Kopshtari në Angli rrit qepë rreth 20 kilogramë

para 3 muajve - Syri.net Kosova

Një kopshtar i Guernsey-t e çoi qepën e tij prej gati 20 kilogramësh në një event lulesh në Angli, ku organizatorët thanë se besonin se ishte një rekord i ri botëror. Panairi i luleve në Harrogate Autumn...

Qepa më e madhe në botë

para 3 muajve - Alsat-M

Një kultivues në Britaninë e Madhe ka thyer rekordin botëror, duke rritur qepën më të madhe në botë, e cila u prezantua së fundmi në konkursin e perimeve. Sipas organizatorëve të konkursit, qepa e rritur...

Kopshtari në Angli rrit qepë me peshë nëntë kilogramë, synon rekord botëror

para 3 muajve - Klan Kosova

Një kopshtar i Guernsey të Anglisë mori qepën e tij prej gati nëntë kilogramësh në një shfaqje lulesh në Angli, ku organizatorët thanë se besonin që ishte një rekord i ri botëror. Sipas tyre, qepa prej...

Qepa më e madhe në botë

para 3 muajve - Tetova Sot

Një kultivues në Britaninë e Madhe ka thyer rekordin botëror, duke rritur qepën më të madhe në botë, e cila u prezantua së fundmi në konkursin e perimeve. Sipas organizatorëve të konkursit, qepa e rritur...

Thyhet edhe rekordi botëror i qepës!

para 3 muajve - Koha.mk

Një burrë ka shfaqur me krenari qepën e tij gjigante rekord, që peshon pothuajse 9 kg, në shfaqjen e luleve të vjeshtës Harrogate. Perimet e mëdha, në pronësi të Gareth Griffin, peshojnë 8.97 kg (19.775...

Kopshtari në Angli rrit qepë rreth 20 kilogramë

para 3 muajve - ABC News

Një kopshtar i Guernsey-t e çoi qepën e tij prej gati 20 kilogramësh në një event lulesh në Angli, ku organizatorët thanë se besonin se ishte një rekord i ri botëror. Panairi i luleve në Harrogate Autumn...

Kopshtari në Angli rrit qepën rreth 20 kg, pritet që perimja të futet te Rekordet Botërore Guinness

para 3 muajve - Ora news

Një kopshtar i Guernsey-t e çoi qepën e tij prej gati 20 kilogramësh në një event lulesh në Angli, ku organizatorët thanë se besonin se ishte një rekord i ri botëror. Panairi i luleve në Harrogate Autumn...

Kopshtari në Angli rrit qepë rreth 20 kilogramë

para 3 muajve - Zeri

Një kopshtar i Guernsey-t e çoi qepën e tij prej gati 20 kilogramësh në një event lulesh në Angli, ku organizatorët thanë se besonin se ishte një rekord i ri botëror. Panairi i luleve në Harrogate Autumn...

Kopshtari në Angli rrit qepë rreth 20 kilogramë

para 3 muajve - Syri

Një kopshtar i Guernsey-t e çoi qepën e tij prej gati 20 kilogramësh në një event lulesh në Angli, ku organizatorët thanë se besonin se ishte një rekord i ri botëror. Panairi i luleve në Harrogate Autumn...

Qepa më e madhe në botë

para 3 muajve - Top24

Një kultivues në Britaninë e Madhe ka thyer rekordin botëror, duke rritur qepën më të madhe në botë, e cila u prezantua së fundmi në konkursin e perimeve. Sipas organizatorëve të konkursit, qepa e rritur...

Qepa më e madhe në botë

para 3 muajve - Almakos

Një kultivues në Britaninë e Madhe ka thyer rekordin botëror, duke rritur qepën më të madhe në botë, e cila u prezantua së fundmi në konkursin e perimeve. Sipas organizatorëve të konkursit, qepa e rritur...

Kopshtari në Angli rrit qepë rreth 20 kilogramë

para 3 muajve - TV21

Një kopshtar i Guernsey-t e çoi qepën e tij prej gati 20 kilogramësh në një event lulesh në Angli, ku organizatorët thanë se besonin se ishte një rekord i ri botëror. Panairi i luleve në Harrogate Autumn...

Thyhet edhe rekordi botëror i... qepës!

para 3 muajve - Ora news

Një qepë gjigante rekord, që peshon pothuajse nëntë kilogramë, është shfaqur në ekspozitën e luleve të vjeshtës në Anglinë Veriore. Perimja, në pronësi të Gareth Griffin, peshonte 8,97 kilogramë dhe u...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK