Producentja dhe aktorja kryesore e serialit “Rrushe” tregon pse janë vendosur titrat

para një jave - Zhurnal

Mediumi “Top Channel” ditë më parë kur prezantoi serialin kosovar “Rushe” i vendosi edhe titra, gjë që nxiti reagime të shumta sidomos në Kosovë. E në lidhje me këtë ka reaguar Doresa Rexha, producente...

Reagon producentja e serialit 'Rrushe', e zbulon pse u vendosën titrat shqip-shqip

para një jave - Syri.net Kosova

Producentja dhe aktorja kryesore e serialit “Rrushe” ka folur në lidhje me reagimet e fundit pas vendimit për ta titruar serialin kosovar në televizionin shqiptar, Top Channel. Ajo tha se arsyeja kryesore...

Producentja e “Rrushes”: Titrimi i serialit, për ata që nuk dëgjojnë dhe për diversitet

para një jave - Koha.net

Producentja e serialit “Rrushe”, Doresa Rexha, ka arsyetuar titrimin e këtij seriali në televizionin “Top Channel” në Shqipëri, i cili ka nxitur reagime të shumta në Kosovë. Rexha ka thënë se arsyeja kryesore...

Flet producentja dhe aktorja e serialit “Rrushe”, tregon pse u vendosën titrat shqip-shqip

para një jave - Reporteri

Doresa Rexha, producente dhe aktore kryesore në serial Producentja dhe aktorja kryesore e serialit “Rrushe” ka folur në lidhje me reagimet e fundit pas vendimit për ta titruar serialin kosovar në televizionin...

Producentja e “Rrushes”: Titrimi i serialit, për ata që nuk dëgjojnë dhe diversitetin

para një jave - Koha.net

Producentja e serialit “Rrushe”, Doresa Rexha, është deklaruar rreth titrimit të këtij seriali në televizionin “Top Channel” në Shqipëri, i cili ka nxitur reagime të shumta në Kosovë. Rexha ka thënë se...

Producentja e serialit “Rrushe”: Titrat u vendosën që ta përcjellin edhe ata që s’mund të dëgjojnë

para një jave - Klan Kosova

Producentja dhe aktorja e serialit “Rrushe”, Doresa Rexha, ka reaguar për titrat e vendosura në këtë serial në televizionin e Shqipërisë, Top Channel. Ajo është shprehur se e gjithë kjo është bërë që serialit...

Producentja dhe aktorja kryesore e serialit “Rrushe” tregon pse janë vendosur titrat shqip-shqip

para një jave - Bota Sot

Doresa Rexha, producente dhe aktorja kryesore e serialit ”Rrushe“, ka treguar se pse në Top Channel serialit Kosovar Ii janë vendosur titra. Për këtë çështje ka pasur debat në opinionin publik pikërisht...

Titrimi i serialit “Rrushe”, gjuhëtarët: Paragjykim dhe stigmatizim i varieteteve të shqipes

para një jave - Zeri

Titrimi i serialit kosovar “Rrushe” nga Top Channel në Shqipëri ka ngjallur reagime të shumta, duke u bërë prodhimi kinematografik më i përfolur i momentit, shkruan InLajmi. Është hera e parë që Top Channel...

Producentja dhe aktorja kryesore e serialit “Rrushe” tregon pse janë vendosur titrat shqip-shqip

para një jave - Gazeta Express

Doresa Rexha, producente dhe aktorja kryesore e serialit ”Rrushe“, ka treguar se pse në Top Channel serialit Kosovar Ii janë vendosur titra. Për këtë çështje ka pasur debat në opinionin publik pikërisht...

Reagon për herë të parë producentja e serialit “Rrushe”

para një jave - Indeks online

Producentja e serialit “Rrushe”, Doresa Rexha ka reaguar për herë të parë ndaj debateve të ngjallura për titrimin e serialit. Ajo përmes rrjetit social ka thënë se titrimi është bëre për persona që nuk...

Producentja dhe aktorja kryesore e serialit “Rrushe” tregon pse janë vendosur titrat

para një jave - Zeri

Mediumi “Top Channel” ditë më parë kur prezantoi serialin kosovar “Rushe” i vendosi edhe titra, gjë që nxiti reagime të shumta sidomos në Kosovë. E në lidhje me këtë ka reaguar Doresa Rexha, producente...

Titrimi i serialit Rrushe në Top Channel, deklarohet producentja Rexha: Është bërë enkas, për ata me dëgjim të dëmtuar ose që s’dëgjojnë fare

para një jave - Lajmi.net

Është diskutuar jashtë mase ditëve të fundit lidhur me titrimin e serialit Rrushe në Top Channel. Megjithatë, para pak çastesh, përmes një postimi në “Facebook”, producentja, njëherit aktore në serial,...

Producentja dhe aktorja kryesore e serialit “Rrushe” tregon pse janë vendosur titrat shqip-shqip

para një jave - Infokusi

Doresa Rexha, producente dhe aktorja kryesore e serialit ”Rrushe“, ka treguar se pse në Top Channel serialit Kosovar Ii janë vendosur titra. Për këtë çështje ka pasur debat në opinionin publik pikërisht...

“Seriali ‘Rrushe’ ka qenë i titruar edhe gjatë transmetimit në Kosovë, është bërë në nderim të shurdhmemecëve”

para një jave - Bota Press

Seriali “Rrushe” është kthyer në temën e ditës në thuajse të gjitha mediat shqiptare dhe rrjetet sociale. Kjo pasi pak ditë më parë nisi transmetimi në kanalin Top Channel, pas një transmetimi maratonë...

Aktorja kryesore e serialit “Rrushe” tregon pse janë vendosur titrat shqip-shqip

para një jave - Periskopi

Aktorja kryesore e serialit “Rrushe” tregon pse janë vendosur titrat shqip-shqip 25 May, 19:30 Doresa Rexha, producente dhe aktorja kryesore e serialit ”Rrushe“, ka treguar se pse në Top Channel serialit...

Producentja dhe aktorja kryesore e serialit “Rrushe” jep përfundimisht arsyen pse janë vendosur titrat shqip-shqip

para një jave - Insajderi.org

Doresa Rexha, producente dhe aktorja kryesore e serialit ”Rrushe“, ka treguar se pse në Top Channel serialit Kosovar i janë vendosur titra. Për këtë çështje ka pasur debat në opinionin publik pikërisht...

Titrimi i serialit “Rrushe”, gjuhëtarët: Paragjykim dhe stigmatizim i varieteteve të shqipes

para një jave - Epoka e Re

Titrimi i serialit kosovar “Rrushe” nga Top Channel në Shqipëri ka ngjallur reagime të shumta, duke u bërë prodhimi kinematografik më i përfolur i momentit. Është hera e parë që Top Channel transmeton...

Titrimi shqip-shqip i serialit “Rrushe” shkakton ‘meme’ qesharake në rrjetet sociale

para një jave - Bota Press

Seriali “Rrushe” këto ditë u kthye në prodhimin kinematografik më të përfolur të momentit. Kjo pasi në transmetimin e tij në televizionin Top Channel, u shfaq titrimi i serialit në shqip – ani pse ai i...

Titrimi shqip-shqip i serialit “Rrushe” shkakton ‘meme’ qesharake në rrjetet sociale

para një jave - Revista Kosovarja

Seriali “Rrushe” këto ditë u kthye në prodhimin kinematografik më të përfolur të momentit. Kjo pasi në transmetimin e tij në televizionin Top Channel, u shfaq titrimi i serialit në shqip – ani pse ai i...

“Seriali ‘Rrushe’ ka qenë i titruar edhe gjatë transmetimit në Kosovë, është bërë në nderim të shurdhmemecëve”

para një jave - Gazeta Express

Seriali “Rrushe” është kthyer në temën e ditës në thuajse të gjitha mediat shqiptare dhe rrjetet sociale. Kjo pasi pak ditë më parë nisi transmetimi në kanalin Top Channel, pas një transmetimi maratonë...

Reagon aktori i serialit Shkumbin Istrefi, pasi Top Channel i vendosi titra serialit “Rrushe”

para një jave - Top24

Një veprim i vogël i “Top Channel-it” ka ngritur reagime të mëdha. Serialin “Rrushe” e kanë transmetuar me titra mbrëmjen e kaluar Një reagim e ka bërë edhe aktori i këtij seriali, Shkumbin Istrefi. Ai...

“Seriali ‘Rrushe’ ka qenë i titruar edhe gjatë transmetimit në Kosovë, është bërë në nderim të shurdhmemecëve”

para një jave - Periskopi

“Seriali ‘Rrushe’ ka qenë i titruar edhe gjatë transmetimit në Kosovë, është bërë në nderim të shurdhmemecëve” 25 May, 8:58 Seriali “Rrushe” është kthyer në temën e ditës në thuajse të gjitha mediat shqiptare...

‘Seriali ‘Rrushe’ ka qenë i titruar edhe gjatë transmetimit në Kosovë, është bërë në nderim të shurdhmemecëve’

para një jave - Gazeta Metro

Seriali “Rrushe” është kthyer në temën e ditës në thuajse të gjitha mediat shqiptare dhe rrjetet sociale. Kjo pasi pak ditë më parë nisi transmetimi në kanalin Top Channel, pas një transmetimi maratonë...

Seriali i titruar nga Top Channel, befason reagimi i aktores kryesore Doresa Rexha

para një jave - Syri.net Kosova

Seriali “Rrushe” është kthyer në temën e ditës në thuajse të gjitha mediat shqiptare dhe rrjetet sociale. Aajo çfarë bëri ktheu vëmendjen nga transmetimi i këtij seriali ishte titrimi shqip i vendosur...

Seriali i titruar nga Top Channel, vjen reagimi i aktores kryesore Doresa Rexha

para një jave - Reporteri

Seriali “Rrushe” është kthyer në temën e ditës në thuajse të gjitha mediat shqiptare dhe rrjetet sociale. Aajo çfarë bëri ktheu vëmendjen nga transmetimi i këtij seriali ishte titrimi shqip i vendosur...

Aktori i serialit “Rrushe”: Është OK të titrohet filmi, për t’u kuptuar

para një jave - Gazeta Express

Aktori Eshref Durmishi, që luajti në serialin “Rrushe”, serial ky i cili mbrwnw ngriti reagime të ndryshme në rrjete sociale për shkak të titrimit që iu bë nga një transmetues televiziv në Shqipëri, tha...

Seriali i titruar nga Top Channel, vjen reagimi i aktores kryesore, Doresa Rexha

para një jave - Indeks online

Seriali “Rrushe” është kthyer në temën e ditës në thuajse të gjitha mediat shqiptare dhe rrjetet sociale. Aajo çfarë bëri ktheu vëmendjen nga transmetimi i këtij seriali ishte titrimi shqip i vendosur...

Seriali ‘Rrushe’ i titruar nga Top Channel – vjen reagimi i aktores kryesore, Doresa Rexha

para një jave - Bota Sot

Seriali “Rrushe” është kthyer në temën e ditës në mediat shqiptare dhe rrjetet sociale. Kjo pasi pak ditë më parë nisi transmetimi në kanalin Top Channel. Mirëpo ajo çfarë bëri ktheu vëmendjen nga transmetimi...

Aktori i serialit ‘Rrushe’: Është OK të titrohet filmi, për t’u kuptuar

para një jave - Gazeta Metro

Aktori Eshref Durmishi, që luajti në serialin “Rrushe”, serial ky i cili mbrwnw ngriti reagime të ndryshme në rrjete sociale për shkak të titrimit që iu bë nga një transmetues televiziv në Shqipëri, tha...

Aktori i serialit “Rrushe”: Është OK të titrohet filmi, për t’u kuptuar (VIDEO)

para një jave - Klan Kosova

Aktori Eshref Durmishi, që luajti në serialin “Rrushe”, serial ky i cili mbrwnw ngriti reagime të ndryshme në rrjete sociale për shkak të titrimit që iu bë nga një transmetues televiziv në Shqipëri, tha...

“Seriali ‘Rrushe’ ka qenë i titruar edhe gjatë transmetimit në Kosovë dhe është bërë në nderim të shurdhmemecëve” – vjen reagimi i Gjirafës

para një jave - Lajmi.net

Seriali “Rrushe” është kthyer në temën e ditës në thuajse të gjitha mediat shqiptare dhe rrjetet sociale. Kjo pasi pak ditë më parë nisi transmetimi në kanalin Top Channel, pas një transmetimi maratonë...

“Seriali ‘Rrushe’ ka qenë i titruar edhe gjatë transmetimit në Kosovë dhe është bërë në nderim të shurdhmemecëve” – vjen reagimi i Gjirafës

para një jave - Fakti Ditor

Seriali “Rrushe” është kthyer në temën e ditës në thuajse të gjitha mediat shqiptare dhe rrjetet sociale. Kjo pasi pak ditë më parë nisi transmetimi në kanalin Top Channel, pas një transmetimi maratonë...

Seriali ‘Rrushe’ i titruar nga Top Channel – vjen reagimi i aktores kryesore, Doresa Rexha

para një jave - Top Shqip

Seriali “Rrushe” është kthyer në temën e ditës në mediat shqiptare dhe rrjetet sociale. Kjo pasi pak ditë më parë nisi transmetimi në kanalin Top Channel. Mirëpo ajo çfarë bëri ktheu vëmendjen nga transmetimi...

Seriali i titruar nga Top Channel, vjen reagimi i aktores kryesore Doresa Rexha

para një jave - Arbresh

Seriali “Rrushe” është kthyer në temën e ditës në thuajse të gjitha mediat shqiptare dhe rrjetet sociale. Aajo çfarë bëri ktheu vëmendjen nga transmetimi i këtij seriali ishte titrimi shqip i vendosur...

Seriali ‘Rrushe’ i titruar nga Top Channel – vjen reagimi i aktores kryesore, Doresa Rexha

para një jave - Insajderi.org

Seriali “Rrushe” është kthyer në temën e ditës në mediat shqiptare dhe rrjetet sociale. Kjo pasi pak ditë më parë nisi transmetimi në kanalin Top Channel. Mirëpo ajo çfarë bëri ktheu vëmendjen nga transmetimi...

Top Channel i vendosi titra serialit “Rrushe”, aktori kosovar: Unë duj Rrahimin, Rrahimi duj veten

para një jave - Gazeta Express

Aktori kosovar, Fatmir Spahiu ka reaguar pasi Top Channel vendosi titra në serialin kosovar “Rrushe” Përmes një postimi në Facebook, në një anë ai e ka parë si diçka pozitive, pasi thotë se iu bë marketing....

Top Channel i vendosi titra shqip, aktori i serisë “Rrushe” Shkumbin Istrefi mundohet ta arsyetojë

para një jave - Zeri

Seriali “Rrushe” nga mbrëmë (e martë) nisi transmetimin edhe në Shqipëri, saktësisht në Top Channel. Por ajo që mori vëmendje të madhe ishte se seria u transmetua me titra shqip, gjë e cila ka nxitur reagime...

Ndodh edhe kjo, Top Channel titron nga shqip në shqip serialin kosovar “Rrushe” (VIDEO)

para një jave - Aktuale

Seriali “Rrushe” është ndër prodhimet më të suksesshme të viteve të fundit. Marketing Sidomos online, ai grumbulloi një audiencë të konsiderueshme duke mbajtur të mbërthyer nga episodi në episod shikuesit...

Top Channel i vendosi titra shqip, aktori i serialit “Rrushe”, Shkumbin Istrefi mundohet ta arsyetoj

para një jave - Zeri

Seriali “Rrushe” nga mbrëmë (e martë) nisi transmetimin edhe në Shqipëri, saktësisht në Top Channel. Por, ajo që mori vëmendje të madhe ishte se seriali u transmetua me titra shqip, gjë e cila ka nxitur...

Top Channel vendosi titra në serialin nga Kosova, Fatmir Spahiu: Unë duj Rrahimin, Rrahimi duj veten

para një jave - Syri.net Kosova

Reagime të forta janë ngjallur qysh nga mbrëmja e kaluar. Kjo pas një veprimi krejt të vogël nga Top Channel. Seriali “Rrushe” është transmetuar me titra shqip-shqip në këtë televizion. Kaq ka mjaftuar...

Top Channel i vendosi titra serialit “Rrushe”, aktori kosovar: “Unë duj Rrahimin, Rrahimi duj veten”

para një jave - Reporteri

Aktori kosovar, Fatmir Spahiu ka reaguar pasi Top Channel vendosi titra në serialin kosovar “Rrushe”, shkruan Reporteri.net. Përmes një postimi në Facebook, në një anë ai e ka parë si diçka pozitive, pasi...

Top Channel i vendosi titra serialit “Rrushe”, aktori kosovar: “Unë duj Rrahimin, Rrahimi duj veten”

para një jave - OraInfo

Aktori kosovar, Fatmir Spahiu ka reaguar pasi Top Channel vendosi titra në serialin kosovar “Rrushe”. Përmes një postimi në Facebook, në një anë ai e ka parë si diçka pozitive, pasi thotë se iu bë marketing....

Top Channel i vendosi titra shqip, reagon aktori i serialit, Shkumbin Istrefi

para një jave - Reporteri

Një veprim i vogël i “Top Channel-it” ka ngritur reagime të mëdha. Serialin “Rrushe” e kanë transmetuar me titra mbrëmjen e kaluar Një reagim e ka bërë edhe aktori i këtij seriali, Shkumbin Istrefi. Ai...

Reagon aktori i “Rrushe” pas përkthimit në shqip nga “Top Channel”

para një jave - Syri.net Kosova

Aktori i serialit “Rrushe”, Shkumbin Istrefi ka reaguar pasi ky serial u transmetua me titra në shqip në “Top Channel”. Ai përmes një postimi në e ka cilësuar veprimin të mirë për dy arsye. Sipas tij është...

Filmi “Rrushe” me titra në shqip, reagon aktori Shkumbin Istrefi

para një jave - Klan Kosova

Aktori Shkumbim Istrefi, që është pjesë e serialit kosovar “Rushe”, ka reguar për transmetimin e projektit në televizionin e Shqipërisë, Top Channel. Mediumi në fjalë për këtë çështje dje në rrjete sociale...

Top Channel i vendos titra shqip filmit kosovar, reagon aktori i “Rrushe”

para një jave - InfoShqip

Aktori i serialit “Rrushe”, Shkumbin Istrefi ka reaguar pasi ky serial u transmetua me titra në shqip në “Top Channel”. Ai përmes një postimi në e ka cilësuar veprimin të mirë për dy arsye, raporton Indeksonline....

Top Channel i vendosi titra shqip, reagon aktori i serialit, Shkumbin Istrefi

para një jave - OraInfo

Një veprim i vogël i “Top Channel-it” ka ngritur reagime të mëdha. Serialin “Rrushe” e kanë transmetuar me titra mbrëmjen e kaluar Një reagim e ka bërë edhe aktori i këtij seriali, Shkumbin Istrefi. Ai...

Top Channel i vendosi titra shqip, aktori i serialit “Rrushe”, reagon Shkumbin Istrefi

para një jave - Bota Sot

Seriali “Rrushe” nga mbrëmë (e martë) nisi transmetimin edhe në Shqipëri, saktësisht në Top Channel. Por, ajo që mori vëmendje të madhe ishte se seriali u transmetua me titra shqip, gjë e cila ka nxitur...

Top Channel i vendosi titra shqip, aktori i serialit ‘Rrushe’, Shkumbin Istrefi mirëpret veprimin

para një jave - Gazeta Metro

Seriali “Rrushe” nga mbrëmë (e martë) nisi transmetimin edhe në Shqipëri, saktësisht në Top Channel. Por, ajo që mori vëmendje të madhe ishte se seriali u transmetua me titra shqip, gjë e cila ka nxitur...

Reagon aktori i “Rrushe” pasi “Top Channel” i vendosi titra shqip filmit të tyre

para një jave - GazetaBlic

Aktori i serialit “Rrushe”, Shkumbin Istrefi ka reaguar pasi ky serial u transmetua me titra në shqip në “Top Channel”. Ai përmes një postimi në e ka cilësuar veprimin të mirë për dy arsye. Sipas tij është...

Reagimet epike pushtojnë rrjetet sociale pasi “Top Channel” i vendosi titra shqip serialit “Rrushe”

para një jave - Gazeta10

Seriali “Rrushe” është ndër prodhimet më të suksesshme të viteve të fundit. Ky serial në platëformat online, grumbulloi një audiencë të konsiderueshme duke mbajtur të mbërthyer nga episodi në episod shikuesit...

Reagon aktori i “Rrushe” pas përkthimit në shqip nga “Top Channel”

para një jave - Indeks online

Aktori i serialit “Rrushe”, Shkumbin Istrefi ka reaguar pasi ky serial u transmetua me titra në shqip në “Top Channel”. Ai përmes një postimi në e ka cilësuar veprimin të mirë për dy arsye, raporton Indeksonline....

Seriali “Rrushe” u transmetua me titra shqip nga Top Channel, reagon Fatmir Spahiu

para një jave - Revista Kosovarja

Aktori i njohur shqiptar, Fatmir Spahiu-Bufi ka reaguar në lidhje me titrimin shqip të serialit “Rrushe” nga Top Channel. Përmes një postimi në Facebook, aktori këtë e quajti një markreting të madh për...

Top Channel vendosi titra në serialin nga Kosova, Fatmir Spahiu: Unë duj Rrahimin, Rrahimi duj veten

para një jave - Lajmi.net

Reagime të forta janë ngjallur qysh nga mbrëmja e kaluar. Kjo pas një veprimi krejt të vogël nga Top Channel, shkruan lajmi.net. Seriali “Rrushe” është transmetuar me titra shqip-shqip në këtë televizion....

Seriali ‘Rrushe’ u transmetua me titra shqip nga Top Channel, Fatmir Spahiu: Të evidentohen gjëra të tilla

para një jave - Gazeta Metro

Aktori i mirënjohur shqiptar, Fatmir Spahiu-Bufi ka reaguar në lidhje me titrimin shqip të serialit “Rrushe” nga Top Channel. Përmes një postimi në Facebook, aktori fillimisht këtë e quajti një marketing...

Reagon aktori i serialit Shkumbin Istrefi, pasi Top Channel i vendosi titra serialit “Rrushe”

para një jave - Revista Kosovarja

Një veprim i vogël i “Top Channel-it” ka ngritur reagime të mëdha. Serialin “Rrushe” e kanë transmetuar me titra mbrëmjen e kaluar Një reagim e ka bërë edhe aktori i këtij seriali, Shkumbin Istrefi. Ai...

Top Channel i vendosi titra shqip, reagon aktori i serialit “Rrushe”, Shkumbin Istrefi

para një jave - Lexo

Titrimi në shqip i serialit kosovar Rushe nga “Top Channel” ka ngjallur reagime të forta, duke e cilësuar edhe skandal nga ana e televizionit. Së fundmi edhe aktori i këtij seriali, Shkumbin Istrefi ka...

Top Channel i vendosi titra shqip, aktori i serialit “Rrushe”, Shkumbin Istrefi mirëpret veprimin – Telegrafi

para një jave - Debat

Seriali “Rrushe” nga mbrëmë (e martë) nisi transmetimin edhe në Shqipëri, saktësisht në Top Channel. Por, ajo që mori vëmendje të madhe ishte se seriali u transmetua me titra shqip, gjë e cila ka nxitur...

“Rrushe” përkthehet në Shqipëri, aktori nga Kosova: Këtu ndodh ofendimi

para një jave - Shqip

Përkthimi i serialit kosovar “Rrushe”, në Shqipëri, ka ngjallur shumë reagime. Së fundmi, ka reaguar edhe aktori i njohur Fatmir Spahiu, që përkthimin nga ana e Shqipërisë e quan deri diku ofendues. Ai,...

Top Channel i vendosi titra serialit “Rrushe”, reagon “Buffi”: “Unë duj Rrahimin, Rrahimi duj veten”

para një jave - Arbresh

Seriali “Rrushe” është transmetuar me titra shqip-shqip në televizionin shqiptar “Top Chanel”. Kaq ka mjaftuar që në rrjete sociale kanë nisur reagimet e forta dhe pakënaqësitë e mëdha. Një reagim e ka...

Top Channel i vendosi titra shqip, reagon aktori i serialit, Shkumbin Istrefi

para një jave - Almakos

Një veprim i vogël i “Top Channel-it” ka ngritur reagime të mëdha. Serialin “Rrushe” e kanë transmetuar me titra mbrëmjen e kaluar Një reagim e ka bërë edhe aktori i këtij seriali, Shkumbin Istrefi. Ai...

Top Channel i vendosi titra serialit “Rrushe”, aktori kosovar: Unë duj Rrahimin, Rrahimi duj veten

para një jave - Ekonomia Online

Aktori kosovar, Fatmir Spahiu ka reaguar pasi Top Channel vendosi titra në serialin kosovar “Rrushe”. Përmes një postimi në Facebook, në një anë ai e ka parë si diçka pozitive, pasi thotë se iu bë marketing....

Top Channel i vendosi titra shqip, reagon aktori i serialit “Rrushe”, Shkumbin Istrefi

para një jave - Fakti Ditor

Një veprim i vogël i “Top Channel-it” ka ngritur reagime të forta. Ky televizion arrinë të merr vëmendje të madhe përmes veprimeve të çuditshme, shkruan lajmi.net. Serialin “Rrushe” e kanë transmetuar...

Top Channel i vendosi titra shqip, reagon aktori i serialit “Rrushe”, Shkumbin Istrefi

para një jave - Lajmi.net

Një veprim i vogël i “Top Channel-it” ka ngritur reagime të forta. Ky televizion arrinë të merr vëmendje të madhe përmes veprimeve të çuditshme, shkruan lajmi.net. Serialin “Rrushe” e kanë transmetuar...

Skandal, kosovarët fyhen edhe një herë tjetër, Top Channel i vendos titra një filmi shqip nga Kosova

para një jave - Lajmi.net

Mbrëmjen e kaluar janë ndezur reagimet e forta nga ana e shqiptarëve të Kosovës. Kjo pas një veprimi skandaloz nga njëri nga televizionet e Shqipërisë, shkruan lajmi.net. Bëhet fjalë për serialin “Rrushe”...

Reagon aktori i “Rrushe” pasi “Top Channel” i vendosi titra shqip filmit të tyre

para një jave - ATV Live

Aktori i serialit “Rrushe”, Shkumbin Istrefi ka reaguar pasi ky serial u transmetua me titra në shqip në “Top Channel”. Ai përmes një postimi në facebook, e ka cilësuar veprimin të mirë për dy arsye. Sipas...

Reagon aktori i “Rrushe” pasi “Top Channel” i vendosi titra shqip filmit të tyre

para një jave - Gazeta10

Aktori i serialit “Rrushe”, Shkumbin Istrefi ka reaguar pasi ky serial u transmetua me titra në shqip në “Top Channel”. Ai përmes një postimi në e ka cilësuar veprimin të mirë për dy arsye. Sipas tij është...

Reagon aktori i “Rrushe” pas përkthimit në shqip nga “Top Channel”

para një jave - Periskopi

Reagon aktori i “Rrushe” pas përkthimit në shqip nga “Top Channel” 24 May, 9:45 Aktori i serialit “Rrushe”, Shkumbin Istrefi ka reaguar pasi ky serial u transmetua me titra në shqip në “Top Channel”. Ai...

Reagon aktori i “Rrushe” pas përkthimit në shqip nga “Top Channel”

para një jave - Ekonomia Online

Aktori i serialit “Rrushe”, Shkumbin Istrefi ka reaguar pasi ky serial u transmetua me titra në shqip në “Top Channel”. Ai përmes një postimi në e ka cilësuar veprimin të mirë për dy arsye. Sipas tij është...

Filmi kosovar përkthehet në shqip në Shqipëri, reagon aktori Shkumbin Istrefi

para një jave - Shqip

Seriali kosovar “Rrushe”, së fundmi është shfaqur në njërin prej televizione të Shqipërisë, mirëpo me titra shqip, pavarësisht se vetë seriali është në gjuhën shqipe. Kjo ka ngjallur shumë reagime, ndër...

Titrimi “shqip-shqip” nga Top Channel, flasin nga produksioni i serialit “Rrushe”

para një jave - Gazeta10

Gazetari i Kulturës në Kanal10 Blend Aliu ka treguar në Prime Time se produksioni i serialit kosovar “Rrushe” kishte bërë kërkesë paraprake ndaj televizionit Top Channel për titrimin në shqip të tij. Produksioni...

Titrimi i shqipes së Kosovës nxit reagime

para një jave - Koha.net

Titrimi që i ka bërë televizioni “Top-Channel” në Shqipëri serialit kosovar "Rrushe" të martën në mbrëmje ka nxitur debat në Kosovë. “Rrushe”, që gjatë gjithë kohës përmban gjuhë shqipe, është titruar...

Nxit reagime në Kosovë “përkthimi” i serialit kosovar në Shqipëri, reagon edhe aktori i njohur

para një jave - Gazeta Express

Aktori i njohur Shkumbin Istrefi ka reaguar me anë të një statusi në rrjetet sociale në lidhje me titrat e vënë poshtë serialit “Rrushe” Seriali i njohur “Rrushe” këto ditë ka filluar të shfaqet në televizionin...

Top Channel titron nga shqip në shqip serialin kosovar “Rrushe”

para një jave - Revista Kosovarja

Seriali “Rrushe” është ndër prodhimet më të suksesshme të viteve të fundit. Sidomos online, ai grumbulloi një audiencë të konsiderueshme duke mbajtur të mbërthyer nga episodi në episod shikuesit e shumtë....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK