'Aty ka qenë djali me nusen…”, digjet një pjesë e banesës së Naim Abazit, tregon këngëtari

para 2 jave - Syri.net Kosova

Një pjesë e banesës së këngëtarëve, Naim Abazi dhe Mihrije Braha është djegur gjatë ditës së sotme. Këtë e ka konfirmuar për Reporteri.net këngëtari Naim Abazi, i cili ka bërë të ditur se po dyshohet se...

“Aty ka qenë djali me nusen…”, digjet një pjesë e banesës së Naim Abazit dhe Mihrije Brahës, flet vet këngëtari

para 2 jave - Reporteri

Një pjesë e banesës së këngëtarëve, Naim Abazi dhe Mihrije Braha është djegur gjatë ditës së sotme. Këtë e ka konfirmuar për Gazetën Online Reporteri.net këngëtari Naim Abazi, i cili ka bërë të ditur se...

Digjet banesa e Mihrijes e Naimit, këngëtarja tregon shkaktarët e zjarrit

para 2 jave - Flaka

Banesa e Mihrije Brahës e Naim Abazit, është përfshirë në flakë. Një pjesë e banesës është përfshira nga flaka, shkruan lajmi.net. Lajmin për lajmi.net e ka konfirmuar vetë Mihrije Braha. Në një prononcim...

Digjet shtëpia e këngëtarëve Mihrije Braha dhe Naim Abazi

para 2 jave - Albeu

Shtëpia e këngetarëve Naim Abazi e Mihrije Braha në Prishtinë është përfshirë nga zjarri. Lajmin e ka konfirmuar për Gazetën Express këngëtari Naim Abazi, duke konfirmuar se njerëzit kanë shpëtuar. “Po...

Banesa iu përfshi nga zjarri, Mihrije Braha flet për ngjarjen

para 2 jave - Zeri

Banesa e dy artistëve të njohur Mihrije Braha dhe Naimi Abazi së fundmi është përfshirë nga zjarri.Ngjarja ka ndodhur pak ditë më parë, ndërsa lajmin e ka konfirmuar këngëtarja Mihrije në një prononcim...

Digjet banesa e Naim Abazit dhe Mihrije Braha, brenda ishte djali i tyre me partneren

para 2 jave - GazetaBlic

Banesa e këngetarëve Naim Abazi e Mihrije Braha në Prishtinë është përfshirë nga zjarri. Lajmi është konfirmuar nga çifti të cilët thonë se nuk ka dëme në njerëz. Shkaktar i zjarri dyshohet të ketë qenë...

Digjet banesa e këngëtarëve Naim Abazi e Mihrije Braha

para 2 jave - Gazeta Express

Banesa e këngetarëve Naim Abazi e Mihrije Braha në Prishtinë është përfshirë nga zjarri. Lajmin e ka konfirmuar për Gazetën Express këngëtari Naim Abazi, duke konfirmuar se njerëzit kanë shpëtuar. Lexo...

Lajm i keq për Mihrije Brahën dhe Naim Abazin

para 2 jave - Indeks online

Rapotohet se është përfshirë nga zjarri, banesa e këngetarëve Naim Abazi e Mihrije Braha në Prishtinë. Lajmin e ka konfirmuar këngëtari Naim Abazi, duke konfirmuar se njerëzit kanë shpëtuar. “Po është...

Digjet banesa e këngëtarëve Naim Abazi e Mihrije Braha

para 2 jave - Tetova Sot

Banesa e këngetarëve Naim Abazi e Mihrije Braha në Prishtinë është përfshirë nga zjarri. Lajmin e ka konfirmuar për Gazetën Express këngëtari Naim Abazi, duke konfirmuar se njerëzit kanë shpëtuar. “Po...

Prag-tragjedie/ Përfshihet nga flakët shtëpia e dy këngëtarëve të njohur

para 2 jave - Java News

Shtëpia e këngetarëve Naim Abazi e Mihrije Braha në Prishtinë është përfshirë nga zjarri. Lajmin e ka konfirmuar për Gazetën Express këngëtari Naim Abazi, duke konfirmuar se njerëzit kanë shpëtuar. “Po...

Digjet banesa e këngëtarëve Naim Abazi e Mihrije Braha

para 2 jave - InfoShqip

Banesa e këngetarëve Naim Abazi e Mihrije Braha në Prishtinë është përfshirë nga zjarri. Lajmin e ka konfirmuar për Gazetën Express këngëtari Naim Abazi, duke konfirmuar se njerëzit kanë shpëtuar. “Po...

Lajm i keq për Mihrije Brahën dhe Naim Abazin

para 2 jave - Infokusi

Rapotohet se është përfshirë nga zjarri, banesa e këngetarëve Naim Abazi e Mihrije Braha në Prishtinë. Lajmin e ka konfirmuar këngëtari Naim Abazi, duke konfirmuar se njerëzit kanë shpëtuar. “Po është...

Digjet banesa e Mihrijes e Naimit, këngëtarja tregon shkaktarët e zjarrit

para 2 jave - Lajmi.net

Banesa e Mihrije Brahës e Naim Abazit, është përfshirë në flakë. Një pjesë e banesës është përfshira nga flaka, shkruan lajmi.net. Lajmin për lajmi.net e ka konfirmuar vetë Mihrije Braha. Në një prononcim...

Digjet banesa e këngëtarëve Naim Abazi e Mihrije Braha: “Kemi shpëtu mirë”

para 2 jave - Lideri

Banesa e këngetarëve Naim Abazi e Mihrije Braha në Prishtinë është përfshirë nga zjarri. Lajmin e ka konfirmuar për Gazetën Express këngëtari Naim Abazi, duke konfirmuar se njerëzit kanë shpëtuar. “Po...

Në banesën që u përfshi nga flakët ndodhej djali i Mihrijes dhe Naimit, ja si është gjendja e tij shëndetësore

para 2 jave - Ekonomia Online

Banesa e dy artistëve të njohur Mihrije Braha dhe Naimi Abazi së fundmi është përfshirë nga zjarri. Ngjarja ka ndodhur pak ditë më parë, ndërsa lajmin e ka konfirmuar këngëtarja Mihrije në një prononcim...

Digjet banesa e këngëtarëve Naim Abazi e Mihrije Braha

para 2 jave - Fakti Ditor

Banesa e këngetarëve Naim Abazi e Mihrije Braha në Prishtinë është përfshirë nga zjarri. Lajmin e ka konfirmuar për Gazetën Express këngëtari Naim Abazi, duke konfirmuar se njerëzit kanë shpëtuar. “Po...

Në banesën që u përfshi nga flakët ndodhej djali i Mihrijes dhe Naimit, ja si është gjendja e tij shëndetësore

para 2 jave - Insajderi.org

Banesa e dy artistëve të njohur Mihrije Braha dhe Naimi Abazi së fundmi është përfshirë nga zjarri. Ngjarja ka ndodhur pak ditë më parë, ndërsa lajmin e ka konfirmuar këngëtarja Mihrije në një prononcim...

Banesa iu përfshi nga zjarri, Mihrije Braha flet për ngjarjen – Telegrafi

para 2 jave - Debat

Banesa e dy artistëve të njohur Mihrije Braha dhe Naimi Abazi së fundmi është përfshirë nga zjarri. Ngjarja ka ndodhur pak ditë më parë, ndërsa lajmin e ka konfirmuar këngëtarja Mihrije në një prononcim...

Digjet banesa e Mihrijes e Naimit, këngëtarja tregon shkaktarët e zjarrit

para 2 jave - Lajm

Banesa e Mihrije Brahës e Naim Abazit, është përfshirë në flakë. Një pjesë e banesës është përfshira nga flaka, shkruan lajmi.net. Lajmin për lajmi.net e ka konfirmuar vetë Mihrije Braha. Në një prononcim...

Digjet banesa e këngëtarëve Naim Abazi e Mihrije Braha

para 2 jave - Insajderi.org

Banesa e këngetarëve Naim Abazi e Mihrije Braha në Prishtinë është përfshirë nga zjarri. Lajmin e ka konfirmuar për Gazetën Express këngëtari Naim Abazi, duke konfirmuar se njerëzit kanë shpëtuar. “Po...

Përfshihet nga zjarri banesa e Naim Abazit dhe Mihrije Brahës

para 2 jave - Epoka e Re

Banesa e këngëtarëve Naim Abazi e Mihrije Braha në Prishtinë është përfshirë nga zjarri. Lajmin e ka konfirmuar për Express këngëtari Naim Abazi, duke konfirmuar se njerëzit kanë shpëtuar. “Po është djegë...

Digjet banesa e këngëtarëve Naim Abazi e Mihrije Braha

para 2 jave - Bota Press

Banesa e këngetarëve Naim Abazi e Mihrije Braha në Prishtinë është përfshirë nga zjarri. Lajmin e ka konfirmuar për Gazetën këngëtari Naim Abazi, duke konfirmuar se njerëzit kanë shpëtuar. “Po është djegë...

Digjet banesa e këngëtarëve Naim Abazi e Mihrije Braha

para 2 jave - Gazeta10

Banesa e këngetarëve Naim Abazi e Mihrije Braha në Prishtinë është përfshirë nga zjarri. Lajmin e ka konfirmuar për Gazetën Express këngëtari Naim Abazi, duke konfirmuar se njerëzit kanë shpëtuar. “Po...

Digjet banesa e Naim Abazit në Prishtinë

para 2 jave - Revista Kosovarja

Këngëtarët Mihrije Braha e Naim Abazi janë përballur me një ngjarje mjaftë të pakëndshme këto ditë. Burime të “Kosovares” bëjnë të ditur se kati i dytë i banesës së çiftit të njohur është përfshirë nga...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK