Learta publikon fotografinë me të bukur me kunatat e saj, ky detaj mori gjithë vëmendjen!

para 4 muajve - OraInfo

Learta Jakupi është ndër personazhet më të përfolura në vend. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet, përcjell ORAinfo. Krahas punës në biznesin e saj, Learta tregohet...

Familje e kompletuar, Shkurte Gashu publikon imazhet me të bukura me burrin dhe dy djemët!

para 4 muajve - OraInfo

Këngëtarja e njohur, Shkurte Gashi, kohë me parë është bërë nënë për herë të dytë. Pas djalit të saj të parë, Malit, ajo ka sjell tashmë në jetë edhe një tjetër djalë, të cilin e ka quajtur me emrin Kron....

Festa e synetisë së nipit të saj, Shyhrete publikon fotografinë me të bukur në krahët e burrit!

para 4 muajve - OraInfo

Familja e Shyhrete Behluli mbrëmë ka pasur festë të madhe. Vogëlushi i Leartës dhe Kushtrimit është bërë synet dhe familja ka organizuar një festë të madhe për të shënuar rastin. Shyhretja madje u kujdes...

Shyhrete Beluli me këngë për nipin e saj Matinin, me rastin e synetisë së tij

para 4 muajve - Gazeta Express

Në synetinë e nipit të saj, Matinit, këngëtarja e njohur Shyhrete Behluli pati një surprizë të bukur, e që ishte një këngë. Në këtë mbrëmje ishin të pranishëm shumë familjar e miq. Gazetar: Shpend Lipa...

Learta Jakupi e emocionuar në synetinë e djalit të saj, këto janë fjalët për Matinin 5-vjeçar

para 4 muajve - Gazeta Express

Djali i Learta Jakupit, Matini, dhe njëherësh nipi i këngëtares Shyhrete Behluli ishte arsyeja e një feste tejet private që mblodhi mbrëmë familjar e miq. Me muzikë ‘live’ e një ambient fantastik, e gjitha...

Shkurte Gashi me fotosesion familjar pasi u bë nënë për herë të dytë

para 4 muajve - Lajm

Javë më parë, këngëtarja Shkurte Gashi është bërë nënë për herë të dytë duke sjellë në jetë një tjetër djalë. Kron është emri i të porsalindurit, ndërsa autorja e shumë hiteve është edhe nënë e një djali...

Shyhretja shfaqet elegante krahë bashkëshortit

para 4 muajve - Indeks online

Mbretëresha e muzikës shqipe, Shyhrete Behluli ka mahnitur ndjekësit me paraqitjen e fundit. Ajo ka pozuar krahë bashkëshortit me të cilin kanë bërë kombinim të bukur në veshje. Çifti pozuan të buzëqeshur...

Shyhretja shfaqet elegante krahë bashkëshortit

para 4 muajve - Revista Kosovarja

Mbretëresha e muzikës shqipe, Shyhrete Behluli ka mahnitur ndjekësit me paraqitjen e fundit. Ajo ka pozuar krahë bashkëshortit me të cilin kanë bërë kombinim të bukur në veshje. Çifti pozuan të buzëqeshur...

Festa e synetisë së nipit të saj, Shyhrete publikon fotografinë me të bukur në krahët e burrit!

para 4 muajve - Almakos

Familja e Shyhrete Behluli mbrëmë ka pasur festë të madhe. Vogëlushi i Leartës dhe Kushtrimit është bërë synet dhe familja ka organizuar një festë të madhe për të shënuar rastin. Shyhretja madje u kujdes...

Learta ia mori vëmendjen djalit mbrëmë në syneti, hyri e vallëzoi si një mbretëreshë e vërtetë

para 4 muajve - OraInfo

Learta hyri e vallëzoi si një mbretëreshë e vërtetë, ia mori vëmendjen djalit mbrëmë në syneti. Në familjen e këngëtares Shyhrete Behluli ka festë. Siç kuptojmë, sonte po festohet në praninë e familjarëve...

Shkurte Gashi publikon fotografitë e para si familje 4 anëtarëshe

para 4 muajve - Reporteri

Këngëtarja e njohur kosovare Shkurte Gashi dhe partneri i saj Albert Limani së fundmi u bënë prindër për herë të dytë. Ata mirëpritën në jetë edhe një djalë, Kronin. Këngëtarja ndau disa fotografi në rrjete...

Jo si të gjitha gjyshet, Shyhretja zbulon dhuratën e veçantë që i bëri nipit për syneti

para 4 muajve - OraInfo

Shyhretja zbulon dhuratën e veçantë që i bëri nipit për syneti. Familja e Shyhrete Behluli sonte ka një festë të madhe. Vogëlushi i Leartës dhe Kushtrimit është bërë synet dhe familja ka organizuar një...

Harroni të gjitha, Neca mori vëmendjen mbrëmë në synetinë e Matinit, nuk duhet humbur kjo pamje

para 4 muajve - OraInfo

Neca mori vëmendjen mbrëmë në synetinë e Matinit, nuk duhet humbur kjo pamje. Bukuroshja bionde sonte ka marrë pothuajse gjithë vëmendjen. Për festën e organizuar nga familja Behluli, me rastin e synetisë...

Shyhrete Behluli i dedikon këngë nipit në festën e madhe të synetisë

para 4 muajve - Bota Sot

Familja e Shyhrete Behlulit mbrëmë pati një festë të madhe. Vogëlushi i Leartës dhe Kushtrimit është bërë synet dhe familja ka organizuar një festë të madhe për të shënuar rastin. Shyhretja madje u kujdes...

Shkurte Gashi publikon fotografitë e para si familje 4-anëtarëshe

para 4 muajve - Bota Sot

Këngëtarja e njohur Shkurte Gashi dhe partneri i saj Albert Limani së fundmi u bënë prindër për herë të dytë. Ata mirëpritën në jetë edhe një djalë, Kronin. Këngëtarja ndau disa fotografi në rrjete sociale...

Shkurte Gashi publikon fotografitë e para si familje 4-anëtarëshe (FOTO)

para 4 muajve - Insajderi.org

Këngëtarja e njohur kosovare Shkurte Gashi dhe partneri i saj Albert Limani së fundmi u bënë prindër për herë të dytë. Ata mirëpritën në jetë edhe një djalë, Kronin. Këngëtarja ndau disa fotografi në rrjete...

Shyhrete Behluli i dedikon këngë nipit në festën e madhe të synetisë

para 4 muajve - Arbresh

Familja e Shyhrete Behluli sonte ka një festë të madhe. Vogëlushi i Leartës dhe Kushtrimit është bërë synet dhe familja ka organizuar një festë të madhe për të shënuar rastin. Shyhretja madje u kujdes...

Jo si të gjitha gjyshet, Shyhretja zbulon dhuratën e veçantë që i bëri nipit për syneti

para 4 muajve - Almakos

Shyhretja zbulon dhuratën e veçantë që i bëri nipit për syneti. Familja e Shyhrete Behluli sonte ka një festë të madhe. Vogëlushi i Leartës dhe Kushtrimit është bërë synet dhe familja ka organizuar një...

Shkurte Gashi publikon fotografitë e para si familje 4 anëtarëshe

para 4 muajve - Bota Press

Këngëtarja e njohur kosovare Shkurte Gashi dhe partneri i saj Albert Limani së fundmi u bënë prindër për herë të dytë. Ata mirëpritën në jetë edhe një djalë, Kronin. Këngëtarja ndau disa fotografi në rrjete...

Shyhrete Behluli i dedikon këngë nipit në festën e madhe të synetisë

para 4 muajve - Bota Press

Familja e Shyhrete Behluli mbrëmë ka pasur një festë të madhe. Vogëlushi i Leartës dhe Kushtrimit është bërë synet dhe familja ka organizuar një festë të madhe për të shënuar rastin. Shyhretja madje u...

Publikohet video, Shyhrete Behluli i dedikon këngë nipit në festën e synetisë

para 4 muajve - TV21

Sonte në familjen e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit ka festë. Djali i Leartës dhe Kushtrimit është bërë synet dhe familja ka organizuar një festë të madhe, në të cilën ka mbledhur familjarët dhe...

Shyhrete Behluli i dedikon këngë nipit në festën e madhe të synetisë (VIDEO)

para 4 muajve - Klan Kosova

Familja e Shyhrete Behluli sonte ka një festë të madhe. Vogëlushi i Leartës dhe Kushtrimit është bërë synet dhe familja ka organizuar një festë të madhe për të shënuar rastin. Shyhretja madje u kujdes...

Shyhrete Behluli i dedikon këngë nipit në festën e synetisë

para 4 muajve - RTV 21

Sonte në familjen e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit ka festë. Djali i Leartës dhe Kushtrimit është bërë synet dhe familja ka organizuar një festë të madhe, në të cilën ka mbledhur familjarët dhe...

Shkurte Gashi publikon portretin familjar

para 4 muajve - Aktuale

Këngëtarja e njohur kosovare Shkurte Gashi dhe partneri i saj Albert Limani së fundmi u bënë prindër për herë të dytë. Marketing Ata mirëpritën në jetë edhe një djalë, Kronin. Këngëtarja ndau disa fotografi...

Shkurte Gashi publikon portretin familjar

para 4 muajve - TV21

Këngëtarja Shkurte Gashi këtë muaj bë nënë për herë të dytë. Ajo dhe partneri i saj Albert Limani sollën në jetë një djalë të cilit emrin ia vënë Kron. Shkurta sot ka publikuar fotografitë e para familjara...

Shkurte Gashi publikon fotografitë e para si familje 4-anëtarëshe

para 4 muajve - GazetaBlic

Këngëtarja e njohur kosovare Shkurte Gashi dhe partneri i saj Albert Limani së fundmi u bënë prindër për herë të dytë. Ata mirëpritën në jetë edhe një djalë, Kronin. Këngëtarja ndau disa fotografi në rrjete...

Shkurte Gashi publikon fotografitë e para si familje 4-anëtarëshe (FOTO)

para 4 muajve - Klan Kosova

Këngëtarja e njohur kosovare Shkurte Gashi dhe partneri i saj Albert Limani së fundmi u bënë prindër për herë të dytë. Ata mirëpritën në jetë edhe një djalë, Kronin. Këngëtarja ndau disa fotografi në rrjete...

Shyhrete Behluli i dedikon këngë nipit në festën e madhe të synetisë (VIDEO)

para 4 muajve - Revista

Familja e Shyhrete Behluli sonte ka një festë të madhe. Vogëlushi i Leartës dhe Kushtrimit është bërë synet dhe familja ka organizuar një festë të madhe për të shënuar rastin. Shyhretja madje u kujdes...

Shkurte Gashi publikon portretin familjar

para 4 muajve - RTV 21

Këngëtarja Shkurte Gashi këtë muaj bë nënë për herë të dytë. Ajo dhe partneri i saj Albert Limani sollën në jetë një djalë të cilit emrin ia vënë Kron. Shkurta sot ka publikuar fotografitë e para familjara...

Publikohet video, Shyhrete Behluli i dedikon këngë nipit në festën e synetisë

para 4 muajve - Top Shqip

Sonte në familjen e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit ka festë. Djali i Leartës dhe Kushtrimit është bërë synet dhe familja ka organizuar një festë të madhe, në të cilën ka mbledhur familjarët dhe...

Neca Tërnava bën dritë me dukjen në festën e synetisë së djalit të kunatës, Leartës

para 4 muajve - Revista Kosovarja

Bukuroshja bionde sonte ka marrë pothuajse gjithë vëmendjen. Për festën e organizuar nga familja Behluli, me rastin e synetisë së djalit, të Leartës dhe Kushtrimit kishte shumë të ftuar, shkruan “Kosovarja”....

Shyhrete Behluli i dedikon këngë nipit në festën e synetisë

para 4 muajve - Arbresh

Familja e Shyhrete Behluli sonte ka festë. Djali i Leartës dhe Kushtrimit është bërë synet dhe familja ka organizuar një festë të madhe për të. Këngëtarja  e gjitha kohërave nuk la pa dedikuar edhe këngë...

Shkurte Gashi publikon portretin familjar

para 4 muajve - Top Shqip

Këngëtarja Shkurte Gashi këtë muaj bë nënë për herë të dytë. Ajo dhe partneri i saj Albert Limani sollën në jetë një djalë të cilit emrin ia vënë Kron. Shkurta sot ka publikuar fotografitë e para familjara...

Momente nga dasma e synetisë së nipit të Shyhrete Behlulit

para 4 muajve - Revista Kosovarja

Në familjen e këngëtares Shyhrete Behluli ka festë. Siç kuptojmë, sonte po festohet në praninë e familjarëve dhe miqve synetis e nipit të këngëtares, Matinit, shkruan “Kosovarja”. Atmosfera si gjithmonë...

Sonte festë e madhe në familjen e Shyhrete Behlulit, tashmë kanë filluar përgatitjet

para 4 muajve - OraInfo

Sonte festë e madhe në familjen e këngëtarës Shyhrete Behlulit. 27 maji është ditë e veçantë për këngëtaren e mirënjohur, Shyhrete Behluli. Vajza e këngëtares, Gresa Salihu, feston ditëlindjen. Blogeria...

Ditë feste në familjen e Shyhrete Behlulit

para 4 muajve - TV21

27 maji është ditë e veçantë për këngëtaren e mirënjohur, Shyhrete Behluli. Vajza e këngëtares, Gresa Salihu, feston ditëlindjen. Blogeria në këtë ditë speciale mori urime nga familjarët e saj si dhe nga...

Sonte festë e madhe në familjen e Shyhrete Behlulit, tashmë kanë filluar përgatitjet

para 4 muajve - Almakos

Sonte festë e madhe në familjen e këngëtarës Shyhrete Behlulit. 27 maji është ditë e veçantë për këngëtaren e mirënjohur, Shyhrete Behluli. Vajza e këngëtares, Gresa Salihu, feston ditëlindjen. Blogeria...

Ditë feste në familjen e Shyhrete Behlulit

para 4 muajve - Top Shqip

27 maji është ditë e veçantë për këngëtaren e mirënjohur, Shyhrete Behluli. Vajza e këngëtares, Gresa Salihu, feston ditëlindjen. Blogeria në këtë ditë speciale mori urime nga familjarët e saj si dhe nga...

Sot ditë feste në familjen e Shyhrete Behlulit

para 4 muajve - Revista Kosovarja

27 maji është ditë e veçantë për këngëtaren e mirënjohur, Shyhrete Behluli. Vajza e këngëtares, Gresa Salihu, feston ditëlindjen, shkruan ”Kosovarja”. Blogeria në këtë ditë speciale mori urime nga familjarët...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK