Shakira do të paguajë 7.5 milionë euro në rastin ku akuzohen për evazion fiskal

para 2 jave - Koha.net

Ylli i muzikës pop Shakira ka arritur marrëveshje me prokurorët spanjollë për të zgjidhur rastin ku akuzohej për evazion fiskal, raporton “BBC”. Këngëtarja ka paguar gjobë 7.5 milionë euro, ndërsa prokurorët...

E akuzuar për mashtrim tatimor, Shakira paguan 7.5 milionë euro gjobë

para 2 jave - Top Channel

Ylli kolumbian i popit Shakira ka arritur një marrëveshje me prokurorët spanjollë, për të zgjidhur një çështje mashtrimi fiskal, pikërisht kur gjyqi i saj ishte gati të fillonte. Këngëtarja ka paguar një...

Shakira shmang burgun

para 2 jave - Klan

Shakira shmang burgun Marrëveshje me prokurorët, paguan 7.5 milionë Euro gjobë Shakira shmang burgun dhe paguan 7.5 milionë euro gjobë, në një marrëveshje me prokurorët spanjollë që e akuzojnë atë për...

E akuzuar për mashtrim tatimor, Shakira paguan gjobën e majme ndaj autoriteteve spanjolle

para 2 jave - NOA

Shakira, e cila po përballej me mundësinë deri në tetë vjet burg nëse shpallej fajtore, arriti një marrëveshje me prokurorët spanjollë të hënën për të paguar një gjobë prej 7.5 milionë dollarësh. Këngëtarja...

Akuzohet për evazion fiskal, Shakira pranon të paguajë gjobën marramendëse ...

para 2 jave - BalkanWeb

SPANJE Këngëtarja e njohur, Shakira ka arritur një marrëveshje me prokurorët spanjollë për akuzat e ngritura ndaj saj për mashtrim fiskal. Ylli i muzikës pop pranoi se nuk i ka paguar 14.5 milionë euro...

Those hips lied: Shakira i shmanget prangave, paguan gjobën marramendëse Spanjës

para 2 jave - Gazeta Metro

Këngëtarja kolumbiane Shakira ka arritur marrëveshje me prokurorin publik spanjoll për të zgjidhur një çështje mashtrimi fiskal, pikërisht kur gjyqi i saj ishte gati të fillonte mëngjesin e sotëm në Barcelonë....

Akuzohet për evazion fiskal/ Shakira arrin marrëveshje me prokurorët spanjo...

para 2 jave - BalkanWeb

SPANJE Këngëtarja e njohur, Shakira ka arritur një marrëveshje me prokurorët spanjollë për akuzat e ngritura ndaj saj për mashtrim fiskal. Ylli i muzikës pop pranoi se nuk i ka paguar 14.5 milionë euro...

U akuzua për mashtrim fiskal, ja shuma marramendëse që do paguajë Shakira

para 2 jave - Gazeta Shqip

Ylli i muzikës, Shakira ka arritur një marrëvëshje me prokurorët spanjollë për të zgjidhur cështjen e mashtrimit fiskal, pikërisht kur gjyqi i saj ishte gati të fillonte. Këngëtarja ka paguar 6.5 milionë...

Akuzat për mashtrim tatimor, Shakira arrin marrëveshje me prokurorët spanjollë! Rrezikonte 8 vite burg dhe 23.8 mln euro gjobë

para 2 jave - Bota Sot

Këngëtarja e njohur, Shakira ka arritur një marrëveshje me prokurorët spanjollë për akuzat e ngritura ndaj saj për mashtrim fiskal. Dakordësia u arrit pikërisht kur gjyqi ndaj saj ishte gati të fillonte,...

Shakira arrin marrëveshje me prokurorët spanjollë për të shmangur qëndrimin pas grilave

para 2 jave - Anadolu Agency

Oviedo Ylli kolumbian i popit Shakira arriti marrëveshje me prokurorët spanjollë të hënën për të shmangur qëndrimin pas grilave, raporton Anadolu. Shakira pranoi fajësinë për mashtrimin e Spanjës prej...

Akuzat për mashtrim dhe tetë vite burg, Shakira arrin marrëveshjen me prokurorët

para 3 jave - Syri.net Kosova

Këngëtarja e njohur, Shakira ka arritur një marrëveshje me prokurorët spanjollë për akuzat e ngritura ndaj saj për mashtrim fiskal. Dakordësia u arrit pikërisht kur gjyqi ndaj saj ishte gati të fillonte,...

Akuzat ndaj Shakirës, arrin marrëveshje me prokurorët spanjollë

para 2 jave - Klan

Akuzat ndaj Shakirës, arrin marrëveshje me prokurorët spanjollë Këngëtarja akuzohet për evazion fiskal midis periudhës 2012 dhe 2014 Ylli i pop-it Shakira ka rënë dakord për një marrëveshje me autoritetet...

Shakira arrin marrëveshjen me prokurorinë, pranon gjobën për të shmangur burgun

para 2 jave - Opinion

Këngëtarja kolumbiane Shakira ka arritur marrëveshje me prokurorin publik spanjoll për të zgjidhur një çështje mashtrimi fiskal, pikërisht kur gjyqi i saj ishte gati të fillonte mëngjesin e sotëm në Barcelonë....

Spanja e dënoi me 8 vite burg për mashtrim financiar, Shakira pranon marrëveshjen

para 2 jave - Ora news

Këngëtarja me famë botërore, Shakira, ka arritur një marrëveshje me prokurorët spanjollë për të zgjidhur një çështje të mashtrimi fiskal, pikërisht kur gjyqi i saj ishte gati të niste. Këngëtarja do të...

Këngëtarja e njohur pranon gjobën për të shmangur burgun

para 2 jave - Gazeta Tema

Këngëtarja kolumbiane Shakira ka arritur marrëveshje me prokurorin publik spanjoll për të zgjidhur një çështje mashtrimi fiskal, pikërisht kur gjyqi i saj ishte gati të fillonte mëngjesin e sotëm në Barcelonë....

Akuzat ndaj Shakirës, arrin marrëveshje me prokurorët spanjollë, shmang burgun

para 2 jave - Syri

Shakira arriti një marrëveshje me prokurorët spanjollë për të zgjidhur çështjen e mashtrimit fiskal . Marrëveshja mbart një gjobë të majme, por i kursen yllit të pop-it një dënim tre-vjeçar me kusht, sipas...

Shakira shpëton nga burgu, i paguan 7 milionë euro shtetit spanjoll

para 3 jave - Indeks online

Këngëtarja kolumbiane Shakira, ishte në gjykatë në Spanjë për dyshimin se kishte bërë mashtrime tatimore prej vitesh. Zyra e prokurorit e akuzoi Shakirën se ka jetuar në Spanjë nga viti 2012 deri në 2014...

E akuzuar për mashtrim tatimor, Shakira paguan 7.5 milionë euro gjobë

para 2 jave - Revista Kosovarja

Ylli kolumbian i popit Shakira ka arritur një marrëveshje me prokurorët spanjollë, për të zgjidhur një çështje mashtrimi fiskal, pikërisht kur gjyqi i saj ishte gati të fillonte. Këngëtarja ka paguar një...

Akuzat për mashtrim tatimor, Shakira arrin marrëveshje me prokurorët spanjollë! Rrezikonte 8 vite burg dhe 23.8 mln euro gjobë

para 2 jave - Ekonomia Online

Këngëtarja e njohur, Shakira ka arritur një marrëveshje me prokurorët spanjollë për akuzat e ngritura ndaj saj për mashtrim fiskal. Dakordësia u arrit pikërisht kur gjyqi ndaj saj ishte gati të fillonte,...

Shakira del para Gjykatës, ky është dënimi që iu shqiptua

para 2 jave - Pressonline

Këngëtarja kolumbiane Shakira, ishte në gjykatë në Spanjë për dyshimin se kishte bërë mashtrime tatimore prej vitesh. Zyra e prokurorit e akuzoi Shakirën se ka jetuar në Spanjë nga viti… Këngëtarja kolumbiane...

Prokuroria kërkon 8 vite burg për Shakiren

para 3 jave - Indeks online

Këngëtarja kolumbiane e popit, Shakira do të jetë në gjykatë në Spanjë gjatë ditës së sotme. Shakira thuhet se ka mashtruar organet tatimore spanjolle me 14.5 milionë euro. Ylli 46-vjeçar ndërkombëtar...

Prokuroria kërkon 8 vite burg për Shakiren

para 3 jave - Klan Macedonia

Këngëtarja kolumbiane e popit, Shakira do të jetë në gjykatë në Spanjë gjatë ditës së sotme. Shakira thuhet se ka mashtruar organet tatimore spanjolle me 14.5 milionë euro. Ylli 46-vjeçar ndërkombëtar...

Shakira pranon gjobën për të shmangur burgun

para 2 jave - Dosja.al

BARCELONË - Këngëtarja Shakira ka arritur marrëveshje me prokurorin publik spanjoll për të zgjidhur një çështje mashtrimi fiskal, pikërisht kur gjyqi i saj ishte gati të fillonte mëngjesin e sotëm në Barcelonë....

Vendos gjykata spanjolle:, Shakira dënohet me 3 burg e me 7 milion euro gjonë!

para 3 jave - Bota Press

Ylli ndërkombëtar i popit Shakira arriti një marrëveshje me prokurorët spanjollë për të zgjidhur një çështje shumë milionëshe të evazionit fiskal të hënën, pak para se të fillonte gjyqi në Barcelonë. Prokurorët...

Akuzat për mashtrim tatimor dhe tetë vite burg, Shakira arrin marrëveshjen me…

para 3 jave - FaxWeb

Këngëtarja e njohur, Shakira ka arritur një marrëveshje me prokurorët spanjollë për akuzat e ngritura ndaj saj për mashtrim fiskal. Dakordësia u arrit pikërisht kur gjyqi ndaj saj ishte gati të fillonte,...

Shakira synon të paguajë gjobë të madhe për të shmangur burgun

para 3 jave - Koha.net

Në prag të gjyqit për mashtrim tatimor, që hapet të hënën në Gjykatën e Barcelonës, këngëtarja e njohur kolumbiane Shakira njoftohet nga burimet se mund të negociojë një mega-gjobë me prokurorinë për të...

Shakira synon të negociojë gjobë të madhe për të shmangur burgun

para 3 jave - Bota Sot

Në prag të gjyqit për mashtrim tatimor, që hapet të hënën në Gjykatën e Barcelonës, këngëtarja e njohur kolumbiane Shakira është e prirë të negociojë një mega-gjobë me prokurorinë për të shmangur jo vetëm...

Shakira synon të negociojë gjobë të madhe për të shmangur burgun

para 3 jave - Epoka e Re

Në prag të gjyqit për mashtrim tatimor, që hapet të hënën në Gjykatën e Barcelonës, këngëtarja e njohur kolumbiane Shakira është e prirë të negociojë një mega-gjobë me prokurorinë për të shmangur jo vetëm...

Çfarë ka ndodhur këtë javë nga showbiz-i?! Zbuloni të rejat e fundit!

para 3 jave - Gazeta Shqip

Zbuloni disa nga ngjarjet më të bujshme në rrjet të javës që lamë pas… 1. Ylli i muzikës pop Shakira ka përjetuar ndryshime të mëdha në stilin e saj të jetesës gjatë muajve të fundit. Vetëm një vit më...

“Kurrë nuk i kam parë fëmijët e mi më të lumtur”, Shakira flet për jetën e saj të re në Amerikë!

para 3 jave - Top Channel

Ylli i muzikës pop Shakira ka përjetuar ndryshime të mëdha në stilin e saj të jetesës gjatë muajve të fundit. Vetëm një vit më parë, këngëtarja nga Kolumbia ishte në Barcelonë ku jetonte me dy fëmijët...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK