Afrona na prezanton me zviceranin James, publikon foton e parë me partnerin

para 4 muajve - Syri.net Kosova

Prej disa ditësh bukuroshja Afrona Dika po shijon pushimet e para me partnerin e ri, zviceranin të quajtur James. Deri sot, ajo është ‘mjaftuar” me foton e saj nga “arratisja” në Bodrum të Turqisë dhe...

S’duroi dot më! Afrona Dika publikon foto krah partnerit të ri

para 4 muajve - Gazeta Express

Afrona Dika është mjaft e lumtur në lidhjen e saj të re. Këtë e dëshmojnë postimet që ajo bën në rrjetet sociale, ku poston disa copëza nga udhëtimet e tyre. Së fundmi ato ndodhen në Turqi ku po shijojnë...

Afrona thyen akullin, publikon foton e parë me partnerin zviceran

para 4 muajve - Reporteri

Prej disa ditësh, bukuroshja Afrona Dika po shijon pushimet e para me partnerin e ri, zviceranin të quajtur James. Deri sot, ajo është ‘mjaftuar” me foto të saj nga “arratisja” në Bodrum të Turqisë dhe...

S’duroi dot më! Afrona Dika publikon foto krah partnerit të ri

para 4 muajve - News33

Afrona Dika është mjaft e lumtur në lidhjen e saj të re. Këtë e dëshmojnë postimet që ajo bën në rrjetet sociale, ku poston disa copëza nga udhëtimet e tyre. Së fundmi ato ndodhen në Turqi ku po shijojnë...

S’duroi dot më! Afrona Dika publikon foto krah partnerit të ri

para 4 muajve - Albeu

Afrona Dika është mjaft e lumtur në lidhjen e saj të re. Këtë e dëshmojnë postimet që ajo bën në rrjetet sociale, ku poston disa copëza nga udhëtimet e tyre. Së fundmi ato ndodhen në Turqi ku po shijojnë...

S’duroi dot më! Afrona Dika publikon foto krah partnerit të ri

para 4 muajve - Ora news

Afrona Dika është mjaft e lumtur në lidhjen e saj të re. Këtë e dëshmojnë postimet që ajo bën në rrjetet sociale, ku poston disa copëza nga udhëtimet e tyre. Së fundmi ato ndodhen në Turqi ku po shijojnë...

Dorëzohet Afrona Dika, publikon foton e parë me partnerin zviceran

para 4 muajve - OraInfo

Prej disa ditësh, bukuroshja Afrona Dika po shijon pushimet e para me partnerin e ri, zviceranin të quajtur James. Deri sot, ajo është ‘mjaftuar” me foto të saj nga “arratisja” në Bodrum të Turqisë dhe...

U nda nga Blero, Afrona Dika publikon foton mjaft e lumtur me partnerin e ri

para 4 muajve - NOA

Afrona Dika është mjaft e lumtur në lidhjen e saj të re. Këtë e dëshmojnë postimet që ajo bën në rrjetet sociale, ku poston disa copëza nga udhëtimet e tyre. Së fundmi ato ndodhen në Turqi ku po shijojnë...

Afrona e thyen akullin, publikon foton e parë me partnerin e ri (VIDEO)

para 4 muajve - Klan Kosova

Prej disa ditësh bukuroshja Afrona Dika po shijon pushimet e para me partnerin e ri, zviceranin të quajtur James. Deri sot, ajo është ‘mjaftuar” me foton e saj nga “arratisja” në Bodrum të Turqisë dhe...

Afrona e thyen akullin, publikon foton e parë me partnerin e ri

para 4 muajve - Bota Sot

Prej disa ditësh bukuroshja Afrona Dika po shijon pushimet e para me partnerin e ri, zviceranin të quajtur James. Deri sot, ajo është ‘mjaftuar” me foton e saj nga “arratisja” në Bodrum të Turqisë dhe...

FOTO/ Njihuni me partnerin e ri të Afrona Dikes

para 4 muajve - Indeks online

Prej disa ditësh, bukuroshja Afrona Dika po shijon pushimet e para me partnerin e ri, zviceranin të quajtur James. Deri sot, ajo është ‘mjaftuar” me foto të saj nga “arratisja” në Bodrum të Turqisë dhe...

Afrona thyen akullin, publikon foton e parë me partnerin e ri

para 4 muajve - GazetaBlic

Prej disa ditësh, bukuroshja Afrona Dika po shijon pushimet e para me partnerin e ri, zviceranin të quajtur James. Deri sot, ajo është ‘mjaftuar” me foto të saj nga “arratisja” në Bodrum të Turqisë dhe...

Pas ndarjes nga Blero, Afrona Dika prezanton të dashurin e ri – Telegrafi

para 4 muajve - Debat

Modelja bukuroshe, Afrona Dika, ka qenë kryetemë e mediave pak muaj më parë së bashku me ish-bashkëshortin e saj, këngëtarin Blero. Kjo pasi të dy thyen heshtjen mbi ndarjen e tyre dhe patën jo fjalë të...

Pas ndarjes nga Blero, Afrona Dika prezanton të dashurin e ri – Telegrafi

para 4 muajve - Desk.al

Modelja bukuroshe, Afrona Dika, ka qenë kryetemë e mediave pak muaj më parë së bashku me ish-bashkëshortin e saj, këngëtarin Blero. Kjo pasi të dy thyen heshtjen mbi ndarjen e tyre dhe patën jo fjalë të...

Afron harron Bleron, publikon foton e parë me partnerin e ri

para 4 muajve - Lajmi.net

Prej disa ditësh bukuroshja Afrona Dika po shijon pushimet e para me partnerin e ri, zviceranin të quajtur James. Deri sot, ajo është ‘mjaftuar” me foton e saj nga “arratisja” në Bodrum të Turqisë dhe...

Afrona harron Bleron, publikon foton e parë me partnerin e ri

para 4 muajve - Lajm

Deri sot, ajo është ‘mjaftuar” me foton e saj nga “arratisja” në Bodrum të Turqisë dhe nuk dha asnjë detaj të vogël bashkë me partnerin. Më në fund, ka ardhur një “selfie” e shumëpritur nga çifti që definitivisht...

Njihuni me partnerin e ri të Afrona Dikes

para 4 muajve - Infokusi

Prej disa ditësh, bukuroshja Afrona Dika po shijon pushimet e para me partnerin e ri, zviceranin të quajtur James. Deri sot, ajo është ‘mjaftuar” me foto të saj nga “arratisja” në Bodrum të Turqisë dhe...

Afrona e thyen akullin, publikon foton e parë me partnerin e ri

para 4 muajve - Revista Kosovarja

Prej disa ditësh bukuroshja Afrona Dika po shijon pushimet e para me partnerin e ri, zviceranin të quajtur James. Deri sot, ajo është ‘mjaftuar” me foton e saj nga “arratisja” në Bodrum të Turqisë dhe...

Afrona publikon foton e parë me partnerin e ri

para 4 muajve - Shqip

Modelja e njohur Afrona Dika po shijon pushimet e para me partnerin e ri, të quajtur James. Afrona shumë rrallë ka ndarë momente me të dashurin. Mirëpo, së fundmi, ajo ka habitur me një foto të publikuar...

Afrona na prezanton me James, publikon foton e parë me partnerin e ri

para 4 muajve - Insajderi.org

Prej disa ditësh bukuroshja Afrona Dika po shijon pushimet e para me partnerin e ri, zviceranin të quajtur James. Deri sot, ajo është ‘mjaftuar” me foton e saj nga “arratisja” në Bodrum të Turqisë dhe...

Afrona thyen akullin, publikon foton e parë me partnerin e ri

para 4 muajve - Arbresh

Modelja Afrona Dika prej disa ditësh është duke i shijuar pushimet e para me partnerin e ri, zviceranin e quajtur James. Ajo dhe i dashuri i saj po i shijojnë pushimet në Bodrum të Turqisë, shkruan Arbresh.info....

FOTO/ Afrona Dika shijon pushimet me partnerin e ri në Turqi

para 4 muajve - Syri

Blogerja e njohur shqiptare, Afrona Dika, mujave të fundit ka qenë krye temë nëpër mediet shqiptare. Kjo pas lajmeve për ndarjen nga këngëtari Blero, për të cilën ngjarje foli për herë të parë në një intervistë...

Afrona Dika shijon pushimet me partnerin e ri në Turqi – Telegrafi

para 4 muajve - Desk.al

Blogerja e njohur shqiptare, Afrona Dika, mujave të fundit ka qenë krye temë nëpër mediet shqiptare. Kjo pas lajmeve për ndarjen nga këngëtari Blero, për të cilën ngjarje foli për herë të parë në një intervistë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK