Efi Dhedhes tregon përse se nuk është takuar akoma me Luizin e Kiarën

para 4 muajve - Reporteri

Ish-finlalistja e BB VIP Albania 2, Efi Dhedhes, ka qenë e ftuar në emisionin “S’e luan Topi”. Ajo është pyetur se si është tani raporti i saj me Kiarën e Luizin pas përfundimit të formatit. Efi është...

Efi flet për raportin me Luizin dhe Kiarën pas përfundimit të Big Brother Vip

para 4 muajve - GazetaBlic

Efi Dhedhes ka folur për herë të parë për raportet me Luizin dhe Kiarën pas përfundimit të Big Brother Vip Albania. Në një intervistë në emisionin “Se luan topi” ajo tha se nuk është takuar me asnjërin...

Efi tregon përse se nuk është takuar akoma me Luizin e Kiarën

para 4 muajve - Indeks online

Ish-finlalistja e BB VIP Albania 2, Efi Dhedhes, ka qenë e ftuar në emisionin “S’e luan Topi”. Ajo është pyetur se si është tani raporti i saj me Kiarën e Luizin pas përfundimit të formatit. Efi është...

Nuk është takuar me Luizin e Kiarën, Efi tregon arsyen “e çuditshme”!

para 4 muajve - ACTV

Big Brother” ka mbaruar por herë ndjekësit herë vetë personazhet protagonist të këtij edicioni duket se vazhdojnë ta mbajnë në qendër të vëmendjes. Së fundmi ka qenë Efi e ftuar në një intervistë për “S’e...

Efi jep arsyen e papritur përse nuk është takuar me Luizin e Kiarën?

para 4 muajve - NOA

E ftuar në “S’e luan Topi”, ish banorja e Big Brother Vip 2, Efi ka folur në lidhje me raportin e saj me Luizin dhe Kiarës pas përfundimit të spektaklit. Ajo tregoi se nuk ka komunikuar me ta sepse “u...

Efi bën deklaratën e papritur për Luizin dhe Kiarën

para 4 muajve - Infokusi

Efi Dhedhes ka folur për herë të parë për raportet me Luizin dhe Kiarën pas përfundimit të Big Brother Vip Albania. Në një intervistë në emisionin “Se luan topi” ajo tha se nuk është takuar me asnjërin...

Efi Dhedhes tregon përse se nuk është takuar akoma me Luizin e Kiarën

para 4 muajve - Insajderi.org

Ish-finlalistja e BB VIP Albania 2, Efi Dhedhes, ka qenë e ftuar në emisionin “S’e luan Topi”. Ajo është pyetur se si është tani raporti i saj me Kiarën e Luizin pas përfundimit të formatit. Efi është...

Efi Dhedhes tregon përse se nuk është takuar akoma me Luizin e Kiarën

para 4 muajve - Revista Kosovarja

Ish-finlalistja e BB VIP Albania 2, Efi Dhedhes, ka qenë e ftuar në emisionin “S’e luan Topi”. Ajo është pyetur se si është tani raporti i saj me Kiarën e Luizin pas përfundimit të formatit. Efi është...

Pas përfundimit të BBVA, Efi Dhedhes tregon se nuk është takuar akoma me Luizin e Kiarën – Telegrafi

para 4 muajve - Desk.al

Ish-konkurrentja e Big Brother VIP Albania 2, Efi Dhedhes, ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin “S’e luan Topi”. Ajo është pyetur se si është tani raporti i saj me Kiarën e Luizin pas përfundimit të...

Pas përfundimit të BBVA, Efi Dhedhes tregon se nuk është takuar akoma me Luizin e Kiarën – Telegrafi

para 4 muajve - Debat

Ish-konkurrentja e Big Brother VIP Albania 2, Efi Dhedhes, ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin “S’e luan Topi”. Ajo është pyetur se si është tani raporti i saj me Kiarën e Luizin pas përfundimit të...

E papritur: Efi bën deklaratën e papritur për Luizin dhe Kiarën

para 4 muajve - OraInfo

Efi bën deklaratën e papritur për Luizin dhe Kiarën. Efi Dhedhes ka folur për herë të parë për raportet me Luizin dhe Kiarën pas përfundimit të Big Brother Vip Albania. Në një intervistë në emisionin “Se...

Efi Dhedhes: Martesa e Luizit dhe Kiarës, vendim i nxituar

para 4 muajve - Infokusi

Efi Dhedhes ka folur për herë të parë për raportet me Luizin dhe Kiarën pas përfundimit të Big Brother Vip Albania. Në një intervistë në emisionin “Se luan topi” ajo tha se nuk është takuar me asnjërin...

Efi bën deklaratën e papritur për Luizin dhe Kiarën

para 4 muajve - Reporteri

Efi Dhedhes ka folur për herë të parë për raportet me Luizin dhe Kiarën pas përfundimit të Big Brother Vip Albania. Në një intervistë në emisionin “Se luan topi” ajo tha se nuk është takuar me asnjërin...

Nuk është takuar me Luizin e Kiarën, Efi jep arsyen e papritur

para 4 muajve - Top Channel

Ish-konkurentja e “Big Brother VIP 2”, Efi Dhedhes ka folur për marrëdhënien e saj me çiftin Kiara – Luiz, pas daljes nga Shtëpia më e famshme në Shqipëri. E ftuar në emisionin “S’e Luan Topi”, Efi është...

"Dasma ishte e nxituar"/ A është takuar me Kiarën dhe Luizin pas BBVIP? Flet Efi

para 4 muajve - Ora news

Efi Dhedhes ka folur për herë të parë për raportet me Luizin dhe Kiarën pas përfundimit të Big Brother Vip Albania. Në një intervistë në emisionin “Se luan topi” ajo tha se nuk është takuar me asnjërin...

“Dasma vendim i nxituar”, Efi flet ‘pa doreza’ për raportin me Luzin dhe Ki...

para 4 muajve - BalkanWeb

Efi Dhedhes ka folur për herë të parë për raportet me Luizin dhe Kiarën pas përfundimit të Big Brother Vip Albania. Në një intervistë në emisionin “Se luan topi” ajo tha se nuk është takuar me asnjërin...

Efi Dhedhes: Martesa e Luizit dhe Kiarës, vendim i nxituar

para 4 muajve - Gazeta Express

Efi Dhedhes ka folur për herë të parë për raportet me Luizin dhe Kiarën pas përfundimit të Big Brother Vip Albania. Në një intervistë në emisionin “Se luan topi” ajo tha se nuk është takuar me asnjërin...

‘Dasma ishte e nxituar’ A është takuar me Kiarën dhe Luizin pas BBVIP? Flet Efi

para 4 muajve - NOA

Efi Dhedhes ka folur për herë të parë për raportet me Luizin dhe Kiarën pas përfundimit të Big Brother Vip Albania. Në një intervistë në emisionin “Se luan topi” ajo tha se nuk është takuar me asnjërin...

“Nuk i kam …”, Efi Dhedhes: Martesa e Luizit dhe Kiarës, vendim i nxituar

para 4 muajve - Albeu

Efi Dhedhes ka folur për herë të parë për raportet me Luizin dhe Kiarën pas përfundimit të Big Brother Vip Albania. Në një intervistë në emisionin “Se luan topi” ajo tha se nuk është takuar me asnjërin...

“Dasma m’u duk vendim i nxituar”- Efi flet për raportin me Luizin dhe Kiarën pas përfundimit të Big Brother Vip

para 4 muajve - Panorama

Efi Dhedhes ka folur për herë të parë për raportet me Luizin dhe Kiarën pas përfundimit të Big Brother Vip Albania. Në një intervistë në emisionin “Se luan topi” ajo tha se nuk është takuar me asnjërin...

'Dasma ishte e nxituar'/ A është takuar me Kiarën dhe Luizin pas BBVIP? Flet Efi

para 4 muajve - Syri

Efi Dhedhes ka folur për herë të parë për raportet me Luizin dhe Kiarën pas përfundimit të Big Brother Vip Albania. Në një intervistë në emisionin “Se luan topi” ajo tha se nuk është takuar me asnjërin...

E papritur: Efi bën deklaratën e papritur për Luizin dhe Kiarën

para 4 muajve - Almakos

Efi bën deklaratën e papritur për Luizin dhe Kiarën. Efi Dhedhes ka folur për herë të parë për raportet me Luizin dhe Kiarën pas përfundimit të Big Brother Vip Albania. Në një intervistë në emisionin “Se...

Efi: Martesa e Luizit dhe Kiarës, vendim i nxituar

para 4 muajve - Gazeta Metro

Efi Dhedhes ka folur për herë të parë për raportet me Luizin dhe Kiarën pas përfundimit të Big Brother Vip Albania. Në një intervistë në emisionin “Se luan topi” ajo tha se nuk është takuar me asnjërin...

“Dasma m’u duk vendim i nxituar”/ Efi flet për raportin me Luizin e Kiarën pas përfundimit të BBV

para 4 muajve - Java News

Efi Dhedhes ka folur për herë të parë për raportet me Luizin dhe Kiarën pas përfundimit të Big Brother Vip Albania. Në një intervistë në emisionin “Se luan topi” ajo tha se nuk është takuar me asnjërin...

Nuk është takuar me Luizin e Kiarën, Efi jep arsyen e papritur

para 4 muajve - Lexo

Ish-konkurentja e “Big Brother VIP 2”, Efi Dhedhes ka folur për marrëdhënien e saj me çiftin Kiara – Luiz, pas daljes nga Shtëpia më e famshme në Shqipëri. E ftuar në emisionin “S’e Luan Topi”, Efi është...

Efi: Martesa e Luizit dhe Kiarës, vendim i nxituar

para 4 muajve - Arbresh

Efi Dhedhes ka folur për herë të parë për raportet me Luizin dhe Kiarën pas përfundimit të Big Brother Vip Albania. Në një intervistë në emisionin “Se luan topi” ajo tha se nuk është takuar me asnjërin...

Prishet miqësia? Nuk është takuar me Luizin e Kiarën, Efi tregon arsyen

para 4 muajve - FaxWeb

Ish-konkurentja e “Big Brother VIP 2”, Efi Dhedhes ka folur për marrëdhënien e saj me çiftin Kiara – Luiz, pas daljes nga Shtëpia më e famshme në Shqipëri. E ftuar në emisionin “S’e Luan Topi”, Efi është...

Nuk është takuar me Luizin e Kiarën, Efi jep arsyen e papritur

para 4 muajve - TvNews

Ish-konkurentja e “Big Brother VIP 2”, Efi Dhedhes ka folur për marrëdhënien e saj me çiftin Kiara – Luiz, pas daljes nga Shtëpia më e famshme në Shqipëri. E ftuar në emisionin “S’e Luan Topi”, Efi është...

Efi: Dasma e Luizit dhe Kiarës, e nxituar!

para 4 muajve - OraInfo

Efi Dhedhes, që gjatë qëndrimit në shtëpinë e “Big Brother VIP” u miqësua me Kiara Titon dhe Luiz Ejllin, tregon mëndimin e saj për çiftin që eksperiencën në reality show e përmbyllën me një dasmë të vërtetë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK