Ushqimet që mund t’i konsumoni në mëngjes dhe ato që duhet t’i shmangni

para 4 muajve - Zeri

Mëngjesi është vakti më i rëndësishëm, sepse do të reflektojë në të gjithë vazhdimësinë e ditës tuaj. Dhe pse të mos e filloni ditën tuaj me energji pozitive dhe ushqim të shëndetshëm? Është e vërtetë...

Ushqimet që mund t’i konsumoni në mëngjes dhe ato që duhet t’i shmangni

para 4 muajve - Insajderi.org

Mëngjesi është vakti më i rëndësishëm, sepse do të reflektojë në të gjithë vazhdimësinë e ditës tuaj. Dhe pse të mos e filloni ditën tuaj me energji pozitive dhe ushqim të shëndetshëm? Është e vërtetë...

Ushqimet që mund t’i konsumoni në mëngjes dhe ato që duhet t’i shmangni

para 4 muajve - Ekonomia Online

Mëngjesi është vakti më i rëndësishëm, sepse do të reflektojë në të gjithë vazhdimësinë e ditës tuaj. Dhe pse të mos e filloni ditën tuaj me energji pozitive dhe ushqim të shëndetshëm? Është e vërtetë...

Si mund të ndikojë mëngjesi në ditën tuaj të punës?

para 4 muajve - Shqip

Të gjithë i dimë rreziqet e mungesës së ngrënies së mëngjesit, luhatjet e humorit, dhimbjet e stomaku, rëniet në peshë, ata që nuk hanë mëngjes për të rënë në peshë nuk bëjnë asgjë tjetër, përveçse i bëjnë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK