Bled Mane del nga vetja, përdor fjalor banal kundrejt Nitës

para 4 muajve - GazetaBlic

Bledi Mane dhe Nita Latifi janë përballur ditën e sotme në “E diell”, një debat që ka degraduar edhe në një fjalor banal. I irrituar në lidhje me reagimet e Nitës, Bledi është shprehur se Nita tashmë duhet...

“Shote Galica e Zhaklin Lekatarit”/ Ronaldo kapet keq me Nitën për memet në Instagram

para 4 muajve - Bota Sot

Të ftuar në E diel, në rubrikën “Në trotuar”, Ronaldo Sharka dhe Nita Lafiti janë ballafaquar, për shkak hatërmbetjes së këngëtares me memet e gazetarit në Instagram. Në batutë e sipër, Ronaldo i thotë...

“Boll se le nam” – Bledi Mane dhe Nita Latifi përballen në studio pas debateve virtuale

para 4 muajve - Reporteri

Bledi Mane dhe Nita Latifi kanë pasur një përplasje virtuale nëpërmjet rrjeteve sociale. Ata kanë qenë së fundmi të ftuar në rubrikën “Në trotuar”, ku janë përballur për herë të parë live dhe kanë diskutuar...

“Shote Galica e Zhaklin Lekatarit”/ Ronaldo kepat keq me Nitën për memet në Instagram

para 4 muajve - Bota Sot

Të ftuar në E diel, në rubrikën “Në trotuar”, Ronaldo Sharka dhe Nita Lafiti janë ballafaquar, për shkak hatërmbetjes së këngëtares me memet e gazetarit në Instagram. Në batutë e sipër, Ronaldo i thotë...

Bled Mane nuk ndalet, kapet sërish me Nitën: Puthu, ledhatohu, martohu!

para 4 muajve - Bota Sot

Gazetari Bledi Mane është përballur live sot me këngëtaren Nita Latifi, pas përplasjeve në distancë me rrjete sociale. Ai është shprehur se ka marrë shumë kërcënime nga persona të ndryshëm, ndërsa Nitës...

Bled Mane del nga vetja, përdor fjalor banal kundrejt Nitës

para 4 muajve - Zeri

Bledi Mane dhe Nita Latifi janë përballur ditën e sotme në “E diell”, një debat që ka degraduar edhe në një fjalor banal. I irrituar në lidhje me reagimet e Nitës, Bledi është shprehur se Nita tashmë duhet...

“Boll se le nam”, përballen Nita dhe Bled Mane: Puthu, ledhatohu, martohu…(VIDEO)

para 4 muajve - Gazeta Express

Bledi Mane dhe Nita Latifi janë përplasur sërish pas debateteve virtuale në rrjete sociale. Të ftuar në rubrikën “Në trotuar” në E Diel dy kanë akuzuar njëri-tjetrin se po përdorin situatën, ndërsa gazetari...

“Boll se le nam” – Bledi Mane dhe Nita Latifi përballen në studio pas debateve virtuale

para 4 muajve - Bota Sot

Bledi Mane dhe Nita Latifi kanë pasur një përplasje virtuale nëpërmjet rrjeteve sociale. Ata kanë qenë së fundmi të ftuar në rubrikën “Në trotuar”, ku janë përballur për herë të parë live dhe kanë diskutuar...

Debat i fortë mes Nites dhe Bledit, këtë herë përballë

para 4 muajve - Indeks online

Nita Latifi dhe Bledi Mane janë përplasur virtualisht dhe dje, kanë pasur përballjen e parë përballë njëri-tjetrit për t’u sqaruar me njëri-tjetrin. Fillimisht, Bledi s’i kurseu aspak kunjat për “gabimet...

“Boll se le nam”, Nita dhe Bled Mane përplasen ballë për ballë: Puthu, ledhatohu, martohu…(VIDEO)

para 4 muajve - Albeu

Të ftuar në rubrikën “Në trotuar” në E Diel, Bledi Mane dhe Nita Latifi janë përplasur sërish pas debateteve virtuale në rrjete sociale. Të dy kanë akuzuar njëri-tjetrin se po përdorin situatën, ndërsa...

Bled Mane del nga vetja, përdor fjalor banal kundrejt Nitës

para 4 muajve - Revista Kosovarja

Bledi Mane dhe Nita Latifi janë përballur ditën e sotme në “E diell”, një debat që ka degraduar edhe në një fjalor banal. I irrituar në lidhje me reagimet e Nitës, Bledi është shprehur se Nita tashmë duhet...

Bled Mane nuk kursehet me Nitën: Puthu, ledhatohu, martohu…

para 4 muajve - NOA

Gazetari Bledi Mane është përballur live sot me këngëtaren Nita Latifi, pas përplasjeve në distancë me rrjete sociale. Ai është shprehur se ka marrë shumë kërcënime nga persona të ndryshëm, ndërsa Nitës...

“Shote Galica e Zhaklin Lekatarit”/ Ronaldo ballafaqohet me Nitën: Duhet të vijë me zarf me lekë…

para 4 muajve - Ora news

Të ftuar në E diel, në rubrikën “Në trotuar”, Ronaldo Sharka dhe Nita Lafiti janë ballafaquar, për shkak hatërmbetjes së këngëtares me memet e gazetarit në Instagram. Në batutë e sipër, Ronaldo i thotë...

Nita i përgjigjet Bledit: Më mirë martohem me Kristin, ose ...

para 4 muajve - Ora news

Para pak javëve Nita Latifi u shpreh tepër e zhgënjyer nga një deklaratë e Bled Manes për vajzat nga Kosova, e bërë kohë më parë, teksa tha se ajo nuk e njihte fare Bledin kur e takoi brenda shtëpisë së...

‘Boll se le nam’! Nita përplaset sërish me Bledin

para 4 muajve - NOA

Të ftuar në rubrikën “Në trotuar” në E Diel, Bledi Mane dhe Nita Latifi janë përplasur sërish pas debateteve virtuale në rrjete sociale. Të dy kanë akuzuar njëri-tjetrin se po përdorin situatën, ndërsa...

“Ik rritu”! Pas “përplasjeve” në rrjetet sociale, Nita debaton në studio me Bledin

para 4 muajve - ACTV

Nita Latifi dhe Bledi Mane, dy ish-banorët e “Big Brother VIP” nuk kanë raporte të njëjta siç kanë pasur brenda shtëpisë. Në jetën reale, dyshja ka pasur herë pas here përplasje me ofendime në rrjetet...

'Më mirë martohem me Kristin ose Ronaldon se me të!/ Nita i përgjigjet Bledit

para 4 muajve - Syri.net Kosova

Para pak javëve Nita Latifi u shpreh tepër e zhgënjyer nga një deklaratë e Bled Manes për vajzat nga Kosova, e bërë kohë më parë, teksa tha se ajo nuk e njihte fare Bledin kur e takoi brenda shtëpisë së...

“Më mirë martohem me Kristin ose Ronaldon se me të!”, Nita i përgjigjet Bledit

para 4 muajve - Albeu

Para pak javëve Nita Latifi u shpreh tepër e zhgënjyer nga një deklaratë e Bled Manes për vajzat nga Kosova, e bërë kohë më parë, teksa tha se ajo nuk e njihte fare Bledin kur e takoi brenda shtëpisë së...

Bled Mane del nga vetja, përdor fjalor banal kundrejt Nitës

para 4 muajve - Insajderi.org

Bledi Mane dhe Nita Latifi janë përballur ditën e sotme në “E diell”, një debat që ka degraduar edhe në një fjalor banal. I irrituar në lidhje me reagimet e Nitës, Bledi është shprehur se Nita tashmë duhet...

'Më mirë martohem me Kristin ose Ronaldon se me të!/ Nita i përgjigjet Bledit

para 4 muajve - Syri

Para pak javëve Nita Latifi u shpreh tepër e zhgënjyer nga një deklaratë e Bled Manes për vajzat nga Kosova, e bërë kohë më parë, teksa tha se ajo nuk e njihte fare Bledin kur e takoi brenda shtëpisë së...

“Më mirë martohem me Kristin ose Ronaldon se me të”, Nita i përgjigjet Bledit

para 4 muajve - Insajderi.org

Para pak javëve Nita Latifi u shpreh tepër e zhgënjyer nga një deklaratë e Bled Manes për vajzat nga Kosova, e bërë kohë më parë, teksa tha se ajo nuk e njihte fare Bledin kur e takoi brenda shtëpisë së...

“Më përpara martohem me Kristin ose Ronaldon, sesa me Nitën” – Nita i kundërpërgjigjet Bledi Manes

para 4 muajve - Lajmi.net

Nita Latifi ka qenë një nga emrat më të apostrofuar në spektaklin “Big Brother Vip Albania II”. Kjo për shkak se ishte e vetmja kosovare, por jo vetëm. Latifi, arriti të sigurojë vend edhe në gjysmëfinale....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK