A kanë lindur shkëndija mes Shpatit dhe Nita Latifit pas përfundimit të Big Brother Vip? Dyshja shuan dyshimet

para 4 muajve - Panorama

Ish-banorët e Big Brother Vip, Nita Latifi dhe Shpati kanë reaguar sërish lidhur me aludimet ndaj dyshes, pasi këta të fundit janë parë shpesh në Prishtinë, dhe mediat flasin se mes tyre ka nisur një raport...

U pa teksa hynte në hotel me Shpatin, Nita Latifi reagon për herë të parë dhe sqaron gjithçka

para 4 muajve - Lexo

Nita Latifi dhe Shpat Kërleshi ishin të dy pjesëmarrës të këtij edicioni të BBV, e ndonëse Nita e filloi rrugëtimin para tij dhe u largua si gjysmë finaliste edhe Shpati bëri “zhurmë” me hyrjen e tij....

U pa bashkë me Shpatin, Nita jep detaje

para 4 muajve - Shqip

Nita Latifi dhe Shpat Kërleshi ishin të dy pjesëmarrës të këtij edicioni të BBV, e ndonëse Nita e filloi rrugëtimin para tij dhe u largua si gjysmë finaliste edhe Shpati bëri “zhurmë” me hyrjen e tij....

Çfarë raporti ka aktualisht me Zhaklinën? Nita Latifi shpalos detaje

para 4 muajve - Lajmi.net

Ka qenë një nga emrat më të komentuar në mediet rozë që nga janari e këndej. Bëhet fjalë për Nita Latifin, vajzën nga Kosova, që ishte e vetmja përfaqësuese nga shteti ynë në Big Brother VIP Albania. Në...

U fotografuan duke hyrë në hotel së bashku, Nita Latifi sqaron si qëndron e vërteta e raportit të saj me Shpatin: Jemi takuar për…

para 4 muajve - Syri.net Kosova

Romanca e Nita Latifit dhe Shpat Kërleshit u zbulua pas hyrjes së këtij të fundit në “Big Brother VIP”. Ishte vetë këngëtarja ajo që e zbuloi se dyshja kishte pasur një histori së bashku, megjithatë kishin...

U fotografuan duke hyrë në hotel së bashku, Nita Latifi sqaron si qëndron e vërteta e raportit të saj me Shpatin: Jemi takuar për…

para 4 muajve - Syri

Romanca e Nita Latifit dhe Shpat Kërleshit u zbulua pas hyrjes së këtij të fundit në “Big Brother VIP”. Ishte vetë këngëtarja ajo që e zbuloi se dyshja kishte pasur një histori së bashku, megjithatë kishin...

U fotografuan duke hyrë në hotel së bashku, Nita Latifi sqaron si qëndron e vërteta e raportit të saj me Shpatin: Jemi takuar për…

para 4 muajve - Panorama

Romanca e Nita Latifit dhe Shpat Kërleshit u zbulua pas hyrjes së këtij të fundit në “Big Brother VIP”. Ishte vetë këngëtarja ajo që e zbuloi se dyshja kishte pasur një histori së bashku, megjithatë kishin...

Titrimi i serialit Rrushe në Top Channel, Nita Latifi: Duhet të ketë

para 4 muajve - Lajmi.net

Ish-banorja e Big Brother, Nita Latifi, ka dhënë një intervistë për lajmi.net. Mes shumë çështjet të diskutuara rreth përvojës në shtëpi, Latifi komentoi edhe të shumëpërfolurin titrim të serialit “Rrushe”,...

U pa në hotel e shoqëruar me Shpatin, reagon për herë të parë Nita Latifi dhe sqaron gjithçka

para 4 muajve - InfoShqip

Nita Latifi ishte pjesë e edicionit të dytë të “Big Brother Vip Albania”. Ajo mbërriti deri në gjysmëfinale e u përfol edhe për një marrëdhënie me Shpatin, moderatorin nga Kosova, me të cilin njihej prej...

Nita u kap “mat” me Shpatin në hotel, tregon se çfarë ndodhi mes tyre

para 4 muajve - OraInfo

Nita Latifi u kap “mat” me Shpatin në hotel, tregon se çfarë ndodhi mes tyre. Nita Latifi ishte pjesë e edicionit të dytë të “Big Brother Vip Albania”. Ajo mbërriti deri në gjysmëfinale e u përfol edhe...

U pa në hotel e shoqëruar me Shpatin, Nita Latifi sqaron gjithçka

para 4 muajve - Gazeta Express

Nita Latifi ishte pjesë e edicionit të dytë të “Big Brother Vip Albania”. Ajo mbërriti deri në gjysmëfinale e u përfol edhe për një marrëdhënie me Shpatin, moderatorin nga Kosova, me të cilin njihej prej...

U pa në hotel e shoqëruar me Shpatin, Nita Latifi dhe sqaron gjithçka

para 4 muajve - Gazeta Express

Nita Latifi ishte pjesë e edicionit të dytë të “Big Brother Vip Albania”. Ajo mbërriti deri në gjysmëfinale e u përfol edhe për një marrëdhënie me Shpatin, moderatorin nga Kosova, me të cilin njihej prej...

U kap 'mat' me Shpatin, Nita Latifi zbulon se ç’po ndodh mes tyre

para 4 muajve - Syri.net Kosova

Nita Latifi ishte pjesë e edicionit të dytë të “Big Brother Vip Albania”. Ajo mbërriti deri në gjysmëfinale e u përfol edhe për një marrëdhënie me Shpatin, moderatorin nga Kosova, me të cilin njihej prej...

U pa në hotel e shoqëruar me Shpatin, Nita Latifi dhe sqaron gjithçka

para 4 muajve - GazetaBlic

Nita Latifi ishte pjesë e edicionit të dytë të “Big Brother Vip Albania”. Ajo mbërriti deri në gjysmëfinale e u përfol edhe për një marrëdhënie me Shpatin, moderatorin nga Kosova, me të cilin njihej prej...

U pa në hotel e shoqëruar me Shpatin, Nita Latifi dhe sqaron gjithçka

para 4 muajve - Zeri

Nita Latifi ishte pjesë e edicionit të dytë të “Big Brother Vip Albania”. Ajo mbërriti deri në gjysmëfinale e u përfol edhe për një marrëdhënie me Shpatin, moderatorin nga Kosova, me të cilin njihej prej...

U pa në hotel e shoqëruar me Shpatin, Nita Latifi sqaron gjithçka

para 4 muajve - Infokusi

Nita Latifi ishte pjesë e edicionit të dytë të “Big Brother Vip Albania”. Ajo mbërriti deri në gjysmëfinale e u përfol edhe për një marrëdhënie me Shpatin, moderatorin nga Kosova, me të cilin njihej prej...

U pa në hotel e shoqëruar me Shpatin, reagon për herë të parë Nita Latifi dhe sqaron gjithçka

para 4 muajve - Albeu

Nita Latifi ishte pjesë e edicionit të dytë të “Big Brother Vip Albania”. Ajo mbërriti deri në gjysmëfinale e u përfol edhe për një marrëdhënie me Shpatin, moderatorin nga Kosova, me të cilin njihej prej...

U kap “mat” në një hotel me Shpatin, Nita Latifi zbulon çfarë po ndodh mes tyre

para 4 muajve - Bota Press

Nita Latifi pak ditë më parë u pa në një hotel me Shpatin, duke nxitur zërat se mes tyre mund të kishte një lidhje. Megjithatë, këto zëra i hodhi poshtë vet këngëtarja. Në një intervistë, për herë të parë...

U kap ‘mat’ në hotel, Nita Latifi zbulon se ç’po ndodh mes saj dhe Shpatit

para 4 muajve - NOA

Nita Latifi ishte pjesë e edicionit të dytë të “Big Brother Vip Albania”. Ajo mbërriti deri në gjysmëfinale e u përfol edhe për një marrëdhënie me Shpatin, moderatorin nga Kosova, me të cilin njihej prej...

U kap 'mat' me Shpatin, Nita Latifi zbulon se ç’po ndodh mes tyre

para 4 muajve - Syri

Nita Latifi ishte pjesë e edicionit të dytë të “Big Brother Vip Albania”. Ajo mbërriti deri në gjysmëfinale e u përfol edhe për një marrëdhënie me Shpatin, moderatorin nga Kosova, me të cilin njihej prej...

U kap “mat” me Shpatin, Nita Latifi zbulon se çfarë po ndodh mes tyre

para 4 muajve - Bota Sot

Nita Latifi ishte pjesë e edicionit të dytë të “Big Brother Vip Albania”. Ajo mbërriti deri në gjysmëfinale e u përfol edhe për një marrëdhënie me Shpatin, moderatorin nga Kosova, me të cilin njihej prej...

“Nëse fillon një pëlqim mes neve te dyve…”- Nita Latifi dhe Shpati rinisin historinë e tyre të dashurisë? Dy ish-banorët e BBV kapen mat së bashku në Prishtinë

para 4 muajve - Panorama

Kur Shpati hyri në “Big Brother”, u zbulua edhe lidhja që ai kishte pasur me Nita Latifin. Ishte vetë këngëtarja ajo që e zbuloi se dyshja kishte pasur një histori së bashku, megjithatë kishin kuptuar...

U kap “mat” me Shpatin, Nita Latifi zbulon se çfarë po ndodh mes tyre

para 4 muajve - Indeks online

Nita Latifi ishte pjesë e edicionit të dytë të “Big Brother Vip Albania”. Ajo mbërriti deri në gjysmëfinale e u përfol edhe për një marrëdhënie me Shpatin, moderatorin nga Kosova, me të cilin njihej prej...

U kap “mat” në një hotel me Shpatin, Nita Latifi zbulon çfarë po ndodh mes tyre

para 4 muajve - Revista Kosovarja

Nita Latifi pak ditë më parë u pa në një hotel me Shpatin, duke nxitur zërat se mes tyre mund të kishte një lidhje. Megjithatë, këto zëra i hodhi poshtë vet këngëtarja. Në një intervistë, për herë të parë...

U pa në hotel e shoqëruar me Shpatin, reagon për herë të parë Nita Latifi dhe sqaron gjithçka

para 4 muajve - Insajderi.org

Nita Latifi ishte pjesë e edicionit të dytë të “Big Brother Vip Albania”. Ajo mbërriti deri në gjysmëfinale e u përfol edhe për një marrëdhënie me Shpatin, moderatorin nga Kosova, me të cilin njihej prej...

U kap “mat” me Shpatin, Nita Latifi zbulon se çfarë po ndodh mes tyre

para 4 muajve - Zyrtare

Nita Latifi ishte pjesë e edicionit të dytë të “Big Brother Vip Albania”. Ajo mbërriti deri në gjysmëfinale e u përfol edhe për një marrëdhënie me Shpatin, moderatorin nga Kosova, me të cilin njihej prej...

A është në lidhje me Shpatin? Nita Latifi shuan kurreshtjen e fansave

para 4 muajve - Lajmi.net

Ishte e vetmja shqiptare e Kosovës në Big Brother Vip Albania. Ajo arriti deri në gjysmëfinale të garës, duke treguar lojë interesante e të pëlqyer nga publiku, përcjell lajmi.net . Ditëve të fundit ajo...

VIDEO/ Nita dhe Shpati sërish bashkë? Kapen "mat" në shoqërinë e njëri-tjetrit

para 4 muajve - Ora news

Romanca mes Nita Latifit dhe Shpat Kërleshit që pritej të zhvillohej brenda “BBV” duket se po ndodh jashtë. Dyshja janë fotografuar së fundmi teksa dilnin nga një kafene së bashku. Nuk dihet përse janë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK