Çfarë duhet të bëni nëse ju kap aritmia

para 4 muajve - Gazeta Express

Aritmia është një nga simptomat që kemi ndjerë të na ndodhë të gjithëve të paktën një herë. Shpeshherë situatat në të cilat ne frikësohemi, shqetësimi rreth dickaje apo dikujt, ankthi bëjnë që zemra jonë...

Çfarë duhet të bëni nëse ju kap aritmia

para 4 muajve - Alsat-M

Aritmia është një nga simptomat që kemi ndjerë të na ndodhë të gjithëve të paktën një herë. Shpeshherë situatat në të cilat ne frikësohemi, shqetësimi rreth dickaje apo dikujt, ankthi bëjnë që zemra jonë...

Çfarë duhet të bëni nëse ju kap aritmia

para 4 muajve - News33

Aritmia është një nga simptomat që kemi ndjerë të na ndodhë të gjithëve të paktën një herë. Shpeshherë situatat në të cilat ne frikësohemi, shqetësimi rreth dickaje apo dikujt, ankthi bëjnë që zemra jonë...

Çfarë duhet të bëni nëse ju kap aritmia

para 4 muajve - Albeu

Aritmia është një nga simptomat që kemi ndjerë të na ndodhë të gjithëve të paktën një herë. Shpeshherë situatat në të cilat ne frikësohemi, shqetësimi rreth dickaje apo dikujt, ankthi bëjnë që zemra jonë...

Çfarë të bëni nëse ju kap aritmia krejt papritur

para 4 muajve - Albeu

Aritmia është një nga simptomat që kemi ndjerë të na ndodhë të gjithëve të paktën një herë. Shpeshherë situatat në të cilat ne frikësohemi, shqetësimi rreth dickaje apo dikujt, ankthi bëjnë që zemra jonë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK