Influenceri vdes pasi pi disa shishe alkool si ndëshkim për lojën e humbur

para 4 muajve - Java News

Sanqiange, një personazh kinez i rrjeteve sociale, u gjet i vdekur pasi kishte pirë disa shishe me pije alkoolike Baijiu, ndërsa filmonte veten. Ai e bëri këtë si dënim, pasi humbi lojën ndaj një “influencer”-i...

I riu vdes pasi sfidoi veten në TikTok duke pirë shishe me pije alkoolike kineze

para 4 muajve - Zeri

Një ndikues i mediave sociale vdiq menjëherë pasi mbylli lidhjen direkte në TikTok ku u përfshi në një sfidë live me një tjetër influencer. I njohur në TikTok me emrin “Sanqiange” (emri i vërtetë është...

Humbi lojën në TikTok/ Vdes influenceri, piu disa shishe alkool si ndëshkim

para 4 muajve - Indeks online

Sanqiange, një personazh kinez i rrjeteve sociale, u gjet i vdekur pasi kishte pirë disa shishe me pije alkoolike Baijiu, ndërsa filmonte veten. Ai e bëri këtë si dënim, pasi humbi lojën ndaj një “influencer”-i...

'Vdes duke filmuar veten'/ Influenceri piu disa shishe alkool si ndëshkim për lojën e humbur

para 4 muajve - Syri

Sanqiange, një personazh kinez i rrjeteve sociale, u gjet i vdekur pasi kishte pirë disa shishe me pije alkoolike Baijiu, ndërsa filmonte veten. Ai e bëri këtë si dënim, pasi humbi lojën ndaj një “influencer”-i...

Humbi lojën në TikTok/ Vdes influenceri, piu disa shishe alkool si ndëshkim

para 4 muajve - Tetova Sot

Sanqiange, një personazh kinez i rrjeteve sociale, u gjet i vdekur pasi kishte pirë disa shishe me pije alkoolike Baijiu, ndërsa filmonte veten. Ai e bëri këtë si dënim, pasi humbi lojën ndaj një “influencer”-i...

Humbi lojën në TikTok- Vdes influenceri, piu disa shishe alkool si ndëshkim

para 4 muajve - Insajderi.org

Sanqiange, një personazh kinez i rrjeteve sociale, u gjet i vdekur pasi kishte pirë disa shishe me pije alkoolike Baijiu, ndërsa filmonte veten. Ai e bëri këtë si dënim, pasi humbi lojën ndaj një “influencer”-i...

I riu vdes pasi sfidoi veten në TikTok duke pirë shishe me pije alkoolike kineze

para 4 muajve - Bota Sot

Një ndikues i mediave sociale vdiq menjëherë pasi mbylli lidhjen direkte në TikTok ku u përfshi në një sfidë live me një tjetër influencer. I njohur në TikTok me emrin “Sanqiange” (emri i vërtetë është...

Humbi lojën në TikTok/ Vdes influenceri, piu disa shishe alkool si ndëshkim

para 4 muajve - Fakti Ditor

Sanqiange, një personazh kinez i rrjeteve sociale, u gjet i vdekur pasi kishte pirë disa shishe me pije alkoolike Baijiu, ndërsa filmonte veten. Ai e bëri këtë si dënim, pasi humbi lojën ndaj një “influencer”-i...

I riu vdes pasi sfidoi veten në TikTok duke pirë shishe me pije alkoolike kineze

para 4 muajve - Revista Kosovarja

Një ndikues i mediave sociale vdiq menjëherë pasi mbylli lidhjen direkte në TikTok ku u përfshi në një sfidë live me një tjetër influencer. I njohur në TikTok me emrin “Sanqiange” (emri i vërtetë është...

Sfida me alkool në TikTok i shkakton vdekjen të riut

para 4 muajve - TV21

Një ndikues i mediave sociale vdiq menjëherë pasi mbylli lidhjen direkte në TikTok ku u përfshi në një sfidë live me një tjetër influencer. I njohur në TikTok me emrin “Sanqiange” (emri i vërtetë është...

I riu ndërron jetë pas sfidës së alkoolit në TikTok

para 4 muajve - Top Channel

Një ndikues i mediave sociale vdiq menjëherë pasi mbylli lidhjen direkte në TikTok ku u përfshi në një sfidë live me një tjetër influencer. I njohur në Tik-Tok me emrin “Sanqiange” (emri i vërtetë është...

Piu shishe me pije alkoolike live, vdes papritur influenceri i Tik-Tok-ut

para 4 muajve - News33

Një ndikues i mediave sociale vdiq menjëherë pasi transmetoi drejtpërdrejt veten duke pirë disa shishe me alkool të fortë në versionin kinez të TikTok. Influencuesi “Sanqiange ” (ose “Brother Three Thousand”)...

Filmoi veten duke pirë disa shishe me alkool të fortë, i riu gjendet i vdekur disa orë më pas

para 4 muajve - FaxWeb

Një ndikues i mediave sociale vdiq menjëherë pasi transmetoi drejtpërdrejt veten duke pirë disa shishe me alkool të fortë në versionin kinez të TikTok, raportojnë mediat shtetërore në vend, në një zhvillim...

I riu ndërron jetë pas sfidës së alkoolit në TikTok

para 4 muajve - NOA

Një ndikues i mediave sociale vdiq menjëherë pasi mbylli lidhjen direkte në TikTok ku u përfshi në një sfidë live me një tjetër influencer. I njohur në TikTok me emrin “Sanqiange” (emri i vërtetë është...

Filmoi veten duke pirë disa shishe me alkool të fortë, i riu gjendet i vdekur disa orë më pas

para 4 muajve - Ora news

Një ndikues i mediave sociale vdiq menjëherë pasi transmetoi drejtpërdrejt veten duke pirë disa shishe me alkool të fortë në TikTok, raportojnë mediat shtetërore në vend, në një zhvillim që ka të ngjarë...

I riu ndërron jetë pas sfidës së alkoolit në TikTok

para 4 muajve - TvNews

Një ndikues i mediave sociale vdiq menjëherë pasi mbylli lidhjen direkte në TikTok ku u përfshi në një sfidë live me një tjetër influencer. I njohur në Tik-Tok me emrin “Sanqiange” (emri i vërtetë është...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK