Mbolli 5 vazo me kanabis, Enca reagon pas lirimit nga qelia me një foto provokuese: Ata po studionin ballkonin tim

para 2 jave - Gazeta Express

Këngëtarja Enca Haxhia ka reaguar për herë të parë pasi u lirua nga qelia, ku qëndroi dy ditë e arrestur për 5 vazo me kanabis që policia i zbuloi në ballkonin e shtëpisë së saj. “Ata po studionin ballkonin...

Mbolli kanabis në ballkon, Enca reagon për herë të parë pas arrestimit: Kalova ditë të vështira…

para 2 jave - Pressonline

Këngëtarja Ruensa Haxhiaj, e njohur si Enca ka reaguar për herë të parë pas arrestimit nga policia e Tiranës. “Jam shumë mirënjohëse dhe e bekuar për të gjithë suportin, komentet pozitive dhe dashurinë...

Vjen reagimi i parë i Encës pas lirimit

para 2 jave - Telegrafi

Enca Haxhia ka reaguar për herë të parë në rrjetet sociale prej se u lirua, pas arrestimit nga policia e Tiranës. Këngëtarja ishte arrestuar më 12 shtator, pasi në ballkonin e shtëpisë së saj ishin gjetur...

Enca “bëhet e gjallë” në rrjete sociale pas arrestimit

para 2 jave - Zeri

Enca Haxhia ka reaguar për herë të parë në rrjetet sociale prej se u lirua, pas arrestimit nga policia e Tiranës.Këngëtarja ishte arrestuar më 12 shtator, pasi në ballkonin e shtëpisë së saj ishin gjetur...

E arrestuan për 5 vazo kanabis Enca ‘në tripa’ pas daljes nga qelia: Po studionin ‘ballkonin’ tim

para 2 jave - Gazeta Metro

Këngëtarja Enca Haxhia ka reaguar për herë të parë pasi u lirua nga qelia. “Ata po studionin ballkonin tim”, shkruan këngëtarja me ironi e arrogancë në rrjete sociale teksa ka publikuar një foto provokuese...

Mbolli kanabis në ballkon, Enca reagon për herë të parë pas arrestimit: Kalova ditë të vështira…

para 2 jave - Top Channel

Këngëtarja Ruensa Haxhiaj, e njohur si Enca ka reaguar për herë të parë pas arrestimit nga policia e Tiranës. “Jam shumë mirënjohëse dhe e bekuar për të gjithë suportin, komentet pozitive dhe dashurinë...

'Kanë studiuar ‘ballkonin’ tim' - Enca reagon për herë të parë pas arrestimit

para 2 jave - Syri.net Kosova

Enca Haxhia ka qenë kryefjalë e mediave në vendin tonë pasi u arrestua javën e kaluar për kultivim kanabisi në shtëpinë e saj. Policia e Tiranës finalizoi operacionin “Balcony”, duke gjetur 5 vazo me kanabis...

‘5 vazo kanabis’ – Enca ‘në tripa’ pas daljes nga qelia: Ata po studionin ‘ballkonin’ tim

para 2 jave - Gazeta Metro

Këngëtarja Enca Haxhia ka reaguar për herë të parë pasi u lirua nga qelia. “Ata po studionin ballkonin tim”, shkruan këngëtarja me ironi e arrogancë në rrjete sociale teksa ka publikuar një foto provokuese...

Mbolli kanabis në ballkon, Enca reagon për herë të parë pas arrestimit

para 2 jave - Top Channel

Këngëtarja Ruensa Haxhiaj, e njohur si Enca ka reaguar për herë të parë pas arrestimit nga policia e Tiranës. “Jam shumë mirënjohëse dhe e bekuar për të gjithë suportin, komentet pozitive dhe dashurinë...

Enca reagon për herë të parë pas arrestimit: Kanë studiuar ‘ballkonin...

para 2 jave - BalkanWeb

TIRANE Enca Haxhia ka qenë kryefjalë e mediave në vendin tonë pasi u arrestua javën e kaluar për kultivim kanabisi në shtëpinë e saj. Policia e Tiranës finalizoi operacionin “Balcony”, duke gjetur 5 vazo...

‘Ata kanë studiuar ‘ballkonin’ tim’! Enca flet pas arrestimit

para 2 jave - NOA

Këngëtarja Enca Haxhia ka qenë së fundmi kryefjalë e mediave pasi vetëm një javë më parë u arrestua për kultivim kanabisi në ballkonin e shtëpisë së saj. Kujtojmë se Policia e Tiranës finalizoi operacionin...

Enca ekspozon gjoksin dhe ironizon policinë: Ma paskan studiuar ballkonin

para 2 jave - Bota Sot

Këntëtarja Enca Haxhia i është rikthyer jetës normale, të paktën në rrjetet sociale, pasi u la e lirë nga gjykata në Tiranë. Ndaj këngëtares u dha masa e sigurisë detyrim paraqitje, pavarësisht se u kap...

Reagon për herë të parë pas 2 ditësh arresti, Enca: Janë marrë me ballkonin tim....

para 2 jave - Ora news

Këngëtarja Ruenca Haxhia ka reaguar në rrjetin e saj social Instagram, 4 ditë pasi u lirua nga qelia. Fillimisht me një zemër të madhe të kuqe e më pas me fjalët më të ngrohta për të gjithë ata që e kanë...

Vjen postimi i parë nga Enca pas lirimit nga burgu

para 2 jave - Syri.net Kosova

Këngëtarja Enca Haxhia u arrestua me 12 shtator për kultivim të bimëve narkotike. Asaj iu gjetën 5 vazo me rrënjë kanabisi sativa në ballonin e shtëpisë. Pas lirimit nga burgu, sot e bëri postimin e parë....

Pas lirimit nga burgu, reagon Enca

para 2 jave - Koha.mk

Ditë më parë këngëtarja e njohur Ruenca Haxhiaj, e njohur me emrin Enca u arrestua nga policia e Tiranës. Këngëtarja u arrestua për kultivim të bimëve narkotike. Policia zbuloi kanabisin e kultivuar në...

Kaloi dy ditë në qeli, reagon Enca: Janë marrë me ballkonin tim…

para 2 jave - Klan

Kaloi dy ditë në qeli, reagon Enca: Janë marrë me ballkonin tim… 4 ditë pasi u lirua nga qelia, këngëtarja Ruenca Haxhia ka reaguar në rrjetin e saj social Instagram, fillimisht me një zemër të madhe të...

Pas daljes nga qelia/ Enca provokon me foton: Ata kanë studiuar ballkonin tim, mirënjohëse për suportin

para 2 jave - Vizion Plus

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia u arrestua disa ditë më parë, pasi në ballkonin e banesës së saj u gjetën disa bimë kanabis. Po ashtu, në komisariat u shoqërua edhe i dashuri i saj, i cili u la i lirë...

Enca flet për herë të parë pas lirimit nga qelia: Jam e bekuar

para 2 jave - Lexo

Enca Haxhia ka reaguar për herë të parë pas arrestimit për kultivim të bimëve narkotike. Enca u arrestua pak ditë më parë, pasi në banesën e saj u gjet kanabis. Këngëtarja ka postuar sot një postim ku...

'Kanë studiuar ‘ballkonin’ tim' - Enca reagon për herë të parë pas arrestimit:

para 2 jave - Syri

Enca Haxhia ka qenë kryefjalë e mediave në vendin tonë pasi u arrestua javën e kaluar për kultivim kanabisi në shtëpinë e saj. Policia e Tiranës finalizoi operacionin “Balcony”, duke gjetur 5 vazo me kanabis...

Enca “bëhet e gjallë” në rrjete sociale (FOTO)

para 2 jave - Klan Kosova

Ditë më parë këngëtarja e njohur Enca Haxhiaj, u raportua se është arrestuar nga policia e Tiranës. Megjithatë, siç raportohet, dy ditë më pas Enca u lirua dhe u caktua ndaj saj masa e sigurisë “detyrim...

“Kalova ditë të vështira”, Enca reagon për herë të parë pas lirimit nga burgu

para 2 jave - Albeu

Këngëtarja Enca Haxhia u arrestua me 12 shtator për kultivim të bimëve narkotike. Asaj iu gjetën 5 vazo me rrënjë kanabis sativa në ballkonin e shtëpisë. Pas lirimit nga burgu, sot bëri postimin e parë....

U kap duke kultivuar kanabis, Enca reagon për herë të parë pas lirimit nga qelia

para 2 jave - Gazeta Tema

Pak ditë më parë, këngëtarja Ruenca Haxhiaj, e njohur me emrin e skenës Enca u arrestua pasi iu gjetën 5 vazo me kanabis në ballkonin e shtëpisë së saj. Megjithatë, gjykata u tregua bujare me Encën, duke...

Reagon Enca pas lirimit

para 2 jave - Arbresh

Enca Haxhia ka reaguar për herë të parë në rrjetet sociale prej se u lirua, pas arrestimit nga policia e Tiranës. Këngëtarja ishte arrestuar më 12 shtator, pasi në ballkonin e shtëpisë së saj ishin gjetur...

Vjen postimi i parë nga Enca pas lirimit nga burgu

para 2 jave - Indeks online

Këngëtarja Enca Haxhia u arrestua me 12 shtator për kultivim të bimëve narkotike. Asaj iu gjetën 5 vazo me rrënjë kanabisi sativa në ballonin e shtëpisë. Pas lirimit nga burgu, sot e bëri postimin e parë....

Pas lirimit nga burgu, Enca ‘bëhet e gjallë’ në rrjete sociale

para 2 jave - Aktuale

Ditë më parë këngëtarja e njohur Ruenca Haxhiaj, e njohur me emrin Enca u arrestua nga policia e Tiranës. Këngëtarja u arrestua për kultivim të bimëve narkotike. Policia zbuloi kanabisin e kultivuar në...

Enca reagon për herë të parë pas arrestimit, për kë ishte mesazhi këngëtares?

para 2 jave - Revista Kosovarja

Enca Haxhia ishte në qendër të vëmendjes së gjithë mediave rozë javën e shkuar dhe sigurisht “kryefjalë” e rrjeteve sociale, pasi u arrestua nga Policia pas kanabisit të mbjellur në vazo, të gjetur në...

FOTO/ Mbolli kanabis në shtëpi, Enca reagon për herë të parë pas arrestimit: Kanë studiuar ‘ballkonin’ tim

para 2 jave - Java News

Enca Haxhia ka qenë kryefjalë e mediave në vendin tonë pasi u arrestua javën e kaluar për kultivim kanabisi në shtëpinë e saj. Policia e Tiranës finalizoi operacionin “Balcony”, duke gjetur 5 vazo me kanabis...

Pas lirimit nga burgu, reagon për herë të parë Enca

para 2 jave - Gazeta10

Enca pak ditë më parë u arrestua nga policia e Tiranës, pasi u kap me 5 vazo kanabis në ballkonin e banesës. Tre ditë pas arrestimit u lirua. Sot, për herë të parë ajo ka reaguar në rrjete sociale. Ajo...

Pas lirimit nga burgu, reagon për herë të parë Enca

para 2 jave - Lajmi.net

Enca pak ditë më parë u arrestua nga policia e Tiranës, pasi u kap me 5 vazo kanabis në ballkonin e banesës. Tre ditë pas arrestimit u lirua, shkruan lajmi.net. Sot, për herë të parë ajo ka reaguar në...

U arrestua për kultivim droge, reagon Enca: Janë marrë me ballkonin tim

para 2 jave - Publiktv

në ballkonin e saj të shtëpisë u gjetën 5 vazo të mëdha me bimë kanabisi. Pas arrestimit, ajo qëndroi dy ditë në qeli deri sa gjykata e arsyetoi të paligjshëm arrestimin e saj dhe kërkoi detyrim paraqitje...

Mbolli kanabis në ballkon, Enca reagon për herë të parë pas arrestimit

para 2 jave - Pressonline

Këngëtarja Ruensa Haxhiaj, e njohur si Enca ka reaguar për herë të parë pas arrestimit nga policia e Tiranës. “Jam shumë mirënjohëse dhe e bekuar për të gjithë suportin, komentet pozitive dhe dashurinë...

Pas dy ditëve në qeli, reagon Enca: Janë marrë me ballkonin tim

para 2 jave - JOQ Albania

Pak ditë më parë, këngëtarja Enca Haxhia u arrestua pasi në ballkonin e saj të shtëpisë u gjetën 5 vazo të mëdha me bimë kanabisi. Pas arrestimit, ajo qëndroi dy ditë në qeli deri sa gjykata e arsyetoi...

U kap duke kultivuar kanabis, Enca reagon për herë të parë pas lirimit nga burgu

para 2 jave - Periskopi

U kap duke kultivuar kanabis, Enca reagon për herë të parë pas lirimit nga burgu 18 Sep, 17:05 Pak ditë më parë, këngëtarja Ruenca Haxhiaj, e njohur me emrin e skenës Enca u arrestua pasi iu gjetën 5 vazo...

Reagon Enca pas lirimit nga burgu

para 2 jave - Bota Press

Ditë më parë këngëtarja e njohur Ruenca Haxhiaj, e njohur me emrin Enca u arrestua nga policia e Tiranës. Këngëtarja u arrestua për kultivim të bimëve narkotike. Policia zbuloi kanabisin e kultivuar në...

Reagon Enca pas lirimit nga burgu

para 2 jave - Pressonline

Ditë më parë këngëtarja e njohur Ruenca Haxhiaj, e njohur me emrin Enca u arrestua nga policia e Tiranës. Këngëtarja u arrestua për kultivim të bimëve narkotike. Policia zbuloi kanabisin… Ditë më parë...

U arrestua me kanabis në banesë, reagon Enca pas lirimin nga burgu: Ju jam shumë mirënjohëse

para 2 jave - Dosja.al

TIRANË- Këngëtarja Ruenca Haxhia ka reaguar pas arrestimit nga policia për kultivim kanabisi. Me anë të një postimi në Instastory, Enca shkruan se u është shumë mirënjohëse fansave të saj që e kanë mbështetur....

5 bimë kanabis në ballkon, Enca lirohet nga burgu, avokatët: I mbolli për kuriozitet

para 2 jave - Lexo

Këngëtarja Ruensa Haxhia, e njohur si Enca është liruar nga burgu. Në seancën e sotme gjyqësore, togat e zeza kanë caktuar masën e sigurisë “detyrim paraqitje”. Avokatët kanë pretenduar se kontrolli i...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK