Ronela fituese e festivalit “Netët e Klipit Shqiptar”

para 4 muajve - Top Shqip

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ronela Hajati ka dalë e para në festivalin “Netët e Klipit Shqiptar” që u mbajt mbrëmë në Ulqin të Malit të Zi. Hajati me anë të një postim në “Instagram”, ka thënë se “TQR”...

Ronela Hajati fiton 6 çmime tek Netët e Klipit Shqiptar

para 4 muajve - Zhurnal

Ronela Hajati ka triumfuar me plot 6 çmime në edicion e 20-të të kompeticionit muzikor “Netët e Klipit Shqiptar” të zhvilluar mbrëmjen e djeshme në Ulqin, ku ishin të ftuar dhjetëra yje të muzikës shqiptare....

Ronela fituese e festivalit “Netët e Klipit Shqiptar”

para 4 muajve - TV21

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ronela Hajati ka dalë e para në festivalin “Netët e Klipit Shqiptar” që u mbajt mbrëmë në Ulqin të Malit të Zi. Hajati me anë të një postim në “Instagram”, ka thënë se “TQR”...

Pas triumfit në “Netët e Klipit Shqiptar”, Ronela Hajati: Moment i lezetshë...

para 4 muajve - BalkanWeb

TIRANE Ronela Hajati ka triumfuar me plot 6 çmime në edicion e 20-të të kompeticionit muzikor “Netët e Klipit Shqiptar” të zhvilluar mbrëmjen e djeshme në Ulqin, ku ishin të ftuar dhjetëra yje të muzikës...

Pas triumfit në “Netët e Klipit Shqiptar”, Ronela Hajati: Moment i lezetshëm me kupat e mia

para 4 muajve - Ora news

Ronela Hajati ka triumfuar me plot 6 çmime në edicion e 20-të të kompeticionit muzikor “Netët e Klipit Shqiptar” të zhvilluar mbrëmjen e djeshme në Ulqin, ku ishin të ftuar dhjetëra yje të muzikës shqiptare....

Ronela Hajati shpallet fituese e edicionit të 20-të të “Netët e Klipit Shqiptar”

para 4 muajve - Bota Sot

Është mbajtur edicioni i 20-të i ceremonisë vjetore “Netët e Klipit Shqiptar”. Eventi, që mbahet në Ulqin, mblodhi artistë të shumtë anë e mbanë trojeve shqiptare. Një nga këngëtaret e pranishme dhe në...

Ronela Hajati fituese e festivalit “Netët e Klipit Shqiptar”

para 4 muajve - Klan Kosova

Këngëtarja Ronela Hajati ka dalë e para në festivalin “Netët e Klipit Shqiptar” që u mbajt mbrëmë në Ulqin të Malit të Zi. Ajo, me anë të një postim në rrjetin social Instagram, ka thënë se “TQR” ishte...

Ronela Hajati shpallet fituese edhe në një festival

para 4 muajve - Indeks online

Këngëtarja Ronela Hajati ka dalë e para në festivalin “Netët e Klipit Shqiptar” që u mbajt mbrëmë në Ulqin të Malit të Zi. Ajo, me anë të një postim në rrjetin social Instagram, ka thënë se “TQR” ishte...

Ronela Hajati shpallet fituese e edicionit të 20-të të “Netët e Klipit Shqiptar”

para 4 muajve - Zeri

Është mbajtur edicioni i 20-të i ceremonisë vjetore “Netët e Klipit Shqiptar”. Eventi, që mbahet në Ulqin, mblodhi artistë të shumtë anë e mbanë trojeve shqiptare. Një nga këngëtaret e pranishme dhe në...

Ronela Hajati e fiton edicionin e 20-të të “Netët e Klipit Shqiptar”

para 4 muajve - Lajm

Mbrëmë, 27 maj është mbajtur edicioni i 20-të i ceremonisë vjetore “Netët e Klipit Shqiptar”. Këtë garë e fitoj këngëtarja e mirënjohur, Ronela Hajati, shkruan ”Kosovarja”. Postimi i plotë: Përmes disa...

Ronela Hajati, fituese e festivalit “Netët e Klipit Shqiptar”

para 4 muajve - Epoka e Re

Këngëtarja Ronela Hajati ka dalë e para në festivalin “Netët e Klipit Shqiptar” që u mbajt mbrëmë në Ulqin të Malit të Zi. Ajo, me anë të një postim në rrjetin social Instagram, ka thënë se “TQR” ishte...

Ronela Hajati e fiton edicionin e 20-të të “Netët e Klipit Shqiptar”

para 4 muajve - Revista Kosovarja

Mbrëmë, 27 maj është mbajtur edicioni i 20-të i ceremonisë vjetore “Netët e Klipit Shqiptar”. Këtë garë e fitoj këngëtarja e mirënjohur, Ronela Hajati, shkruan ”Kosovarja”. Postimi i plotë: Përmes disa...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK