Doli në ankand nga shtëpia Osenat, ja sa u shit kapelja e Napoleon Bonapartit

para 3 jave - Top24

Një kapelë e Napoleon Bonapartit, dykorni i famshëm i zi me kokadën e tij blu, të bardhë dhe të kuqe, u shit sot në ankand për 1.932 milionë euro duke tejkaluar shumë vlerësimet e shtëpisë së ankandeve...

Doli në ankand nga shtëpia Osenat, ja sa u shit kapelja e Napoleon Bonapart...

para 3 jave - BalkanWeb

Një kapelë e Napoleon Bonapartit, dykorni i famshëm i zi me kokadën e tij blu, të bardhë dhe të kuqe, u shit sot në ankand për 1.932 milionë euro duke tejkaluar shumë vlerësimet e shtëpisë së ankandeve...

Zbulohet shifra marramendëse e shitjes së kapelës së Napoleon Bonapartit

para 3 jave - Gazeta Metro

Një kapele që i përkiste Napoleon Bonapartit kur ai sundoi perandorinë franceze në shekullin e 19-të, është shitur për 1.9 milionë euro në një ankand në Paris. Kapela e zezë e kastorit me dy brinjë vlerësohej...

Zbulohet shifra marramendëse e shitjes së kapelës së Napoleon Bonapartit

para 3 jave - Gazeta Tema

Një kapele që i përkiste Napoleon Bonapartit kur ai sundoi perandorinë franceze në shekullin e 19-të, është shitur për 1.9 milionë euro në një ankand në Paris. Kapela e zezë e kastorit me dy brinjë vlerësohej...

Zbulohet shifra marramendëse e shitjes së kapelës së Napoleon Bonapartit

para 3 jave - Lexo

Një kapele që i përkiste Napoleon Bonapartit kur ai sundoi perandorinë franceze në shekullin e 19-të, është shitur për 1.9 milionë euro në një ankand në Paris. Kapela e zezë e kastorit me dy brinjë vlerësohej...

Mister personi që e bleu, shitet për 1.9 milionë euro kapelja e Napoleon Bonapartit

para 3 jave - Euronews

Një kapele që i përket Napoleon Bonapartit kur ai sundoi Francën në shekullin e 19-të është shitur për 1.9 milionë euro në një ankand në Paris. Kapelja e zezë prej kastori vlerësohet se do të arrinte cmimin...

Kapelja e Napoleon Bonapartit shitet në ankand me vlerën marramendëse!

para 3 jave - Alsat-M

Një kapele e Perandorit francez Napoleon Bonaparti doli sot në shtëpinë e ankandit Osenat në Fontainebleau të Parisit. Ajo pritej të shitej nga 600.000 euro deri në 800.000 euro ose rreth 655.000 deri...

Kapelja e Napoleon Bonapartit shitet në ankand me vlerën marramendëse!

para 3 jave - Top Channel

Një kapele e Perandorit francez Napoleon Bonaparti doli sot në shtëpinë e ankandit Osenat në Fontainebleau të Parisit. Ajo pritej të shitej nga 600.000 euro deri në 800.000 euro ose rreth 655.000 deri...

Kapela që i përkiste Napoleon Bonapartit është shitur në ankand për 1.9 milion euro

para 3 jave - Syri.net Kosova

Kapelja që i përkiste sunduesit të perandorisë franceze të shekullit të 19-të, Napoleon Bonapartit, është shitur për 1.9 milionë euro në një ankand në Paris. Blerësi i kapelës nuk është bërë i ditur. Ndryshe,...

Kapelja që i përkiste Napoleon Bonapartit është shitur në ankand për 1.9 milion euro

para 3 jave - Syri

Kapelja që i përkiste sunduesit të perandorisë franceze të shekullit të 19-të, Napoleon Bonapartit, është shitur për 1.9 milionë euro në një ankand në Paris. Blerësi i kapelës nuk është bërë i ditur. Ndryshe,...

Kapela që i përkiste Napoleon Bonapartit është shitur në ankand për 1.9 milion euro

para 3 jave - Syri

Kapelja që i përkiste sunduesit të perandorisë franceze të shekullit të 19-të, Napoleon Bonapartit, është shitur për 1.9 milionë euro në një ankand në Paris. Blerësi i kapelës nuk është bërë i ditur. Ndryshe,...

Kapela e Napoleon Bonapartit shitet për 1.9 milionë euro në ankand në Paris, historianët: Ishte pjesë e markë së tij

para 3 jave - Panorama

Një kapele që i përkiste Napoleon Bonapartit kur ai sundoi perandorinë franceze në shekullin e 19-të, është shitur për 1.9 milionë euro në një ankand në Paris. Kapela e zezë e kastorit me dy brinjë vlerësohej...

Shifër marramendëse/ Kapelja e Napoleon Bonapartit shitet në ankand në Paris për 1.9 milionë euro

para 3 jave - Gazeta Shqip

Një kapele që i përkiste Napoleon Bonapartit është shitur për 1.9 milionë euro në një ankand në Paris. Kapelja e zezë e kastorit me dy brinjë vlerësohej midis 600,000 dhe 800,000 €. Personi që ka blerë...

Kapela që i përkiste Napoleon Bonapartit është shitur në ankand për 1.9 milion euro

para 3 jave - Telegrafi

Kapelja që i përkiste sunduesit të perandorisë franceze të shekullit të 19-të, Napoleon Bonapartit, është shitur për 1.9 milionë euro në një ankand në Paris. Blerësi i kapelës nuk është bërë i ditur. Ndryshe,...

Kapela që i përkiste Napoleon Bonapartit është shitur në ankand për 1.9 milion euro

para 3 jave - Zyrtare

Kapelja që i përkiste sunduesit të perandorisë franceze të shekullit të 19-të, Napoleon Bonapartit, është shitur për 1.9 milionë euro në një ankand në Paris. Blerësi i kapelës nuk është bërë i ditur. Ndryshe,...

Kapela e Napoloen Bonapartës del në ankand

para 3 jave - Koha.net

Kapela që i kishte takuar Napoleon Bonapartës kur e kishte drejtuar perandorinë franceze në shekullin XIX, do të dalë në shitje në ankand sot në Paris, raporton BBC. Kapela e zezë e kastorit me dy brinjë...

Kapelja e Napoleon Bonapartit mund të arrijë deri në 600,000 euro në ankand

para 3 jave - Syri.net Kosova

Një nga kapelat e gjera dhe të zeza dykëndëshe që Napoleon Bonaparti veshi kur sundoi Francën e shekullit të 19-të dhe bëri luftë në Evropë, pritet të arrijë mbi 600,000 euro (650,000 dollarë) në një ankand...

Shifër marramendëse/ Kapelja e Napoleon Bonapartit shitet në ankand në Paris për 1.9 milionë euro

para 3 jave - Dosja.al

FRANCË - Një kapele që i përkiste Napoleon Bonapartit është shitur për 1.9 milionë euro në një ankand në Paris. Kapelja e zezë e kastorit me dy brinjë vlerësohej midis 600,000 dhe 800,000 €. Personi që...

Kapelja e Napoleon Bonapartit mund të arrijë deri në 600,000 euro në ankand

para 3 jave - Syri

Një nga kapelat e gjera dhe të zeza dykëndëshe që Napoleon Bonaparti veshi kur sundoi Francën e shekullit të 19-të dhe bëri luftë në Evropë, pritet të arrijë mbi 600,000 euro (650,000 dollarë) në një ankand...

Kapelja e Napoleon Bonapartit do të dalë në shitje në ankand në Paris, vlerësohet nga 600 deri në 800 mijë euro

para 3 jave - Telegrafi

Një kapele që i përkiste Napoleon Bonapartit kur ai ishte në krye të perandorisë franceze në shekullin e 19-të, do të dalë në shitje në ankand në Paris sot. Kapela e zezë e kastorit me dy ‘brinjë’ vlerësohet...

Kapela e Napoleon Bonapartit do të dalë në ankand, vlerësohet deri në 800,000 euro

para 3 jave - Bota Sot

Një kapele që i përket Napoleon Bonapartit kur ai sundoi perandorinë franceze në shekullin e 19-të do të dalë në shitje në ankand në Paris të dielën. Kapela e zezë e kastorit me dy brinjë vlerësohet midis...

Del në ankand kapela e Napoleon Bonapartit

para 3 jave - Java News

Një kapele që i përket Napoleon Bonapartit në kohën kur ai sundoi perandorinë franceze në shekullin e 19-të do të dalë në shitje në ankand në Paris të dielën. Kapela e zezë e kastorit me dy brinjë vlerësohet...

Kapelja e Napoleon Bonapartit do të dalë në shitje në ankand në Paris, vlerësohet nga 600 deri në 800 mijë euro

para 3 jave - Zyrtare

Një kapele që i përkiste Napoleon Bonapartit kur ai ishte në krye të perandorisë franceze në shekullin e 19-të, do të dalë në shitje në ankand në Paris sot. Kapela e zezë e kastorit me dy ‘brinjë’ vlerësohet...

Në ankand, kapelja 200-vjeçare e Napoleonit

para 3 jave - Klan

Në ankand, kapelja 200-vjeçare e Napoleonit Vlera fillestare 800 mijë Euro 800 mijë Euro është vlera fillestare, me të cilën do të dalë të Dielën në ankand kjo kapele 2 shekullore e Napoleon Bonapartit....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK