Sa njerëz në planet i fikin qirinj në të njëjtën ditë? – Statistikisht, shumica e njerëzve në botë kanë lindur në këtë datë!

para 4 muajve - Alsat-M

A keni menduar ndonjëherë se në cilën datë kanë lindur shumica e njerëzve në botë? Organizata “World of Statistics” ka publikuar të dhëna interesante për ditëlindjet më të zakonshme në botë.

Statistikat thonë se kjo datë është ditëlindja më e zakonshme në botë

para 4 muajve - Gazeta Express

Organizata World of Statistikat ka publikuar të dhëna interesante për ditëlindjet më të zakonshme në botë. Sipas të dhënave të tyre, më së shumti njerëz kanë lindur më 9 shtator, ndërsa ditëlindja e dytë...

Statistikat thonë se kjo datë është ditëlindja më e zakonshme në botë

para 4 muajve - Syri

Organizata World of Statistikat ka publikuar të dhëna interesante për ditëlindjet më të zakonshme në botë. Sipas të dhënave të tyre, më së shumti njerëz kanë lindur më 9 shtator, ndërsa ditëlindja e dytë...

Statistikat thonë se kjo datë është ditëlindja më e zakonshme në botë

para 4 muajve - ABC News

Organizata World of Statistikat ka publikuar të dhëna interesante për ditëlindjet më të zakonshme në botë. Sipas të dhënave të tyre, më së shumti njerëz kanë lindur më 9 shtator, ndërsa ditëlindja e dytë...

Shumica e njerëzve në botë kanë lindur në këtë datë

para 4 muajve - Koha.net

A keni menduar ndonjëherë se në cilën datë kanë lindur shumica e njerëzve në botë? Organizata “World of Statistics” publikoi të dhëna interesante për ditëlindjet më të zakonshme në botë. Sipas të dhënave...

Shumica e njerëzve në botë kanë lindur në këtë datë

para 4 muajve - TV21

A keni menduar ndonjëherë se në cilën datë kanë lindur shumica e njerëzve në botë? Organizata “World of Statistics” publikoi të dhëna interesante për ditëlindjet më të zakonshme në botë. Sipas të dhënave...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK