“Nuk do jem më pjesë e Big Brother”, Arbër Hajdari flet për planet e të ardhmes

para 4 muajve - GazetaBlic

Opinionisti i Big Brother Vip, Arbër Hajdari ka folur për eksperiencën e tij në Big Brother, ku ka pohuar se nuk do të marrë pjesë në edicionin e radhës. Arbër në rubrikën “N’Trip” në “E diel” tha se mbështetje...

A do të jetë Arbër Hajdari opinionist në “BBVA 3”?

para 4 muajve - Indeks online

“BBVA” mund të ketë mbaruar, ama jo kurioziteti ynë për pjesëmarrësit dhe opinionistët. Duke qenë se Arbër Hajdarin e kemi parë si opinionist në të dyja edicionet e programit, natyrshëm na lind pyetja...

“Nuk do jem më pjesë e Big Brother”, Arbër Hajdari flet për planet e të ardhmes

para 4 muajve - Gazeta Express

Opinionisti i Big Brother Vip, Arbër Hajdari ka folur për eksperiencën e tij në Big Brother, ku ka pohuar se nuk do të marrë pjesë në edicionin e radhës. Arbër në rubrikën “N’Trip” në “E diel” tha se mbështetje...

Pjesë e BBVA3? Arbër Hajdari merr vendimin e papritur

para 4 muajve - Bota Sot

Arbër Hajdari ka bërë të ditur se nuk do të marrë pjesë në edicionin e radhës të “Big Brother Vip Albania”. Ai u shpreh se ky pozicion nuk do jetë i përhershëm, ndaj nuk e shikon veten sezonin e ardhshëm....

“Nuk do jem më pjesë e Big Brother”/ Pas tërheqjes nga roli i opinionistit, Arbër Hajdari flet për planet e zgjerimit të familjes e jetesën me bashkëshorten

para 4 muajve - Panorama

Opinionisti i Arbër Hajdari ka folur për eksperiencën e tij në Big Brother, ku ka pohuar se nuk do të marrë pjesë në edicionin e radhës. Arbër në ‘N’Trip’ tha se mbështetje e madhe në karrierën e tij është...

Arbër Hajdari nuk do të jetë më opinionist në BBVA 3- kjo është arsyeja

para 4 muajve - Insajderi.org

“BBVA” mund të ketë mbaruar, ama jo kurioziteti ynë për pjesëmarrësit dhe opinionistët. Duke qenë se Arbër Hajdarin e kemi parë si opinionist në të dyja edicionet e programit, natyrshëm na lind pyetja...

“Nuk do jem më pjesë e Big Brother”, Arbër Hajdari flet për planet e të ardhmes

para 4 muajve - Infokusi

Opinionisti i Big Brother Vip, Arbër Hajdari ka folur për eksperiencën e tij në Big Brother, ku ka pohuar se nuk do të marrë pjesë në edicionin e radhës. Arbër në rubrikën “N’Trip” në “E diel” tha se mbështetje...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK