Sa ujë duhet të pini brenda 24 orëve?

para 4 muajve - Shqip

Trupi ynë është i mençur dhe do të kërkojë ujë kur të keni nevojë. Nëse nuk vuani nga ndonjë çrregullim ose jemi në kushte ekstreme, ndjenja e etjes do t’ju tregojë se është koha për të pirë ujë. Etja...

Pse duhet të pini sa më shumë ujë?

para 4 muajve - Bota Sot

Të pish ujë mjaftueshëm është e rëndësishme për shëndetin tonë të përditshëm. Mirëpo, shumica prej nesh janë shpesh të dehidratuar, gjë që mund të çojë në lodhje, dhimbje koke, lëkurë të thatë, marramendje...

Pse duhet të pini sa më shumë ujë?

para 4 muajve - Albeu

Të pish ujë mjaftueshëm është e rëndësishme për shëndetin tonë të përditshëm. Mirëpo, shumica prej nesh janë shpesh të dehidratuar, gjë që mund të çojë në lodhje, dhimbje koke, lëkurë të thatë, marramendje...

8 këshilla për të pirë më shumë ujë çdo ditë

para 4 muajve - Syri

Të pish ujë mjaftueshëm është e rëndësishme për shëndetin tonë të përditshëm. Mirëpo, shumica prej nesh janë shpesh të dehidratuar, gjë që mund të çojë në lodhje, dhimbje koke, lëkurë të thatë, marramendje...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK