Antoneta për Kiarën: Është një vajzë e mirë, por ndonjëherë tregohet arrogante

para 4 muajve - Reporteri

Ish-banorja e Big Brother VIP Albania, Antoneta ka komentuar lidhur me banorët e shtëpisë më të madhe në Shqipëri. Ajo ka pasur një komentë edhe për Kiara Titon, duke u shprehur se ajo është një vazjë...

‘I fluturon mendja shumë shpejt’! Antoneta flet për Kiara Titon

para 4 muajve - NOA

Mesa duket “Big Brother Vip Albania” është më dramatik jashtë seç ishte brenda. Ditë pas dite, dëgjojmë deklarata të papritura nga ish-banorët. Antoneta Koçi, një prej banoreve ishte së fundmi e ftuar...

Ish-banorja e BBVA bën deklaratën që nuk pritej për Kiara Titon: I fluturon mendja shumë shpejt!

para 4 muajve - Bota Sot

Mesa duket “Big Brother Vip Albania” është më dramatik jashtë seç ishte brenda. Ditë pas dite, dëgjojmë deklarata të papritura nga ish-banorët. Antoneta Koçi, një prej banoreve ishte së fundmi e ftuar...

Po Antoneta ç’pati? Deklarata e papritur e saj për Kiara Titon

para 4 muajve - Ora news

Mesa duket “Big Brother Vip Albania” është më dramatik jashtë seç ishte brenda. Ditë pas dite, dëgjojmë deklarata të papritura nga ish-banorët. Antoneta Koçi, një prej banoreve ishte së fundmi e ftuar...

PLASI SHERRI? “Është arrogante”, Antoneta shan Kiara Titon: I fluturon mendja shumë shpejt!

para 4 muajve - News33

Mesa duket “Big Brother Vip Albania” është më dramatik jashtë seç ishte brenda. Ditë pas dite, dëgjojmë deklarata të papritura nga ish-banorët. Antoneta Koçi, një prej banoreve ishte së fundmi e ftuar...

“Është arrogante”, Antoneta për Kiara Titon: I fluturon mendja shumë shpejt!

para 4 muajve - Albeu

Mesa duket “Big Brother Vip Albania” është më dramatik jashtë seç ishte brenda. Ditë pas dite, dëgjojmë deklarata të papritura nga ish-banorët. Antoneta Koçi, një prej banoreve ishte së fundmi e ftuar...

Antoneta për Kiara Titon: Në një moment je më e kërkuara, në një tjetër e harruara

para 4 muajve - Syri.net Kosova

Ish-banorja e ‘Big Brother VIP’, Antoneta Koçi, ka shprehur së fundmi disa pakënaqësi që ka me Kiara Titon. E ftuar në Ora News, ajo u shpreh se Kiara është një vajzë e mirë, por ndonjëherë tregohet arrogante...

Antoneta për Kiara Titon: Në një moment je më e kërkuara, në një tjetër e harruara

para 4 muajve - Syri.net Kosova

Ish-banorja e ‘Big Brother VIP’, Antoneta Koçi, ka shprehur së fundmi disa pakënaqësi që ka me Kiara Titon. E ftuar në Ora News, ajo u shpreh se Kiara është një vajzë e mirë, por ndonjëherë tregohet arrogante...

Antoneta për Kiara Titon: Në një moment je më e kërkuara, në një tjetër e harruara

para 4 muajve - Syri

Ish-banorja e ‘Big Brother VIP’, Antoneta Koçi, ka shprehur së fundmi disa pakënaqësi që ka me Kiara Titon. E ftuar në Ora News, ajo u shpreh se Kiara është një vajzë e mirë, por ndonjëherë tregohet arrogante...

“Shokon” ish-banorja e Big Brotherit, dek me fjalë shumë të rënda për Luizin dhe Kiarën

para 4 muajve - OraInfo

Ish-banorja e Big Brotherit, dek me fjalë shumë të rënda për Luizin dhe Kiarën. Ish-banorja e ‘Big Brother VIP’, Antoneta Koçi, ka shprehur së fundmi disa pakënaqësi që ka me Kiara Titon. E ftuar në Ora...

Antoneta thumbon Kiarën: Në një moment je më e kërkuara, në një tjetër e harruara

para 4 muajve - Indeks online

Ish-banorja e ‘Big Brother VIP’, Antoneta Koçi, ka shprehur së fundmi disa pakënaqësi që ka me Kiara Titon. E ftuar në Ora News ajo u shpreh se Kiara është një vajzë e mirë, por ndonjëherë tregohet arrogante...

Ish-banorja për Kiarën: Në një moment je më e kërkuara, në një tjetër e harruara

para 4 muajve - Revista Kosovarja

Ish-banorja e ‘Big Brother VIP’, Antoneta Koçi, ka shprehur së fundmi disa pakënaqësi që ka me Kiara Titon. E ftuar në Ora News ajo u shpreh se Kiara është një vajzë e mirë, por ndonjëherë tregohet arrogante...

Antoneta për Kiara Titon: Në një moment je më e kërkuara, në një tjetër e harruara

para 4 muajve - Bota Sot

Ish-banorja e ‘Big Brother VIP’, Antoneta Koçi, ka shprehur së fundmi disa pakënaqësi që ka me Kiara Titon. E ftuar në Ora News, ajo u shpreh se Kiara është një vajzë e mirë, por ndonjëherë tregohet arrogante...

Po Antoneta ç’pati? Deklarata e papritur e saj për Kiara Titon

para 4 muajve - ACTV

Mesa duket “Big Brother Vip Albania” është më dramatik jashtë seç ishte brenda. Ditë pas dite, dëgjojmë deklarata të papritura nga ish-banorët. Antoneta Koçi, një prej banoreve ishte së fundmi e ftuar...

Antoneta për Kiarën: Është një vajzë e mirë, por ndonjëherë tregohet arrogante

para 4 muajve - Lajmi.net

Ish-banorja e Big Brother VIP Albania, Antoneta ka komentuar lidhur me banorët e shtëpisë më të madhe në Shqipëri. Ajo ka pasur një komentë edhe për Kiara Titon, duke u shprehur se ajo është një vazjë...

Antoneta për Kiara Titon: Në një moment je më e kërkuara, në një tjetër e harruara

para 4 muajve - Gazeta Express

Ish-banorja e ‘Big Brother VIP’, Antoneta Koçi, ka shprehur së fundmi disa pakënaqësi që ka me Kiara Titon. E ftuar në Ora News ajo u shpreh se Kiara është një vajzë e mirë, por ndonjëherë tregohet arrogante...

Antoneta për Kiara Titon: Në një moment je më e kërkuara, në një tjetër e harruara

para 4 muajve - Albeu

Ish-banorja e ‘Big Brother VIP’, Antoneta Koçi, ka shprehur së fundmi disa pakënaqësi që ka me Kiara Titon. E ftuar në Ora News ajo u shpreh se Kiara është një vajzë e mirë, por ndonjëherë tregohet arrogante...

Antoneta për Kiarën: Është një vajzë e mirë, por ndonjëherë tregohet arrogante

para 4 muajve - Shqip

Ish-banorja e ‘Big Brother VIP’, Antoneta Koçi, ka shprehur së fundmi disa pakënaqësi që ka me Kiara Titon, ku e ftuar në Ora News, ajo u shpreh se Kiara është një vajzë e mirë, por ndonjëherë tregohet...

Antoneta për Kiarën: Në një moment je më e kërkuara, në një tjetër e harruara

para 4 muajve - Insajderi.org

Ish-banorja e ‘Big Brother VIP’, Antoneta Koçi, ka shprehur së fundmi disa pakënaqësi që ka me Kiara Titon. E ftuar në Ora News ajo u shpreh se Kiara është një vajzë e mirë, por ndonjëherë tregohet arrogante...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK