Ja shuma marramendëse që u shit në ankand krehri që Freddie Mercury përdort...

para 4 dite - BalkanWeb

BRITANI E MADHE Rreth 30,000 artikuj në pronësi të Freddie Mercury u shitën në ankand për 50.4 milionë dollarë! Ndaj, edhe atëherë kur mendonim që nuk do të ofroheshin më shifra të frikshme për sendet...

Shuma e pabesueshme e shitjes në ankand e krëhërit që Freddie Mercury përdorte për mustaqet

para 4 dite - NOA

Shpesh objektet e përdorura nga të famshmit dalin në ankand. Ato shiten me shifra marramendëse. I tillë është edhe krëhëri i Freddie Mercury. Rreth 30,000 artikuj në pronësi të tij u shitën në ankand për...

Çmenduri/ Krëhëri i mustaqeve të Freddie Mercury u shit për shumën marramendëse

para 4 dite - Tetova Sot

Rreth 30,000 artikuj në pronësi të Freddie Mercury u shitën në ankand për 50.4 milionë dollarë! Ndaj, edhe atëherë kur mendonim që nuk do të ofroheshin më shifra të frikshme për sendet e Freddie Mercury-t,...

Çmenduri! Krëhëri i mustaqeve të Freddie Mercury u shit për shumën marramendëse

para 4 dite - Syri

Rreth 30,000 artikuj në pronësi të Freddie Mercury u shitën në ankand për 50.4 milionë dollarë! Ndaj, edhe atëherë kur mendonim që nuk do të ofroheshin më shifra të frikshme për sendet e Freddie Mercury-t,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK