Pak pas ndarjes nga Don Xhoni – modelja ruse me të dashur të ri?

para 3 jave - Telegrafi

Ajo vetëm pesë muaj më parë u shfaq në videoklipin e këngës së re të Don Xhonit, “Ike”. Dyshja, të cilët në vitin e kaluar njoftuan ndarjen, u bashkuan sërish dhe dukeshin mjaft të lumtur në klip. Pak...

Moderatori i njohur konkurrenti i parë i Big Brother VIP 3

para 3 jave - Lexo

Së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin “E diell” në rubrikën “Mos i bjer me top”, moderatori Meriton Mjekiqi, i cili ka zbuluar detaje të reja si nga jeta personale ashtu edhe nga ajo private. Prej kohësh...

Zbulohet banori i parë i BBVIP Albania 3? Flet vetë moderatori i njohur

para 3 jave - Albeu

Prej kohësh në rrjet po qarkullojnë lajme se ai do të jetë një ndër konkurentët e sezonit të tretë të “Big Brother Albania VIP”. Moderatori Meriton Mjekiqi së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin “E diell”...

Moderatori i njohur shqiptar konkurenti i parë i “Big Brother Vip Albania 3”?

para 3 jave - ACTV

Moderatori Meriton Mjekiqi së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin “E diell” në rubrikën “Mos i bjer me top”, ku ka zbuluar detaje të reja si nga jeta personale ashtu edhe nga ajo private. Prej kohësh në...

Moderatori i njohur shqiptar konkurenti i parë i “Big Brother Vip Albania 3”?

para 3 jave - Gazeta Express

Moderatori Meriton Mjekiqi së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin “E diell” në rubrikën “Mos i bjer me top”, ku ka zbuluar detaje të reja si nga jeta personale ashtu edhe nga ajo private. Prej kohësh në...

E harroi Don Xhonin/ Ariana Lirey publikon FOTO nga shtrati me një tjetër mashkull

para 3 jave - Ora news

Modelja ruse, Ariana Lirey, u bë një personazh i njohur në Shqipëri, pasi pati një lidhje me reperin kosovar, Don Xhon. Mesa duket modelja e ka hedhur pas krahëve historinë e bujshme me artistin. Para...

Meriton Mjekiqi flet për sherrin me Noizyn

para 3 jave - Koha.mk

Prezantuesi Meriton Mjekiqi ka qenë i ftuar së fundmi në “Mos i bjer me top”, ku ka rrëfyer gjëra nga jeta private dhe ajo profesionale. Ai ka folur edhe për marrëdhënien e tij me dy reperët e famshmëm,...

Moderatori i njohur shqiptar konkurenti i parë i “Big Brother Vip Albania 3”?

para 3 jave - Infokusi

Moderatori Meriton Mjekiqi së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin “E diell” në rubrikën “Mos i bjer me top”, ku ka zbuluar detaje të reja si nga jeta personale ashtu edhe nga ajo private. Prej kohësh në...

Sherret me Noizy-n dhe Don Xhonin, Meriton Mjekiqi zbulon raportin që ka sot me reperët!

para 3 jave - Revista Kosovarja

Meriton Mjekiqi i ftuar në një intervistë ka folur për marrëdhënien e tij me dy reperët e famshëm, Noizy-n dhe Don Xhonin. Sherret me Noizy-n dhe Don Xhonin, Meriton Mjekiqi zbulon raportin që ka sot me...

Moderatori i njohur kosovar konkurenti i parë i “Big Brother Vip Albania 3”?

para 3 jave - Revista Kosovarja

Moderatori Meriton Mjekiqi së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin “E diell” në rubrikën “Mos i bjer me top”, ku ka zbuluar detaje të reja si nga jeta personale ashtu edhe nga ajo private. Prej kohësh në...

E harroi Don Xhonin/ Ariana Lirey publikon FOTO nga shtrati me një tjetër mashkull

para 3 jave - Infokusi

Modelja ruse, Ariana Lirey, u bë një personazh i njohur në Shqipëri, pasi pati një lidhje me reperin kosovar, Don Xhon. Mesa duket modelja e ka hedhur pas krahëve historinë e bujshme me artistin. Para...

Ishin ‘armiq’ pas sherreve të bujshme, moderatori i njohur tregon për marrëdhënien me Noizy-n dhe Don Xhonin

para 3 jave - Lexo

Moderatori i njohur, Meriton Mjekiqi, ka dhënë një intervistë për rubrikën “Mos i bjer me top” te “E Diell”, ku tregoi për marrëdhënien e tij me dy këngëtarët e njohur, Noizy dhe Don Xhoni. Moderatori...

Moderatori i njohur konfirmon pjesëmarrjen në 'BBV3'?

para 3 jave - Syri

Meriton Mjekiqi ka qenë i ftuar së fundmi në “S’e Luan Topi”. Në këtë rrëfim ai ka ndarë detaje të ndryshme mbi jetën e tij personale dhe profesionale. Në këtë intervistë Meritoni u pyet edhe në lidhje...

Pas sherreve të bujshme, Meriton Mjekiqi tregon për marrëdhënien me Noizyn dhe Don Xhonin

para 3 jave - Ina

Meriton Mjekiqi në emisionin “Mos i bjer me top”, tregoi për marrëdhënien e tij me dy këngëtarët e famshëm Noizyn dhe Don Xhonin. Moderatori është përplasur shpesh dhe për një kohë të gjatë me grupin OTR...

Moderatori i njohur pjesë e BBV3? Ja çfarë thotë ai

para 3 jave - Gazeta Shqip

Meriton Mjekiqi ka qenë i ftuar së fundmi në rubrikën “Mos i bjer me top” në “E Diell”, Top Channel. Në këtë rrëfim ai ka ndarë detaje të ndryshme mbi jetën e tij personale dhe profesionale. Gjatë intervistës...

Moderatori i njohur shqiptar konkurenti i parë i “Big Brother Vip Albania 3”?

para 3 jave - Ekonomia Online

Moderatori Meriton Mjekiqi së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin “E diell” në rubrikën “Mos i bjer me top”, ku ka zbuluar detaje të reja si nga jeta personale ashtu edhe nga ajo private. Prej kohësh në...

Meriton Mjekiqi flet për sherrin me Noizyn dhe Don Xhonin – jemi përplasur por…

para 3 jave - Zyrtare

Prezantuesi Meriton Mjekiqi ka qenë i ftuar së fundmi në “Mos i bjer me top”, ku ka rrëfyer gjëra nga jeta private dhe ajo profesionale. Ai ka folur edhe për marrëdhënien e tij me dy reperët e famshmëm,...

Ishin ‘armiq’ pas sherreve të bujshme, moderatori i njohur tregon për marrëdhënien me Noizy-n dhe Don Xhonin

para 3 jave - NOA

Moderatori i njohur, Meriton Mjekiqi, ka dhënë një intervistë për rubrikën “Mos i bjer me top” te “E Diell”, ku tregoi për marrëdhënien e tij me dy këngëtarët e njohur, Noizy dhe Don Xhoni. Moderatori...

Pas sherreve të bujshme, Meriton Mjekiqi tregon për marrëdhënien me Noizyn dhe Don Xhonin

para 3 jave - Ora news

Meriton Mjekiqi në emisionin "Mos i bjer me top", tregoi për marrëdhënien e tij me dy këngëtarët e famshëm Noizyn dhe Don Xhonin. Moderatori është përplasur shpesh dhe për një kohë të gjatë me grupin OTR...

Pas sherreve të bujshme, moderatori i njohur tregon për marrëdhënien me Noizy-n dhe Don Xhonin: Para disa javëve…

para 3 jave - Gazeta Shqip

Moderatori i njohur, Meriton Mjekiqi, ka dhënë një intervistë për rubrikën “Mos i bjer me top” te “E Diell”, ku tregoi për marrëdhënien e tij me dy këngëtarët e njohur, Noizy dhe Don Xhoni. Moderatori...

Pas sherreve të bujshme me Noizyn dhe Don Xhonin, reagon moderatori i njohur, tregon për marrëdhëniet që ka me këngëtarët

para 3 jave - Bota Sot

Meriton Mjekiqi në rubrikën “Mos i bjer me top” të “E diell”, tregoi për marrëdhënien e tij me dy këngëtarët e famshëm Noizyn dhe Don Xhonin. Moderatori është përplasur shpesh dhe për një kohë të gjatë...

Moderatori konfirmon pjesëmarrjen në 'BBV3'? Ja çfarë tha ai

para 3 jave - Ora news

Meriton Mjekiqi ka qenë i ftuar së fundmi në “S’e Luan Topi”. Në këtë rrëfim ai ka ndarë detaje të ndryshme mbi jetën e tij personale dhe profesionale. Në këtë intervistë Meritoni u pyet edhe në lidhje...

Moderatori i njohur konfirmon pjesëmarrjen në 'BBV3'?

para 3 jave - Syri.net Kosova

Meriton Mjekiqi ka qenë i ftuar së fundmi në “S’e Luan Topi”. Në këtë rrëfim ai ka ndarë detaje të ndryshme mbi jetën e tij personale dhe profesionale. Në këtë intervistë Meritoni u pyet edhe në lidhje...

Meriton Mjekiqi tregon për marrëdhënien me Noizyn dhe Don Xhonin, pas sherreve të bujshme

para 3 jave - Gazeta Express

Meriton Mjekiqi në rubrikën “Mos i bjer me top” të “E diell”, tregoi për marrëdhënien e tij me dy këngëtarët e famshëm Noizyn dhe Don Xhonin. Moderatori është përplasur shpesh dhe për një kohë të gjatë...

Moderatori i njohur konfirmon pjesëmarrjen në 'BBV3'?

para 3 jave - Syri

Meriton Mjekiqi ka qenë i ftuar së fundmi në “S’e Luan Topi”. Në këtë rrëfim ai ka ndarë detaje të ndryshme mbi jetën e tij personale dhe profesionale. Në këtë intervistë Meritoni u pyet edhe në lidhje...

Meriton Mjekiqi tregon për marrëdhënien me Noizyn dhe Don Xhonin, pas sherreve të bujshme

para 3 jave - Top Channel

Meriton Mjekiqi në rubrikën “Mos i bjer me top” të “E diell”, tregoi për marrëdhënien e tij me dy këngëtarët e famshëm Noizyn dhe Don Xhonin. Moderatori është përplasur shpesh dhe për një kohë të gjatë...

Meriton Mjekiqi flet për marrëdhënien me Noizyn dhe Don Xhonin pas sherreve të bujshme

para 3 jave - Telegrafi

Prezantuesi Meriton Mjekiqi ka qenë i ftuar së fundmi në “Mos i bjer me top”, ku ka rrëfyer gjëra nga jeta private dhe ajo profesionale. Ai ka folur edhe për marrëdhënien e tij me dy reperët e famshmëm,...

Meriton Mjekiqi tregon për marrëdhënien me Noizyn dhe Don Xhonin, pas sherreve të bujshme

para 3 jave - Pressonline

Meriton Mjekiqi në rubrikën “Mos i bjer me top” të “E diell”, tregoi për marrëdhënien e tij me dy këngëtarët e famshëm Noizyn dhe Don Xhonin. Moderatori është përplasur shpesh… Meriton Mjekiqi në rubrikën...

Meriton Mjekiqi pjesë e Big Brother VIP Albania 3?

para 3 jave - Infokusi

Tashmë kanë nisur të aludohen disa emra për edicionin e tretë të Big Brother VIP Albania. Ky reality shou ka bërë bujë prej vitesh, ndërkohë që së shpejti pritet të rikthehet me edicionin e radhës. Teksa...

Meritoni flet për raportin me Noizyn dhe Don Xhonin pas sherreve të bujshme

para 3 jave - Pressonline

Meriton Mjekiqi ka qenë i ftuar pasditen e sotme në “Mos i bjer me top”, ku ka rrëfyer detaje nga jeta private dhe ajo profesionale. Ai ka folur edhe për marrëdhënien e tij me dy reperët e famshëm, Noizy-n...

Meriton Mjekiqi pjesë e Big Brother VIP Albania 3?

para 3 jave - Telegrafi

Tashmë kanë nisur të aludohen disa emra për edicionin e tretë të Big Brother VIP Albania. Ky reality shou ka bërë bujë prej vitesh, ndërkohë që së shpejti pritet të rikthehet me edicionin e radhës. Teksa...

Moderatori i njohur konfirmon pjesëmarrjen në “BBV3”?

para 3 jave - Pressonline

Meriton Mjekiqi ka qenë i ftuar së fundmi në “S’e Luan Topi”. Në këtë rrëfim ai ka ndarë detaje të ndryshme mbi jetën e tij personale dhe profesionale. Në këtë intervistë Meritoni u pyet edhe në lidhje...

Meriton Mjekiqi tregon për marrëdhënien me Noizyn dhe Don Xhonin, pas sherreve të bujshme

para 3 jave - Pressonline

Meriton Mjekiqi në rubrikën “Mos i bjer me top” të “E diell”, tregoi për marrëdhënien e tij me dy këngëtarët e famshëm Noizyn dhe Don Xhonin. Moderatori është përplasur shpesh dhe për një kohë të gjatë...

Meriton Mjekiqi pjesë e Big Brother VIP Albania 3?

para 3 jave - Revista Kosovarja

Tashmë kanë nisur të aludohen disa emra për edicionin e tretë të Big Brother VIP Albania. Ky reality shou ka bërë bujë prej vitesh, ndërkohë që së shpejti pritet të rikthehet me edicionin e radhës. Teksa...

Sipas Dominik, kjo banore meriton ta fitojë edicionin e dytë të BBVK

para 3 jave - GazetaBlic

Dominiku është banori i cili të premten mbrëma u eliminua nga shtëpia e ‘Big Brother VIP Kosova’. Menjëherë pas daljes, Dominik ishte në rubrikën më të shkurtër të emisionit Prive, “60 sekonda”. Ai u përgjigj...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK