Ndryshimi i stinëve e bën më të vështirë zgjimin në mëngjes

para 4 dite - Top Channel

Ka njerëz që zgjohen me zilen e parë të alarmit e ka të tjerë që rrotullohen pa fund në shtrat duke injoruar edhe zilen e shtatë. Nëse zgjimi në mëngjes është një mision i vështirë për ju, atëherë fajësoni...

Ndryshimi i stinëve e bën më të vështirë zgjimin në mëngjes

para 4 dite - Top Channel

Ka njerëz që zgjohen me zilen e parë të alarmit e ka të tjerë që rrotullohen pa fund në shtrat duke injoruar edhe zilen e shtatë. Nëse zgjimi në mëngjes është një mision i vështirë për ju, atëherë fajësoni...

Ndryshimi i stinëve e bën më të vështirë zgjimin në mëngjes

para 4 dite - Aktuale

Ka njerëz që zgjohen me zilen e parë të alarmit e ka të tjerë që rrotullohen pa fund në shtrat duke injoruar edhe zilen e shtatë. Nëse zgjimi në mëngjes është një mision i vështirë për ju, atëherë fajësoni...

Ndryshimi i stinëve e bën më të vështirë zgjimin në mëngjes

para 4 dite - Nistori

Ka njerëz që zgjohen me zilen e parë të alarmit e ka të tjerë që rrotullohen pa fund në shtrat duke injoruar edhe zilen e shtatë. Nëse zgjimi në mëngjes është një mision i vështirë për ju, atëherë fajësoni...

Ndryshimi i stinëve e bën më të vështirë zgjimin në mëngjes, ja si të rifitoni energjitë!

para 4 dite - Syri.net Kosova

Ka njerëz që zgjohen me zilen e parë të alarmit e ka të tjerë që rrotullohen pa fund në shtrat duke injoruar edhe zilen e shtatë. [gjumi] Nëse zgjimi në mëngjes është një mision i vështirë për ju, atëherë...

Ndryshimi i stinëve e bën më të vështirë zgjimin në mëngjes

para 4 dite - Pressonline

Ka njerëz që zgjohen me zilen e parë të alarmit e ka të tjerë që rrotullohen pa fund në shtrat duke injoruar edhe zilen e shtatë. Nëse zgjimi në mëngjes është një mision i vështirë për ju, atëherë fajësoni...

Ndryshimi i stinëve e bën më të vështirë zgjimin në mëngjes

para 4 dite - Pressonline

Ka njerëz që zgjohen me zilen e parë të alarmit e ka të tjerë që rrotullohen pa fund në shtrat duke injoruar edhe zilen e shtatë. Nëse zgjimi në mëngjes është një mision i vështirë për ju, atëherë fajësoni...

Ndryshimi i stinëve e bën më të vështirë zgjimin në mëngjes, ja si të rifitoni energjitë!

para 4 dite - Syri

Ka njerëz që zgjohen me zilen e parë të alarmit e ka të tjerë që rrotullohen pa fund në shtrat duke injoruar edhe zilen e shtatë. [gjumi] Nëse zgjimi në mëngjes është një mision i vështirë për ju, atëherë...

Ndryshimi i stinëve e bën më të vështirë zgjimin në mëngjes, ja si të rifitoni energjitë! Mungesa e gjumit ndikon në sistemin imunitar dhe gjendjen mendore

para 4 dite - Panorama

Ka njerëz që zgjohen me zilen e parë të alarmit e ka të tjerë që rrotullohen pa fund në shtrat duke injoruar edhe zilen e shtatë. Nëse zgjimi në mëngjes është një mision i vështirë për ju, atëherë fajësoni...

Jeni person që mezi zgjoheni në mëngjes? Ndiqni këto këshilla

para 6 dite - Alsat-M

Të themi të drejtën, askush nuk besojmë se e ka fort qejf zgjimin herët. Ato orët e fundit të gjumit janë më të këndshmet dhe të vjen plasja kur të duhet t’i ndërpresësh. Në këtë artikull po ju tregojmë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK