Ishullorët janë gati për lojë, të qeshura dhe adrenalinë në vilën e dashurisë (Video)

para 2 jave - Klan

Ishullorët janë gati për lojë, të qeshura dhe adrenalinë në vilën e dashurisë (Video) Në episodin ditor të transmetuar në orën 18:20 në Tv Klan, ishullorët e “Love Island Albania” marrin një mesazh ku...

Miqësi e re në vilën e dashurisë, Aisha dhe Amadea i bëjnë një premtim njëra-tjetrës (Video)

para 2 jave - Klan

Miqësi e re në vilën e dashurisë, Aisha dhe Amadea i bëjnë një premtim njëra-tjetrës (Video) Në episodin e sotëm të “Love Island Albania”, Aisha pyet Amadean në qoftë se mund t’i besojë asaj një sekret....

Largimi i Iris nga Love Island Albania, si e komentojnë vajzat e vilës (Video)

para 2 jave - Klan

Largimi i Iris nga Love Island Albania, si e komentojnë vajzat e vilës (Video) Sofiela dhe Iris ishin dy ishulloret më pak të votuara mbrëmjen e djeshme dhe një prej tyre u largua nga vila e dashurisë....

“Eksperiencë e bukur”, Iris tregon përshtypjet e para pas largimit nga Love Island Albania (Video)

para 2 jave - Klan

“Eksperiencë e bukur”, Iris tregon përshtypjet e para pas largimit nga Love Island Albania (Video) Mbrëmjen e djeshme Iris u largua nga Love Island Albania pasi ishte një nga më pak të pëlqyerat nga publiku,...

Larguan Irisin nga vila e dashurisë, çfarë thonë pas vendimit djemtë e Love Island Albania

para 2 jave - Klan

Larguan Irisin nga vila e dashurisë, çfarë thonë pas vendimit djemtë e Love Island Albania Love Island Albania u transmetua live mbrëmjen e djeshme në Tv Klan, nën moderimin e Luana Vjollcës. Dy nga ishulloret...

Ngjason me Rita Oren, njihuni me konkurrenten e re të ‘Love Island’

para 2 jave - OraInfo

Mbrëmë në ‘Prime” të ‘Love Island’, hyri edhe një konkurrente e re . Ajo quhet Ueda e cila vjen nga Shkodra por është rritur në Londër. Për të u tha që ngjan me Rita Orën dhe nga ajo pritet të trazohen...

Kërcimet sensuale të Irisit me djemtë e vilës mërzitën Everaldon

para 2 jave - Klan

Kërcimet sensuale të Irisit me djemtë e vilës mërzitën Everaldon Iris u eliminua nga loja mbrëmjen e djeshme pasi ajo ishte me pak e pëlqyera e publikut dhe djemtë mes saj dhe Sofielës vendosën të largojnë...

Surpriza në spektaklin e “Love Island Albania”. Irisi, banorja e dytë që lë vilën e dashurisë

para 2 jave - Klan

Surpriza në spektaklin e “Love Island Albania”. Irisi, banorja e dytë që lë vilën e dashurisë Mbrëmjen e djeshme, rreth 3 orë live në drejtimin e Luana Vjollcës, spektakli i “Love Island Albania” në Tv...

Ngjason me Rita Oren, njihuni me konkurrenten e re të ‘Love Island’

para 2 jave - Zyrtare

Mbrëmë në ‘Prime” të ‘Love Island’, hyri edhe një konkurrente e re . Ajo quhet Ueda e cila vjen nga Shkodra por është rritur në Londër. Për të u tha që ngjan me Rita Orën dhe nga ajo pritet të trazohen...

Love Island Albania/ Gjërat po bëhen më serioze mes Glenit dhe Artemis

para 2 jave - Klan

Love Island Albania/ Gjërat po bëhen më serioze mes Glenit dhe Artemis Artemis dhe Gleni, çifti i parë që brenda javës së kaluar kanë shkëmbyer dy puthje. Puthja e parë ishte pjesë e një lojë ndërsa puthja...

Ngjason me Rita Oren, njihuni me konkurrenten e re të ‘Love Island’

para 2 jave - Almakos

Mbrëmë në ‘Prime” të ‘Love Island’, hyri edhe një konkurrente e re . Ajo quhet Ueda e cila vjen nga Shkodra por është rritur në Londër. Për të u tha që ngjan me Rita Orën dhe nga ajo pritet të trazohen...

Ngjason me Rita Oren, njihuni me konkurrenten e re të ‘Love Island’ – Ora Info

para 2 jave - Debat

Mbrëmë në ‘Prime” të ‘Love Island’, hyri edhe një konkurrente e re . Ajo quhet Ueda e cila vjen nga Shkodra por është rritur në Londër. Për të u tha që ngjan me Rita Orën dhe nga ajo pritet të trazohen...

Njihuni me konkurrenten e re të ‘Love Island’, ngjason me Rita Oren

para 2 jave - Indeks online

Mbrëmë në ‘Prime” të ‘Love Island’, hyri edhe një konkurrente e re. Ajo quhet Ueda e cila vjen nga Shkodra por është rritur në Londër. Për të u tha që ngjan me Rita Orën dhe nga ajo pritet të trazohen...

Njihuni me konkurrenten e re të ‘Love Island’, ngjason me Rita Oren

para 2 jave - Pressonline

Mbrëmë në ‘Prime” të ‘Love Island’, hyri edhe një konkurrente e re. Ajo quhet Ueda e cila vjen nga Shkodra por është rritur në Londër. Për të u tha që… Mbrëmë në ‘Prime” të ‘Love Island’, hyri edhe një...

Denis, bombshell-i më i ri në vilën e dashurisë

para 2 jave - Klan

Denis, bombshell-i më i ri në vilën e dashurisë Një bombshell do t’i bashkohet sonte vilës së dashurisë! Ai quhet Denis, është 26 vjec dhe jeton në Londër. Është i diplomuar për Biznes Financë dhe vjen...

Surpriza në spektaklin e “Love Island albania”

para 2 jave - Klan

Surpriza në spektaklin e “Love Island albania” Irisi, banorja e dytë që le vilën e dashurisë Spektakli i dytë i “Love Island Albania” i transmetuar ekskluzivisht në ekranin e Televizionit Klan ka qenë...

Rikrijimi i çifteve në Love Island Albania, njihuni me 7 çiftet zyrtare

para 2 jave - Klan

Rikrijimi i çifteve në Love Island Albania, njihuni me 7 çiftet zyrtare Reality show i dashurisë më i ndjekur i momentit, Love Island Albania, po transmetohet live në Tv Klan nën moderimin e Luana Vjollcës....

Bombshell e re futet në Love Island Albania, ngjan me Rita Orën

para 2 jave - Klan

Bombshell e re futet në Love Island Albania, ngjan me Rita Orën Bombshell e re futet në Love Island Albania, ngjan me Rita Orën! Një vajzë e re futet sonte në vilën e dashurisë dhe ajo quhet Ueda. Në këtë...

Love Island Albania, Dalina Buzi: Shqiptarët zgjedhin mëshirën!

para 2 jave - Klan

Love Island Albania, Dalina Buzi: Shqiptarët zgjedhin mëshirën! Mbrëmjen e sotme djemtë vendosën unanimisht që të largojnë një nga vajzat që ishin më pak të votuara nga publiku. Midis Sofielës dhe Irisit,...

Rikrijimi i çifteve në Love Island Albania, njihuni me 7 çiftet zyrtare

para 2 jave - Klan Macedonia

Reality show i dashurisë më i ndjekur i momentit, Love Island Albania, po transmetohet live në Tv Klan nën moderimin e Luana Vjollcës. Sonte, ndryshe nga ‘primet’ e mëparshme, radhën për të zgjedhur e...

Iris del nga vila e dashurisë, djemtë marrin vendimin unanim për ta larguar

para 2 jave - Klan

Iris del nga vila e dashurisë, djemtë marrin vendimin unanim për ta larguar Fati i rrugëtimit të ishullorëve është në dorën tuaj përmes votimit ekskluziv në aplikacionin Love Island Albania. Përmes votave...

Marrëdhënia Gleni-Artemis, Olti Curri mendon që kanë të ardhme

para 2 jave - Klan

Marrëdhënia Gleni-Artemis, Olti Curri mendon që kanë të ardhme Gleni dhe Artemis ishin çift këtë javë dhe duket që marrëdhënia e tyre në fillim po shkonte mirë, por më pas u zbeh disi. Gjatë takimit romantik...

Love Island Albania, Dalina Buzi: Shqiptarët zgjedhin mëshirën!

para 2 jave - Klan Macedonia

Mbrëmjen e sotme djemtë vendosën unanimisht që të largojnë një nga vajzat që ishin më pak të votuara nga publiku. Midis Sofielës dhe Irisit, ata zgjodhën në mënyrë unanime të largojnë Irisin. Opinionistja...

Amadea e mërzitur pas provokimit të Irisit ndaj Haris

para 2 jave - Klan

Amadea e mërzitur pas provokimit të Irisit ndaj Haris Me hyrjen e Haris duket që shumë gjëra kanë ndryshuar. Ai ka shprehur pëlqimin e tij për Amadean dhe kjo gjë duket që e ka mërzitur Aleksandros pasi...

“Kur do e sillni një djalë për mua”, Sofiela kërkesë live Luanës

para 2 jave - Klan

“Kur do e sillni një djalë për mua”, Sofiela kërkesë live Luanës Në spektaklin e sotëm të Love Island Albania, i cili po transmetohet në Tv Klan nën drejtimin e Luana Vjollcës, në një klip që është transmetuar,...

“Ti je ‘mashkulli’ në një marrëdhënie”, Dalina komenton sjelljen e Irisit

para 2 jave - Klan

“Ti je ‘mashkulli’ në një marrëdhënie”, Dalina komenton sjelljen e Irisit Opinionistja e Love Island Albania ka komentuar disa nga veprimet e Irisit në vilën e dashurisë këtë javë. Iris ka qenë kryefjala...

“Kërkoj ndjesë publike ishullorëve dhe më pas publikut”, Sergei intervistë ekskluzive në Love Island pas eliminimit

para 2 jave - Klan

“Kërkoj ndjesë publike ishullorëve dhe më pas publikut”, Sergei intervistë ekskluzive në Love Island pas eliminimit Sergei është ishullori i parë që doli nga vila e dashurisë pasi nuk e zgjodhi asnjë nga...

“Gati për bombshell të ri”, çfarë ka ndodhur papritur mes Ildës dhe Stivit

para 2 jave - Klan

“Gati për bombshell të ri”, çfarë ka ndodhur papritur mes Ildës dhe Stivit Gjatë javës, një nga çiftet e Love Island Albania, Ilda dhe Stiv janë parë shumë të ftohtë me njëri-tjetrin. Sipas videos që u...

“Kishim kimi”, Salioni dhe Aisha tregojnë detaje nga takimi jashtë vilës së dashurisë

para 2 jave - Klan

“Kishim kimi”, Salioni dhe Aisha tregojnë detaje nga takimi jashtë vilës së dashurisë Ka nisur spektakli Love Island Albania në Tv Klan, nën drejtimin e Luana Vjollcës. Aisha është ishullorja më e re në...

“Kishim kimi”, Salioni dhe Aisha tregojnë detaje nga takimi jashtë vilës së dashurisë

para 2 jave - Bota Sot

Ka nisur spektakli Love Island Albania në Tv Klan, nën drejtimin e Luana Vjollcës. Aisha është ishullorja më e re në vilën e dashurisë. Ajo është 24 vjeçe dhe jeton në Miami, punon si ekonomiste në një...

“Kërkoj ndjesë publike ishullorëve dhe më pas publikut”, Sergei intervistë ekskluzive në Love Island pas eliminimit

para 2 jave - Klan Macedonia

Sergei është ishulluri i parë që doli nga vila e dashurisë pasi nuk e zgjodhi asnjë nga vajzat. Sergei është në studion e Love Island Albania në Tv Klan për një intervistë eksluzive dhe u përball për herë...

Sergei, sonte në një përballje ekskluzive me ishullorët e Love Island Albania

para 2 jave - Klan

Sergei, sonte në një përballje ekskluzive me ishullorët e Love Island Albania Sergei është ishullori i parë që doli nga vila e dashurisë pasi nuk e zgjodhi asnjë nga vajzat. Sergei do të jetë sonte në...

Sergei, sonte në një përballje ekskluzive me ishullorët e Love Island Albania

para 2 jave - Klan Macedonia

Sergei është ishullori i parë që doli nga vila e dashurisë pasi nuk e zgjodhi asnjë nga vajzat. Sergei do të jetë sonte në studion e Love Island Albania në Tv Klan për një intervistë eksluzive dhe do të...

Votoni për ishullorin më të pëlqyer nga ju

para 2 jave - Klan

Votoni për ishullorin më të pëlqyer nga ju Love Island Albania spektakli që ka thyer rekorde shikueshmërie do të jetë sonte si çdo të dielë live në orën 21:00, në Tv Klan nën drejtimin e Luana Vjollcës....

Sonte spektakli “Love Island Albania”

para 2 jave - Klan

Sonte spektakli “Love Island Albania” Shtëpisë së dashurisë pritet t’i shtohen dy hyrje të reja “Love Island Albania”, reality shoë që mban si kryefjalë dashurinë, ka arritur të rrëmbejë vëmendjen e të...

Përmbledhja javore: Drama, histori personale dhe lot në vilën e dashurisë!

para 2 jave - Klan

Përmbledhja javore: Drama, histori personale dhe lot në vilën e dashurisë! Love Island Albania ka thyer rekorde shikueshmërie që në ditët e para. Love Island transmetohet çdo ditë në Tv Klan me episode...

Mos e humbisni “Love Island”, dashuri, drama dhe ndarje! Premierë ekskluzive sonte në Tv Klan

para 2 jave - Klan Macedonia

“Love Island Albania” spektakli që ka thyer rekorde të shikueshmërisë që prej fillimit. Mbrëmjen e sotme do të zhvillohet ‘prime’ i radhës, i cili premton spektakël dhe surpriza, nën drejtimin e Luana...

Mos e humbisni “Love Island”, dashuri, drama dhe ndarje! Premierë ekskluzive sonte në Tv Klan

para 2 jave - Klan

Mos e humbisni “Love Island”, dashuri, drama dhe ndarje! Premierë ekskluzive sonte në Tv Klan “Love Island Albania” spektakli që ka thyer rekorde të shikueshmërisë që prej fillimit. Mbrëmjen e sotme do...

Gati spektakli i së dielës në “Love Island Albania”

para 2 jave - Politiko.mk

Shtëpisë së dashurisë pritet t’i shtohen dy hyrje të reja Love Island Albania, reality show që mban si kryefjalë dashurinë, ka arritur të rrëmbejë vëmëndjen e të gjithë publikut por edhe mediave ndërkombëtare...

Diskutime mes ishullorëve se kush është çifti që del nesër, më të rrezikuar Salion-Sofiela

para 2 jave - Klan

Diskutime mes ishullorëve se kush është çifti që del nesër, më të rrezikuar Salion-Sofiela Ishullorët janë mbledhur tek rrethi i zjarrit dhe po i bëjnë njëri-tjetrit pyetjen: Kush çift mendon që del nesër?...

Vajzat diskutojnë për prime-in, duhet të dalë Salioni

para 2 jave - Klan

Vajzat diskutojnë për prime-in, duhet të dalë Salioni Vajzat e Love Island Albania diskutojnë në dhomën e grimit për prime-in e ditës së nesërme. Deri tani dimë që një nga çiftet do të largohet nga vila....

Gati spektakli i së dielës në “Love Island Albania”

para 2 jave - Klan Macedonia

Shtëpisë së dashurisë pritet t’i shtohen dy hyrje të reja Love Island Albania, reality show që mban si kryefjalë dashurinë, ka arritur të rrëmbejë vëmëndjen e të gjithë publikut por edhe mediave ndërkombëtare...

Gati spektakli i së dielës në “Love Island Albania”

para 2 jave - Lapsi

Shtëpisë së dashurisë pritet t’i shtohen dy hyrje të reja Love Island Albania, reality show që mban si kryefjalë dashurinë, ka arritur të rrëmbejë vëmëndjen e të gjithë publikut por edhe mediave ndërkombëtare...

Gati spektakli i së dielës në “Love Island Albania”

para 2 jave - Klan

Gati spektakli i së dielës në “Love Island Albania” Shtëpisë së dashurisë pritet t’i shtohen dy hyrje të reja Love Island Albania, reality show që mban si kryefjalë dashurinë, ka arritur të rrëmbejë vëmëndjen...

Love Island Albania thyen rekord shikueshmërie në platformën Tik-Tok!

para 2 jave - Klan Macedonia

Spektakli i dashurisë Love Island Albania, patenta ndërkombëtare e ‘ITV Studios’ që vjen për herë të parë në Shqipëri nga Tv Klan po thyen rekorde shikueshmërie në platformat online. Në Tik-Tok një video...

Haris & Aishah, dy ishullorët e parë nga Kosova në Love Island Albania

para 2 jave - Gazeta Metro

Spektakli më i madh i dashurisë në trojet shqiptare, Love Island Albania, patenta ndërkombëtare e ‘ITV Studios’ që vjen për herë të parë në Shqipëri nga Tv Klan po merr vëmendjen e të gjithëve. Deri më...

Pas takimit jashtë vilës, Gleni dhe Artemis shkëmbejnë puthjen e parë

para 2 jave - Revista Kosovarja

Artemis propozoi për ishullorët një lojë. Do hidhen në pishinë dhe kush noton më shpejt fiton lojën dhe merr një “baby kiss” nga partnerja e tij. Çfarë ndodhi? Mungoi disa ditë në Instagram, Sarah zbulon...

Love Island Albania/ Pas takimit jashtë vilës Gleni dhe Artemis shkëmbejnë puthjen e parë

para 2 jave - Klan Macedonia

Artemis propozoi për ishullorët një lojë. Do hidhen në pishinë dhe kush noton më shpejt fiton lojën dhe merr një “baby kiss” nga partnerja e tij. Ai që e fitoj lojën ishte Salioni dhe puthi Sofielën tek...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK