Mali i Zi, thyhen të gjitha rekordet, gara në shtrirje zgjat një muaj

para 2 jave - Flaka

Gara në shtrirje, e cila e bën Malin e Zi unik në Evropë me këtë event të pazakontë, po thyen të gjitha rekordet këtë vit, raporton Anadolu. Ndonëse gara pritej të zgjaste disa ditë, gjë që ishte praktikë...

Mali i Zi, thyhen të gjitha rekordet, gara në shtrirje zgjat një muaj

para 2 jave - Anadolu Agency

Podgoricë Gara në shtrirje, e cila e bën Malin e Zi unik në Evropë me këtë event të pazakontë, po thyen të gjitha rekordet këtë vit, raporton Anadolu. Ndonëse gara pritej të zgjaste disa ditë, gjë që ishte...

Mali i Zi, thyhen të gjitha rekordet, gara në shtrirje zgjat një muaj

para 2 jave - InfoShqip

Gara në shtrirje, e cila e bën Malin e Zi unik në Evropë me këtë event të pazakontë, po thyen të gjitha rekordet këtë vit, raporton Anadolu. Ndonëse gara pritej të zgjaste disa ditë, gjë që ishte praktikë...

Mali i Zi, thyhen të gjitha rekordet, gara në shtrirje zgjat një muaj

para 2 jave - Shenja

Gara në shtrirje, e cila e bën Malin e Zi unik në Evropë me këtë event të pazakontë, po thyen të gjitha rekordet këtë vit, raporton Anadolu. Ndonëse gara pritej të zgjaste disa ditë, gjë që ishte praktikë...

Gara e “përtacëve” po thyen rekorde në Mal të Zi – pesë garues po “pritojnë të ngritën nga shtrati”

para 2 jave - Alsat-M

Në fshatin Brezna afër Pluzhinës, Malin e Zi për vendin e parë në garën e “përtacëve” po luftojnë pesë garues meshkuj dhe gra. Gara ka hyrë në ditën 29 ndërsa organizatori thotë se të gjithë janë të befasuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK