‘Mu afrua më shumë se ç’duhej’, Efi tregon ç’ndodhi me Zhaklinën në prapaskenë

para 4 muajve - Reporteri

Efi Dhedhes ka shpjeguar konfliktin me opinionisten Zhaklin Lekatari që ndodhi në prapaskenat e Big Brother VIP. E ftuar në emisionin “S’e Luan Topi”, Efi tha se sherri mes tyre nisi nga mospërputhja e...

‘Mu afrua më shumë se ç’duhej’, Efi tregon ç’ndodhi me Zhaklinën në prapaskenë

para 4 muajve - Gazeta Express

Efi Dhedhes ka shpjeguar konfliktin me opinionisten Zhaklin Lekatari që ndodhi në prapaskenat e Big Brother VIP. E ftuar në emisionin “S’e Luan Topi”, Efi tha se sherri mes tyre nisi nga mospërputhja e...

‘Mu afrua më shumë se ç’duhej’, Efi tregon ç’ndodhi me Zhaklinën në prapaskenë

para 4 muajve - OraInfo

Efi Dhedhes ka shpjeguar konfliktin me opinionisten Zhaklin Lekatari që ndodhi në prapaskenat e Big Brother VIP. E ftuar në emisionin “S’e Luan Topi”, Efi tha se sherri mes tyre nisi nga mospërputhja e...

‘Mu afrua më shumë se ç’duhej’, Efi tregon ç’ndodhi me Zhaklinën në prapaskenë

para 4 muajve - Infokusi

Efi Dhedhes ka shpjeguar konfliktin me opinionisten Zhaklin Lekatari që ndodhi në prapaskenat e Big Brother VIP. E ftuar në emisionin “S’e Luan Topi”, Efi tha se sherri mes tyre nisi nga mospërputhja e...

Efi tregon ç’ndodhi me Zhaklinën në prapaskenë

para 4 muajve - Revista Kosovarja

Efi Dhedhes ka shpjeguar konfliktin me opinionisten Zhaklin Lekatari që ndodhi në prapaskenat e Big Brother VIP. E ftuar në emisionin “S’e Luan Topi”, Efi tha se sherri mes tyre nisi nga mospërputhja e...

‘Mu afrua më shumë se ç’duhej’, Efi tregon ç’ndodhi me Zhaklinën në prapaskenë

para 4 muajve - Lexo

Efi Dhedhes ka shpjeguar konfliktin me opinionisten Zhaklin Lekatari që ndodhi në prapaskenat e Big Brother VIP. E ftuar në emisionin “S’e Luan Topi”, Efi tha se sherri mes tyre nisi nga mospërputhja e...

‘Mu afrua më shumë se ç’duhej’, Efi tregon ç’ndodhi me Zhaklinën në prapaskenë

para 4 muajve - Almakos

Efi Dhedhes ka shpjeguar konfliktin me opinionisten Zhaklin Lekatari që ndodhi në prapaskenat e Big Brother VIP. E ftuar në emisionin “S’e Luan Topi”, Efi tha se sherri mes tyre nisi nga mospërputhja e...

‘Mu afrua më shumë se ç’duhej’, Efi tregon ç’ndodhi me Zhaklinën në prapaskenë

para 4 muajve - Gazeta Metro

Efi Dhedhes ka shpjeguar konfliktin me opinionisten Zhaklin Lekatari që ndodhi në prapaskenat e Big Brother VIP. E ftuar në emisionin “S’e Luan Topi”, Efi tha se sherri mes tyre nisi nga mospërputhja e...

Zhaklina e ka goditur? Efi tregon çfarë ndodhi në prapaskenë

para 4 muajve - Lexo

Ish-konkurentja e “Big Brother VIP 2”, Efi Dhedhes ka folur sot për debatet e saj me opinionisten Zhaklin Lekatari. E ftuar në emisionin “S’e luan Topi”, Efi zbuloi se gjithçka ka nisur pas një debati...

Debati i ashpër me Zhaklin Lekatarin/ Efi Dhedhes zbulon prapaskenat: Më erdhi shumë afër dhe…Çfarë ndodhi pas kuintave

para 4 muajve - Panorama

Ish-konkurentja e “Big Brother VIP 2”, Efi Dhedhes ka shpjeguar konfliktin me opinionisten Zhaklina Lekatari gjatë Primes së parë të reality show-t. E ftuar në emisionin “S’e Luan Topi”, Efi tha se “molla...

Zhaklina e ka goditur?! Efi zbulon prapaskenën, çfarë ndodhi pas kuintave të Primes së “Big Brother Vip 2”

para 4 muajve - Top Channel

Ish-konkurentja e “Big Brother VIP 2”, Efi Dhedhes ka shpjeguar konfliktin me opinionisten Zhaklin Lekatari gjatë Primes së parë të reality show-t. E ftuar në emisionin “S’e Luan Topi”, Efi tha se “molla...

A e ka goditur Zhaklina? Efi tregon sherrin me opinionisten në prapaskenë

para 4 muajve - News33

Ish-konkurentja e “Big Brother VIP 2”, Efi Dhedhes ka shpjeguar konfliktin me opinionisten Zhaklin Lekatari gjatë Primes së parë të reality shoë-t. E ftuar në emisionin “S’e Luan Topi”, Efi tha se “molla...

A e ka goditur Zhaklina? Efi tregon sherrin me opinionisten në prapaskenë

para 4 muajve - Albeu

Ish-konkurentja e “Big Brother VIP 2”, Efi Dhedhes ka shpjeguar konfliktin me opinionisten Zhaklin Lekatari gjatë Primes së parë të reality shoë-t. E ftuar në emisionin “S’e Luan Topi”, Efi tha se “molla...

Zhaklina e ka goditur? Efi tregon çfarë ndodhi në prapaskenë: U afrua shumë dhe...

para 4 muajve - Ora news

Ish-konkurentja e “Big Brother VIP 2”, Efi Dhedhes ka folur sot për debatet e saj me opinionisten Zhaklin Lekatari. E ftuar në emisionin "S'e luan Topi", Efi zbuloi se gjithçka ka nisur pas një debati...

A e ka goditur Zhaklina? Efi tregon sherrin me opinionisten në prapaskenë

para 4 muajve - Albeu

Ish-konkurentja e “Big Brother VIP 2”, Efi Dhedhes ka shpjeguar konfliktin me opinionisten Zhaklin Lekatari gjatë Primes së parë të reality shoë-t. E ftuar në emisionin “S’e Luan Topi”, Efi tha se “molla...

A e ka goditur Zhaklina? Efi tregon çfarë ndodhi në prapaskenë?

para 4 muajve - NOA

Ish-konkurentja e “Big Brother VIP 2”, Efi Dhedhes ka folur sot për debatet e saj me opinionisten Zhaklin Lekatari. E ftuar në emisionin "S’e luan Topi", Efi zbuloi se gjithçka ka nisur pas një debati...

A e ka goditur Zhaklina? Efi tregon të vërtetën çfarë ndodhi në prapaskenë?

para 4 muajve - Lexo

Ish-konkurentja e “Big Brother VIP 2”, Efi Dhedhes ka folur sot për debatet e saj me opinionisten Zhaklin Lekatari. E ftuar në emisionin “S’e luan Topi”, Efi zbuloi se gjithçka ka nisur pas një debati...

Zhaklina e ka goditur? Efi tregon çfarë ndodhi në prapaskenë: U afrua shumë dhe…!

para 4 muajve - Java News

Ish-konkurentja e “Big Brother VIP 2”, Efi Dhedhes ka folur sot për debatet e saj me opinionisten Zhaklin Lekatari. E ftuar në emisionin “S’e luan Topi”, Efi zbuloi se gjithçka ka nisur pas një debati...

A e ka goditur Zhaklina? Efi tregon sherrin me opinionisten në prapaskenë

para 4 muajve - Insajderi.org

Ish-konkurentja e “Big Brother VIP 2”, Efi Dhedhes ka shpjeguar konfliktin me opinionisten Zhaklin Lekatari gjatë Primes së parë të reality show-t. E ftuar në emisionin “S’e Luan Topi”, Efi tha se “molla...

Zhaklina e ka goditur?! Efi zbulon prapaskenën, çfarë ndodhi pas kuintave të Primes së “Big Brother Vip 2”

para 4 muajve - TvNews

Ish-konkurentja e “Big Brother VIP 2”, Efi Dhedhes ka shpjeguar konfliktin me opinionisten Zhaklin Lekatari gjatë Primes së parë të reality show-t. E ftuar në emisionin “S’e Luan Topi”, Efi tha se “molla...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK