Luizi harron komplet Kiarën, i rikthehet dashurisë së vjetër

para 4 muajve - OraInfo

Luizi i rikthehet dashurisë së vjetër, harron komplet Kiarën. Luiz Ejlli është shpallur fituesi i edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania 2. Ai ka qenë shumë i pëlqyer gjatë qëndrimit brenda, madje...

Luizi harron komplet Kiarën, i rikthehet dashurisë së vjetër

para 4 muajve - Almakos

Luizi i rikthehet dashurisë së vjetër, harron komplet Kiarën. Luiz Ejlli është shpallur fituesi i edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania 2. Ai ka qenë shumë i pëlqyer gjatë qëndrimit brenda, madje...

Luizi ka një mesazh për ndejkësit e tij

para 4 muajve - OraInfo

Luizi publikon një video gjatë kohës sa ishte në BBVA, ka një mesazh për ndejkësit. Luiz Ejlli është shpallur fituesi i edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania 2. Ai ka qenë shumë i pëlqyer gjatë...

Luizi publikon një video gjatë kohës sa ishte në BBVA, ka një mesazh për ndejkësit

para 4 muajve - Gazeta Metro

Luiz Ejlli është shpallur fituesi i edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania 2. Ai ka qenë shumë i pëlqyer gjatë qëndrimit brenda, madje është cilësuar edhe si fenomen i këtij viti. I njëjti së fundmi...

Luizi ka një mesazh për ndejkësit e tij

para 4 muajve - Redaksia

Luizi publikon një video gjatë kohës sa ishte në BBVA, ka një mesazh për ndejkësit. Luiz Ejlli është shpallur fituesi i edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania 2. Ai ka qenë shumë i pëlqyer gjatë...

Luizi ka një mesazh për ndejkësit e tij

para 4 muajve - Lapsi

Luizi publikon një video gjatë kohës sa ishte në BBVA, ka një mesazh për ndejkësit. Luiz Ejlli është shpallur fituesi i edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania 2. Ai ka qenë shumë i pëlqyer gjatë...

Luizi ka një mesazh për ndejkësit e tij

para 4 muajve - Almakos

Luizi publikon një video gjatë kohës sa ishte në BBVA, ka një mesazh për ndejkësit. Luiz Ejlli është shpallur fituesi i edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania 2. Ai ka qenë shumë i pëlqyer gjatë...

“Më dhatë kohë nga koha juaj”, Luizi mesazh falenderimi për fansat

para 4 muajve - Albeu

Këngëtari shkodran Luiz Ejlli ishte banori më i komentuar i “Big Brother Vip Albania 2”, i cili arriti të bënte për vetet qindra mijëra shqiptarë për vete dhe në fund arriti të shpallej fitues dhe të merrte...

ka një mesazh për ndejkësit e tij

para 4 muajve - OraInfo

Luizi publikon një video gjatë kohës sa ishte në BBVA, ka një mesazh për ndejkësit. Luiz Ejlli është shpallur fituesi i edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania 2. Ai ka qenë shumë i pëlqyer gjatë...

ka një mesazh për ndejkësit e tij

para 4 muajve - Redaksia

Luizi publikon një video gjatë kohës sa ishte në BBVA, ka një mesazh për ndejkësit. Luiz Ejlli është shpallur fituesi i edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania 2. Ai ka qenë shumë i pëlqyer gjatë...

Luizi i kthehet Big Brotherit: Faleminderit secilit prej jush që keni qenë bashkë me mua në këtë rrugëtim duke më dhënë kohë nga koha juaj

para 4 muajve - GazetaBlic

Luiz Ejlli është shpallur fituesi i edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania 2. Ai ka qenë shumë i pëlqyer gjatë qëndrimit brenda, madje është cilësuar edhe si fenomen i këtij viti. I njëjti së fundmi...

Luizi i kthehet Big Brotherit: Faleminderit secilit prej jush që keni qenë bashkë me mua në këtë rrugëtim duke më dhënë kohë nga koha juaj

para 4 muajve - Bota Sot

Luiz Ejlli është shpallur fituesi i edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania 2. Ai ka qenë shumë i pëlqyer gjatë qëndrimit brenda, madje është cilësuar edhe si fenomen i këtij viti. I njëjti së fundmi...

ka një mesazh për ndejkësit e tij

para 4 muajve - Lapsi

Luizi publikon një video gjatë kohës sa ishte në BBVA, ka një mesazh për ndejkësit. Luiz Ejlli është shpallur fituesi i edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania 2. Ai ka qenë shumë i pëlqyer gjatë...

ka një mesazh për ndejkësit e tij

para 4 muajve - Almakos

Luizi publikon një video gjatë kohës sa ishte në BBVA, ka një mesazh për ndejkësit. Luiz Ejlli është shpallur fituesi i edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania 2. Ai ka qenë shumë i pëlqyer gjatë...

Luizi i kthehet Big Brotherit: Faleminderit secilit prej jush

para 4 muajve - Revista Kosovarja

Luiz Ejlli është shpallur fituesi i edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania 2. Ai ka qenë shumë i pëlqyer gjatë qëndrimit brenda, madje është cilësuar edhe si fenomen i këtij viti. I njëjti së fundmi...

Luizi publikon një video gjatë kohës sa ishte në BBVA, ka një mesazh për ndejkësit

para 4 muajve - Insajderi.org

Luiz Ejlli është shpallur fituesi i edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania 2. Ai ka qenë shumë i pëlqyer gjatë qëndrimit brenda, madje është cilësuar edhe si fenomen i këtij viti. I njëjti së fundmi...

Kiarës i ndodh e papritura sapo shkoi për herë të parë në Shkodrën e Luizit

para 4 muajve - OraInfo

Kiara shkoi për herë të parë në Shkodrën e Luizit, i ndodh e papritura. Kiara është njëra nga personazhet më të komentuara qysh nga nisja e “BBVA”. Lidhja e saj apo martesa e saj me Luizin e ka bërë atë...

Kokë me Luizin, cili do e fitonte “Big Brother”? Kështu përgjigjet Stresi

para 4 muajve - Lajmi.net

Stresi ka fituar edicionin e parë të “Big Brother VIP Kosova”. Në Shqipëri edicioni i dytë u fitua nga Luiz Ejlli, shkruan lajmi.net. Së fundi ishte Stresi ai i cili u pyet lidhur me Luizin. Në “Top Albania...

Kokë me Luizin, cili do e fitonte ‘Big Brother’, kështu përgjigjet Stresi

para 4 muajve - Gazeta Metro

Stresi ka fituar edicionin e parë të “Big Brother VIP Kosova”. Në Shqipëri edicioni i dytë u fitua nga Luiz Ejlli. Së fundi ishte Stresi ai i cili u pyet lidhur me Luizin. Në “Top Albania Radio” ai u pyet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK