Prindërit e divorcuar, Keisi Medini tregon arsyen se çfarë e step për të treguar raportin që ka me nënën e saj: E kam lënë mënjanë, ajo ka jetën e...

para 4 muajve - Panorama

Ish-banorja e Big Brother, Keisi Medini ka rrëfyer si kurrë më parë marrëdhënien e saj me nënën e saj dhe të atin, këngëtarin e njohur Sabianin. Keisi në ‘Why Not’ tha se marrëdhënia me nënën e ka shumë...

Keisi Medini tregon frikën e saj ‘të madhe’ dhe për këtë fajtor është Sabiani

para 4 muajve - Bota Sot

Keisi Medini ka rrëfyer një ndër “problemet” më të mëdha të saj. Në një intervistë për moderatoren Roza Lati, ajo ka treguar se djemtë nuk e ftojnë për kafe pasi kanë frikë nga babai saj, Sabjan Mejdini....

Keisi komenton jetën pas Big Brother: Më duket do mbetem pa u martuar

para 4 muajve - Indeks online

Keisi Medini, vajza e Sabianit që mori vëmendje me pjesëmarrjen në Big Brother dhe u komentua gjatë për historinë e dashurisë me Kristin ka thënë se asnjë djalë nuk e fton më për kafe. Veprimi i Sabianit,...

Keisi Medini “në hall”: Djemtë kanë frikë nga Sabjani, do ngel pa martuar

para 4 muajve - Gazeta Tema

Keisi Medini ka rrëfyer një ndër “problemet” më të mëdha të saj. Në një intervistë për moderatoren Roza Lati, ajo ka treguar se djemtë nuk e ftojnë për kafe pasi kanë frikë nga babai saj, Sabjan Mejdini....

Keisi Medini tregon frikën e saj ‘të madhe’ dhe për këtë fajtor është Sabiani

para 4 muajve - Revista Kosovarja

Keisi Medini ka rrëfyer një ndër “problemet” më të mëdha të saj. Në një intervistë për moderatoren Roza Lati, ajo ka treguar se djemtë nuk e ftojnë për kafe pasi kanë frikë nga babai saj, Sabjan Mejdini....

Keisi komenton jetën pas Big Brother: Më duket do mbetem pa u martuar

para 4 muajve - Infokusi

Keisi Medini, vajza e Sabianit që mori vëmendje me pjesëmarrjen në Big Brother dhe u komentua gjatë për historinë e dashurisë me Kristin ka thënë se asnjë djalë nuk e fton më për kafe. Veprimi i Sabianit,...

Keisi Medini komenton jetën pas Big Brother: S’më fton njeri për kafe, kanë frikë Sabianin

para 4 muajve - Lexo

Keisi Medini, vajza e Sabianit që mori vëmendje me pjesëmarrjen në Big Brother dhe u komentua gjatë për historinë e dashurisë me Kristin ka thënë se asnjë djalë nuk e fton më për kafe. Veprimi i Sabianit,...

“Më duket do mbetem pa u martuar”- Keisi komenton jetën pas BBV

para 4 muajve - Insajderi.org

Keisi Medini, vajza e Sabianit që mori vëmendje me pjesëmarrjen në Big Brother dhe u komentua gjatë për historinë e dashurisë me Kristin ka thënë se asnjë djalë nuk e fton më për kafe. Veprimi i Sabianit,...

“Do ngel pa martuar”/ Keisi Medinin e paska zënë “halli”: Djemtë kanë frikë nga Sabjani

para 4 muajve - ACTV

Vajza e Sabianit, Keisi Medini duket se nuk e ka të lehtë të njihet me meshkujt. Në një intervistë për Roza Lati, ajo ka treguar se djemtë nuk e ftojnë për kafe pasi kanë frikë nga babai saj, Sabjan Mejdini....

"Do ngel pa martuar", Keisi zbulon 'frikën' e djemve nga Sabiani

para 4 muajve - Bota Sot

E ftuar këtë javë në "Why Not" në RTV Ora Keisi Meidini foli dhe për jetën e saj personale. Bukuroshja bjonde u shpreh se merr shumë pak kërkesa nga djemtë pasi ata kanë "frikë" Sabianin. "Kush vjen të...

“Kam frikë se do të ngel beqare”, Keisi: Çunat nuk më ftojnë në kafe, kanë frikë nga babi

para 4 muajve - Albeu

Keisi Meidini një nga personazhet më të përforura brenda shtëisë VIP ka rrëfyer jetën e saj personale, por dhe marrdhëniet me babain e saj Sabianin. E ftuar në RTV Ora Keisi u shpreh se merr shumë pak...

"Do ngel pa martuar", Keisi: Çunat nuk më ftojnë për kafe se kanë frikë babin

para 4 muajve - Ora news

E ftuar këtë javë në "Why Not" në RTV Ora Keisi Meidni foli dhe për jetën e saj personale. Bukuroshja bjonde u shpreh se merr shumë pak kërkesa nga djemtë pasi ata kanë "frikë" Sabjanin. "Kush vjen të...

‘Do ngel pa martuar’, Keisi: Çunat nuk më ftojnë për kafe se kanë frikë babin

para 4 muajve - Syri

E ftuar këtë javë në "Why Not" në RTV Ora Keisi Meidni foli dhe për jetën e saj personale. Bukuroshja bjonde u shpreh se merr shumë pak kërkesa nga djemtë pasi ata kanë "frikë" Sabjanin.

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK