U përfolën për një rikthim të mundshëm, Soni Malaj sqaron raportin që ruan sot me Flor Mumajesin: I themi herë pas here njëri-tjetrit…

para 4 muajve - Syri

Historia e dashurisë mes Soni Malajt dhe Flor Mumajesit, vazhdon të rikujtohet edhe sot nga fansat e dy artistëve. Megjithatë kjo romanca e tyre nuk zgjati shumë gjatë dhe secili prej tyre vendosi të vazhdonte...

Pas shumë vitesh Flori Mumajesi postoi foton e tyre duke u puthur/ Flet Son...

para 4 muajve - BalkanWeb

TIRANE Disa javë më parë Flori Mumajesi u kthye shumë pas në kohë duke ndarë në mediat sociale foton e famshme të tij duke u puthur me Soni Malajn në “Kënga Magjike”, duke e krahasuar me puthjen e Kiarës...

FOTOT/ Flori Mumajesi publikoi puthjen me të, Soni Malaj flet për marrëdhënien që ka me këngëtarin

para 4 muajve - Gazeta Tema

Këngëtarja Soni Malaj ka rrëfyer së fundmi detaje mbi karrierën dhe jetën personale, mes të cilave edhe për raportin me këngëtarin e mirënjohur, Flori Mumajesi. E pyetur në skenën e “S’e Luan Topi” se...

Rikthim me Flori Mumajesin? Soni Malaj zbulon si qëndron e vërteta (Video)

para 4 muajve - Zyrtare

E ftuar në “S’e luan Topi” këngëtarja e njohur shqiptare, Soni Malaj ka rrëfyer “copëza” nga jeta e saj për prindërimin, dashurinë dhe jo vetëm. Ajo është pyetur edhe në lidhje me postimin e një fotoje...

Këngëtari publikoi puthjen me të, Soni Malaj flet për marrëdhënien me Florin

para 4 muajve - Lexo

Këngëtarja Soni Malaj ka rrëfyer së fundmi detaje mbi karrierën dhe jetën personale, mes të cilave edhe për raportin me këngëtarin e mirënjohur, Flori Mumajesi. E pyetur në skenën e “S’e Luan Topi” se...

Pas shumë vitesh postoi foton e tyre duke u puthur, ja çfarë thotë Soni Malaj për veprimin që Flori Mumajesi bëri

para 4 muajve - Indeks online

Para pak javëve Flori Mumajesi u kthye shumë pas në kohë duke ndarë në mediat sociale foton e famshme të tij duke u puthur me Soni Malajn në “Kënga Magjike”, duke e krahasuar me puthjen e Kiarës me Luizin....

Pse Flori Mumajesi postoi puthjen me Sonin krahas Kiarës e Luizit? Ja si përgjigjet këngëtarja

para 4 muajve - Bota Sot

Historia e dashurisë mes Soni Malajt dhe Flor Mumajesit, vazhdon të rikujtohet edhe sot nga fansat e dy artistëve. Megjithatë kjo romanca e tyre nuk zgjati shumë gjatë dhe secili prej tyre vendosi të vazhdonte...

Çfarë raportesh kishin Soni Malaj dhe Flori Mumajesi?

para 4 muajve - Shqip

Soni Malaj ka qenë e ftuar në Se Luan Topi, ku nuk kanë munguar as pyetjet për Flori Mumajesin. Pak kohë më parë Flori ripostoi foton e puthjes së famshme me Sonin, gjë për të cilën ajo tha: “Ka qenë diçka...

Pas shumë vitesh postoi foton e tyre duke u puthur, çfarë thotë Soni Malaj për veprimin që Flori Mumajesi bëri

para 4 muajve - Gazeta Metro

Para pak javëve Flori Mumajesi u kthye shumë pas në kohë duke ndarë në mediat sociale foton e famshme të tij duke u puthur me Soni Malajn në “Kënga Magjike”, duke e krahasuar me puthjen e Kiarës me Luizin....

Postoi foton e tyre duke u puthur pas shumë vitesh/ Soni Malaj ka diçka për t’i thënë Flori Mumajesit

para 4 muajve - NOA

Para pak javëve Flori Mumajesi u kthye shumë pas në kohë duke ndarë në mediat sociale foton e famshme të tij duke u puthur me Soni Malajn në “Kënga Magjike”, duke e krahasuar me puthjen e Kiarës me Luizin....

Pas shumë vitesh postoi foton e tyre duke u puthur, ç’ka Soni Malaj për t’i thënë Flori Mumajesit?

para 4 muajve - Ora news

Para pak javëve Flori Mumajesi u kthye shumë pas në kohë duke ndarë në mediat sociale foton e famshme të tij duke u puthur me Soni Malajn në “Kënga Magjike”, duke e krahasuar me puthjen e Kiarës me Luizin....

Pse Flor Mumajesi postoi puthjen me Sonin krahas Kiarës e Luizit, ç’thotë këngëtarja?

para 4 muajve - Top Channel

Këngëtarja Soni Malaj është ngjitur sot në skenën e “S’e Luan Topi”, duke lumturuar fansat me zërin e saj. Krahas këngës, të cilën e konsideron dashurinë e saj të parë, artistja shqiptare ka rrëfyer detaje...

Flori ripostoi foton krah saj, Soni Malaj rrëfen njëherë e mirë marrëdhënien që ka me këngëtarin

para 4 muajve - News33

Historia e dashurisë mes Soni Malajt dhe Flor Mumajesit, vazhdon të jetë në memorien e fansave të dy artistëve. Ndonëse, romanca e tyre përfundoi dhe secili prej tyre vahzdoi jetën, ata kanë mbajtur një...

“I themi njëri-tjetrit …”, si është historia sot mes Flori Mumajesit dhe Soni Malajt

para 4 muajve - Albeu

Historia e dashurisë mes Soni Malajt dhe Flor Mumajesit, vazhdon të rikujtohet edhe sot nga fansat e dy artistëve. Megjithatë kjo romanca e tyre nuk zgjati shumë gjatë dhe secili prej tyre vendosi të vazhdonte...

U përfolën për një rikthim të mundshëm, Soni Malaj sqaron raportin që ruan sot me Flor Mumajesin: I themi herë pas here njëri-tjetrit…

para 4 muajve - Panorama

Historia e dashurisë mes Soni Malajt dhe Flor Mumajesit, vazhdon të rikujtohet edhe sot nga fansat e dy artistëve. Megjithatë kjo romanca e tyre nuk zgjati shumë gjatë dhe secili prej tyre vendosi të vazhdonte...

Si është historia sot mes Flori Mumajesit dhe Soni Malajt?

para 4 muajve - Revista Kosovarja

Historia e dashurisë mes Soni Malajt dhe Flor Mumajesit, vazhdon të rikujtohet edhe sot nga fansat e dy artistëve. Megjithatë kjo romanca e tyre nuk zgjati shumë gjatë dhe secili prej tyre vendosi të vazhdonte...

“I themi njëri-tjetrit …”, si është historia sot mes Flori Mumajesit dhe Soni Malajt

para 4 muajve - Gazeta10

Historia e dashurisë mes Soni Malajt dhe Flor Mumajesit, vazhdon të rikujtohet edhe sot nga fansat e dy artistëve. Megjithatë kjo romanca e tyre nuk zgjati shumë gjatë dhe secili prej tyre vendosi të vazhdonte...

“I themi njëri-tjetrit …”, si është historia sot mes Flori Mumajesit dhe Soni Malajt

para 4 muajve - Insajderi.org

Historia e dashurisë mes Soni Malajt dhe Flor Mumajesit, vazhdon të rikujtohet edhe sot nga fansat e dy artistëve. Megjithatë kjo romanca e tyre nuk zgjati shumë gjatë dhe secili prej tyre vendosi të vazhdonte...

Pse Flor Mumajesi postoi puthjen me Sonin krahas Kiarës e Luizit, ç’thotë këngëtarja?

para 4 muajve - TvNews

Këngëtarja Soni Malaj është ngjitur sot në skenën e “S’e Luan Topi”, duke lumturuar fansat me zërin e saj. Krahas këngës, të cilën e konsideron dashurinë e saj të parë, artistja shqiptare ka rrëfyer detaje...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK