Zbulohet arsyeja e rritjes së rasteve me kancer në zorrën e trashë te të rinjtë

para 4 muajve - Syri.net Kosova

Kanceri i zorrës së trashë është një nga tumorët malinj më të diagnostikuar në botë. Megjithëse mosha mesatare e të diagnostikuarve është rreth 70 vjeç dhe shumica e pacientëve janë mbi 50 vjeç, të dhënat...

Zbulohet arsyeja e rritjes së rasteve me kancer në zorrën e trashë

para 4 muajve - Alsat-M

Kanceri i zorrës së trashë është një nga tumorët malinj më të diagnostikuar në botë. Megjithëse mosha mesatare e të diagnostikuarve është rreth 70 vjeç dhe shumica e pacientëve janë mbi 50 vjeç, të dhënat...

Zbulohet arsyeja e rritjes së rasteve me kancer në zorrën e trashë te të rinjtë

para 4 muajve - Syri

Kanceri i zorrës së trashë është një nga tumorët malinj më të diagnostikuar në botë. Megjithëse mosha mesatare e të diagnostikuarve është rreth 70 vjeç dhe shumica e pacientëve janë mbi 50 vjeç, të dhënat...

Zbulohet arsyeja e rritjes së rasteve me kancer në zorrën e trashë te të rinjtë

para 4 muajve - Java News

Kanceri i zorrës së trashë është një nga tumorët malinj më të diagnostikuar në botë. Megjithëse mosha mesatare e të diagnostikuarve është rreth 70 vjeç dhe shumica e pacientëve janë mbi 50 vjeç, të dhënat...

Zbulohet arsyeja e rritjes së rasteve me kancer në zorrën e trashë te të rinjtë

para 4 muajve - Tetova Sot

Kanceri i zorrës së trashë është një nga tumorët malinj më të diagnostikuar në botë. Megjithëse mosha mesatare e të diagnostikuarve është rreth 70 vjeç dhe shumica e pacientëve janë mbi 50 vjeç, të dhënat...

A është gromësira një shenjë e kancerit të zorrës së trashë?

para 4 muajve - TV21

Historia e diagnozës së kancerit të zorrës së trashë të një infermiere nga Florida, u bë virale në fillim të këtij muaji, pasi ajo zbuloi një simptomë të pazakontë të lidhur me sëmundjen e saj: gromësirë...

A është gromësira një shenjë e kancerit të zorrës së trashë?

para 4 muajve - Top Channel

Historia e diagnozës së kancerit të zorrës së trashë të një infermiere nga Florida, u bë virale në fillim të këtij muaji, pasi ajo zbuloi një simptomë të pazakontë të lidhur me sëmundjen e saj: gromësirë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK