VIP...

“Po mbytesha”, Keisi i jep fund raportit me Kristin: Harrova veten për ty

më 3.2023 - Ekonomia Online

Keisi i ka dhënë fund raportit që kishte krijuar brenda shtëpisë së BBV me Kristin, raport të cilin ajo nuk preferon ta quajë lidhje. Gjithçka duket se është thyer me hyrjen e Sabianit brenda në shtëpi...

Kiara e thotë troç: Nëse Luizi ikën, unë do rri (VIDEO)

më 3.2023 - Albeu

Luizi gjithmonë është shprehur se nëse del Kiara, ai do të dalë bashkë me të, mirëpo moderatorja nuk do të bënte të njëjtën gjë nëse ndodh e kundërta. E pyetur nga Olta se si do të vepronte nëse Luizi...

“Unë u mbyta, u tremba”- Keisi i jep fund raportit me Kristin dhe zbulon takimin me psikologen brenda BBV: Nuk ia fal vetes…

më 3.2023 - Panorama

Keisi i ka dhënë fund atij raporti më intim që kishte krijuar brenda shtëpisë së BBV me Kristin, raport të cilin ajo nuk preferon ta quajë lidhje. Gjithçka duket se është thyer me hyrjen e Sabianit brenda...

Keisi hap zemrën, për kë ka harruar vetën

më 3.2023 - OraInfo

Keisi i hap zemrën Oltës: Për Kristin kam harruar veten. Keisi ndjeu nevojën të fliste me Oltën për marrëdhënien me Kristin, që prej ditësh është komplikuar dhe asnjëri prej tyre, nuk po i jep dot zgjidhje....

Keisi i vë pikat mbi ‘i’ lidhjes me Kristin: Erdha pas teje, harrova veten time

më 3.2023 - Syri

Keisi i ka dhënë fund marrëdhënies me Kristin brenda shtëpisë së ‘Big Brother VIP Albania’. Vajza e Sabianit, kërkoi nga Kristi që brenda shtëpisë të jenë vetëm miq, ndërsa njohja e tyre të vijojë jashtë...

Keisi i jep fund lidhjes me Kristin

më 3.2023 - Bota Press

Keisi i ka dhënë fund njohjes me Kristin brenda shtëpisë së “Big Brother VIP Albania”. Ajo ka folur së fundmi me të duke i kërkuar të mbeten vetëm miq dhe ta vazhdojnë njohjen e tyre jashtë. LEXO EDHE:...

‘Ka qenë skandal, sa i shëmtuar’! Olta komenton hyrjen e Luizit në BBV

më 3.2023 - NOA

Një tjetër lojë interesante u zhvillua dje në shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Në shtëpi ishin vendosur dyshekë dhe jastëkë të shumtë dhe banorët duhet të ecin mbi to, pa prekur në tokë. Në zarfin e...

Keisi i jep fund raportit me Kristin në BBV, këngëtarja e përlotur: Kam harruar veten time, erdha shumë pas teje…

më 3.2023 - FaxWeb

Keisi i ka dhënë fund atij raporti më intim që kishte krijuar brenda shtëpisë së BBV me Kristin, raport të cilin ajo nuk preferon ta quajë lidhje. Gjithçka duket se është thyer me hyrjen e Sabianit brenda...

Ndahet çifti i Big Brother VIP Albania?

më 3.2023 - Shqip

Kristi dhe Kejsi kanë filluar që të distancohen në Raportin që kishin. Kjo gjë është vrenjtur pas largimit të Sabianit edhe pse ky i fundit sa ishte brenda nuk ka kundërshtuar asgjë. Keisi u shpreh se...

“Po mbytesha”, Keisi i jep fund raportit me Kristin: Harrova veten për ty

më 3.2023 - Lexo

Keisi i ka dhënë fund raportit që kishte krijuar brenda shtëpisë së BBV me Kristin, raport të cilin ajo nuk preferon ta quajë lidhje. Gjithçka duket se është thyer me hyrjen e Sabianit brenda në shtëpi...

Keisi sqaron marrëdhënien me Kristin: Më mirë këtu të mbesim miq dhe të vazhdojmë jashtë

më 3.2023 - Zyrtare

Dy banorët e Big Brother VIP Albania, Kristi Aliaj dhe Keisi Medini u panë si një çifti i dytë, pas Luiz Ejllit dhe Kiara Titos në këtë edicion të këtij ‘reality-show’. Ata prej javësh u afruan me njëri-tjetrin...

“Mua më trembi shumë…”/ Keisi i jep fund lidhjes me Kristin: Erdha pas teje dhe harrova veten time

më 3.2023 - Java News

Keisi Medini ka vendosur që t’i japë fund marrëdhënies me Krist Aliajn brenda shtëpisë së ‘Big Brother VIP Albania’. Vajza e Sabianit, kërkoi nga Kristi që brenda shtëpisë të jenë vetëm miq, ndërsa njohja...

Ka takuar të parën Oltën, aktorja komenton hyrjen e Luizit në BB VIP: Ka qenë skandal, sa i shëmtuar!

më 3.2023 - InfoShqip

Një tjetër loje interesante u zhvillua dje në shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Në shtëpi ishin vendosur dyshekë dhe jastëkë të shumtë dhe banorët duhet të ecin mbi to, pa prekur në tokë. Në zarfin e...

Ka takuar të parën Oltën, aktorja komenton hyrjen e Luizit në BB VIP: Ka qenë skandal, sa i shëmtuar!

më 3.2023 - Java News

Një tjetër loje interesante u zhvillua dje në shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Në shtëpi ishin vendosur dyshekë dhe jastëkë të shumtë dhe banorët duhet të ecin mbi to, pa prekur në tokë. Në zarfin e...

Luizi tha se nëse del Kiara, ai del bashkë me të por moderatorja e thotë të kundërtën

më 3.2023 - Revista Kosovarja

Luizi gjithmonë është shprehur se nëse del Kiara, ai do të dalë bashkë me të, mirëpo moderatorja nuk do të bënte të njëjtën gjë nëse ndodh e kundërta. E pyetur nga Olta se si do të vepronte nëse Luizi...

“Po mbytesha”, Keisi i jep fund raportit me Kristin: Harrova veten për ty

më 3.2023 - Arbresh

Keisi i ka dhënë fund raportit që kishte krijuar brenda shtëpisë së BBV me Kristin, raport të cilin ajo nuk preferon ta quajë lidhje. Gjithçka duket se është thyer me hyrjen e Sabianit brenda në shtëpi...

“Po mbytesha”, Keisi i jep fund raportit me Kristin: Harrova veten për ty

më 3.2023 - Epoka e Re

Keisi i ka dhënë fund raportit që kishte krijuar brenda shtëpisë së BBV me Kristin, raport të cilin ajo nuk preferon ta quajë lidhje. Gjithçka duket se është thyer me hyrjen e Sabianit brenda në shtëpi...

‘Erdha pas teje dhe harrova veten time’, Keisi i jep fund lidhjes me Kristin

më 3.2023 - Gazeta Metro

Keisi i ka dhënë fund marrëdhënies me Kristin brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”. Ajo ka folur së fundmi me të duke i kërkuar të mbeten vetëm miq dhe ta vazhdojnë njohjen e tyre jashtë. Keisi i ka thënë...

Keisi i jep fund lidhjes me Kristin

më 3.2023 - Revista Kosovarja

Keisi i ka dhënë fund njohjes me Kristin brenda shtëpisë së “Big Brother VIP Albania”. Ajo ka folur së fundmi me të duke i kërkuar të mbeten vetëm miq dhe ta vazhdojnë njohjen e tyre jashtë. Keisi i ka...

Keisi tregon mbështetjen për ish-partnerin e saj, Stresin: Presim fitore

më 3.2023 - Telegrafi

Ish- e dashura e Stresit, Keisi, ka qenë një emër shumë i komentuar në Big Brother VIP Kosova. Kjo për faktin se është përmendur vazhdimisht nga reperi shqiptar, përkundër se dyshja ishin të ndarë prej...

Ftohja e papritur me Keisin, Kristi zbulon arsyen e fortë

më 3.2023 - Bota Sot

Deamishel dhe Kristi biseduan rreth situatës aktuale të marrëdhënies së tij me Keisin. Kristi tha se Keisi e ka të vështirë ta zhvillojë marrëdhënien apo intimitetin brenda shtëpisë dhe kjo sipas mendimit...

Kiara: Nëse ikën Luizi këtë të shtunë, unë do të rri! (VIDEO)

më 3.2023 - NOA

Edhe pse Luizi gjithmonë ka thënë se nëse Kiara del nga shtëpia, ai në ato momente do ndërpresë rrugëtimin dhe do dalë bashkë me të, Kiara nuk do të bëjë të njëjtën gjë, nëse ndodh e kundërta. E pyetur...

Merr fund marrëdhënia me Kristin? Keisi reagon e lënduar: Kam harruar veten, po më shkatërron

më 3.2023 - Bota Sot

Keisi ndjeu nevojën të fliste me Oltën për marrëdhënien me Kristin, që prej ditësh është komplikuar dhe asnjëri prej tyre, nuk po i jep dot zgjidhje. Keisi tha se ajo ka harruar veten brenda në shtëpi,...

Luizi ka deklaruar se nuk rri dot pa të, habit Kiara, zbulon se çfarë do bëjë nëse partneri i largohet nga “BBV”

më 3.2023 - Bota Sot

Luizi gjithmonë ka thënë se nëse Kiara del nga shtëpia, ai do ndërpresë rrugëtimin dhe do dalë bashkë me të, por Kiara nuk do të bëjë të njëjtën gjë, nëse ndodh e kundërta. E pyetur ditën e sotme nga Olta...

“Nuk e dashuroj”, ftohja e papritur me Kristin, Keisi tregon çfarë ndodhi pas largimit të Sabianit (VIDEO)

më 3.2023 - Albeu

Ditët e fundit Keisi ka qenë shumë pasive në shtëpi dhe pati një distancim të menjëhershëm nga Kristi. Duke folur me Oltën, ajo tha se kur doli Sabiani nga shtëpia, u ndje shumë e lehtësuar dhe tha me...

Armaldo ‘besnik’ ndaj Luizit: Unë largohem nga shtëpia nëse del ti

më 3.2023 - NOA

Duke biseduar me Luizin dhe Oltën, Armaldo tha se ai del nga shtëpia, vetëm nëse ata të dy dalin. Maestro i tha Luizit se ai nuk ka çfarë bën në shtëpi pa ata të dy dhe se humorin që bën me të dhe Oltën,...

Armaldo Kllogjeri: Dal nga shtëpia nëse largohet Luizi dhe Olta

më 3.2023 - Telegrafi

Banori i Big Brother VIP Albania, Armaldo Kllogjeri, këto ditë ka krijuar debate të shumta në shtëpi. Kjo pasi është në një nominim të fortë me Luizin dhe Kristin, ndërkohë që ka një frikë të madhe se...

Kejsi vazhdon të ‘shesë’ Kristin. I tregon Oltës: Ne nuk dashurohemi!

më 3.2023 - NOA

Keisi Medini, ka ndryshuar raport me Kristin që pas largimit të babait të saj nga shtëpia e ‘Big Brother VIP Albania’. Ajo është parë e largët me të, por nuk e kishte shprehur fiks çfarë kishte. Duke bërë...

“Brenda shtëpisë kanë hyrë ‘2 shtatat”, Qetsori i ashpër me Oltën: E ka zemrën pis brenda dhe jashtë

më 3.2023 - Java News

Qetsori i cili u duk se po krijonte marrëdhënie të mira me Oltën dhe e mbështeste lojën e saj në Big Brother, ka treguar se nuk është kështu. Në një bisedë me Kristin, ku ky i fundit i tha se mund të krijojë...

Prishet aleanca/ Qetsori: Olta e ka zemrën pis edhe jashtë, ajo do ikë në shpi

më 3.2023 - NOA

Teksa po flisnin për banorët me të cilët kanë “pole të kundërta”, pra që kanë përplasje në debat, Qetsori tha se ai si të tillë sheh Nitën. Kristi u shpreh se edhe me Oltën mund të krijojë debate, por...

Keisi ka për t’i thënë diçka Stresit

më 3.2023 - Revista Kosovarja

Bashkëshortja e reperit përmes një storie në Instagram e ka uruar Stresin për fitore. “Presim fitore”, ka shkruar Keisi në përshkrimin e fotografisë, shkruan “Kosovarja”. Mesazhit të saj i ka shoqëruar...

Luizi në debat të ashpër me banorët, Kiara ia fut gjumë!

më 3.2023 - OraInfo

Mbrëmjen e djeshme Luizi dhe Kristi kanë debatuar ashpër dhe në debat janë përfshirë edhe Olta, Maestro dhe Qetësori . Shkak është bërë nominimi i fundit ku janë Luizi, Maestro dhe Kristi. Kristi nuk a...

VIDEO/ Çfarë ndodhi? Armaldo i drejtohet Luizit: Unë largohem nga shtëpia nëse del ti

më 3.2023 - Java News

Duke biseduar me Luizin dhe Oltën, Armaldo tha se ai del nga shtëpia, vetëm nëse ata të dy dalin. Maestro i tha Luizit se ai nuk ka çfarë bën në shtëpi pa ata të dy dhe se humorin që bën me të dhe Oltën,...

Keisi i hap zemrën Oltës për raportin me Kristin: Ne nuk jemi të lidhur, unë nuk e kam puthur ndonjëherë

më 3.2023 - Panorama

Marrëdhënia Keisi-Kristi është vënë në pikëpyetje përgjatë ditëve të fundit në Big Brother Vip, kjo pasi modelja ka zgjedhur të distancohet duke qëndruar më e ftohtë në këtë raport. Ditën e sotme ajo ka...

Qetsori i rrëfen Luizit skemën e Oltës: “Donte të më ‘digjte’ nga loja”

më 3.2023 - OraInfo

“Donte të më ‘digjte’ nga loja”- Qetsori i rrëfen Luizit skemën e Oltës. Qetsori, Luizi dhe Armaldo kanë diskutuar së bashku mëngjesin e sotëm për Oltën. Qetsori është shprehur se Olta donte ta ‘digjte’...

Kejsi ‘ngrohet’ me Lorencin, pas ftohjes së marrëdhënies me Kristin

më 3.2023 - OraInfo

Pas ftohjes së marrëdhënies me Kristin, Kejsi ‘ngrohet’ me Lorencin. Zhvillime interesante në BBV. Teksa pritej që pas daljes së Sabianit nga shtëpia, Keisi dhe Kristi të afroheshin më shumë me njëri-tjetrin,...

Keisi i hap zemrën Oltës për raportin me Kristin: Ne nuk jemi të lidhur, unë nuk e kam puthur ndonjëherë

më 3.2023 - Lexo

Marrëdhënia Keisi-Kristi është vënë në pikëpyetje përgjatë ditëve të fundit në Big Brother Vip, kjo pasi modelja ka zgjedhur të distancohet duke qëndruar më e ftohtë në këtë raport. Ditën e sotme ajo ka...

Keisi i “hap zemrën” Antonetës: Nuk jam e dashuruar, banorët po e përshpejtojnë marrëdhënien time me Kristin

më 3.2023 - Top Channel

Teksa po bënin xhiro rreth pishinës me njëra-tjetrën, Keisi ka zgjedhur t’i shprehë Antonetës ndjenjat e saj për Kristin. Në muhabet e sipër, ajo është shprehur se nuk është e dashuruar dhe se banorët...

‘Kriset’ raporti me Kristin, Keisi i tregon Oltës: Ne nuk dashurohemi!

më 3.2023 - Java News

Keisi Medini, ka ndryshuar raport me Kristin që pas largimit të babait të saj nga shtëpia e ‘Big Brother VIP Albania’. Ajo është parë e largët me të, por nuk e kishte shprehur fiks çfarë kishte. Duke bërë...

“Nuk e dashuroj”, ftohja e papritur me Kristin, Keisi tregon çfarë ndodhi pas largimit të Sabianit (VIDEO)

më 3.2023 - Bota Press

Ditët e fundit Keisi ka qenë shumë pasive në shtëpi dhe pati një distancim të menjëhershëm nga Kristi. Duke folur me Oltën, ajo tha se kur doli Sabiani nga shtëpia, u ndje shumë e lehtësuar dhe tha me...

Luizi ka deklaruar se nuk rri dot pa të, habit Kiara, zbulon se çfarë do bëjë nëse partneri i largohet nga “BBV”

më 3.2023 - Zyrtare

Luizi gjithmonë ka thënë se nëse Kiara del nga shtëpia, ai do ndërpresë rrugëtimin dhe do dalë bashkë me të, por Kiara nuk do të bëjë të njëjtën gjë, nëse ndodh e kundërta. E pyetur ditën e sotme nga Olta...

“Nuk e dashuroj”, ftohja e papritur me Kristin, Keisi tregon çfarë ndodhi pas largimit të Sabianit (VIDEO)

më 3.2023 - Insajderi.org

Ditët e fundit Keisi ka qenë shumë pasive në shtëpi dhe pati një distancim të menjëhershëm nga Kristi. Duke folur me Oltën, ajo tha se kur doli Sabiani nga shtëpia, u ndje shumë e lehtësuar dhe tha me...

“Ne pëlqehemi nuk dashurohemi”, Keisi diskuton me Oltën: Nuk jam gati për këtë gjë po më shkatërron shumë, kam harruar veten

më 3.2023 - FaxWeb

Keisi Medini, ka ndryshuar raport me Kristin që pas largimit të babait të saj nga shtëpia e ‘Big Brother VIP Albania’. Ajo është parë e largët me të, por nuk e kishte shprehur fiks çfarë kishte. Duke bërë...

“Nuk jam çift me Kristin”, Keisi afrohet papritur me Lorencin: U kënaqa kur hyre ti

më 3.2023 - Revista Kosovarja

Teksa pritej që pas daljes së Sabianit nga shtëpia, Keisi dhe Kristi të afroheshin më shumë me njëri-tjetrin, duket se e kundërta ka ndodhur. Keisi duket se është distancuar nga Kristi dhe arsyet nuk janë...

Olta debaton me Qetsorin: Do dalim në nominim dhe bashkë, aty do e shikojmë

më 3.2023 - FaxWeb

Raporti që Olta ka pasur me Qetsorin dhe Nitën, duket se është prishur. Olta është shprehur se do arrijë majën, ndërkohë që ata merren me të. Por Qetsori i ka thënë se ‘majat’ e saj janë të ulëta. Qetsori:...

“Nuk jam çift me Kristin”, Keisi afrohet papritur me këtë banorë të në BBV

më 3.2023 - OraInfo

Kristi dhe Kejsi kanë filluar që të distancohen në Raportin që kishin. Kjo gjë është vrenjtur pas largimit të Sabianit edhe pse ky i fundit sa ishte brenda nuk ka kundërshtuar asgjë. Kristi nga ana e tij,...

“Kur hapi derën i tha…”, Kiara zbulon porosinë që Sabiani i la Kejsit

më 3.2023 - Bota Sot

Krist Aliaj dhe Keisi Medini janë cilësuar si një “çift” para se brenda BBV të hynte babai i modeles, Sabiani. Por ditët e fundit, është vënë re një distancim mes tyre. Kristi nga ana e tij, ka shprehur...

Ftohet marrëdhënia e Keisit me Kristin, 'ngrohet' me Lorencin

më 3.2023 - Syri

Teksa pritej që pas daljes së Sabianit nga shtëpia, Keisi dhe Kristi të afroheshin më shumë me njëri-tjetrin, duket se e kundërta ka ndodhur. Keisi duket se është distancuar nga Kristi dhe arsyet nuk janë...

Pas ftohjes së marrëdhënies me Kristin, Kejsi ‘ngrohet’ me Lorencin

më 3.2023 - NOA

Zhvillime interesante në BBV. Teksa pritej që pas daljes së Sabianit nga shtëpia, Keisi dhe Kristi të afroheshin më shumë me njëri-tjetrin, duket se e kundërta ka ndodhur. Keisi duket se është distancuar...

“Kur hapi derën i tha…”, Kiara zbulon porosinë që Sabiani i la Kejsit

më 3.2023 - Reporteri

Krist Aliaj dhe Keisi Medini janë cilësuar si një “çift” para se brenda BBV të hynte babai i modeles, Sabiani. Por ditët e fundit, është vënë re një distancim mes tyre. Kristi nga ana e tij, ka shprehur...

Qetsori i rrëfen Luizit skemën e Oltës: “Donte të më ‘digjte’ nga loja”

më 3.2023 - Almakos

“Donte të më ‘digjte’ nga loja”- Qetsori i rrëfen Luizit skemën e Oltës. Qetsori, Luizi dhe Armaldo kanë diskutuar së bashku mëngjesin e sotëm për Oltën. Qetsori është shprehur se Olta donte ta ‘digjte’...

“Nuk jam çift me Kristin”, Keisi afrohet papritur me Lorencin: U kënaqa kur hyre ti (VIDEO)

më 3.2023 - Albeu

Teksa pritej që pas daljes së Sabianit nga shtëpia, Keisi dhe Kristi të afroheshin më shumë me njëri-tjetrin, duket se e kundërta ka ndodhur. Keisi duket se është distancuar nga Kristi dhe arsyet nuk janë...

Keisi bën deklaratën e papritur: Nuk jam e dashuruar!

më 3.2023 - NOA

Keisi Medini ka deklaruar ditën e sotme se nuk është e dashuruar. Edhe pse ajo ka nisur një romancë me Krist Aliajn brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”, ajo ka bërë deklaratën e papritur. Mëngjesin e...

Kiara befason , bën gjestin e papritur për Oltën

më 3.2023 - OraInfo

Kiara bën gjestin e papritur për Oltën. Prej disa ditësh, çdo mbrëmje Kiara Tito, Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari bëjnë muhabet teksa janë të shtrirë në dhomën e gjumit. Madje nuk ka debate mes tyre siç ndodh...

Pse njerëzit po mendojnë se marrëdhënia Kristi-Keisi do të marrë fund shumë shpejt

më 3.2023 - InfoShqip

Duket sikur diçka ka ‘ngecur’ midis marrëdhënies mes Kristit dhe Keisit. Në një bisedë mes vajzash, midis Antonetës dhe Keisit, kjo e fundit ka shprehur se po ndihet disi konfuze dhe se gjërat janë dukur...

‘Ti ke qenë i pari që i ka futur thikën pas shpine Luizit’, Kiara e godet keq Armaldon!

më 3.2023 - OraInfo

Kiara-Armaldos: Ti ke qenë i pari që i ka futur thikën pas shpine Luizit! Armaldo i tha Kiarës se marrëdhënia e tyre nuk do ndryshojë, pavarësisht raportit që ai ka tani me Luizin. Por Kiara i kujtoi atij...

VIDEO/ “S’jam çift me Kristin”! Pas vendimit që mori Keisi afrohet papritur me Lorencin: U kënaqa kur hyre ti… !

më 3.2023 - Java News

Teksa pritej që pas daljes së Sabianit nga shtëpia, Keisi dhe Kristi të afroheshin më shumë me njëri-tjetrin, duket se e kundërta ka ndodhur. Keisi duket se është distancuar nga Kristi dhe arsyet nuk janë...

“Nuk jam çift me Kristin”, Keisi shfaqet shumë afër me Lorencin: U kënaqa kur hyre ti

më 3.2023 - InfoShqip

E teksa prisnim që pas daljes së Sabianit , Keisi dhe Kristi të afrohehsin më shumë me njëri-tjetrin, krejt e kundërta është duke ndodhur. Gjatë ditëve të fundit Keisin e kami parë mjaft të tërhequr nga...

“Ke probleme psikologjike”, plas debati mes Kristit dhe Armaldos

më 3.2023 - Gazeta Express

Një debat i ashpër është zhvilluar së fundmi mes Kristit dhe Armaldos. Ky i fundit i ka thënë Kristit se është dobësuar shumë dhe se ka nevojë të shëndoshet kur të dalë nga shtëpia. Sipas tij kjo i ka...

Kiara bën gjestin e papritur për Oltën (VIDEO)

më 3.2023 - NOA

Prej disa ditësh, çdo mbrëmje Kiara Tito, Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari bëjnë muhabet teksa janë të shtrirë në dhomën e gjumit. Madje nuk ka debate mes tyre siç ndodh gjatë ditës, por ka batuta dhe të qeshura....

Keisi bisedon me Antonetën: Nuk jam e dashuruar!

më 3.2023 - Gazeta Metro

Duke bërë xhiro rreth pishinës, Keisi ka folur me Antonetën për marrëdhënien e saj me Kristin. Ajo ka thënë që ka një pëlqim për Kristin, por nuk është e dashuruar. Keisi është shprehur se banorët kanë...

VIDEO/ Kiara Tito bën gjestin e papritur për Oltën Gixharin: Po ma jep mo shpirt

më 3.2023 - Java News

Prej disa ditësh, çdo mbrëmje Kiara Tito, Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari bëjnë muhabet teksa janë të shtrirë në dhomën e gjumit. Madje nuk ka debate mes tyre siç ndodh gjatë ditës, por ka batuta dhe të qeshura....

“Nuk jam çift me Kristin”, Keisi afrohet papritur me Lorencin (VIDEO)

më 3.2023 - Bota Press

Teksa pritej që pas daljes së Sabianit nga shtëpia, Keisi dhe Kristi të afroheshin më shumë me njëri-tjetrin, duket se e kundërta ka ndodhur. Keisi duket se është distancuar nga Kristi dhe arsyet nuk janë...

“Donte të më ‘digjte’ nga loja”- Qetsori i rrëfen Luizit skemën e Oltës

më 3.2023 - Insajderi.org

Qetsori, Luizi dhe Armaldo kanë diskutuar së bashku mëngjesin e sotëm për Oltën. Qetsori është shprehur se Olta donte ta ‘digjte’ nga loja duke u futur bashkë me të në tualet, njejtë si ‘kurthi’ që Luizi...

“Kur hapi derën i tha…”, Kiara zbulon porosinë që Sabiani i la Kejsit

më 3.2023 - GazetaBlic

Krist Aliaj dhe Keisi Medini janë cilësuar si një “çift” para se brenda BBV të hynte babai i modeles, Sabiani. Por ditët e fundit, është vënë re një distancim mes tyre. Kristi nga ana e tij, ka shprehur...

“Kur hapi derën i tha…”, Kiara zbulon porosinë që Sabiani i la Kejsit

më 3.2023 - Gazeta Express

Krist Aliaj dhe Keisi Medini janë cilësuar si një “çift” para se brenda BBV të hynte babai i modeles, Sabiani. Por ditët e fundit, është vënë re një distancim mes tyre . Kristi nga ana e tij, ka shprehur...

Kiara bën gjestin e papritur për Oltën (VIDEO)

më 3.2023 - Lexo

Prej disa ditësh, çdo mbrëmje Kiara Tito, Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari bëjnë muhabet teksa janë të shtrirë në dhomën e gjumit. Madje nuk ka debate mes tyre siç ndodh gjatë ditës, por ka batuta dhe të qeshura....

“Kur hapi derën i tha…”, Kiara zbulon porosinë që Sabiani i la Kejsit

më 3.2023 - OraInfo

Krist Aliaj dhe Keisi Medini janë cilësuar si një “çift” para se brenda BBV të hynte babai i modeles, Sabiani. Por ditët e fundit, është vënë re një distancim mes tyre. Kristi nga ana e tij, ka shprehur...

Pse njerëzit po mendojnë se marrëdhënia Kristi-Keisi do të marrë fund shumë shpejt

më 3.2023 - Insajderi.org

Duket sikur diçka ka ‘ngecur’ midis marrëdhënies mes Kristit dhe Keisi. Në një bisedë mes vajzash, midis Antonetës dhe Keisit, kjo e fundit ka shprehur se po ndihet disi konfuze dhe se gjërat janë dukur...

Keisi bën deklaratën e papritur: Nuk jam e dashuruar!

më 3.2023 - Lapsi

Keisi Medini ka deklaruar ditën e sotme se nuk është e dashuruar. Edhe pse ajo ka nisur një romancë me Krist Aliajn brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”, ajo ka bërë deklaratën e papritur. Mëngjesin e...

“Nuk jam çift me Kristin”, Keisi afrohet papritur me këtë banorë të në BBV

më 3.2023 - Shqip

Kristi dhe Kejsi kanë filluar që të distancohen në Raportin që kishin. Kjo gjë është vrenjtur pas largimit të Sabianit edhe pse ky i fundit sa ishte brenda nuk ka kundërshtuar asgjë. Kristi nga ana e tij,...

Armaldo-Luizit: Për sa kohë unë jam këtu, ti nuk e fiton këtë Big Brother

më 3.2023 - Telegrafi

Debati për nominimin e kësaj jave, u rihap edhe njëherë në shtëpi, ku Luizi dhe Armaldo nisën sërish të debatonin. Luizi është i bindur që Armaldo del të shtunën dhe tha se nuk e di çfarë do bëj nëse ai...

Armaldo-Luizit: Për sa kohë unë jam këtu, ti nuk e fiton këtë Big Brother

më 3.2023 - Zhurnal

Debati për nominimin e kësaj jave, u rihap edhe njëherë në shtëpi, ku Luizi dhe Armaldo nisën sërish të debatonin. Luizi është i bindur që Armaldo del të shtunën dhe tha se nuk e di çfarë do bëj nëse ai...

Armaldo i kthehet Luizit: Për sa kohë unë jam këtu, ti nuk e fiton këtë Big Brother (VIDEO)

më 3.2023 - Albeu

Armaldo dhe Luizi kanë debatuar sërish me njëri-tjetrin për çështje nominimesh. Luizi është i sigurt se Armaldo do të eliminohet të shtunën nga shtëpia e famshme.

“Jemi ende në fazat e njohjes, nuk dua të më quajnë çift”, Keisi bisedon me Lorencin: U kënaqa kur hyre ti

më 3.2023 - FaxWeb

E teksa prisnim që pas daljes së Sabianit , Keisi dhe Kristi të afrohehsin më shumë me njëri-tjetrin, krejt e kundërta është duke ndodhur. Gjatë ditëve të fundit Keisin e kami parë mjaft të tërhequr nga...

Nuk jam çift me Kristin”, Keisi afrohet papritur me Lorencin (VIDEO)

më 3.2023 - Insajderi.org

Teksa pritej që pas daljes së Sabianit nga shtëpia, Keisi dhe Kristi të afroheshin më shumë me njëri-tjetrin, duket se e kundërta ka ndodhur. Keisi duket se është distancuar nga Kristi dhe arsyet nuk janë...

Armaldo-Luizit: Për sa kohë unë jam këtu, ti nuk e fiton këtë Big Brother

më 3.2023 - Bota Sot

Debati për nominimin e kësaj jave, u rihap edhe njëherë në shtëpi, ku Luizi dhe Armaldo nisën sërish të debatonin. Luizi është i bindur që Armaldo del të shtunën dhe tha se nuk e di çfarë do bëj nëse ai...

“Kur hapi derën i tha…”/ Kristi i shqetësuar për distancimin e Keisit, zbulohet porosia e Sabianit që ‘tronditi’ marrëdhënien e tyre

më 3.2023 - Panorama

Krist Aliaj dhe Keisi Medini janë cilësuar si një “çift” para se brenda BBV të hynte babai i modeles, Sabiani. Por ditët e fundit, është vënë re një distancim mes tyre. Kristi nga ana e tij, ka shprehur...

VIDEO/ Plas sherri në “Big Brother”, Armaldo paralajmëron Luizin: Ke për ta parë pas të shtunës…

më 3.2023 - Panorama

Nominimi i kësaj jave që erdhi si penalitet nga zarfi i zi pas një kurthi që Luizi i bëri Armaldos dhe Kristit, ka sjellë debate të forta brenda BBV. Duket se gjithçka është krisur keq mes Luziit dhe Maestros....

‘Ti ke qenë i pari që i ka futur thikën pas shpine Luizit’, Kiara e godet keq Armaldon!

më 3.2023 - Almakos

Kiara-Armaldos: Ti ke qenë i pari që i ka futur thikën pas shpine Luizit! Armaldo i tha Kiarës se marrëdhënia e tyre nuk do ndryshojë, pavarësisht raportit që ai ka tani me Luizin. Por Kiara i kujtoi atij...

Mes Armaldos dhe Kristit, ja cilin dëshiron Luizi që të eleminohet?

më 3.2023 - OraInfo

Ajo është shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe padyshim që ngjarjet e krijuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër të vëmendjes . Banorët e BBV2 po përfliten kudo në rrjet, dhe janë kthyer...

“Kur hapi derën i tha…”, Kiara zbulon porosinë që Sabiani i la Kejsit

më 3.2023 - Lexo

Krist Aliaj dhe Keisi Medini janë cilësuar si një “çift” para se brenda BBV të hynte babai i modeles, Sabiani. Por ditët e fundit, është vënë re një distancim mes tyre. Kristi nga ana e tij, ka shprehur...

“Ai ka nevojë për ty”, Luizi kërkon ndihmën e Keisit për të mbajtur Kristin në shtëpi

më 3.2023 - InfoShqip

Pasi Kristi bisedoi me Luizin për distancimin e Keisit nga ai, Luizi shkoi dhe foli me këtë të fundit, për ta pyetur se përse po sillet kështu me Kristin. Keisi u shpreh se nuk ka asgjë, thjesht është...

“Ke probleme psikologjike”/ Plas debati mes Armaldos dhe Kristit. Ia kthen ...

më 3.2023 - BalkanWeb

Debatet të ashpra mes Armaldos dhe Kristit në shtëpinë e Big Brother, teksa të dy konkurrentët janë në nominim këtë javë. Përplasjet mes tyre bëri që Armaldo, të kalonte në ofendime të rënda. Ai i tha...

“Ke probleme psikologjike”, plas debati mes Kristit dhe Armaldos

më 3.2023 - Arbresh

Një debat i ashpër është zhvilluar së fundmi mes Kristit dhe Armaldos. Ky i fundit i ka thënë Kristit se është dobësuar shumë dhe se ka nevojë të shëndoshet kur të dalë nga shtëpia. Sipas tij kjo i ka...

“Ke probleme psikologjike”, plas debati mes Armaldos dhe Kristit

më 3.2023 - InfoShqip

Armaldo dhe Kristi patën një debat të nxehtë mbrëmjen e djeshme. Maestro i tha Kristit se ky i fundit ka problem psikologjike që i janë shkaktuar nga qendrimi në shtëpi. Ai i tha Kristi se është dobësuar...

“Ke probleme psikologjike”, plas debati mes Armaldos dhe Kristit (Video)

më 3.2023 - Albeu

Armaldo dhe Kristi patën një debat të nxehtë mbrëmjen e djeshme. Maestro i tha Kristit se ky i fundit ka problem psikologjike që i janë shkaktuar nga qendrimi në shtëpi. Ai i tha Kristi se është dobësuar...

Armaldo-Luizit: Për sa kohë unë jam këtu, ti nuk e fiton këtë Big Brother

më 3.2023 - Epoka e Re

Debati për nominimin e kësaj jave, u rihap edhe njëherë në shtëpi, ku Luizi dhe Armaldo nisën sërish të debatonin. Luizi është i bindur që Armaldo del të shtunën dhe tha se nuk e di çfarë do bëj nëse ai...

Armaldo-Luizit: Për sa kohë unë jam këtu, ti nuk e fiton këtë Big Brother

më 3.2023 - Infokusi

Debati për nominimin e kësaj jave, u rihap edhe njëherë në shtëpi, ku Luizi dhe Armaldo nisën sërish të debatonin. Luizi është i bindur që Armaldo del të shtunën dhe tha se nuk e di çfarë do bëj nëse ai...

“Kur hapi derën i tha…”, Kiara zbulon porosinë që Sabiani i la Kejsit

më 3.2023 - Shqip

Kristi dhe Kejsi kanë filluar që të distancohen në Raportin që kishin. Kjo gjë është vrenjtur pas largimit të Sabianit edhe pse ky i fundit sa ishte brenda nuk ka kundërshtuar asgjë. Kristi nga ana e tij,...

“Ke probleme psikologjike”/ Plas debati mes Armaldos dhe Kristit. Ia kthen banori: Hipokrit i frikshëm

më 3.2023 - Lexo

Debatet të ashpra mes Armaldos dhe Kristit në shtëpinë e Big Brother, teksa të dy konkurrentët janë në nominim këtë javë. Përplasjet mes tyre bëri që Armaldo, të kalonte në ofendime të rënda. Ai i tha...

Armaldo-Luizit : Për sa kohë unë jam këtu, ti nuk e fiton këtë Big Brother

më 3.2023 - Lexo

Debati për nominimin e kësaj jave, u rihap edhe njëherë në shtëpi, ku Luizi dhe Armaldo nisën sërish të debatonin. Luizi është i bindur që Armaldo del të shtunën dhe tha se nuk e di çfarë do bëj nëse ai...

Pas Armaldos dhe Kristit, Luizi ka gati strategjinë për të nxjerrë nga shtëpia Oltën dhe Qetsorin

më 3.2023 - InfoShqip

Nxjerrja në nominim e Armaldos, Kristit dhe Luizit ishte një strategji e këtij të fundit. Por duket se kjo nuk është strategjia e vetme që këngëtari ka për disa nga banorët më të fortë brenda shtëpisë....

Kiara zbulon porosinë që Sabiani i la Kejsit: Kur hapi derën i tha…

më 3.2023 - Insajderi.org

Krist Aliaj dhe Keisi Medini janë cilësuar si një “çift” para se brenda BBV të hynte babai i modeles, Sabiani. Por ditët e fundit, është vënë re një distancim mes tyre Kristi nga ana e tij, ka shprehur...

“Kur hapi derën i tha…”, Kiara zbulon porosinë që Sabiani i la Kejsit

më 3.2023 - Insajderi.org

Krist Aliaj dhe Keisi Medini janë cilësuar si një “çift” para se brenda BBV të hynte babai i modeles, Sabiani. Por ditët e fundit, është vënë re një distancim mes tyre. Kristi nga ana e tij, ka shprehur...

“Ai ka nevojë për ty”, Luizi kërkon ndihmën e Keisit për të mbajtur Kristin në shtëpi

më 3.2023 - Bota Sot

Pasi Kristi bisedoi me Luizin për distancimin e Keisit nga ai, Luizi shkoi dhe foli me këtë të fundit, për ta pyetur se përse po sillet kështu me Kristin. Keisi u shpreh se nuk ka asgjë, thjesht është...

Maestro-Luizit: Për sa kohë unë jam këtu, ti nuk e fiton këtë Big Brother

më 3.2023 - Revista Kosovarja

Debati për nominimin e kësaj jave, u rihap edhe njëherë në shtëpi, ku Luizi dhe Armaldo nisën sërish të debatonin. Luizi është i bindur që Armaldo del të shtunën dhe tha se nuk e di çfarë do bëj nëse ai...

Mes Armaldos dhe Kristit, ja cilin dëshiron Luizi që të eleminohet?

më 3.2023 - Almakos

Ajo është shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe padyshim që ngjarjet e krijuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër të vëmendjes . Banorët e BBV2 po përfliten kudo në rrjet, dhe janë kthyer...

Armaldo-Luizit: Për sa kohë unë jam këtu, ti nuk e fiton këtë Big Brother

më 3.2023 - Lajm

Debati për nominimin e kësaj jave, u rihap edhe njëherë në shtëpi, ku Luizi dhe Armaldo nisën sërish të debatonin. Luizi është i bindur që Armaldo del të shtunën dhe tha se nuk e di çfarë do bëj nëse ai...

Armaldo-Luizit: Për sa kohë unë jam këtu, ti nuk e fiton këtë Big Brother

më 3.2023 - Insajderi.org

Debati për nominimin e kësaj jave, u rihap edhe njëherë në shtëpi, ku Luizi dhe Armaldo nisën sërish të debatonin. Luizi është i bindur që Armaldo del të shtunën dhe tha se nuk e di çfarë do bëj nëse ai...

Pas Armaldos dhe Kristit, Luizi ka gati strategjinë për të nxjerrë nga shtëpia Oltën dhe Qetsorin

më 3.2023 - Ora news

Nxjerrja në nominim e Armaldos, Kristit dhe Luizit ishte një strategji e këtij të fundit. Por duket se kjo nuk është strategjia e vetme që këngëtari ka për disa nga banorët më të fortë brenda shtëpisë....

Reagon ashpër Sabiani pasi u tha se ish i dashuri i Keisit hyri në BBVA

më 3.2023 - Ditari.mk

Lorenc Hasrama është banori më i ri që ka hyrë mbrëmë në Big Brother. Në momentin e transmetimit të klipit të tij, kamera fokusoi disa herë Keisin dhe Sabianin për të treguar reagimin e tyre, ku u tha...

A do të marrin masa produksioni? ‘Degradon’ debati në shtëpinë e “BBVA”

më 3.2023 - Insajderi.org

Armaldo dhe Kristi patën një debat të nxehtë mbrëmjen e djeshme. Maestro i tha Kristit se ky i fundit ka problem psikologjike që i janë shkaktuar nga qendrimi në shtëpi. Ai i tha Kristi se është dobësuar...

“Ai ka nevojë për ty”, Luizi kërkon ndihmën e Keisit për të mbajtur Kristin në shtëpi

më 3.2023 - Albeu

Pasi Kristi bisedoi me Luizin për distancimin e Keisit nga ai, Luizi shkoi dhe foli me këtë të fundit, për ta pyetur se përse po sillet kështu me Kristin. Keisi u shpreh se nuk ka asgjë, thjesht është...

I nominoi të dy, mes Armaldos dhe Kristit, cilin dëshiron Luizi që të eleminohet?

më 3.2023 - NOA

Për shkak të rengut që Luizi u bëri, Armaldo, Kristi dhe vetë ai shkuan në nominim, ku njëri prej tyre do të largohet të shtunë. Teksa ka biseduar me Keisin në oborr Luizi është shprehur se nuk dëshiron...

Luizi flet me Keisin: Kristin e dua në shtëpi, ai ka nevojë për ty

më 3.2023 - Syri

Pasi Kristi bisedoi me Luizin për distancimin e Keisit nga ai, Luizi shkoi dhe foli me këtë të fundit, për ta pyetur se përse po sillet kështu me Kristin. Keisi u shpreh se nuk ka asgjë, thjesht është...

Armaldo më aktiv se kurrë pas nominimit, Luizi: Po sillesh si rrugaç, mos u merr me mua

më 3.2023 - Top Channel

Nominimi aktual në shtëpinë e BBV ka bërë që disa banorë të jenë më aktivë se të tjerët këto ditë. Armaldo duket më aktiv se kurrë ditën e sotme, megjithatë nuk kanë munguar këshillat për të nga Luizi,...

Armaldo-Luizit: Për sa kohë unë jam këtu, ti nuk e fiton këtë Big Brother

më 3.2023 - InfoShqip

Debati për nominimin e kësaj jave, u rihap edhe njëherë në shtëpi, ku Luizi dhe Armaldo nisën sërish të debatonin. Luizi është i bindur që Armaldo del të shtunën dhe tha se nuk e di çfarë do bëj nëse ai...

Ftesë në 5/ “Luizi si këmbanë që bën zhurmë-Kristi ka dy pare mend”, nis debati në studio

më 3.2023 - Top Channel

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon u diskutua për debatin mes Luizit dhe Kristi, lidhur me modelin që përfaqëson denjësisht figurën e djalit shqiptar. I ftuar në studio, artisti Klod Dedja mbrojti Kristin...

Pas Armaldos dhe Kristit, Luizi ka gati strategjinë për të nxjerrë nga shtëpia Oltën dhe Qetsorin

më 3.2023 - Syri

Nxjerrja në nominim e Armaldos, Kristit dhe Luizit ishte një strategji e këtij të fundit. Por duket se kjo nuk është strategjia e vetme që këngëtari ka për disa nga banorët më të fortë brenda shtëpisë....

Luizi s’ndalet: Ja si do t’i nxjerr Oltën dhe Qetsorin në nominim me mu

më 3.2023 - OraInfo

Lojë të ‘rëndë’, Luizi nuk ndalet: Ja si do t’i nxjerr Oltën dhe Qetsorin në nominim me mu. Luizi ka zbuluar një strategji tjetër për lojën ditët e fundit. Pasi futi veten në nominim bashkë me Kristin...

Në “Big Brother” plas sherri, Armaldo paralajmëron Luizin: Ke për ta parë se çfarë do të të bëj

më 3.2023 - OraInfo

Plas sherri në “Big Brother”, Armaldo paralajmëron Luizin: Ke për ta parë se çfarë do të të bëj. Një debat i fortë ka ndodhur ditën e sotme mes Luziit dhe Maestros brenda në shtëpi. Ky i fundit ka qenë...

Luizi - Armaldos: Po sillesh si rrugaç , nuk të shkon

më 3.2023 - Syri

Pas një morie debatesh mes Armaldos dhe Luizit, ky i fundit e këshilloi Maestron të mos merret me të, pasi e ka betejë të humbur. Luizi tha se ai thjesht po ul imazhin e tij me ato debate dhe se po merret...

“Ai ka nevojë për ty”, Luizi kërkon ndihmën e Keisit për të mbajtur Kristin në shtëpi

më 3.2023 - Zyrtare

Pasi Kristi bisedoi me Luizin për distancimin e Keisit nga ai, Luizi shkoi dhe foli me këtë të fundit, për ta pyetur se përse po sillet kështu me Kristin. Keisi u shpreh se nuk ka asgjë, thjesht është...

Plas ‘SHERRI’ në BBVA, Armaldo PARALAJMËRON Luizin: Ke për ta parë se çfarë do të bëj…

më 3.2023 - Indeks online

Një debat i fortë ka ndodhur ditën e sotme mes Luziit dhe Maestros brenda në shtëpi. Ky i fundit ka qenë mjaft i përfshirë në debatet që Kristi ka patur me Luizin, ndërsa dhe ai vetë diskutoi me Kristin...

Luizi i bën paralajmërimin e “frikshëm” Deas

më 3.2023 - OraInfo

Luizit nuk i del ‘inati’ me Dean dhe i bën paralajmërimin e “frikshëm”. Luizi Ejlli i ka kujtuar Dea Mishel nominimin që ajo bëri, ku banorja që u largua ishte Efi Dhedhes. Këngëtari i njohur i tha Deas...

Çka po ndodh mes çiftit? Me daljen e Sabianit, Kristi e Kejsi u larguan edhe më shumë?

më 3.2023 - OraInfo

Me daljen e Sabianit, Kristi e Kejsi u larguan edhe më shumë? – çka po ndodh mes çiftit. Edhe pse pritej që pas daljes së Sabianit, Kristi dhe Keisi të ishin më të afruar, në fakt ndodhi e kundërta. Duket...

‘Je larguar qëkur iku Sabiani’/ Kristi shpreh dyshimet tek Keisi

më 3.2023 - Syri

Edhe pse pritej që pas daljes së Sabianit, Kristi dhe Keisi të ishin më të afruar, në fakt ndodhi e kundërta. Duket se dalja e Sabianit, shkaktoi një “krisje” në marrëdhënien e tyre, të paktën kështu e...

VIDEO/ Plas sherri në “Big Brother”, Armaldo paralajmëron Luizin: Ke për ta parë se çfarë do të të bëj…

më 3.2023 - Albeu

Një debat i fortë ka ndodhur ditën e sotme mes Luziit dhe Maestros brenda në shtëpi. Ky i fundit ka qenë mjaft i përfshirë në debatet që Kristi ka patur me Luizin, ndërsa dhe ai vetë diskutoi me Kristin...

Kiara i kërkon sërish hapësirë Luizit, ndjekësit i kthehen keq moderatores

më 3.2023 - Revista Kosovarja

Pas disa herë të thëne, Kiara i ka kërkuar sot Luizit sërish për t’i dhënë asaj hapësirën e nevojshme. Mirëpo ndryshe nga Luizi i cili tregohet i duruar me atë, ndjekësit nuk janë dhe aq. Në seksionin...

“Po të mos ishe ti, do isha shok me…”, plas debati mes Luizi e Kiarës

më 3.2023 - OraInfo

Është përfolur shumë se Kiara është kthyer në një pengesë në lojën e Luizit mirëpo asnjëri nuk e ka pranuar. Deri tani! Luizi i tha hapur partneres së tij, se nëse nuk do ishte ajo brenda ‘Big Brother...

Mes Armaldos dhe Kristit, ja cilin dëshiron Luizi që të eleminohet?

më 3.2023 - Insajderi.org

Ajo është shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe padyshim që ngjarjet e krijuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër të vëmendjes. Banorët e BBV2 po përfliten kudo në rrjet, dhe janë kthyer...

Luizi e pranon sërish | Më vjen të plas, unë nuk e fitoj Big Brother-in

më 3.2023 - Epoka e Re

Luiz Ejlli, këngëtari dhe personazhi më i pëlqyer deri më tani i “Big Brother Vip 2”, ëshntë shprehur disa herë se nuk do ta fitojë çmimin e madh të Big Brother. Edhe ditën e sotme gjatë një bisede me...

‘Nëse del Kiara dal direkt’, Olta i kthehet Luizit: Bëj skandal nëse ti del, mos i bëj presion publikut që të mbajnë Kiarën

më 3.2023 - InfoShqip

Luizi ka deklaruar sërish se nëse Kiara del nga “Big Brother VIP”, do dal edhe ai. Së fundmi gjatë një bisede me Oltën dhe Armaldon, Luizi u betua se do e bëjë këtë gjë, vendim i cili nuk u pëlqye aspak...

Luizi bisedon me Kristin: Nuk më pëlqen kur shoh që të sulmojnë të gjithë

më 3.2023 - InfoShqip

Luizi i ka thënë Kristit se nuk i pëlqen kur sheh që banorët e sulmojnë. Luizi: Ça ke me mua e ke me mua, kur shoh që futen të tjerët, ndërhyjnë të sulmojnë… nuk e pranoj. Kristi: Ti tani do vëmendje?...

Kristi dhe Keisi të distancuar, Kiara: Aq sa i ka bërë mirë ardhja e Sabit, aq edhe i ka ndikuar

më 3.2023 - FaxWeb

Jo vetëm jashtë, por edhe brenda shtëpisë Krist Aliaj dhe Keisi Medini janë cilësuar si një “çift” i mirëfilltë. Kjo pasi dyshja e kanë shprehur hapur pëlqimin për njëri-tjetrin dhe nuk i kanë kursyer...

Plas ‘SHERRI’ në BBVA, Armaldo PARALAJMËRON Luizin: Ke për ta parë se çfarë do të bëj…

më 3.2023 - Infokusi

Një debat i fortë ka ndodhur ditën e sotme mes Luziit dhe Maestros brenda në shtëpi. Ky i fundit ka qenë mjaft i përfshirë në debatet që Kristi ka patur me Luizin, ndërsa dhe ai vetë diskutoi me Kristin...

Ish-i i Keisit në “BBV”?/ Reagon për herë të parë Sabiani dhe shpërthen i revoltuar

më 3.2023 - Bota Sot

Lorenc Hasrama ish-i i Keisi Medinit? Ky ka qenë lajmi që ka marrë dhenë që prej të martës mbrëma, kur këngëtari u bë pjesë e “BBV Albania”. Në rrjet shpërthyen komentet se Lorenci në të shkuarën ka pasur...

Sabiani reagon ndaj lajmit për Keisin: E keni shpirtin ma të zi se qymyri

më 3.2023 - Indeks online

Në mediat online kanë qarkulluar lajme se në “BBVA” do të futën edhe dy banorë të ri, e në mesin e tyre edhe ish-i i Keisit. Por, këtij lajmi i ka reaguar Sabiani. Përmes një “Instastory” ai shkroi se...

‘Na i bëtë miqtë d*shnorë’/ Sabiani reagon i indinjuar pas lajmeve për Keisin dhe Lorenc Hasramën

më 3.2023 - Syri

Prej ditësh, mediat kanë shkruar se Lorenc Hasrama, që u fut në Big Brother mbrëmjen e së martës, është ish i dashuri i Keisit. Në rrjet shpërthyen komentet se Lorenci në të shkuarën ka pasur një marrëdhënie...

Luizi-Kiarës: Po të mos kishe qenë ti do kisha qenë shok me Kristin

më 3.2023 - InfoShqip

Luizi i tha Kiarës se nëse ajo nuk do ishte banore në shtëpi, ai do kishte qenë shok me Kristin. Më pas Olta dhe Qetsori i janë bashkuar bisedës së tyre dhe kanë folur më shumë për situatën e Kristit, duke shkëmbyer edhe batuta.

Plas debati mes Luizi e Kiarës: Po të mos ishe ti, do të isha shok me këtë banor

më 3.2023 - Bota Sot

Është përfolur shumë se Kiara është kthyer në një pengesë në lojën e Luizit mirëpo asnjëri nuk e ka pranuar. Deri tani! Luizi i tha hapur partneres së tij, se nëse nuk do ishte ajo brenda ‘Big Brother...

Lorenc Hasrama ish i dashuri i Keisit? Reagon për herë të parë Sabiani

më 3.2023 - Albeu

Lorenc Hasrama është banori më i ri i BBv. Me të hyrë në shtëpi jashtë filloi zhurma, pasi ishte ish banori i BB, Anaid Kaloti i cili zbuloi se Lorenci është ish i dashuri i Keisit. Fakti që gjatë hyrjes...

Luizi s’ndalet: Ja si do t’i nxjerr Oltën dhe Qetsorin në nominim me mu

më 3.2023 - Almakos

Lojë të ‘rëndë’, Luizi nuk ndalet: Ja si do t’i nxjerr Oltën dhe Qetsorin në nominim me mu. Luizi ka zbuluar një strategji tjetër për lojën ditët e fundit. Pasi futi veten në nominim bashkë me Kristin...

“O media k…”, reagon ashpër Sabiani pasi u tha se ish i dashuri i Keisit hyri në BBVA

më 3.2023 - OraInfo

Lorenc Hasrama ish-i i Keisi Medinit? Ky ka qenë lajmi që ka marrë dhenë që prej të martës mbrëma, kur këngëtari u bë pjesë e “BBV Albania”. Në rrjet shpërthyen komentet se Lorenci në të shkuarën ka pasur...

'I pacipë'/ Qetsori shpërthen keq ndaj Luizit: Ju ka ‘përdhunuar’…

më 3.2023 - Syri

Qetsor Ferrunaj e ka quajtur Luiz Ejllin të pabesë. Skemën që këngëtari bëri për Krist Aliajn dhe Armaldo Kllogjerin, ai e quajti “përdhunim” ndaj tyre. Kristi: Që kam kaluar kohë të mirë me të, e pranoj....

“Nëse kaloj nominimin do e shohësh të dielën çfarë do të bëj ty”, Kristi kërcënon Luizin!

më 3.2023 - OraInfo

Kristi e ka quajur Luizin ‘mega-skuth’ dhe të pabesë. Ai ka thënë se është i mërzitur sepse nuk e priste këtë veprim të ‘pabesë’ nga Luizi, pasi ka pasur respekt për të dhe kanë shpenzuar kohë bashkë....

Sabiani reagon i revoltuar pas lajmeve se Lorenci është ish-i i Keisit

më 3.2023 - Revista Kosovarja

Pas hyrjes së këngëtarit Lorenc Hasrama në Big Brother, nisën aludimet se ai është ish i dashuri i Keisit. Në lidhje me këtë çështje së fundmi ka reaguar Sabiani, i cili është shprehur i revoltuar për...

Plas debati mes Luizi e Kiarës: Po të mos ishe ti, do isha shok me…

më 3.2023 - GazetaBlic

Është përfolur shumë se Kiara është kthyer në një pengesë në lojën e Luizit mirëpo asnjëri nuk e ka pranuar. Deri tani! Luizi i tha hapur partneres së tij, se nëse nuk do ishte ajo brenda ‘Big Brother...

Ish-i i Keisit në “BBV”? “O k*rva…”/ Reagon për herë të parë Sabiani, shpërthen i revoltuar: Ju që e keni shpirtin më të zi se qymyri

më 3.2023 - Lexo

Lorenc Hasrama ish-i i Keisi Medinit? Ky ka qenë lajmi që ka marrë dhenë që prej të martës mbrëma, kur këngëtari u bë pjesë e “BBV Albania”. Në rrjet shpërthyen komentet se Lorenci në të shkuarën ka pasur...

Plas sherri në Big Brother VIP, Armaldo dhe Luizi nuk përmbahen ndaj njëri-tjetrit

më 3.2023 - Zyrtare

Një debat i fortë ka ndodhur ditën e sotme mes Luziit dhe Maestros brenda në shtëpi. Ky i fundit ka qenë mjaft i përfshirë në debatet që Kristi ka patur me Luizin, ndërsa dhe ai vetë diskutoi me Kristin...

Zbulohet plani i Oltës në BBVA – Ia thotë në sy Luizit

më 3.2023 - Bota Sot

Luiz Ejlli ka deklaruar shpeshherë se nëse Kiara Tito del nga “Big Brother VIP”, do ikte edhe ai. Madje këtë e ka thënë edhe ditën e djeshme gjatë një bisede me Olta Gixharin dhe Armaldo Kllogjerin. Teksa...

Luizi i bën paralajmërimin e “frikshëm” Deas

më 3.2023 - Almakos

Luizit nuk i del ‘inati’ me Dean dhe i bën paralajmërimin e “frikshëm”. Luizi Ejlli i ka kujtuar Dea Mishel nominimin që ajo bëri, ku banorja që u largua ishte Efi Dhedhes. Këngëtari i njohur i tha Deas...

“O media k…”, reagon ashpër Sabiani pasi u tha se ish i dashuri i Keisit hyri në BBVA

më 3.2023 - Infokusi

Lorenc Hasrama ish-i i Keisi Medinit? Ky ka qenë lajmi që ka marrë dhenë që prej të martës mbrëma, kur këngëtari u bë pjesë e “BBV Albania”. Në rrjet shpërthyen komentet se Lorenci në të shkuarën ka pasur...

Qetsori i drejtohet Armaldos dhe Kristit: Luizi ju ka përdhunuar

më 3.2023 - Revista Kosovarja

“Strategjia” e Luizit për të dërguar në nominim Kristin dhe Armaldon është konsideruar nga Qetsori si “përdhunim” ndaj tyre. Ai e ka konsideruar Luizin si të pabesë. ”Skemë e pacipë. Është një lloj përdhunimi....

Luizi kërcënon se do të largohet nga 'BBV' nëse moderatorja eliminohet

më 3.2023 - Syri

Luiz Ejlli e ka shprehur disa herë se qëndrimi i tij në shtëpinë e “Big Brother VIP” varet nga partnerja e tij Kiara Tito. Këngëtari e përmendi sërish këtë gjë gjatë një bisede që pati me Oltën dhe Armaldon,...

“Ça do më bësh mua?”/ Luizi paralajmëron Dean: E ke radhën ti. Ke kryer punë me…!

më 3.2023 - Lexo

Luizi Ejlli i ka kujtuar Dea Mishel nominimin që ajo bëri, ku banorja që u largua ishte Efi Dhedhes. Këngëtari i njohur i tha Deas se do ia bëjë ashtu siç ajo ja ka bërë. Kujtojmë se kësaj radhe janë në...

Zbulohet plani i Oltës në BBVA – Ia thotë në sy Luizit

më 3.2023 - Ditari.mk

Luizi ka deklaruar se nëse Kiara largohet nga Big Brother do të dal edhe ai. Këtë gjë Olta tha se nuk I beson dhe nëse ndodh një gjë e tillë do të kërkojë patjetër që të dalë nga shtëpia këngëtari. Gixhari...

“Po të mos ishe ti, do isha shok me…”, plas debati mes Luizi e Kiarës

më 3.2023 - Almakos

Është përfolur shumë se Kiara është kthyer në një pengesë në lojën e Luizit mirëpo asnjëri nuk e ka pranuar. Deri tani! Luizi i tha hapur partneres së tij, se nëse nuk do ishte ajo brenda ‘Big Brother...

“Ai ju ka ‘përdhunuar’”, Qetsori ‘shpërthen’ ndaj strategjisë së Luizit

më 3.2023 - OraInfo

Qetsor Ferrunaj e ka quajtur Luiz Ejllin të pabesë. Skemën që këngëtari bëri për Krist Aliajn dhe Armaldo Kllogjerin, ai e quajti “përdhunim” ndaj tyre. Kristi: Që kam kaluar kohë të mirë me të, e pranoj....

Kiara po e pengon në lojë? Plas debati mes çiftit, Luizi ja thotë në sy moderatores

më 3.2023 - InfoShqip

Është përfolur shumë se Kiara është kthyer në një pengesë në lojën e Luizit mirëpo asnjëri nuk e ka pranuar. Deri tani! Luizi i tha hapur partneres së tij, se nëse nuk do ishte ajo brenda ‘Big Brother...

Habit Kristi: Big Brother VIP duhet ta fitojë kjo banore

më 3.2023 - Bota Sot

Banori i “Big Brother VIP Albania”, Krist Aliaj ka deklaruar se banoren e sapoardhur, Jorin e sheh si fituese të garës, por sipas tij, asaj i mungon dinamika në lojë. Kristi ka thënë se modelja përcjell...

Dalin pamjet, në të njëjtin tualet me Luizin u fut edhe Olta, “Kristi” kërkon drejtësi (VIDEO)

më 3.2023 - Albeu

Krist Aliaj dhe Armaldo Kllogjeri këtë javë janë në nominim së bashku me Luiz Ejllin. Ishte ky i fundit që i futi në grackë dy banorët e tjerë, duke u futur në të njëjtin tualet njëkohësisht me ta. Gjë...

Kristi debaton ashpër me Luizin: Ti duhet ta bëje atë në mënyrë më dinjitoze, mos më bëj skuthin tani

më 3.2023 - FaxWeb

Kristi debatoi ashpër me Luizin në oborr dhe shkak për këtë, u bë “strategjia” e tij për të dërguar në nominim veten, Kristin dhe Armaldon. Ai i tha Luizit se nuk e beson fare që ai do Armaldon jashtë...

“O media k…”, reagon ashpër Sabiani pasi u tha se ish i dashuri i Keisit hyri në BBVA

më 3.2023 - Almakos

Lorenc Hasrama ish-i i Keisi Medinit? Ky ka qenë lajmi që ka marrë dhenë që prej të martës mbrëma, kur këngëtari u bë pjesë e “BBV Albania”. Në rrjet shpërthyen komentet se Lorenci në të shkuarën ka pasur...

Olta në të njëjtin tualet me Luizin! Kristi 'kërkon drejtësi': Pse ajo nuk u dënua?

më 3.2023 - Syri

Krist Aliaj dhe Armaldo Kllogjeri këtë javë janë në nominim së bashku me Luiz Ejllin. Ishte ky i fundit që i futi në grackë dy banorët e tjerë, duke u futur në të njëjtin tualet njëkohësisht me to. Gjë...

Publikohet momenti kur Olta futet në tualet me Luizin, reagojnë familjarët e Kristit

më 3.2023 - OraInfo

Ndjekësit në rrjetet sociale kanë nisur të kërkojnë dënimin e Oltës për të njëjtën arsye që u dënuan Luizi, Kristi dhe Maestro. Në rrjet qarkullon një video ku Olta bashkë me Luizin futen brenda në tualet...

Lorenc Hasrama ish-i i Keisit, reagon ashpër Sabiani kundër portaleve: Na i bëtë miqtë dhe shokët dashnorë

më 3.2023 - FaxWeb

Lorenc Hasrama ish-i i Keisi Medinit, ky ka qenë lajmi që ka marrë dhenë që prej të martës mbrëma, kur këngëtari u bë pjesë e “BBV Albania”. Në rrjet shpërthyen komentet se Lorenci në të shkuarën ka pasur...

Reagon ashpër Sabiani pasi u tha se ish i dashuri i Keisit hyri në BBVA

më 3.2023 - Shqip

Lorenc Hasrama është banori më i ri që ka hyrë mbrëmë në Big Brother. Në momentin e transmetimit të klipit të tij, kamera fokusoi disa herë Keisin dhe Sabianin për të treguar reagimin e tyre, ku u tha...

Publikohet momenti kur Olta futet në tualet me Luizin, ja çfarë thonë familjarët e Kristit

më 3.2023 - GazetaBlic

Ndjekësit në rrjetet sociale kanë nisur të kërkojnë dënimin e Oltës për të njëjtën arsye që u dënuan Luizi, Kristi dhe Maestro. Në rrjet qarkullon një video ku Olta bashkë me Luizin futen brenda në tualet...

U tha se Lorenc Hasrama është ish i dashuri i Keisit, reagon Sabiani

më 3.2023 - Arbresh

Lorenc Hasrama është bërë së fundmi banor i shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Më të hyrë ai brenda, jashtë kanë qarkulluar lajmet se ai është ish i dashuri i Keisit. Për këtë ka reaguar babai i Keisit,...

‘Ti nuk ke burrëri’: Debat i ashpër mes Luizit dhe Armaldos

më 3.2023 - Gazeta Metro

Një debat me tone të larta ka pasur mes Armaldos dhe Luizit. Shkak është bërë “kurthi” që ky i fundit i bëri atij dhe Kristit, si dhe debatet e tyre të mëparshme. Luizi u shpreh se ka qenë vetë Olta që...

Reagon ashpër Sabiani pasi u tha se ish i dashuri i Keisit hyri në BBVA

më 3.2023 - Insajderi.org

Lorenc Hasrama ish-i i Keisi Medinit? Ky ka qenë lajmi që ka marrë dhenë që prej të martës mbrëma, kur këngëtari u bë pjesë e “BBV Albania”. Në rrjet shpërthyen komentet se Lorenci në të shkuarën ka pasur...

Habit Kristi: Big Brother VIP duhet ta fitojë kjo banore

më 3.2023 - Lexo

Banori i “Big Brother VIP Albania”, Krist Aliaj ka deklaruar se banoren e sapoardhur, Jorin e sheh si fituese të garës, por sipas tij, asaj i mungon dinamika në lojë. Kristi ka thënë se modelja përcjell...

Komenti i Kristit ndaj Qetsorit: Ti je turist, vazhdo turizmin e Vlorës, mos ndërhy (VIDEO)

më 3.2023 - Lexo

Kristi i tha Luizit dhe Oltës, se në krahasim me ata të dy, ai është djalë model. Luizi u shpreh se për aq kohë sa Kristi vetëm ha dhe fle gjumë, normal që do duket si djalë model. Krsti shtoi se nuk e...

Habit Krist Aliaj, sipas tij 'Big Brother VIP' duhet ta fitojë kjo banore

më 3.2023 - Syri

Krist Aliaj, një nga banorët që rrezikon të largohet nga shtëpia e ‘Big Brother VIP Albania’ shikon fitues një personazh tjetër; Jorin. Teksa ishte duke biseduar një natë me parë me banorin e ri të shtëpisë,...

Plas debati mes Luizi e Kiarës: Po të mos ishe ti, do isha shok me…

më 3.2023 - Insajderi.org

Është përfolur shumë se Kiara është kthyer në një pengesë në lojën e Luizit mirëpo asnjëri nuk e ka pranuar. Deri tani! Luizi i tha hapur partneres së tij, se nëse nuk do ishte ajo brenda ‘Big Brother...

Dalin pamjet, në të njëjtin tualet me Luizin u fut edhe Olta, “Kristi” kërkon drejtësi (VIDEO)

më 3.2023 - Lexo

Krist Aliaj dhe Armaldo Kllogjeri këtë javë janë në nominim së bashku me Luiz Ejllin. Ishte ky i fundit që i futi në grackë dy banorët e tjerë, duke u futur në të njëjtin tualet njëkohësisht me ta. Gjë...

Çfarë ka ndodhur me Luizin? Prej disa kohësh thotë: ‘Më vjen të plas, por nuk do ta fitoj Big Brother’

më 3.2023 - InfoShqip

Luiz Ejlli është shprehur edhe një herë tjetër se nuk do të jetë ai fituesi i këtij edicioni të “Big Brother VIP”. gjatë një bisede me Olta Gixharin dhe Armaldo Kllogjerin, këngëtari i njohur tha se ai...

Zbulohet plani i Oltës në BBVA, ia thotë Luizit në sy

më 3.2023 - Revista Kosovarja

Luiz Ejlli ka deklaruar shpeshherë se nëse Kiara Tito del nga “Big Brother VIP”, do ikte edhe ai. Madje këtë e ka thënë edhe ditën e djeshme gjatë një bisede me Olta Gixharin dhe Armaldo Kllogjerin. Teksa...

Zbulohet plani i Oltës në BBVA – Ia thotë në sy Luizit

më 3.2023 - Shqip

Luizi ka deklaruar se nëse Kiara largohet nga Big Brother do të dal edhe ai. Këtë gjë Olta tha se nuk I beson dhe nëse ndodh një gjë e tillë do të kërkojë patjetër që të dalë nga shtëpia këngëtari. Gixhari...

Zbulohet plani i Oltës në BBVA – Ia thotë në sy Luizit

më 3.2023 - Insajderi.org

Luiz Ejlli ka deklaruar shpeshherë se nëse Kiara Tito del nga “Big Brother VIP”, do ikte edhe ai. Madje këtë e ka thënë edhe ditën e djeshme gjatë një bisede me Olta Gixharin dhe Armaldo Kllogjerin. Teksa...

“Ai ju ka ‘përdhunuar’”, Qetsori ‘shpërthen’ ndaj strategjisë së Luizit

më 3.2023 - Almakos

Qetsor Ferrunaj e ka quajtur Luiz Ejllin të pabesë. Skemën që këngëtari bëri për Krist Aliajn dhe Armaldo Kllogjerin, ai e quajti “përdhunim” ndaj tyre. Kristi: Që kam kaluar kohë të mirë me të, e pranoj....

Dalin pamjet e pa transmetuara, Olta futet në të njëjtin tualet me Luizin, Kristi bën kërkesën urgjente (VIDEO)

më 3.2023 - FaxWeb

Rrengu i Luizit për t’u futur në të njëjtin tualet me Krisitin dhe Armaldon ka sjell si pasojë edhe daljen në televotim të të tre banorëve. Së fundmi llogaria zyrtare e Krist Aliajt në Instagram po kërkon...

Qetsori ‘shpërthen’ ndaj strategjisë së Luizit: Ai ju ka ‘përdhunuar’

më 3.2023 - Insajderi.org

Qetsor Ferrunaj e ka quajtur Luiz Ejllin të pabesë. Skemën që këngëtari bëri për Krist Aliajn dhe Armaldo Kllogjerin, ai e quajti “përdhunim” ndaj tyre. Kristi: Që kam kaluar kohë të mirë me të, e pranoj....

Përdori terma të rëndë, kërkohet përjashtimi i këtij banori të BBV-së

më 3.2023 - Shqip

Produksioni i Big Brother VIP Albania ka paralajmëruar banorët javë më parë për thyerje të rregullave. Sipas zarfit të lexuar, personi që ofendon ose përdor terma jo të duhur përjashtohet nga loja. E një...

Publikohet momenti kur Olta futet në tualet me Luizin, reagojnë familjarët e Kristit

më 3.2023 - Almakos

Ndjekësit në rrjetet sociale kanë nisur të kërkojnë dënimin e Oltës për të njëjtën arsye që u dënuan Luizi, Kristi dhe Maestro. Në rrjet qarkullon një video ku Olta bashkë me Luizin futen brenda në tualet...

“Je skuth dhe i pabesë” – nis një debat i ashpër në mes të Kristit dhe Luizit

më 3.2023 - Lajm

Luiz Ejlli ngriti një ‘kurth’ për të dërguar në nominim vetën, Kristi Aliaj dhe Armaldon Kllogjeri. Kristi është shprehur i zhgënjyer nga veprimi Luizit duke krijuar në debat të fortë me të mbrëmjen e...

Publikohet momenti kur Olta futet në tualet me Luizin, reagojnë ashpër familjarët e Kristit

më 3.2023 - Revista Kosovarja

Ndjekësit në rrjetet sociale kanë nisur të kërkojnë dënimin e Oltës për të njëjtën arsye që u dënuan Luizi, Kristi dhe Maestro. Në rrjet qarkullon një video ku Olta bashkë me Luizin futen brenda në tualet...

Publikohet momenti kur Olta futet në tualet me Luizin, reagojnë familjarët e Kristit

më 3.2023 - Shqip

Luiz Ejlli është ndër banorët që ka thyer rekorde dhe ka kapërcyer çdo pritshmëri të Big Brother VIP Albania. Ai qysh në hyrje ka arritur të madh vëmendje të madhe si në Shqipëri, ashtu edhe në Kosovë....

Publikohet momenti kur Olta futet në tualet me Luizin, reagojnë familjarët e Kristit

më 3.2023 - Insajderi.org

Ndjekësit në rrjetet sociale kanë nisur të kërkojnë dënimin e Oltës për të njëjtën arsye që u dënuan Luizi, Kristi dhe Maestro. Në rrjet qarkullon një video ku Olta bashkë me Luizin futen brenda në tualet...

Ndodh edhe kjo/ Luizi i kërkon falje Oltës: Mos më lëndo kështu, kam nevojë për ty

më 3.2023 - Infokusi

Duke e parë Oltën të mërzitur, pas spektaklit të mbrëmjes së djeshme, Luizi i është afruar. Të dy kanë folur në lidhje me debatin që patën gjatë spektaklit, ku këngëtari e akuzoi aktoren se përkujdesjen...

Olta-Kristit: Mua më thoje je xheloze, ja në çfarë pike arrite – Armaldo i jep dorën Luizit për lojën e tij

më 3.2023 - Gazeta Metro

Olta i tha Kristit se ndodhet në këtë fazë, për shkak se ai u lidh me Keisin dhe doli komplet nga rruga e garës. Ajo tha se kur ai u afrua me Keisin, i thonte Oltën se ajo ishte xheloze, por sipas saj,...

Kristi nuk ia përton Qetsorit: Ti je mega turist, vazhdo turizmin e Vlorës, mos ndërhy (VIDEO)

më 3.2023 - FaxWeb

Debatet mes konkurrentëve të BBV mesa duket nuk kanë të sosour, e këtëtë herë ka qenë rradha e Qetsorit dhe Kristit të cilët janë përballur me një diskutim të ashpër. Kristi i tha Luizit dhe Oltës, se...

Ndodh edhe kjo/ Luizi i kërkon falje Oltës: Mos më lëndo kështu, kam nevojë për ty

më 3.2023 - Ora news

Duke e parë Oltën të mërzitur, pas spektaklit të mbrëmjes së djeshme, Luizi i është afruar. Të dy kanë folur në lidhje me debatin që patën gjatë spektaklit, ku këngëtari e akuzoi aktoren se përkujdesjen...

Armaldo i jep dorën Luizit për lojën e tij

më 3.2023 - Sharri

Olta i tha Kristit se ndodhet në këtë fazë, për shkak se ai u lidh me Keisin dhe doli komplet nga rruga e garës. Ajo tha se kur ai u afrua me Keisin, i thonte Oltën se ajo ishte xheloze, por sipas saj,...

Zarfi i zi në “BBV”, debat i ashpër mes Luizit dhe Kristit: Je mega skuth

më 3.2023 - Albeu

Kristi debatoi ashpër me Luizin në oborr dhe shkak për këtë, u bë “strategjia” e tij për të dërguar në nominim veten, Kristin dhe Armaldon. Kristi i tha Luizit se nuk e beson fare që ai do Armaldon jashtë...

“Je i shëmtuar, banal dhe vulgar”, Kristi shpërthen me akuza kundër Luizit!

më 3.2023 - OraInfo

Kristi-Luizit: Je i shëmtuar, banal dhe vulgar Debati mes Oltës, Luizit dhe Kristit zgjati rreth 1 orë në verandë. Olta i tha Kristit se ai nuk ka ndenjur asnjëherë vetëm në shtëpi dhe se ka ardhur deri...

Luizi i kërkon falje Oltës: Mos më lëndo kështu. Unë kam nevojë për ty

më 3.2023 - Syri

Duke e parë Oltën të mërzitur, pas spektaklit të mbrëmjes së djeshme, Luizi i është afruar. Të dy kanë folur në lidhje me debatin që patën gjatë spektaklit, ku këngëtari e akuzoi aktoren se përkujdesjen...

Zarfi i zi në “BBV”, debat i ashpër mes Luizit dhe Kristit: Je mega skuth

më 3.2023 - InfoShqip

Kristi debatoi ashpër me Luizin në oborr dhe shkak për këtë, u bë “strategjia” e tij për të dërguar në nominim veten, Kristin dhe Armaldon. Kristi i tha Luizit se nuk e beson fare që ai do Armaldon jashtë...

Kristi ironizon Qetsorin: Ti je mega turist, vazhdo turizmin e Vlorës, mos ndërhy

më 3.2023 - Syri

Kristi i tha Luizit dhe Oltës, se në krahasim me ata të dy, ai është djalë model. Luizi u shpreh se për aq kohë sa Kristi vetëm ha dhe fle gjumë, normal që do duket si djalë model. Kristi shtoi se nuk...

Kristi-Luizit: Je i shëmtuar, banal dhe vulgar

më 3.2023 - Syri

Debati mes Oltës, Luizit dhe Kristit zgjati rreth 1 orë në verandë. Olta i tha Kristit se ai nuk ka ndenjur asnjëherë vetëm në shtëpi dhe se ka ardhur deri në këtë pikë të lijës, duke luajtur në “kurriz”...

“Je i shëmtuar, banal dhe vulgar”, Kristi shpërthen ndaj Luizit

më 3.2023 - Infokusi

Debati mes Oltës, Luizit dhe Kristit zgjati rreth 1 orë në verandë. Olta i tha Kristit se ai nuk ka ndenjur asnjëherë vetëm në shtëpi dhe se ka ardhur deri në këtë pikë të lijës, duke luajtur në “kurriz”...

Luizi bën deklaratën e fortë para banorëve për qëndrimin e moderatores në “BBVA”: Krahason imazhin që ka krijuar Kiara me atë që kam krijuar unë?

më 3.2023 - InfoShqip

Në kuadër të lojës apo jo, Luizi sot ka deklaruar më shumë se një herë se qëndrimi i tij në “Big Brother Vip”, varet krejtësisht nga Kiara. Pra, nëse Kiara eliminohet, Luizi ka “kërcënuar” se do të largohet...

Ftesë në 5/ Kiara arrogante ndaj Luizit? Flet e njohura e tij shkodrane: S’ ka provuar ndjesinë e mëmësisë

më 3.2023 - Top Channel

Sot në “Ftesë në 5” me moderatoren Bieta Sulo, u diskutuan disa nga ngjarjet më pikante nga spektakli i mbrëmshëm i Big Brother Vip Albania. Fatmira Vata, një nga mikeshat e programit që jeton dhe punon...

Të nominuar këtë javë- Kristi: Nuk do dal në atë mënyrë/ Luizi: Kush të futi me zor në tualet?

më 3.2023 - Syri

Nominimi i kësaj jave e ka trembur shumë Kristin. Ky i fundit debatoi keq me Luizin, pasi e cilësoi si mënyrë jo dinjitoze lojën e tij. Luizi e kundërshtoi mendimin e Kristit dhe tha se atë nuk e futi...

E futi në ‘kurth” dhe e çoi në nominim, Kristi shpërthen ndaj Luizit

më 3.2023 - Zyrtare

Debati mes Oltës, Luizit dhe Kristit zgjati rreth 1 orë në verandë. Olta i tha Kristit se ai nuk ka ndenjur asnjëherë vetëm në shtëpi dhe se ka ardhur deri në këtë pikë të lijës, duke luajtur në “kurriz”...

“Je i shëmtuar, banal dhe vulgar”, Kristi shpërthen ndaj Luizit

më 3.2023 - Revista Kosovarja

Debati mes Oltës, Luizit dhe Kristit zgjati rreth 1 orë në verandë. Olta i tha Kristit se ai nuk ka ndenjur asnjëherë vetëm në shtëpi dhe se ka ardhur deri në këtë pikë të lijës, duke luajtur në “kurriz”...

Komenti i papritur i Kristit ndaj Qetsorit: Ti je mega turist, vazhdo turizmin e Vlorës, mos ndërhy

më 3.2023 - Insajderi.org

Kristi i tha Luizit dhe Oltës, se në krahasim me ata të dy, ai është djalë model. Luizi u shpreh se për aq kohë sa Kristi vetëm ha dhe fle gjumë, normal që do duket si djalë model. Kristi shtoi se nuk...

Kristi shpërthen ndaj Luizit- “Je i shëmtuar, banal dhe vulgar”

më 3.2023 - Gazeta10

Debati mes Oltës, Luizit dhe Kristit zgjati rreth 1 orë në verandë. Olta i tha Kristit se ai nuk ka ndenjur asnjëherë vetëm në shtëpi dhe se ka ardhur deri në këtë pikë të lijës, duke luajtur në “kurriz”...

Kristi-Luizit: Je i shëmtuar, banal dhe vulgar

më 3.2023 - Gazeta Metro

Debati mes Oltës, Luizit dhe Kristit zgjati rreth 1 orë në verandë. Olta i tha Kristit se ai nuk ka ndenjur asnjëherë vetëm në shtëpi dhe se ka ardhur deri në këtë pikë të lijës, duke luajtur në “kurriz”...

Kristi: Nëse BBV e fiton Luizi, Shqipëria është dështim!

më 3.2023 - Syri

“Nëse e fiton Luizi, është në dështim Shqipëria. Ai nuk është shembulli që duhet të shpallet fitues”– Kështu u shpreh Krist Aliaj ditën e sotme në “Big Brother Vip”, për fitoren e mundshme të Luizit. Në...

VIDEO/ Përqafime dhe lot, Luizi i kërkon për herë të parë falje Oltës

më 3.2023 - Syri

Marrëdhënia mes Oltës dhe Luizit ka ndryshuar shumë që nga dita e parë në ‘Big Brother VIP’. Herë janë rivalë në lojë e herë sillen si dy miq. Mirëpo, duket se Luizi është prekur së fundmi nga gjendja...

“Ai nuk është…”/ Kristi: Nëse BBV e fiton Luizi, Shqipëria është një dështim!

më 3.2023 - Lexo

“Nëse e fiton Luizi, është një dështim Shqipëria. Ai nuk është shembulli që duhet të shpallet fitues”– Kështu u shpreh Krist Aliaj ditën e sotme në “Big Brother Vip”, për fitoren e mundshme të Luizit....

Ish i dashuri i kësaj banoreje bëhet pjesë e shtëpisë së 'Big Brother VIP'

më 3.2023 - Syri

Gjatë mbrëmjes së djeshme në “Big Brother VIP” u bashkuan dhe dy konkurrentë të rinj, Gerti Hoxha dhe Lorenc Hasrama, ku ky i fundit duket se është dhe ish i dashuri i një prej banoreve të shtëpisë. Bëhet...

E konsideron aleate në lojë? Luizi këshillon Dean për nominimet

më 3.2023 - Syri

Pas prime-t të djeshëm, Luizi duket se e konsideron Dea Mishel si një aleate në lojë. Pas përfundimit të spektaklit, ai ka diskutuar me Dean për lojën e saj. Ai i tha se nuk e ka përdorur, mirëpo e këshilloi...

'Hajde dalim nga shtëpia'/ Çfarë ndodhi mes çiftit? Olta akuzon Luizin për dhunë ndaj Kiarës

më 3.2023 - Syri

Një moment gjatë spektaklit të së martës mes Luizit dhe Kiarës duket se po merr përmasa të mëdha, për faktin se është theksuar nga aktorja Olta Gixhari e cila e akuzon këngëtarin se ka gjuajtur moderatoren,...

Luizi zbulon nga e mësoi planin dhe se si i futi në ‘kurth’ Armaldon me Kristin

më 3.2023 - Lexo

Kur të gjithë po prisnin që në zarfin e zi të ishin të shkruar emrat e Olta Gixharit dhe Qetsor Ferrunajt pasi komunikuan me kode, “Big Brother VIP” surprizon. Dënimi në fakt erdhi për Luiz Ejllin, Armaldo...

Luizi i kërkon falje Oltës, ajo e përqafon (VIDEO)

më 3.2023 - Gazeta10

Luizi dhe Olta kanë biseduar së bashku në lavendari, raporton Gazeta10. Olta është shprehur se ndihet shumë e prekur dhe e zhgënjyer nga fjalët e Luizi që ka thënë për të në dhomën e rrëfimin për përkujdesin...

S’ka qetësi për Kristin: Tani produksioni ia fut në shtëpi ish të dashurin Keisit?

më 3.2023 - Lexo

Iu eliminua babai, tani produksioni ia fut në shtëpi ish të dashurin Keisit. Lorenc Hasrama, ish i dashuri i Keisi Medinit është bërë mbrëmjen e djeshme pjesë e Big Brother Vip Albania. Ai është një nga...

Olta shpërthen në lot: Nuk mundem, është shumë e dhunshme këtu

më 3.2023 - Syri

Pas ‘Prime’-it, Olta Gixhari shpërtheu në lot. Aktorja nuk mbajti dot lotët pasi përfundoi spektakli e duket se malli për të afërmit e sidomos për djalin bëri që të kishte një gjendje të tillë emocionale....

Luizi fut në grackë Kristin dhe Armaldon pasi i detyroi të thyenin rregulla...

më 3.2023 - BalkanWeb

Të gjithë banorët e shtëpisë së Big Brother Vip të martën janë njoftuar se i pret një zarf i zi brenda shtëpisë. Në atë zarf të cilin moderatorja Arbana Osmani e shpalosi gjatë spektaklit, u lexua komunikimi...

Olta akuzon Luizin, këmbëngul se ka gjuajtur partneren: I gjuajte Kiarës dhe ajo s’tha asgjë

më 3.2023 - Lexo

Luizi po akuzohet sërish për dhunë ndaj Kiarës po kësaj radhe nga Olta. Situata mes çiftit është parë ndryshe nga Olta, e cila pas “Prime-it” e ka akuzuar Luizin për dhunë. Ndonëse Kiara i ka dalë në mbrojtje...

Olta qan dhe do të largohet: Këtu është e dhunshme çdo gjë!

më 3.2023 - Lexo

Pas ‘Prime’-it të natës së kaluar aktorja, Olta Gixhari ka shpërthyer në lot. Duket se malli për të afërmit e sidomos për djalin bëri që të kishte një gjendje të tillë emocionale. Asaj iu gjend pranë vetëm...

Zarfi i zi, dënimi shkon për 3 banorë! Luizi: E organizova enkas! Armaldo: Është thikë pas shpine

më 3.2023 - Lexo

Teksa të gjithë ishin në pritje të Zarfit të Zi, Big Brother VIP zbuloi se kishte dënim për Luizin, Maestron dhe Kristin. Ata kishin komunikuar në tualet, gjë që nuk lejohet ndaj u vendos që të shkojnë...

Arbër Hajdari shpërthen ndaj sjelljes së Kiarës ndaj Luizit

më 3.2023 - Gazeta10

Debati i krijuar mes Luizit dhe Kiarës, u komentua edhe nga opinionistët. Arbër Hajdari tha se këtë herë nuk gjen argument për të justifikuar sjelljen e ftohtë të Kiarës, raporton Gazeta10. Në anën tjetër...

"Zarfi i zi"/ Luizi i ngriti kurthin Armaldos e Kristit, thyen rregullat, dalin në nominim: E organizova enkas këtë

më 3.2023 - Ora news

Luizi, Kristi dhe Armaldo thyen një nga rregullat kryesore të këtij foramti. Ata u futën në të njëjtën banjë njëkohësisht, ndërkohë që një gjë e tillë nuk lejohet. Për këtë arsye, Vëllai i Madh futi një...

Olta u kujdes kur ai ishte sëmurë/ Luiz: E bëri për lojë, donte të dukej mirë tek publiku! Arbër Hajdari: Sjellja e Kiarës arrogante

më 3.2023 - Top Channel

Loja e siamezëve ka nxjerrë në pah mjaft anë të banorëve që nuk i kishim parë deri më sot. E tillë ishte edhe përkujdesja e Oltës për Luizin në kohën kur ky i fundit nuk ishte në gjendje të mirë shëndetësore....

Luizi tregohet ‘besëprerë’ i ngrit “kurth” Armaldos dhe Kristit

më 3.2023 - Sharri

Pas zarfit të zi, i cili dënoi Armaldon, Kristin dhe Luizin, duke i dërguar ata në nominim, Luizi u shpreh se ai e kishte planifikuar një gjë të tillë. Ai u shpreh se duke qenë se Kutia e Pandorës i shkoi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK