A e dini se cila shqisë shuhet e fundit tek një person kur ai vdes?

para 2 jave - Tetova Sot

Sipas hulumtimeve, dëgjimi është shqisa e fundit që njerëzit humbasin kur vdesin. Shkencëtarët kanë zbuluar se truri vazhdon të regjistrojë tinguj edhe nëse trupi i pacientit nuk përgjigjet më. Kjo shpjegon...

A e dini se cila shqisë shuhet e fundit tek një person kur ai vdes?

para 2 jave - Flaka

Sipas hulumtimeve, dëgjimi është shqisa e fundit që njerëzit humbasin kur vdesin. Shkencëtarët kanë zbuluar se truri vazhdon të regjistrojë tinguj edhe nëse trupi i pacientit nuk përgjigjet më. Kjo shpjegon...

A e dini se cila shqisë shuhet e fundit tek një person kur ai vdes?

para 2 jave - Alsat-M

Sipas hulumtimeve, dëgjimi është shqisa e fundit që njerëzit humbasin kur vdesin. Shkencëtarët kanë zbuluar se truri vazhdon të regjistrojë tinguj edhe nëse trupi i pacientit nuk përgjigjet më. Kjo shpjegon...

A e dini se cila shqisë shuhet e fundit tek një person kur ai vdes?

para 2 jave - Debat

Pixabay Sipas hulumtimeve, dëgjimi është shqisa e fundit që njerëzit humbasin kur vdesin. Shkencëtarët kanë zbuluar se truri vazhdon të regjistrojë tinguj edhe nëse trupi i pacientit nuk përgjigjet më....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK