Spinaqi ndihmon diabetikët në menaxhim të sëmundjes

para 4 muajve - Klan Macedonia

Spinaqi është ndër ushqimet më të shëndetshme në planet dhe përmbajta e tij është lajm i mirë edhe për diabetikët. Spinaqi përmban një antioksidant të njohur si acid alfa-lipoik, i cili është treguar se...

Spinaqi ndihmon diabetikët në menaxhim të sëmundjes

para 4 muajve - Gazeta Metro

Spinaqi është ndër ushqimet më të shëndetshme në planet dhe përmbajta e tij është lajm i mirë edhe për diabetikët. Spinaqi përmban një antioksidant të njohur si acid alfa-lipoik, i cili është treguar se...

Spinaqi ndihmon diabetikët në menaxhim të sëmundjes

para 4 muajve - Zhurnal

Spinaqi është ndër ushqimet më të shëndetshme në planet dhe përmbajta e tij është lajm i mirë edhe për diabetikët. Spinaqi përmban një antioksidant të njohur si acid alfa-lipoik, i cili është treguar se...

Spinaqi ndihmon diabetikët në menaxhim të sëmundjes

para 4 muajve - Medial

Spinaqi është ndër ushqimet më të shëndetshme në planet dhe përmbajta e tij është lajm i mirë edhe për diabetikët. Spinaqi përmban një antioksidant të njohur si acid alfa-lipoik, i cili është treguar se...

Spinaqi ndihmon diabetikët në menaxhim të sëmundjes

para 4 muajve - Bota Sot

Spinaqi është ndër ushqimet më të shëndetshme në planet dhe përmbajta e tij është lajm i mirë edhe për diabetikët. Spinaqi përmban një antioksidant të njohur si acid alfa-lipoik, i cili është treguar se...

Spinaqi ndihmon diabetikët në menaxhim të sëmundjes

para 4 muajve - Ekonomia Online

Spinaqi është ndër ushqimet më të shëndetshme në planet dhe përmbajta e tij është lajm i mirë edhe për diabetikët. Spinaqi përmban një antioksidant të njohur si acid alfa-lipoik, i cili është treguar se...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK