Bluza më e madhe në botë

para 11 muajve - RTV 21

Tashmë zyrtarisht bluza më e madhe në botë gjendet në Rumani. Kjo është konfirmuar nga Libri i Rekordeve Guiness, që bëri me dije të mërkurën se gjatësia e saj është 357.48 metra, ndërsa gjerësia 73 metra....

Bluza më e madhe në botë gjendet në Rumani

para 11 muajve - Zhurnal

Bluza 108.95 metra e gjatë dhe 73.48 metra e gjerë në Rumani ka thyer rekordin Guinness si bluza më e madhe në botë. Guinness tha se Asociatia 11even, Kaufland Romania dhe Federatia Romana u bashkuan për...

Bluza më e madhe në botë u shpalos në Rumani

para 11 muajve - Klan Kosova

Guinness World Records njoftoi se një veshje me përmasa 108 metra e gjatë dhe 73 metra e gjerë është certifikuar zyrtarisht si bluza më e madhe në botë. Organizata e mbajtjes së të dhënave tha se Asociatia...

Bluza më e madhe në botë u shpalos në Rumani

para 11 muajve - Bota Sot

Guinness World Records njoftoi se një veshje me përmasa 108 metra e gjatë dhe 73 metra e gjerë është certifikuar zyrtarisht si bluza më e madhe në botë. Organizata e mbajtjes së të dhënave tha se Asociatia...

Rumania krijon bluzën më të madhe në botë

para 11 muajve - ABC News

Libri i Rekordeve Guinness njoftoi se një veshje me përmasa 357.48 metra të gjatë dhe 73,48 metra e gjerë është certifikuar zyrtarisht si bluza më e madhe në botë. Organizata e mbajtjes së të dhënave tha...

Bluza më e madhe në botë gjendet në Rumani

para 11 muajve - Koha.net

Tashmë zyrtarisht bluza më e madhe në botë gjendet në Rumani. Kjo është konfirmuar nga Libri i Rekordeve Guiness, që bëri me dije të mërkurën se gjatësia e saj është 357.48 metra, ndërsa gjerësia 73 metra....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK