Uiski më i shtrenjtë në botë kushton 2.5 milionë euro

para 3 jave - Tetova Sot

“Kam shijuar një pikë të këtij uiski. Është i pasur me fruta të thata, ka një shije piper dhe ‘drunore’”, tha Johnny Fowle nga shtëpia e ankandit e sipërpërmendur. Ai shtoi se është mbajtur në fuçi lisi...

Uiski i rrallë skocez bëhet shishja më e shtrenjtë në botë: 2,4 milionë euro

para 3 jave - Syri.net Kosova

Një shishe e rrallë uiski ka thyer rekordin për verën apo pijet alkoolike më të shtrenjtë të shitur në ankand. Macallan 1926 është një nga shishet "më të kërkuara" në botë të uiskit skocez. Ajo u shit...

Uiski më i shtrenjtë në botë kushton 2.5 milionë euro

para 3 jave - Alsat-M

“Kam shijuar një pikë të këtij uiski. Është i pasur me fruta të thata, ka një shije piper dhe ‘drunore’”, tha Johnny Fowle nga shtëpia e ankandit e sipërpërmendur. Ai shtoi se është mbajtur në fuçi lisi...

Uiski i rrallë skocez bëhet shishja më e shtrenjtë në botë: 2,4 milionë euro

para 3 jave - Syri

Një shishe e rrallë uiski ka thyer rekordin për verën apo pijet alkoolike më të shtrenjtë të shitur në ankand. Macallan 1926 është një nga shishet "më të kërkuara" në botë të uiskit skocez. Ajo u shit...

Uiski i rrallë shitet për 2.4 milionë euro

para 3 jave - Koha.mk

Një shishe e rrallë e uiskit është shitur për 2.4 milionë euro, duke e bërë më të shtrenjtën të shitur ndonjëherë, raporton BBC. Shishja e uiskit “Macallan” e vitit 1926 është një nga shishet e uiskit...

Thyen rekordin botëror/ Uiski Macallan i vitit 1926 bëhet shishja më e shtrenjtë në botë, shitet 2.1 milionë paund

para 3 jave - Dosja.al

BRITANI - Uiski i rrallë Macallan i vitit 1926 bëhet shishja më e shtrenjtë në botë me 2.1 milion £, rekord i cili u thye në një ankand me 40 shishe të cilësisë më të vjetër Macallan. “Shitja vendosi një...

Uiski më i shtrenjtë, 2.7 mln dollarë një shishe, vendos rekord si pija më e shtrenjtë në ankand

para 3 jave - Syri.net Kosova

Rekord për pijet më të shtrenjta! Një shishe e rrallë Uiski skocez u shit për plot 2.7 milion dollar në një ankand! Një shishe e rrallë uiski është shitur për 2.7 milionë dollarë, duke thyer rekordin për...

Uiski më i shtrenjtë, 2.7 mln dollarë një shishe, vendos rekord si pija më e shtrenjtë në ankand

para 3 jave - Syri

Rekord për pijet më të shtrenjta! Një shishe e rrallë Uiski skocez u shit për plot 2.7 milion dollar në një ankand! Një shishe e rrallë uiski është shitur për 2.7 milionë dollarë, duke thyer rekordin për...

Shitet në ankand uiski më i shtrenjtë në botë, shifra e paimagjinueshme

para 3 jave - TV21

Një shishe e rrallë uiski është shitur për 2.7 milionë dollarë, duke thyer në këtë mënyrë rekordin për verën apo pijen alkoolike më të shtrenjtë të shitur ndonjëherë në ndonjë ankand. Macallan 1926 është...

Uiski i rrallë shitet për 2.4 milionë euro

para 3 jave - Koha.net

Një shishe e rrallë e uiskit është shitur për 2.4 milionë euro, duke e bërë më të shtrenjtën të shitur ndonjëherë, raporton BBC. Shishja e uiskit “Macallan” e vitit 1926 është një nga shishet e uiskit...

Më i kërkuari në botë/ Zbuloni shifrën maramendëse që u shit një shishe uiski

para 3 jave - Gazeta Shqip

2.7 milionë dollarë është vlera që u shit një shishe uiski e etiketuar si ‘më i kërkuari në botë’. Shuma marramendëse është një rekord ankandi për një shishe verë ose pije alkoolike. Një shishe uiski Macallan...

Uiski i rrallë skocez bëhet shishja më e shtrenjtë në botë

para 3 jave - RTV 21

Një shishe e rrallë uiski është shitur për 2.7 milionë dollarë, duke thyer rekordin për verën apo pijet alkoolike më të shtrenjtë të shitur në ankand. Macallan 1926 single malt është një nga shishet më...

Uiski i rrallë thyen rekordin e pijes më të shtrenjtë në botë, ja vlera e tij

para 3 jave - Bota Sot

Një shishe e rrallë uiski është shitur për 2.7 milionë dollarë, duke thyer rekordin për verën apo pijet alkoolike më të shtrenjtë të shitur në ankand. Macallan 1926 single malt, është një nga shishet më...

Më i kërkuari në botë/ Një shishe uiski skocez shitet për shifrën marramendëse, rekord ankandi për një pije alkoolike

para 3 jave - Panorama

Një shishe uiski e etiketuar si “më i kërkuari në botë” u shit për 2.2 milion paund ose 2.7 milion dollarë të dielën (19 nëntor), një rekord ankandi për një shishe verë ose pije alkoolike. Një shishe uiski...

Uiski i rrallë shitet për 2.4 milionë euro

para 3 jave - ATV Live

Një shishe e rrallë e uiskit është shitur për 2.4 milionë euro, duke e bërë më të shtrenjtën të shitur ndonjëherë, raporton BBC. Shishja e uiskit “Macallan” e vitit 1926 është një nga shishet e uiskit...

Një shishe uiski skocez shitet në ankand, nuk do ta besoni shifrën marramendëse

para 3 jave - Lexo

Një shishe uiski skocez “Macallan Adami”, i cili konsiderohet si më i kërkuari në botë, u shit sot për gati 2.2 milionë paund (rreth 2.5 milionë euro), që është një rekord në një ankand për një shishe...

Uiski i rrallë shitet për 2.4 milionë euro

para 3 jave - Ekonomia Online

Një shishe e rrallë e uiskit është shitur për 2.4 milionë euro, duke e bërë më të shtrenjtën të shitur ndonjëherë, raporton BBC. Shishja e uiskit “Macallan” e vitit 1926 është një nga shishet e uiskit...

Uiski i rrallë thyen rekordin e pijes më të shtrenjtë në botë, ja vlera e tij

para 3 jave - Euronews

Një shishe e rrallë uiski është shitur për 2.7 milionë dollarë, duke thyer rekordin për verën apo pijet alkoolike më të shtrenjtë të shitur në ankand. Macallan 1926 single malt, është një nga shishet më...

Shishe uiski skoceze shitet në ankand për shifrën e çmendur

para 3 jave - Syri.net Kosova

Një shishe uiski skocez “Macallan Adami”, i cili konsiderohet si më i kërkuari në botë, u shit sot për gati 2.2 milionë paund (rreth 2.5 milionë euro), që është një rekord në një ankand për një shishe...

Shishe uiski skoceze shitet në ankand për shifrën e çmendur

para 3 jave - Syri

Një shishe uiski skocez “Macallan Adami”, i cili konsiderohet si më i kërkuari në botë, u shit sot për gati 2.2 milionë paund (rreth 2.5 milionë euro), që është një rekord në një ankand për një shishe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK