Horoskopi për sot, zbuloni çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para 9 muajve - Vizion Plus

Dashi Do e dashuroni çmendurisht partnerin tuaj sot dhe do bëni gjithçka qe ai te ndihet me se miri. Do jeni te bindur se ai është personi i duhur me te cilin dëshironi te kaloni gjithë jetën. Beqaret...

Horoskopi për ditën e hënë/ Zbuloni çfarë parashikojnë yjet për ju ditën e sotme

para 9 muajve - Ora news

Dashi Do e dashuroni çmendurisht partnerin tuaj sot dhe do bëni gjithçka qe ai te ndihet me se miri. Do jeni te bindur se ai është personi i duhur me te cilin dëshironi te kaloni gjithë jetën. Beqaret...

“Kujdes shpenzimet”, horoskopi i ditës së hënë, 18 shtator 2023

para 9 muajve - GazetaBlic

Dashi Do e dashuroni çmendurisht partnerin tuaj sot dhe do bëni gjithçka qe ai te ndihet me se miri. Do jeni te bindur se ai është personi i duhur me te cilin dëshironi te kaloni gjithë jetën. Beqaret...

Horoskopi, ja çfarë parashikojnë yjet për ju sot

para 9 muajve - ABC News

Dashi Do e dashuroni çmendurisht partnerin tuaj sot dhe do bëni gjithçka qe ai te ndihet me se miri. Do jeni te bindur se ai është personi i duhur me te cilin dëshironi te kaloni gjithë jetën. Beqaret...

PARASHIKIMI – ‘Do keni debate të forta me partnerin’: Këtë shenjë të horoskopit nesër e pret një ditë e vështirë ‘Do keni debate të forta me partnerin’: Këtë shenjë të horoskopit nesër e pret një ditë e vështirë

para 9 muajve - ACTV

Dashi Do e dashuroni çmendurisht partnerin tuaj sot dhe do bëni gjithçka qe ai te ndihet me se miri. Do jeni te bindur se ai është personi i duhur me te cilin dëshironi te kaloni gjithë jetën. Beqaret...

Horoskopi ditor, e Hënë 18 Shtator 2023

para 9 muajve - Bota Sot

Dashi Do e dashuroni çmendurisht partnerin tuaj sot dhe do bëni gjithçka qe ai te ndihet me se miri. Do jeni te bindur se ai është personi i duhur me te cilin dëshironi te kaloni gjithë jetën. Beqaret...

Horoskopi ditor, e hënë 18 Shtator 2023

para 9 muajve - Arbresh

Dashi Do e dashuroni çmendurisht partnerin tuaj sot dhe do bëni gjithçka qe ai te ndihet me se miri. Do jeni te bindur se ai është personi i duhur me te cilin dëshironi te kaloni gjithë jetën. Beqaret...

“Kujdes shpenzimet”, horoskopi i ditës së hënë, 18 Shtator 2023

para 9 muajve - Gazeta Express

Dashi Do e dashuroni çmendurisht partnerin tuaj sot dhe do bëni gjithçka qe ai te ndihet me se miri. Do jeni te bindur se ai është personi i duhur me te cilin dëshironi te kaloni gjithë jetën. Beqaret...

'Do keni debate të forta me partnerin': Këtë shenjë të horoskopit nesër e pret një ditë e vështirë

para 9 muajve - Syri.net Kosova

Dashi Do e dashuroni çmendurisht partnerin tuaj sot dhe do bëni gjithçka qe ai te ndihet me se miri. Do jeni te bindur se ai është personi i duhur me te cilin dëshironi te kaloni gjithë jetën. Beqaret...

“Kujdes shpenzimet”, Horoskopi i ditës së hënë, 18 Shtator 2023

para 9 muajve - Albeu

Dashi Do e dashuroni çmendurisht partnerin tuaj sot dhe do bëni gjithçka qe ai te ndihet me se miri. Do jeni te bindur se ai është personi i duhur me te cilin dëshironi te kaloni gjithë jetën. Beqaret...

'Do keni debate të forta me partnerin': Këtë shenjë të horoskopit nesër e pret një ditë e vështirë

para 9 muajve - Syri

Dashi Do e dashuroni çmendurisht partnerin tuaj sot dhe do bëni gjithçka qe ai te ndihet me se miri. Do jeni te bindur se ai është personi i duhur me te cilin dëshironi te kaloni gjithë jetën. Beqaret...

Horoskopi ditor, e Hënë 18 Shtator 2023

para 9 muajve - Revista Kosovarja

Dashi Do e dashuroni çmendurisht partnerin tuaj sot dhe do bëni gjithçka qe ai te ndihet me se miri. Do jeni te bindur se ai është personi i duhur me te cilin dëshironi te kaloni gjithë jetën. Beqaret...

Horoskopi ditor, e Hënë 18 Shtator 2023

para 9 muajve - Lexo

Dashi Do e dashuroni çmendurisht partnerin tuaj sot dhe do bëni gjithçka qe ai te ndihet me se miri. Do jeni te bindur se ai është personi i duhur me te cilin dëshironi te kaloni gjithë jetën. Beqaret...

Operacioni “Tempulli”/ “Narkoqeveria u shërbeu bosëve të drogës”...

para 9 muajve - BalkanWeb

Nënkryetari i Partisë së Lirisë, Petrit Vasili ka reaguar në lidhje me operacionin “Tempulli” ku u arrestuan qindra persona, ndërsa thotë se në pranga janë vënë edhe të moshuar, por jo kokat që drejtojnë...

Petrit Vasili kundër arrestimeve të Operacionit “Tempulli”: Po prangosen kot, të moshuar, por jo kokat!

para 9 muajve - Gazeta Tema

Nënkryetari i Partisë së Lirisë, Petrit Vasili ka reaguar në lidhje me operacionin “Tempulli” ku u arrestuan qindra persona, ndërsa thotë se në pranga janë vënë edhe të moshuar, por jo kokat që drejtojnë...

Operacioni “Tempulli”/ Petrit Vasili: Arrestohen edhe të moshuar, por jo kokat që drejtojnë grupin

para 9 muajve - Panorama

Nënkryetari i Partisë së Lirisë, Petrit Vasili ka komentuar operacionin “Tempulli” ku u arrestuan qindra persona, ndërsa thotë se vihen në pranga edhe të moshuar, por jo kokat që drejtojnë grupin. ili...

Petrit Vasili kundër arrestimeve të Operacionit “Tempulli”

para 9 muajve - Lexo

Nënkryetari i Partisë së Lirisë, Petrit Vasili ka reaguar në lidhje me operacionin “Tempulli” ku u arrestuan qindra persona, ndërsa thotë se në pranga janë vënë edhe të moshuar, por jo kokat që drejtojnë...

Horoskopi ditor, e Hënë 18 Shtator 2023

para 9 muajve - Java News

Dashi Do e dashuroni çmendurisht partnerin tuaj sot dhe do bëni gjithçka qe ai te ndihet me se miri. Do jeni te bindur se ai është personi i duhur me te cilin dëshironi te kaloni gjithë jetën. Beqaret...

Horoskopi ditor, e Diel 16 korrik 2023

para 9 muajve - Revista Kosovarja

Dashi Edhe gjate kësaj dite jeta juaj ne çift do jete shqetësuese. Do grindeni për gjithçka me atë qe keni ne krah dhe nuk do toleroni aspak. Yjet këshillojnë te ndryshoni sjellje nëse nuk doni te keni...

Horoskopi i ditës, 16 shtator 2023/ Ja çfarë ka rezervuar fati për secilën shenjë

para 9 muajve - Vizion Plus

Dashi Do e shijoni deri ne maksimum kete dite kaq te bukur per dashurine dhe do ndiheni te plotesuar. Gjithsesi, kjo nuk do te thote ta idealizoni partnerin. Beqaret do kene me shume mundesi gjate kesaj...

Horoskopi ditor, e shtunë 16 shtator 2023

para 9 muajve - Bota Sot

Dashi Do e shijoni deri ne maksimum kete dite kaq te bukur per dashurine dhe do ndiheni te plotesuar. Gjithsesi, kjo nuk do te thote ta idealizoni partnerin. Beqaret do kene me shume mundesi gjate kesaj...

“Financat drejt …”, Horoskopi i ditës së shtunë, 16 Shtator 2023

para 9 muajve - Albeu

Dashi Do e shijoni deri ne maksimum kete dite kaq te bukur per dashurine dhe do ndiheni te plotesuar. Gjithsesi, kjo nuk do te thote ta idealizoni partnerin. Beqaret do kene me shume mundesi gjate kesaj...

Horoskopi ditor, 16 Shtator 2023, çfarë fshehin yjët për ju ditën e shtunë

para 9 muajve - Ora news

Dashi Do e shijoni deri ne maksimum kete dite kaq te bukur per dashurine dhe do ndiheni te plotesuar. Gjithsesi, kjo nuk do te thote ta idealizoni partnerin. Beqaret do kene me shume mundesi gjate kesaj...

Horoskopi i të shtunës, 16 Shtator 2023

para 9 muajve - Gazeta Metro

Dashi Do e shijoni deri ne maksimum kete dite kaq te bukur per dashurine dhe do ndiheni te plotesuar. Gjithsesi, kjo nuk do te thote ta idealizoni partnerin. Beqaret do kene me shume mundesi gjate kesaj...

Horoskopi ditor, e Shtunë 16 Shtator 2023

para 9 muajve - Revista Kosovarja

Dashi Do e shijoni deri ne maksimum kete dite kaq te bukur per dashurine dhe do ndiheni te plotesuar. Gjithsesi, kjo nuk do te thote ta idealizoni partnerin. Beqaret do kene me shume mundesi gjate kesaj...

Horoskopi ditor, e Shtunë 16 Shtator 2023

para 9 muajve - Java News

Dashi Do e shijoni deri ne maksimum kete dite kaq te bukur per dashurine dhe do ndiheni te plotesuar. Gjithsesi, kjo nuk do te thote ta idealizoni partnerin. Beqaret do kene me shume mundesi gjate kesaj...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK