Horoskopi, fati yt për datën 19 mars 2023

para 12 muajve - Lexo

Dashi Sot do mendoni vetëm për ato që do kaloni dhe aspak për ato që mund të ndodhin në të ardhmen. Dita do jetë e qetë, por pa emocione të mëdha. Beqarët do vazhdojnë të mbeten vetëm. Mundësitë që do...

Ëndërroni akoma për ish-in? Ky është mesazhi që ndërgjegja po ju dërgon

para 12 muajve - Bota Sot

Ju mbani zemërimin brenda jush Ëndërrimi i një ish-partneri mund të jetë një shenjë se jeni ende i zemëruar me atë person dhe se nuk i keni zgjidhur të gjitha emocionet tuaja për marrëdhënien e kaluar....

Horoskopi javor 20- 26 mars 2023 nga Christine Haas

para 12 muajve - Lexo

Dashi Javë përgjithësisht e qetë do jetë kjo për ju. Tregohuni të butë dhe të matur në çdo moment. Për ju të dashuruarit do jetë periudhë pozitive. Do pajtoheni me partnerin dhe do i shihni gjërat me një...

Horoskopi ditor për nesër, e diel 19 mars 2023

para 12 muajve - Java News

Dashi Sot do mendoni vetëm për ato që do kaloni dhe aspak për ato që mund të ndodhin në të ardhmen. Dita do jetë e qetë, por pa emocione të mëdha. Beqarët do vazhdojnë të mbeten vetëm. Mundësitë që do...

Nuk do ta besoni, por nëse praktikoni këto rituale të mëngjesit do iu bëjnë të ndiheni më të motivuar

para 12 muajve - Bota Sot

A keni ëndërruar ndonjëherë që me një të trokitur të menjëhershme të aktivizonit motivimin tuaj? Disa ditë janë thjesht më shumë sfidë se sa të tjerat. Dhe ndërsa nuk ka ndonjë trokitje magjike, ngelen...

Parashikimi i horoskopit nga Paolo Fox për ditën e sotme

para 12 muajve - Revista Kosovarja

Dashi Bëhuni gati që hëna të hyjë në shenjën tuaj e cila do të sjellë pak humor të keq në jetën tuaj private, të paktën në orët e para të ditës. Në punë është më mirë të nxirrni pak durim sepse do t’ju...

Horoskopi 18 Mars 2023

para 12 muajve - Klan

Horoskopi 18 Mars 2023 Dashi- Çështje partneriteti që lidhen me biznesin janë në krye të axhendës. Do ta gjeni veten duke diskutuar për marrëveshje të mundshme partneriteti që do të rezultojnë të suksesshme....

Horoskopi për datën 18 mars

para 12 muajve - Lexo

Dashi Njerëzit do të ndihen me fat për ju. Nuk do të habiteni nëse e gjeni veten në vendin e duhur dhe në kohën e duhur për të qenë në gjendje të rrëmbeni një mundësi fantastike emocionuese. Gjithçka duket...

Horoskopi i datës 18 mars 2023

para 12 muajve - Bota Sot

Dashi Sot do i merrni gjërat me shumë qetësi. Do keni besim tek vetja dhe do mendoni se askush nuk do mund t’iu pengojë. Imagjinata do ju ndihmojë pamasë. Pas një periudhe të vështirë për jetën tuaj në...

Ëndërroni akoma për ish-in? Ky është mesazhi që ndërgjegja po ju dërgon

para 12 muajve - Albeu

Ju mbani zemërimin brenda jush Ëndërrimi i një ish-partneri mund të jetë një shenjë se jeni ende i zemëruar me atë person dhe se nuk i keni zgjidhur të gjitha emocionet tuaja për marrëdhënien e kaluar....

“Shmangni sa më shumë shpenzimet”, Horoskopi i ditës së shtunë, 18 Mars 2023

para 12 muajve - Albeu

Dashi Sot do i merrni gjërat me shumë qetësi. Do keni besim tek vetja dhe do mendoni se askush nuk do mund t’iu pengojë. Imagjinata do ju ndihmojë pamasë. Pas një periudhe të vështirë për jetën tuaj në...

3 shenjat e Horoskopit që do fitojnë shumë para, zbuloni nëse bëni pjesë edhe ju

para 12 muajve - Lexo

Disa shenja të horoskopit do të përjetojnë jo pak ndryshime në fushën e tyre financiare dhe profesionale, pasi më 16 mars do të bëhet takimi i Diellit me Neptunin dhe shumë gjëra do të ecin shumë shpejt....

Për këtë shenjë horoskopi frika rreth dashurisë bëhet e vërtetë

para 12 muajve - Revista Kosovarja

Sot është dita kur e shtyjmë paksa shumë zarfin dhe përfundojmë me informacione që vërtet nuk duam t’i dëgjojmë. •Virgjëresha Ju rrallë dëgjoni një vështrim nga partneri juaj dhe kjo në vetvete ju zemëron...

Hapësira mes Marsit dhe Neptunit, 3 shenjat e Horoskopit që do të përballen me konfuzione

para 12 muajve - Lexo

Një javë tjetër e çuditshme dhe disi e vështirë po shpaloset, e cila do të prekë kryesisht 3 shenjat e mëposhtme, dhe kjo sepse kemi një shesh përfundimtar mes planetit Mars nga Binjakët dhe Neptunit nga...

Test / Zgjidhni një zemër dhe zbuloni se çfarë ka rezervuar dashuria për ju muaji e ardhshëm

para 12 muajve - Panorama

N.1 Ka shumë të ngjarë që të jeni zhgënjyer në periudhën e mëparshme dhe të dyshoni se do të jeni ndonjëherë më të lumtur kur bëhet fjalë për dashurinë. Megjithatë, edhe nëse je i zhgënjyer, dëshiron të...

Horoskopi për datën 17 mars

para 12 muajve - Alsat-M

Dashi Prisni të bëni disa hapa përpara drejt një qëllimi të veçantë. Jeta po përmirësohet çdo ditë për ju tani, kështu që mos u ndalni nga synimi i lartë. Një ofertë, promovim ose ndonjë trajtim i veçantë...

Horoskopi 17 Mars, zbuloni surprizat që kanë rezervuar yjet për ju

para 12 muajve - Gazeta Express

Dashi Ju do keni një dëshirë të madhe për të bërë gjëra dhe për të ndarë momentet e dashurisë edhe nëse nuk e dini se si. Lajmet e mira vijnë në punë të premten. Ju mund të pushtoni një shpirt binjak dhe...

Horoskopi i Paolo Fox, e premte 17 mars 2023. Peshorja kapet në befasi!

para 12 muajve - NOA

Këto janë parashikimet e horoskopit të Paolo Fox për ditën e sotme, e premte 17 mars 2023: Peshorja kapet në befasi dhe mbetet pa frymë, mundësi të reja për Shigjetarin Dashi E premtja e sotme sugjeron...

Horoskopi për ditën e sotme, 17 mars 2023

para 12 muajve - BalkanWeb

Takimet dhe telefonatat e humbura kanë qenë të zakonshme gjatë javëve të fundit. Sot, gjërat lehtësohen dhe rrëmujat organizohen përsëri, duke sugjeruar se këto lloj incidentesh të lidhura me punën do...

“Koha për investime të mëdha”, Horoskopi për ditën e premte, 17 mars 2023

para 12 muajve - Gazeta Express

Dashi Jeta në çift nuk do përbëjë prioritet për ju sot. Marrëdhënia me partnerin/en do jetë e mirë dhe gjithçka do ecë si duhet edhe pse njeriu i zemrës ashtu si ju do jetë i zënë me punë dhe nuk do ketë...

Horoskopi 17 Mars, zbuloni surprizat që kanë rezervuar yjet për ju

para 12 muajve - ABC News

Dashi Ju do keni një dëshirë të madhe për të bërë gjëra dhe për të ndarë momentet e dashurisë edhe nëse nuk e dini se si. Lajmet e mira vijnë në punë të premten. Ju mund të pushtoni një shpirt binjak dhe...

Horoskopi për sot, 17 mars

para 12 muajve - Lexo

Dashi Prisni të bëni disa hapa përpara drejt një qëllimi të veçantë. Jeta po përmirësohet çdo ditë për ju tani, kështu që mos u ndalni nga synimi i lartë. Një ofertë, promovim ose ndonjë trajtim i veçantë...

Horoskopi për ditën e sotme: Çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë?

para 12 muajve - Bota Sot

Dashi Jeta në çift nuk do përbëjë prioritet për ju sot. Marrëdhënia me partnerin/en do jetë e mirë dhe gjithçka do ecë si duhet edhe pse njeriu i zemrës ashtu si ju do jetë i zënë me punë dhe nuk do ketë...

Horoskopi ditor, 17 mars 2023

para 12 muajve - Insajderi.org

Dashi Jeta në çift nuk do përbëjë prioritet për ju sot. Marrëdhënia me partnerin/en do jetë e mirë dhe gjithçka do ecë si duhet edhe pse njeriu i zemrës ashtu si ju do jetë i zënë me punë dhe nuk do ketë...

“Në punë duhet të keni kujdes”, parashikimi i yjeve për sot, e premte 17 mars 2023

para 12 muajve - FaxWeb

Dashi Ju do keni një dëshirë të madhe për të bërë gjëra dhe për të ndarë momentet e dashurisë edhe nëse nuk e dini se si. Lajmet e mira vijnë në punë të premten. Ju mund të pushtoni një shpirt binjak dhe...

Horoskopi ditor për nesër, e premte 17 mars 2023

para 12 muajve - Syri.net Kosova

Dashi Jeta në çift nuk do përbëjë prioritet për ju sot. Marrëdhënia me partnerin/en do jetë e mirë dhe gjithçka do ecë si duhet edhe pse njeriu i zemrës ashtu si ju do jetë i zënë me punë dhe nuk do ketë...

“Koha për investime të mëdha”, Horoskopi për ditën e premte, 17 mars 2023

para 12 muajve - Albeu

Dashi Jeta në çift nuk do përbëjë prioritet për ju sot. Marrëdhënia me partnerin/en do jetë e mirë dhe gjithçka do ecë si duhet edhe pse njeriu i zemrës ashtu si ju do jetë i zënë me punë dhe nuk do ketë...

Horoskopi ditor për nesër, e premte 17 mars 2023

para 12 muajve - Syri

Dashi Jeta në çift nuk do përbëjë prioritet për ju sot. Marrëdhënia me partnerin/en do jetë e mirë dhe gjithçka do ecë si duhet edhe pse njeriu i zemrës ashtu si ju do jetë i zënë me punë dhe nuk do ketë...

Pesë shenja të qarta se keni gjetur dashurinë e jetës suaj, sipas psikologëve

para 12 muajve - ABC News

Besohet se për të gjithë në botë ekziston ai dikush, me të cilin do të qëndrojnë për pjesën tjetër të jetës. Megjithatë, nuk ka dyshim se shumica e njerëzve ndoshta do të puthin “disa bretkosa” para se...

Pesë shenja të qarta se keni gjetur dashurinë e jetës suaj

para 12 muajve - Revista Kosovarja

Besohet se për të gjithë në botë ekziston ai dikush, me të cilin do të qëndrojnë për pjesën tjetër të jetës. Megjithatë, nuk ka dyshim se shumica e njerëzve ndoshta do të puthin “disa bretkosa” para se...

Horoskopi ditor për nesër, e premte 17 mars 2023

para 12 muajve - Revista Kosovarja

Dashi Jeta në çift nuk do përbëjë prioritet për ju sot. Marrëdhënia me partnerin/en do jetë e mirë dhe gjithçka do ecë si duhet edhe pse njeriu i zemrës ashtu si ju do jetë i zënë me punë dhe nuk do ketë...

Horoskopi për ditën e premte, 17 mars 2023

para 12 muajve - Gazeta Metro

Dashi Jeta në çift nuk do përbëjë prioritet për ju sot. Marrëdhënia me partnerin/en do jetë e mirë dhe gjithçka do ecë si duhet edhe pse njeriu i zemrës ashtu si ju do jetë i zënë me punë dhe nuk do ketë...

3 shenjat e Horoskopit që do fitojnë shumë para, zbuloni nëse bëni pjesë edhe ju

para 12 muajve - Bota Sot

Disa shenja të horoskopit do të përjetojnë jo pak ndryshime në fushën e tyre financiare dhe profesionale, pasi më 16 mars do të bëhet takimi i Diellit me Neptunin dhe shumë gjëra do të ecin shumë shpejt....

Horoskopi ditor për nesër, e Premte 17 Mars 2023

para 12 muajve - Java News

Demi Më në fund do i sqaroni keqkuptimet në çift dhe do ndiheni më të qetë. Bashkëpunimi do fillojë të përforcohet dalëngadalë. Për disa mund të ketë edhe një natë të nxehtë e pasionante. Beqarët do kalojnë...

Horoskopi 16 Mars 2023

para 12 muajve - Klan

Horoskopi 16 Mars 2023 Dashi – Mos prisni që gjërat të ndodhin vetë, veproni para kohe për të arritur atë që dëshironi. Mos e shtyni një angazhim në punë i cili duket me pak peshë, pasi do të rezultojë...

“Bëjini sytë katër…”, Horoskopi për ditën e sotme

para 12 muajve - Reporteri

Dashi Bëjini sytë katër gjatë kësaj dite dhe mundohuni të zgjidhni rrugën më të mirë për të zgjidhur problemet. Në disa momente Hëna do ju bëjë disi konfuzë. Jeta sentimentale e ju të dashuruarve do përmirësohet....

“Bëjini sytë katër …”, Horoskopi i ditës së enjte, 16 Mars 2023

para 12 muajve - Gazeta Express

Dashi Bëjini sytë katër gjatë kësaj dite dhe mundohuni të zgjidhni rrugën më të mirë për të zgjidhur problemet. Në disa momente Hëna do ju bëjë disi konfuzë. Jeta sentimentale e ju të dashuruarve do përmirësohet....

Horoskopi i Paolo Fox e enjte 16 mars 2023

para 12 muajve - NOA

Këto janë parashikimet e horoskopit të Paolo Fox për sot, e enjte 16 mars 2023, përkthyer ekskluzivisht nga noa.al. Dashi Mos i nënvlerësoni takimet e reja të dashurisë sepse mund të rezervojnë shumë surpriza...

Horoskopi 16 Mars, çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para 12 muajve - ABC News

Dashi Mos i nënvlerësoni takimet e reja të dashurisë, sepse ato mund të rezervojnë shumë surpriza të bukura. Në punë dita është interesante, sidomos për ata që kanë nisur një projekt të ri. Mund ta çoni...

Horoskopi për sot, 16 Mars 2023

para 12 muajve - Java News

Dashi – Mos prisni që gjërat të ndodhin vetë, veproni para kohe për të arritur atë që dëshironi. Mos e shtyni një angazhim në punë i cili duket me pak peshë, pasi do të rezultojë vërtetë fitimprurës. Demi...

“Para nga qielli”- Sot është dita e madhe për këto 3 shenja Horoskopi

para 12 muajve - Insajderi.org

Disa shenja të horoskopit do të përjetojnë jo pak ndryshime në fushën e tyre financiare dhe profesionale, pasi më 16 mars do të bëhet takimi i Diellit me Neptunin dhe shumë gjëra do të ecin shumë shpejt....

Horoskopi, shenjat me fat për ditën e sotme

para 12 muajve - Insajderi.org

Dashi Mos rrini të prisni që gjërat të ndodhin vetë. Duhet të veproni para kohe, të ekspozoheni personalisht, për të arritur atë që dëshironi. Mos e shtyni një angazhim në punë i cili duket me pak peshë,...

“Bëjini sytë katër …”, Horoskopi i ditës së enjte, 16 Mars 2023

para 12 muajve - Albeu

Dashi Bëjini sytë katër gjatë kësaj dite dhe mundohuni të zgjidhni rrugën më të mirë për të zgjidhur problemet. Në disa momente Hëna do ju bëjë disi konfuzë. Jeta sentimentale e ju të dashuruarve do përmirësohet....

Horoskopi ditor për nesër, e enjte 16 mars 2023

para 12 muajve - Syri

Dashi Mos rrini të prisni që gjërat të ndodhin vetë. Duhet të veproni para kohe, të ekspozoheni personalisht, për të arritur atë që dëshironi. Mos e shtyni një angazhim në punë i cili duket me pak peshë,...

Horoskopi ditor, e enjte 16 mars 2023

para 12 muajve - Revista Kosovarja

Dashi Mos rrini të prisni që gjërat të ndodhin vetë. Duhet të veproni para kohe, të ekspozoheni personalisht, për të arritur atë që dëshironi. Mos e shtyni një angazhim në punë i cili duket me pak peshë,...

Para “nga qielli”! Nesër është dita e madhe për këto 3 shenja Horoskopi

para 12 muajve - Albeu

Disa shenja të horoskopit do të përjetojnë jo pak ndryshime në fushën e tyre financiare dhe profesionale, pasi më 16 mars do të bëhet takimi i Diellit me Neptunin dhe shumë gjëra do të ecin shumë shpejt....

Gjithmonë gati për t’ju ndihmuar! Këto shenja horoskopi vendosin të tjerët para vetes

para 12 muajve - Revista Kosovarja

Këto shenja dihet se kujdesen për të tjerët dhe do të bëjnë gjithçka për t’i ndihmuar ata të kalojnë çdo vështirësi apo pengesë. Ata janë njerëz që tregojnë një interes të vërtetë dhe me të vërtetë do...

Para “nga qielli”! Nesër është dita e madhe për këto 3 shenja Horoskopi

para 12 muajve - Revista Kosovarja

Disa shenja të horoskopit do të përjetojnë jo pak ndryshime në fushën e tyre financiare dhe profesionale, pasi më 16 mars do të bëhet takimi i Diellit me Neptunin dhe shumë gjëra do të ecin shumë shpejt....

Gjithmonë gati për t’ju ndihmuar! Këto shenja horoskopi vendosin të tjerët para vetes

para 12 muajve - Bota Sot

Këto shenja dihet se kujdesen për të tjerët dhe do të bëjnë gjithçka për t’i ndihmuar ata të kalojnë çdo vështirësi apo pengesë. Ata janë njerëz që tregojnë një interes të vërtetë dhe me të vërtetë do...

Lidhja Diell-Neptun, 3 shenjat e Horoskopit që do fitojnë shumë para

para 12 muajve - ABC News

Disa shenja të horoskopit do të përjetojnë jo pak ndryshime në fushën e tyre financiare dhe profesionale, pasi më 16 mars do të bëhet takimi i Diellit me Neptunin dhe shumë gjëra do të ecin shumë shpejt....

Horoskopi ditor për nesër, e Enjte 16 Mars 2023

para 12 muajve - Java News

Dashi Mos rrini të prisni që gjërat të ndodhin vetë. Duhet të veproni para kohe, të ekspozoheni personalisht, për të arritur atë që dëshironi. Mos e shtyni një angazhim në punë i cili duket me pak peshë,...

Gjithmonë gati për t’ju ndihmuar! Këto shenja horoskopi vendosin të tjerët para vetes

para 12 muajve - Albeu

Këto shenja dihet se kujdesen për të tjerët dhe do të bëjnë gjithçka për t’i ndihmuar ata të kalojnë çdo vështirësi apo pengesë. Ata janë njerëz që tregojnë një interes të vërtetë dhe me të vërtetë do...

Horoskopi 15 Mars 2023

para 12 muajve - Klan

Horoskopi 15 Mars 2023 Dashi – Jeta në çift nuk do të jetë dhe aq e mirë, do të keni disa debate me partnerin/en. Krejt e kundërta në lidhje me financiat tuaja. Do të jetë një ditë pozitive për të riorganizuar...

Lidhja Diell-Neptun, shenjat e Horoskopit që do fitojnë shumë para

para 12 muajve - Revista Kosovarja

Disa shenja të horoskopit do të përjetojnë jo pak ndryshime në fushën e tyre financiare dhe profesionale, pasi më 16 mars do të bëhet takimi i Diellit me Neptunin dhe shumë gjëra do të ecin shumë shpejt....

Zakonet e përditshme që po ju shtojnë stresin

para 12 muajve - Albeu

Të gjithë kemi pak a shumë stres çdo ditë për shkak të detyrimeve. Megjithatë, duhet të vendosim një kufi që kjo të mos ndikojë në shëndetin tonë fizik dhe mendor. Megjithatë, mund të mos e ndihmoni veten...

“Po kaloni një periudhë të shqetësuar në dashuri”, zbuloni surprizat e yjeve për sot

para 12 muajve - ABC News

Dashi Është dita e duhur për të kompensuar terrenin e humbur në dashuri. Në punë do të përballeni me zgjedhje të rëndësishme por ka ardhur koha që t’i jepni drejtim jetës suaj profesionale. Ju duhet të...

Horoskopi 15 mars 2023: Çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

para 12 muajve - Albeu

DASHI Mëngjesi mund të jetë paksa i tensionuar gjatë kësaj dite, por që nga mesdita gjërat do fillojnë të normalizohen goxha. Ja që me komunikim mund të kalohet çdo sfidë. Nëse keni një lidhje, jeta juaj...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK