Kështu shpërthen mushkonja kur thithë gjak shumë nga trupi i njeriut

para 4 muajve - Zhurnal

Sipas Perran Ross, doktor shkence në fushën e entomologjisë,, ka gjasa që mushkonjat të shpërthejnë në rast se thithin më shumë gjak sesa kapaciteti i kërkuar. Mushkonjat që thithin shumë gjak nuk janë...

Kështu shpërthen mushkonja kur thithë gjak shumë nga trupi i njeriut

para 4 muajve - Medial

Sipas Perran Ross, doktor shkence në fushën e entomologjisë,, ka gjasa që mushkonjat të shpërthejnë në rast se thithin më shumë gjak sesa kapaciteti i kërkuar. Mushkonjat që thithin shumë gjak nuk janë...

Kështu shpërthen mushkonja kur thithë gjak shumë nga trupi i njeriut

para 4 muajve - Zyrtare

Sipas Perran Ross, doktor shkence në fushën e entomologjisë,, ka gjasa që mushkonjat të shpërthejnë në rast se thithin më shumë gjak sesa kapaciteti i kërkuar. Mushkonjat që thithin shumë gjak nuk janë...

Kështu shpërthen mushkonja kur thithë gjak shumë nga trupi i njeriut

para 4 muajve - Ekonomia Online

Sipas Perran Ross, doktor shkence në fushën e entomologjisë,, ka gjasa që mushkonjat të shpërthejnë në rast se thithin më shumë gjak sesa kapaciteti i kërkuar. Mushkonjat që thithin shumë gjak nuk janë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK