Ditë jo e mirë për të dashuruarit - Horoskopi ditor, e Martë 19 Shtator 2023

para 8 muajve - Syri.net Kosova

Dashi Do ndiheni të lumtur pranë atij që keni në krah dhe të gatshëm të hidhni çdo lloj hapi më tej. Për gjithçka do bashkëpunoni fort. Beqarët do kenë takime pa fund, po nuk do mund të nisin dot një histori...

Ditë jo e mirë për të dashuruarit - Horoskopi ditor, e Martë 19 Shtator 2023

para 8 muajve - Syri

Dashi Do ndiheni të lumtur pranë atij që keni në krah dhe të gatshëm të hidhni çdo lloj hapi më tej. Për gjithçka do bashkëpunoni fort. Beqarët do kenë takime pa fund, po nuk do mund të nisin dot një histori...

Fati yt/ Horoskopi 19 shtator 2023

para 8 muajve - Lexo

Dashi Do ndiheni të lumtur pranë atij që keni në krah dhe të gatshëm të hidhni çdo lloj hapi më tej. Për gjithçka do bashkëpunoni fort. Beqarët do kenë takime pa fund, po nuk do mund të nisin dot një histori...

Zbuloni shenjat e horoskopit më me fat në dashuri për javën 18-24 shtator

para 8 muajve - Revista Kosovarja

Nëse kjo javë ju bën të ndiheni me fat në dashuri, falenderoni yjet apo tranzitet astrologjike, sepse do të keni një ndihmë të madhe në dashuri në javën 18-24 shtator 2023. Fillon stina e Peshores dhe...

Shije Shtëpie – Emisioni 18 Shtator 2023

para 9 muajve - Klan

Shije Shtëpie – Emisioni 18 Shtator 2023 Të ftuar: Krisanthi Kallojeri – astrologe Ariola Isufaj – kozmetologe Fiona Rushiti – akrobate Gazetare: Ermelinda Ndoja #ShijeShtëpie në #TvKlan. Emision edukues,...

Yjet ndriçojnë të ardhmen e Shigjetarit, horoskopi i javës sjell lajme të mira

para 9 muajve - Klan

Yjet ndriçojnë të ardhmen e Shigjetarit, horoskopi i javës sjell lajme të mira Tre ditët e para të javës kërkojnë kujdes dhe vigjilencë sipas parashikimit të horoskopit. Krisanthi Kallojeri, astrologia...

Shenjat që tregojnë se jeni një njeri i mirë

para 9 muajve - Albeu

Kur takojmë një person të ri, na duket se ai është më i miri në botë. Qoftë dashuri apo miqësi, fillimet janë gjithmonë shumë argëtuese dhe ky person është i përsosur. Mirëpo, shumë janë bindur se realiteti...

Zbuloni shenjat e horoskopit më me fat në dashuri për javën 18-24 shtator

para 9 muajve - Top Channel

Nëse kjo javë ju bën të ndiheni me fat në dashuri, falenderoni yjet apo tranzitet astrologjike, sepse do të keni një ndihmë të madhe në dashuri në javën 18-24 shtator 2023. Fillon stina e Peshores dhe...

Horoskopi ditor, e Martë 19 Shtator 2023

para 9 muajve - Java News

Dashi Do ndiheni të lumtur pranë atij që keni në krah dhe të gatshëm të hidhni çdo lloj hapi më tej. Për gjithçka do bashkëpunoni fort. Beqarët do kenë takime pa fund, po nuk do mund të nisin dot një histori...

‘Një javë pak me vështirësi ku duhet të kemi kudjes! Ndikime të forta planetare dhe vëmendje për shenjat e…’ Parashikimi javor i horoskopit 18-24 shtator nga Astrologu Jorgo Pulla

para 9 muajve - Lexo

Sipas astrologut Jorgo Pulla duket se është një javë me pak vështirësi dhe ku duhet të kemi kujdes. Kërkohet vëmendje, kërkohet kohë në lidhje me çështje që duam të realizojmë. Motoja e kësaj jave është:...

Horoskopi 18 Shtator 2023

para 9 muajve - Klan

Horoskopi 18 Shtator 2023 Dashi Sot mund të mbështeteni në mbrojtjen e Venusit dhe Jupiterit, të cilat do të garantojnë stabilitetin dhe përparimin e nismave tuaja. Megjithatë, kini kujdes nga Hëna në...

Zbuloni shenjat e horoskopit më me fat në dashuri për javën 18-24 shtator

para 9 muajve - Pressonline

Nëse kjo javë ju bën të ndiheni me fat në dashuri, falenderoni yjet apo tranzitet astrologjike, sepse do të keni një ndihmë të madhe në dashuri në javën 18-24 shtator 2023. Fillon stina e Peshores dhe...

Horoskopi 18 Gusht 2023

para 9 muajve - Klan

Horoskopi 18 Gusht 2023 Dashi Sot mund të mbështeteni në mbrojtjen e Venusit dhe Jupiterit, të cilat do të garantojnë stabilitetin dhe përparimin e nismave tuaja. Megjithatë, kini kujdes nga Hëna në Peshore,...

Horoskopi për sot, 18 shtator 2023

para 9 muajve - Opinion

Dashi Yjet sugjerojnë që nevojat e familjes suaj duhet të jenë prioriteti juaj kryesor për momentin. Përfshijeni veten në gëzimet dhe hidhërimet e tyre dhe tregojuni se ju interesoni vërtet. Ndërhyrja...

Horoskopi për ditën e sotme, 18 shtator 2023

para 9 muajve - BalkanWeb

Yjet sugjerojnë që nevojat e familjes suaj duhet të jenë prioriteti juaj kryesor për momentin. Përfshijeni veten në gëzimet dhe hidhërimet e tyre dhe tregojuni se ju interesoni vërtet. Ndërhyrja e një...

Parashikimi i horoskopit 18 shtator, ja çfarë kanë rezervuar yjet për ju

para 9 muajve - Panorama

Dashi Çështjet e parave janë në krye të axhendës. Merrni kohë për t’i trajtuar këto çështje me kujdes. Do të jeni jashtëzakonisht efikas me numrat, tabelat dhe pasqyrat bankare. Vëmendja që i kushtoni...

Horoskopi JAVOR 18-24 shtator 2023

para 9 muajve - Infokusi

Dashi Gjatë javës 18 – 24 shtator do të keni përvoja interesante me njerëz të lindur nën shenjat e tokës. Disa prej jush do të jenë të gatshëm të bëjnë një investim ose blerje që do të sjellë fitim ose...

Ndikimet romantike në jetën tuaj do të jenë të forta sot! Shmangi problemet në punë, horoskopi ditor 18 shtator

para 9 muajve - Dosja.al

Dashi Yjet sugjerojnë që nevojat e familjes suaj duhet të jenë prioriteti juaj kryesor për momentin. Përfshijeni veten në gëzimet dhe hidhërimet e tyre dhe tregojuni se ju interesoni vërtet. Ndërhyrja...

“Ditë të vështira …”, Horoskopi javor, 18-24 Shtator 2023

para 9 muajve - Albeu

Dashi Gjatë javës 18 – 24 shtator do të keni përvoja interesante me njerëz të lindur nën shenjat e tokës. Disa prej jush do të jenë të gatshëm të bëjnë një investim ose blerje që do të sjellë fitim ose...

20 shenja që tregojnë se jeni një person i mirë

para 9 muajve - Bota Sot

Kur takojmë një person të ri, na duket se ai është më i miri në botë. Qoftë dashuri apo miqësi, fillimet janë gjithmonë shumë argëtuese dhe ky person është i përsosur. Mirëpo, shumë janë bindur se realiteti...

20 shenja që tregojnë se jeni një person i mirë

para 9 muajve - ABC News

Kur takojmë një person të ri, na duket se ai është më i miri në botë. Qoftë dashuri apo miqësi, fillimet janë gjithmonë shumë argëtuese dhe ky person është i përsosur. Mirëpo, shumë janë bindur se realiteti...

20 shenja që tregojnë se jeni një person i mirë

para 9 muajve - Revista Kosovarja

Kur takojmë një person të ri, na duket se ai është më i miri në botë. Qoftë dashuri apo miqësi, fillimet janë gjithmonë shumë argëtuese dhe ky person është i përsosur. Mirëpo, shumë janë bindur se realiteti...

Këto shenja tregojnë se jeni një person i mirë

para 9 muajve - Shqip

Kur takojmë një person të ri, na duket se ai është më i miri në botë. Qoftë dashuri apo miqësi, fillimet janë gjithmonë shumë argëtuese dhe ky person është i përsosur. Mirëpo, shumë janë bindur se realiteti...

Horoskopi mujor nga Paolo Fox për Tetor 2023

para 9 muajve - NOA

Astrologu Paolo Fox sapo ka dhënë parashikimet e tij shenjë për shenjë për horoskopin e muajit tetor 2023 që jua sjell ekskluzivisht noa.al. Dashi Rikthehet stabiliteti i Dashit pasi pritet të fillojnë...

Nuk ju mbeten para deri në fund të muajit? “Sekreti” që do t’ju shpëtojë

para 9 muajve - ABC News

Nuk ka pse të jetë fundi i muajit për t’u ndjerë sikur nuk keni fat në diell. Nëse ju kanë mbetur sërish pa para që nga mesi i muajit dhe keni parë që paga juaj të zhduket pa e kuptuar fare, me siguri...

‘Ëndrra të realizuara, ambicie në punë dhe...,’ Ja çfarë kanë rezervuar yjet për sot

para 9 muajve - Syri

Horoskopi ditor Dashi Sot do hapet një portë e re për ju dhe do doni të përfitoni sa më shumë. Optimizmi do ju pushtojë gjatë gjithë kohës. Nëse jeni në një lidhje kjo e sotmja do jetë një ditë perfekte,...

Horoskopi 17 Shtator 2023

para 9 muajve - Klan

Horoskopi 17 Shtator 2023 Dashi- Ndryshimi i linjës së punës në këtë pikë vendimtare ku ndodhesh do të rriste mundësitë e zhvillimit profesional. Dikush që është shumë i shqetësuar për shëndetin tënd mund...

Horoskopi ditor, 17 shtator 2023

para 9 muajve - GazetaBlic

Dashi Sot do hapet një portë e re për ju dhe do doni të përfitoni sa më shumë. Optimizmi do ju pushtojë gjatë gjithë kohës. Nëse jeni në një lidhje kjo e sotmja do jetë një ditë perfekte, e mbushur me...

Horoskopi, e dielë, 17 shtator 2023/ Çfarë kanë parashikuar yjet për shenjën tuaj

para 9 muajve - Ora news

Horoskopi, e dielë, 17 shtator 2023 Dashi Sot do hapet një portë e re për ju dhe do doni të përfitoni sa më shumë. Optimizmi do ju pushtojë gjatë gjithë kohës. Nëse jeni në një lidhje kjo e sotmja do jetë...

HOROSKOPI/ 17 shtator 2023, çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

para 9 muajve - ABC News

Dashi Sot do hapet një portë e re për ju dhe do doni të përfitoni sa më shumë. Optimizmi do ju pushtojë gjatë gjithë kohës. Nëse jeni në një lidhje kjo e sotmja do jetë një ditë perfekte, e mbushur me...

Horoskopi i datës 17 shtator 2023

para 9 muajve - Bota Sot

Dashi Sot do hapet një portë e re për ju dhe do doni të përfitoni sa më shumë. Optimizmi do ju pushtojë gjatë gjithë kohës. Nëse jeni në një lidhje kjo e sotmja do jetë një ditë perfekte, e mbushur me...

Disa ëndrra do realizohen/ Në punë ambicia do jetë shumë e madhe, parashikimi i horoskopit për sot

para 9 muajve - Dosja.al

Dashi Sot do hapet një portë e re për ju dhe do doni të përfitoni sa më shumë. Optimizmi do ju pushtojë gjatë gjithë kohës. Nëse jeni në një lidhje kjo e sotmja do jetë një ditë perfekte, e mbushur me...

Horoskopi 17 shtator 2023: Çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

para 9 muajve - Albeu

Dashi Sot do hapet një portë e re për ju dhe do doni të përfitoni sa më shumë. Optimizmi do ju pushtojë gjatë gjithë kohës. Nëse jeni në një lidhje kjo e sotmja do jetë një ditë perfekte, e mbushur me...

Gjuha e trupit e “ju nxjerr sheshit” të vërtetën mbi lidhjen tuaj!

para 9 muajve - Revista Kosovarja

Disa marrëdhënie fillojnë vetëm nga ato shikimet e turpshme dhe përpjekjet e “paqëllimta” për të prekur dorën e sa… Ose ndoshta një çift nuk ka qenë së bashku për thuajse një vit, ajo përpiqet të mbajë...

Të këqijat kur jeni shumë zemërgjerë

para 9 muajve - Ekonomia Online

Është me të vërtetë e vështirë ta doni veten nëse jeni të zënë duke dashur të tjerët tej mase, duke qenë me të vërtetë zemërgjerë e shumë bujar. Sidomos në ditët e sotme. Ja disa shenja që tregojnë se...

Horoskopi 15 shtator, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para 9 muajve - Infokusi

Dashi Më në fund sot, përmes rrethanave, ngjarjeve dhe zhvillimeve, do t’ju japë besimin dhe sigurinë që keni kërkuar prej kohësh. Ju mund, përmes ndërveprimeve dhe kontakteve ndërpersonale, të bindni...

Horoskopi i ditës, 15 shtator 2023/ Çfarë kanë parashikuar yjet për ju sot

para 9 muajve - Vizion Plus

Dashi Ambienti në jetën tuaj në çift do jetë mjaft i ngrohtë gjatë kësaj dite. Do ndiheni mirë pranë personit që dashuroni dhe do kaloni momente të paharruara pranë tij. Do i sqaroni edhe disa hatër mbetje....

Horoskopi 15 Shtator 2023, zbuloni parashikimin e yjeve për sot

para 9 muajve - ABC News

Dashi Ambienti në jetën tuaj në çift do jetë mjaft i ngrohtë gjatë kësaj dite. Do ndiheni mirë pranë personit që dashuroni dhe do kaloni momente të paharruara pranë tij. Do i sqaroni edhe disa hatër mbetje....

Horoskopi për ditën e sotme, ja çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

para 9 muajve - Bota Sot

Dashi Ambienti në jetën tuaj në çift do jetë mjaft i ngrohtë gjatë kësaj dite. Do ndiheni mirë pranë personit që dashuroni dhe do kaloni momente të paharruara pranë tij. Do i sqaroni edhe disa hatër mbetje....

Shenjat që tregojnë se s’do të jeni kurrë i pasur

para 9 muajve - Ekonomia Online

Edhe pse shprehja është “Të gjithë kanë të njëjtën mundësi për t’u bërë të pasur, varet nga vullneti i gjithsecilit se ku arrijnë”, nuk është gjithmonë kështu. Mundësitë mund të jenë të njëjta, por jo...

Horoskopi ditor, e Premte 15 Shtator 2023

para 9 muajve - Revista Kosovarja

Dashi Ambienti në jetën tuaj në çift do jetë mjaft i ngrohtë gjatë kësaj dite. Do ndiheni mirë pranë personit që dashuroni dhe do kaloni momente të paharruara pranë tij. Do i sqaroni edhe disa hatër mbetje....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK