Tregoi historinë e vdekjes së babait, Instagrami i Almedes ‘vlon’ nga mesazhet

para 4 muajve - Indeks online

Almeda Abazi rrëfeu për herë të parë për humbjen e të atit dhe sakrificën që ishte e gatshme të bënte për të. Abazi tha se babait të saj i nevoitej një transplant që të mund të mbijetonte, por asnjë nga...

Tregoi historinë e vdekjes së babait, Instagrami i Almedes ‘vlon’ nga mesazhet

para 4 muajve - Revista Kosovarja

Almeda Abazi rrëfeu për herë të parë për humbjen e të atit dhe sakrificën që ishte e gatshme të bënte për të. Abazi tha se babait të saj i nevoitej një transplant që të mund të mbijetonte, por asnjë nga...

Donte t’i dhuronte veshkën/ Almeda Abazi e përlotur rrëfehet për vdekjen e ...

para 4 muajve - BalkanWeb

TIRANE Në një intervistë për “S’e luan topi”, Almeda Abazi ka rrëfyer jetën e saj nga adoleshenca deri më sot, duke përmendur disa nga gjërat që e kanë shenjuar. Ajo foli si rrallëherë për largimin e parakohshëm...

Almeda Abazi me lot në sy: Doja t’i dhuroja veshkën kur isha 15 vjeçe, çfarë më tha babai

para 4 muajve - Albeu

Aktorja dhe modelja e famshme shqiptare Almeda Abazi është rrëfyer për herë të parë për humbjen e të atit dhe sakrificën që ishte e gatshme të bënte për të. Ne një intervistë për “S’e Luan Topi” , Abazi...

E përlotur, Almeda Abazi rrëfehet për vdekjen e të atit dhe pse s’flet me x...

para 4 muajve - BalkanWeb

TIRANE Në një intervistë për “S’e luan topi”, Almeda Abazi ka rrëfyer jetën e saj nga adoleshenca deri më sot, duke përmendur disa nga gjërat që e kanë shenjuar. Ajo foli si rrallëherë për largimin e parakohshëm...

‘Asnjë familjar nuk u ofrua’/Donte t’i dhuronte veshkën babait të saj, Almeda Abazi përlot me rrëfimin: Më tha ‘nuk ta fal kurrë nëse e bën’

para 4 muajve - Syri.net Kosova

Modelja dhe moderatorja e njohur Almeda Abazi ka hapur zemrën dhe ka rrëfyer për herë të parë një ndër momentet më të vështira të jetës së saj. Teksa ishte e ftuar në “Se luan Topi”, Almeda ka rrëfyer...

Almeda tregon me lot në sy historinë e trishtë të babait të saj

para 4 muajve - OraInfo

Almeda tregon me lot në sy historinë e trishtë të babait të saj: Do t’i dhuroja veshkën! Më tha s’ta fal kurrë. Aktorja dhe modelja e famshme shqiptare Almeda Abazi rikthehet në ekran, me një intervistë...

Donte t’i dhuronte veshkën babait të saj, Almeda Abazi përlot me rrëfimin: Më tha “nuk ta fal kurrë nëse e bën”

para 4 muajve - Gazeta Express

Modelja dhe moderatorja e njohur Almeda Abazi ka hapur zemrën dhe ka rrëfyer për herë të parë një ndër momentet më të vështira të jetës së saj. Teksa ishte e ftuar në “Se luan Topi”, Almeda ka rrëfyer...

Donte t’i dhuronte veshkën babait, Almeda tregon mes lotësh historinë e trishtë: Më tha s’ta fal kurrë…

para 4 muajve - Ora news

Aktorja dhe modelja e famshme shqiptare Almeda ka rrëfyer për herë të parë për humbjen e të atit dhe sakrificën që ishte e gatshme të bënte për të. Abazi tha se babait të saj i nevojitej një transplant...

Do t’i dhuronte veshkën babait, Almeda Abazi mes lotësh: Nuk më lejuan mjekët sepse isha vetëm 15 vjeçe

para 4 muajve - Zeri

Aktorja dhe modelja shqiptare, Almeda Abazi, këto ditë është duke qëndruar në Shqipëri.Ajo me këtë rast ka dhënë disa intervista për të qenë më afër publikut e fansave. E njëjta në programin “S’e Luan...

Do t’i dhuronte veshkën babait! Almeda me lot në sy: Më tha s’ta fal kurrë, mjekët s’e lejuan

para 4 muajve - Ora news

Aktorja shqiptare Almeda Abazi ka treguar një hostori të dhimshme familjare. Në një intervistë krahas sfidave për zhvendosjen e saj në Turqi dhe njohjen me aktorin turk, Tolgahan Sayi?man, Abazi ka rrëfyer...

‘Asnjë familjar nuk u ofrua’/Donte t’i dhuronte veshkën babait të saj, Almeda Abazi përlot me rrëfimin: Më tha ‘nuk ta fal kurrë nëse e bën’

para 4 muajve - Syri

Modelja dhe moderatorja e njohur Almeda Abazi ka hapur zemrën dhe ka rrëfyer për herë të parë një ndër momentet më të vështira të jetës së saj. Teksa ishte e ftuar në “Se luan Topi”, Almeda ka rrëfyer...

“Asnjë nga të afërmit s’iu ofrua”, Almeda Abazi me lot në sy: Doja t’ja jepja unë babit veshkën që të jetonte, por më tha s’ta fal kurrë

para 4 muajve - News33

Aktorja shqiptare Almeda Abazi është një ndër të paktët persona e cila ndonëse prej vitesh jeton në Turqi, rikthehet në Shqipëri shumë shpesh dhe kudo që shkon e thotë me krenari kush është dhe prej nga...

“Asnjë familjar nuk u ofrua”/Donte t’i dhuronte veshkën babait të saj, Almeda Abazi përlot me rrëfimin: Më tha ‘nuk ta fal kurrë nëse e bën’

para 4 muajve - Panorama

Modelja dhe moderatorja e njohur Almeda Abazi ka hapur zemrën dhe ka rrëfyer për herë të parë një ndër momentet më të vështira të jetës së saj. Teksa ishte e ftuar në “Se luan Topi”, Almeda ka rrëfyer...

Do t’i dhuronte veshkën babait! Almeda me lot në sy: Më tha s’ta fal kurrë, mjekët s’e lejuan

para 4 muajve - Top Channel

Aktorja dhe modelja e famshme shqiptare Almeda Abazi rikthehet në ekran, me një intervistë ekskluzive për “S’e Luan Topi”. Krahas sfidave për zhvendosjen e saj në Turqi dhe njohjen me aktorin turk, Tolgahan...

Almeda tregon me lot në sy historinë e trishtë të babait të saj: Do t’i dhuroja veshkën! Më tha s’ta fal kurrë!

para 4 muajve - NOA

Aktorja dhe modelja e famshme shqiptare Almeda Abazi rikthehet në ekran, me një intervistë ekskluzive për “S’e Luan Topi”. Krahas sfidave për zhvendosjen e saj në Turqi dhe njohjen me aktorin turk, Tolgahan...

Almeda tregon me lot në sy historinë e trishtë të babait të saj

para 4 muajve - Redaksia

Almeda tregon me lot në sy historinë e trishtë të babait të saj: Do t’i dhuroja veshkën! Më tha s’ta fal kurrë. Aktorja dhe modelja e famshme shqiptare Almeda Abazi rikthehet në ekran, me një intervistë...

Donte t’i dhuronte veshkën babait të saj, Almeda Abazi me lot në sy: Asnjë familjar nuk u ofrua për transplantin

para 4 muajve - Insajderi.org

Modelja dhe moderatorja e njohur Almeda Abazi ka hapur zemrën dhe ka rrëfyer për herë të parë një ndër momentet më të vështira të jetës së saj. Teksa ishte e ftuar në “Se luan Topi”, Almeda ka rrëfyer...

Do t’i dhuronte veshkën babait! Almeda me lot në sy: Më tha s’ta fal kurrë

para 4 muajve - Revista Kosovarja

Aktorja dhe modelja e famshme shqiptare Almeda Abazi rikthehet në ekran, me një intervistë ekskluzive për “S’e Luan Topi”. Krahas sfidave për zhvendosjen e saj në Turqi dhe njohjen me aktorin turk, Tolgahan...

Do t’i dhuronte veshkën babait! Modelja dhe aktorja Almeda Abazi me lot në sy: Më tha s’ta fal kurrë…!

para 4 muajve - Java News

Aktorja dhe modelja e famshme shqiptare Almeda Abazi rikthehet në ekran, me një intervistë ekskluzive për “S’e Luan Topi”. Krahas sfidave për zhvendosjen e saj në Turqi dhe njohjen me aktorin turk, Tolgahan...

Donte t’i dhuronte veshkën babait, Almeda tregon mes lotësh historinë e trishtë: Më tha s’ta fal kurrë…

para 4 muajve - FaxWeb

Aktorja dhe modelja e famshme shqiptare Almeda ka rrëfyer për herë të parë për humbjen e të atit dhe sakrificën që ishte e gatshme të bënte për të. Abazi tha se babait të saj i nevojitej një transplant...

Do t’i dhuronte veshkën babait! Almeda me lot në sy: Më tha s’ta fal kurrë, mjekët s’e lejuan

para 4 muajve - TvNews

Aktorja dhe modelja e famshme shqiptare Almeda Abazi rikthehet në ekran, me një intervistë ekskluzive për “S’e Luan Topi”. Krahas sfidave për zhvendosjen e saj në Turqi dhe njohjen me aktorin turk, Tolgahan...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK