Luizin dhe Kiaren i zuri shiu mes Tiranës

para 4 muajve - Revista Kosovarja

Luizi dhe Kiara vazhdojnë të mbesin shumë të ndjekur dhe në fokus të medias. Çifti ishin futur në një “live” në Instagram teksa i zuri shiu në mes Tiranës. Ky moment për Kiarën ishte romantik, por reagimi...

Luiz Ejllit dhe Kiara Titos i ndodh e papritura mes Tiranës, pamjet virale (VIDEO)

para 4 muajve - Albeu

Çiftin Luiz Ejlli dhe Kiara Tito një ditë më parë i ka zënë shiu në rrugët e Tiranës. Të dy, ata janë shfaqur live në Instagram, ku nuk kanë munguar komentet dashamirëse për ta. Teksa kanë përshëndetur...

Luiz Ejllit dhe Kiara Titos i ndodh e papritura mes Tiranës, pamet virale (VIDEO)

para 4 muajve - News33

Çiftin Luiz Ejlli dhe Kiara Tito një ditë më parë i ka zënë shiu në rrugët e Tiranës. Të dy, ata janë shfaqur live në Instagram, ku nuk kanë munguar komentet dashamirëse për ta. Teksa kanë përshëndetur...

Luiz Ejllit dhe Kiara Titos i ndodh e papritura mes Tiranës, pamet virale (VIDEO)

para 4 muajve - Albeu

Çiftin Luiz Ejlli dhe Kiara Tito një ditë më parë i ka zënë shiu në rrugët e Tiranës. Të dy, ata janë shfaqur live në Instagram, ku nuk kanë munguar komentet dashamirëse për ta. Teksa kanë përshëndetur...

Luiz Ejllit dhe Kiara Titos i ndodh e papritura mes Tiranës

para 4 muajve - Bota Press

Çiftin Luiz Ejlli dhe Kiara Tito një ditë më parë i ka zënë shiu në rrugët e Tiranës. Të dy, ata janë shfaqur live në Instagram, ku nuk kanë munguar komentet dashamirëse për ta. Teksa kanë përshëndetur...

Luizin dhe Kiarën i zë shiu në mes të Tiranës: "S'është momenti për romanticitet"

para 4 muajve - Ora news

Çiftin Luiz Ejlli dhe Kiara Tito një ditë më parë i ka zënë shiu në rrugët e Tiranës. Të dy, ata janë shfaqur live në Instagram, ku nuk kanë munguar komentet dashamirëse për ta. Teksa kanë përshëndetur...

Luizin dhe Kiarën i zë shiu në mes të Tiranës: ‘S’është momenti për romanticitet’

para 4 muajve - NOA

Çiftin Luiz Ejlli dhe Kiara Tito një ditë më parë i ka zënë shiu në rrugët e Tiranës. Të dy, ata janë shfaqur live në Instagram, ku nuk kanë munguar komentet dashamirëse për ta. Teksa kanë përshëndetur...

Luiz Ejllit dhe Kiara Titos i ndodh e papritura mes Tiranës, pamet virale (VIDEO)

para 4 muajve - Insajderi.org

Çiftin Luiz Ejlli dhe Kiara Tito një ditë më parë i ka zënë shiu në rrugët e Tiranës. Të dy, ata janë shfaqur live në Instagram, ku nuk kanë munguar komentet dashamirëse për ta. Teksa kanë përshëndetur...

“Po bën romantiken…”- Luiz Ejllin dhe Kiara Titon i zë shiu në mes të Tiranës! Çifti shkëmben batuta: Ça filmi thua, po hajde të gjejmë ku e kemi lënë...

para 4 muajve - Panorama

Çiftin Luiz Ejlli dhe Kiara Tito një ditë më parë i ka zënë shiu në rrugët e Tiranës. Të dy, ata janë shfaqur live në Instagram, ku nuk kanë munguar komentet dashamirëse për ta. Teksa kanë përshëndetur...

Luizin e Kiarën i ka bërë shiu ‘qull’

para 4 muajve - Shqip

Kiara dhe Luizi janë çifti më i përfolur i momentit, madje ata i shohim shumë aktiv së fundmi në rrjetet sociale, ku edhe nuk ngurrojnë të realizojnë transmetime live dhe të postojnë poza romanitke së...

I zë shiu në mes të Tiranës, Luizi batuta me Kiarën: S’është momenti për romanticitet, po…

para 4 muajve - FaxWeb

Kiara dhe Luizi janë çifti më i përfolur i momentit. Ata i shohim shumë aktiv së fundmi në rrjetet sociale, ku edhe nuk ngurrojnë të realizojnë transmetime live dhe të postojnë poza romanitke së bashku....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK