Personaliteti apo paratë? Çfarë kërkojnë njerëzit te një partner

para 4 muajve - Gazeta Express

A mund të blejë paratë… dashurinë? Ashtu si – në disa kushte – ato nuk mund të blejnë lumturinë, në të njëjtën mënyrë nuk mund të sigurojnë pajtueshmëri të garantuar me një person, pasi faktorët e tjerë...

Personaliteti apo paratë? Çfarë kërkojnë njerëzit te një partner

para 4 muajve - Bota Sot

A mund të blejë paratë… dashurinë? Ashtu si – në disa kushte – ato nuk mund të blejnë lumturinë, në të njëjtën mënyrë nuk mund të sigurojnë pajtueshmëri të garantuar me një person, pasi faktorët e tjerë...

Personaliteti apo paratë? Çfarë kërkojnë njerëzit te një partner

para 4 muajve - Albeu

A mund të blejë paratë… dashurinë? Ashtu si – në disa kushte – ato nuk mund të blejnë lumturinë, në të njëjtën mënyrë nuk mund të sigurojnë pajtueshmëri të garantuar me një person, pasi faktorët e tjerë...

Personaliteti apo paratë? Çfarë kërkojnë njerëzit te një partner

para 4 muajve - Revista Kosovarja

A mund të blejë paratë… dashurinë? Ashtu si – në disa kushte – ato nuk mund të blejnë lumturinë, në të njëjtën mënyrë nuk mund të sigurojnë pajtueshmëri të garantuar me një person, pasi faktorët e tjerë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK