Shenjat më me fat në dashuri për javën që sapo ka nisur

para 3 jave - Gazeta Express

Një javë e re (20 deri në 26 nëntor) filloi me shumë ndryshime planetare. Më e rëndësishmja është pozicioni i Diellit, i cili do të kalojë nga shenja e Akrepit në shenjën e gjallë të Shigjetarit. Gjithashtu,...

Shenjat më me fat në dashuri për javën që sapo ka nisur

para 3 jave - Top Channel

Një javë e re (20 deri në 26 nëntor) filloi me shumë ndryshime planetare. Më e rëndësishmja është pozicioni i Diellit, i cili do të kalojë nga shenja e Akrepit në shenjën e gjallë të Shigjetarit. Gjithashtu,...

Horoskopi ditor për nesër, e Martë 21 Nëntor 2023

para 3 jave - Lexo

Dashi Në këtë ditë të martë jeta juaj e dashurisë do të fitojë vrull dhe do të ketë më shumë interesim nga ana juaj për të ruajtur harmoninë në çift. Beqarët do të kenë yjet në favorin e tyre dhe do të...

Kush gjen dashurinë, e kush fatin në para/ Astrologia bën parashikimin e javës: Këto shenja të kenë kujdes

para 3 jave - Albeu

Kjo javë do të nisë mirë, por do të përfundojë keq. E ftuar në emisionin “Shije Shtëpie”, astrologia Chrysanthi Kalogeri ka treguar si do të jetë klima e javës. Ajo shprehet se hëna e re në Akrep, që ndodhi...

Kush gjen dashurinë, e kush fatin në para/ Astrologia bën parashikimin për javën, ja shenjat që duhet të kenë kujdes

para 3 jave - Lexo

Kjo javë do të nisë mirë, por do të përfundojë keq. E ftuar në emisionin “Shije Shtëpie”, astrologia Chrysanthi Kalogeri ka treguar si do të jetë klima e javës. Ajo shprehet se hëna e re në Akrep, që ndodhi...

Shije Shtëpie – Emisioni 20 Nëntor 2023

para 3 jave - Klan

Shije Shtëpie – Emisioni 20 Nëntor 2023 Të ftuar: Reina Kulla – koleksioniste Andriola Kambo – Drejtore e Unionit te Bashkive Në lidhje skype: Chrysanthi Kalogeri – astrologe Gazetare: Agida Koçi #ShijeShtëpie...

Disa do të gjejnë dashurinë, e të tjerë fatin në para | Parashikimi i shenjave për këtë javë nga Chrysanthi Kalogeri

para 3 jave - Klan

Disa do të gjejnë dashurinë, e të tjerë fatin në para | Parashikimi i shenjave për këtë javë nga Chrysanthi Kalogeri Si çdo të hënë, astrologia jonë Chrysanthi Kalogeri, ka bërë parashikimin e javës për...

Shenjat më me fat në dashuri për javën që sapo ka nisur

para 3 jave - Pressonline

Një javë e re (20 deri në 26 nëntor) filloi me shumë ndryshime planetare. Më e rëndësishmja është pozicioni i Diellit, i cili do të kalojë nga shenja e Akrepit në shenjën e gjallë të Shigjetarit. Gjithashtu,...

Horoskopi ditor, e Martë 21 Nëntor 2023

para 3 jave - Revista Kosovarja

Dashi Në këtë ditë të martë jeta juaj e dashurisë do të fitojë vrull dhe do të ketë më shumë interesim nga ana juaj për të ruajtur harmoninë në çift. Beqarët do të kenë yjet në favorin e tyre dhe do të...

Shenjat e horoskopit dhe dashuria: Këta janë më me fat të javës që sapo ka nisur

para 3 jave - Lexo

Një javë e re (20 deri në 26 nëntor) filloi me shumë ndryshime planetare. Më e rëndësishmja është pozicioni i Diellit, i cili do të kalojë nga shenja e Akrepit në shenjën e gjallë të Shigjetarit. Gjithashtu,...

Shenjat e Horoskopit më me fat në dashuri për këtë javë

para 3 jave - Albeu

Një javë e re (20 deri në 26 nëntor) filloi me shumë ndryshime planetare. Më e rëndësishmja është pozicioni i Diellit, i cili do të kalojë nga shenja e Akrepit në shenjën e gjallë të Shigjetarit. Më poshtë...

Horoskopi ditor për nesër, e Martë 21 Nëntor 2023

para 3 jave - Java News

Dashi Në këtë ditë të martë jeta juaj e dashurisë do të fitojë vrull dhe do të ketë më shumë interesim nga ana juaj për të ruajtur harmoninë në çift. Beqarët do të kenë yjet në favorin e tyre dhe do të...

“Lajme të mira në punë”/ Horoskopi javor 20-26 nëntor 2023, cila shenjë do të jetë me fat

para 3 jave - ACTV

Horoskopi javor i Dashit Pesë yje për Dashin. Afërdita do të jetë me ju nga e hëna, ndaj takimet janë të favorizuara, por do t’ju duhet të rivlerësoni edhe një situatë të rëndësishme. Njohje të reja po...

Horoskopi për datën 20 nëntor

para 3 jave - Alsat-M

Dashi Aplikoni për një punë, filloni një kurs të ri ose merrni pjesë në një audicion. Shfrytëzojeni rastin për të provuar diçka të re. Do të shkëlqeni në çdo gjë konkurruese. Ky është shansi juaj për të...

Shenjat më me fat të kësaj jave, sipas Paolo Fox

para 3 jave - FaxWeb

Dashi Kjo do të jetë një javë pozitive për ata që kanë vendosur të kenë një eksperiencë të re pune dhe jo vetëm. Në ditët në vijim mund të merrni lajme interesante që kanë lidhje me punën ose me aspektin...

Do t’u çelen dyert e fatit dhe lumturisë, këto janë shenjat e privilegjuara nga Paolo Fox për datat 20-26 nëntor

para 3 jave - Revista Kosovarja

Dashi Kjo do të jetë një javë pozitive për ata që kanë vendosur të kenë një eksperiencë të re pune dhe jo vetëm. Në ditët në vijim mund të merrni lajme interesante që kanë lidhje me punën ose me aspektin...

HOROSKOPI I DITËS, e hënë 20 nëntor 2023

para 3 jave - Zhurnal

DASHI Dita do të jetë e ndarë në dy pjesë: do të nisë mbarë, por gjithçka mund të “përkeqësohet”… E enjtja dhe e premtja do të jenë të nënshtruara. Prandaj, përpiquni të kurseni pak energji për ditët e...

Horoskopi 20 Nëntor 2023

para 3 jave - Klan

Horoskopi 20 Nëntor 2023 Dashi- Sot është një ditë e mbarë për ju. Mund t’i impresiononi personat që ju rrethojnë me botën tuaj shpirtërore ndërsa do të jeni në gjendje të tregoni zgjidhje të reja për...

Çfarë kanë parashikur yjet për ju sot?

para 3 jave - Indeks online

Dashi: Hëna po kalon në shenjën tuaj, kjo do t’ju japë forcë dhe vitalitet. Edhe Urani ka hyrë në shenjën tuaj dhe për disa çështje tuajat sjell vetëm përgjigje pozitive. Shkëputuni nga ajo që nuk ju pëlqen...

Horoskopi ditor, e hënë 20 nëntor 2023

para 3 jave - Opinion

Dashi Dita do të jetë e ndarë në dy pjesë: do të nisë mbarë, por gjithçka mund të “përkeqësohet”… E enjtja dhe e premtja do të jenë të nënshtruara. Prandaj, përpiquni të kurseni pak energji për ditët e...

Shenjat e horoskopit dhe dashuria: Këta janë më me fat të javës që sapo ka nisur

para 3 jave - FaxWeb

Një javë e re (20 deri në 26 nëntor) filloi me shumë ndryshime planetare. Më e rëndësishmja është pozicioni i Diellit, i cili do të kalojë nga shenja e Akrepit në shenjën e gjallë të Shigjetarit. Gjithashtu,...

“Mos lini pas dore situatat e rrezikshme!” Horoskopi ditor, 20 nëntor 2023

para 3 jave - Gazeta Express

DASHI Dita do të jetë e ndarë në dy pjesë: do të nisë mbarë, por gjithçka mund të “përkeqësohet”… E enjtja dhe e premtja do të jenë të nënshtruara. Prandaj, përpiquni të kurseni pak energji për ditët e...

Horoskopi për ditën e sotme, 20 nëntor 2023

para 3 jave - Gazeta Shqip

Dashi Jeni të frustruar dhe të ngatërruar sepse keni kaq shumë zgjedhje dhe kaq shumë energji, por shumë pak drejtim se në cilën mënyrë të vazhdoni. Merrni pak kohë vetëm për të qetësuar mendjen dhe për...

Horoskopi i ditës, 20 nëntor 2023/ Çfarë kanë parashikuar yjet për ju sot

para 3 jave - Vizion Plus

DASHI Sot do jeni më të ndërgjegjshëm për gabimet që keni bërë dhe do bëni gjithçka që t’i ndreqni ato sa më pare. Nëse jeni në një lidhje yjet do ju sigurojnë të jetoni në një klimë më të ngrohtë se kohët...

Horoskopi për ditën e sotme, 20 nëntor 2023

para 3 jave - BalkanWeb

Dashi Kaloni pak kohë me miqtë e ngushtë për t’u çlodhur. Në fillim të ditës mund të pësoni një humbje financiare që ju prish disi pjesën tjetër të ditës. Ndihma e anëtarëve të tjerë të familjes do të...

Parashikimi i horoskopit 20 nëntor, ja çfarë kanë rezervuar yjet për ju

para 3 jave - Panorama

Dashi Jeni të frustruar dhe të ngatërruar sepse keni kaq shumë zgjedhje dhe kaq shumë energji, por shumë pak drejtim se në cilën mënyrë të vazhdoni. Merrni pak kohë vetëm për të qetësuar mendjen dhe për...

Përfitimet e të mbajturit ditar

para 3 jave - Ora news

Ka një arsye pse hashtagu #journaling ka mbledhur mbi 2.8 miliardë shikime në TikTok. Ka kaq shumë përfitime nga ditari – dhe po aq mënyra të ndryshme për ta bërë atë. Mund të shkruani për ditën tuaj,...

Horoskopi 20 nëntor 2023, zbuloni parashikimin e yjeve

para 3 jave - Bota Sot

Dashi Sot nuk do ndiheni aspak të privuar për të shprehur ato që mendoni dhe do keni forcë të madhe bindëse. Nëse jeni në një lidhje do iu pëlqejnë ndryshimet dhe të rejat dhe do doni ta largoni rutinën...

Horoskopi për sot 20 nëntor

para 3 jave - Lexo

Dashi Aplikoni për një punë, filloni një kurs të ri ose merrni pjesë në një audicion. Shfrytëzojeni rastin për të provuar diçka të re. Do të shkëlqeni në çdo gjë konkurruese. Ky është shansi juaj për të...

Horoskopi ditor, e hënë 20 nëntor 2023

para 3 jave - Java News

Dashi Kjo është një ditë e shkëlqyer, ku do ju buzëqeshë fati në të gjitha drejtimet. Ndikimi i Venusit dhe Uranit do të jenë vendimtarë. Sa i takon sferës së ndjenjave, do jetë e pamundur për personat...

Gjërat që e bëjnë lidhjen të zgjasë përgjithmonë

para 3 jave - Gazeta Metro

Psikologu Gerald Rogers ka shkruar një letër të hapur në Facebook rreth divorcit të tij. Ai i ka njoftuar miqtë dhe ndjekësit e tij shumë thjesht: “Pasi që e humba gruan që e dashuroja dhe një martesë...

Urani ka hyrë në shenjën tuaj! Si nis java për shenjat e horoskopit, parashikimi për ditën e sotme

para 3 jave - Dosja.al

Dashi Hëna po kalon në shenjën tuaj, kjo do t’ju japë forcë dhe vitalitet. Edhe Urani ka hyrë në shenjën tuaj dhe për disa çështje tuajat sjell vetëm përgjigje pozitive. Shkëputuni nga ajo që nuk ju pëlqen...

Horoskopi 20 nëntor 2023, parashikimi i yjeve për sot

para 3 jave - FaxWeb

Dashi Hëna po kalon në shenjën tuaj, kjo do t’ju japë forcë dhe vitalitet. Edhe Urani ka hyrë në shenjën tuaj dhe për disa çështje tuajat sjell vetëm përgjigje pozitive. Shkëputuni nga ajo që nuk ju pëlqen...

“Mos lini pas dore situatat e rrezikshme!” Horoskopi ditor, 20 nëntor 2023

para 3 jave - Albeu

DASHI Dita do të jetë e ndarë në dy pjesë: do të nisë mbarë, por gjithçka mund të “përkeqësohet”… E enjtja dhe e premtja do të jenë të nënshtruara. Prandaj, përpiquni të kurseni pak energji për ditët e...

Horoskopi javor i Paolo Fox nga 20 deri në 26 nëntor, renditja nga Dashi tek Peshqit

para 3 jave - NOA

Të nderuar lexues, më poshtë gjeni në mënyrë të detajuar parashikimet për çdo shenjë Jeni kuriozë të dini parashikimet e horoskopit nga e hënëa 20 deri të dielën më 26 nëntor 2023? Çfarë do të ndodhë në...

Horoskopi nesër nga Paolo Fox, e hënë 20 nëntor 2023: të gjitha shenjat

para 3 jave - NOA

Ja parashikimet e horoskopit për nesër, e hënë 20 Nëntor 2023 shenjë pas shenje nga astrologu Paolo Fox, përkthyer nga noa.al! Dashi: Hëna po kalon në shenjën tuaj, kjo do t’ju japë forcë dhe vitalitet....

Horoskopi ditor, e Hënë 20 nëntor 2023

para 3 jave - Revista Kosovarja

Dashi Kjo është një ditë e shkëlqyer, ku do ju buzëqeshë fati në të gjitha drejtimet. Ndikimi i Venusit dhe Uranit do të jenë vendimtarë. Sa i takon sferës së ndjenjave, do jetë e pamundur për personat...

Horoskopi, fati yt për datën 20 nëntor 2023

para 3 jave - Lexo

Dashi Ndërsa shumica e njerëzve po e humbasin ditën, ju jeni në fakt mjaft produktiv. Ju keni shumë gjëra në pjatën tuaj, por çuditërisht jeni në gjendje të kujdeseni për gjithçka njëkohësisht. Mendja...

Arsyet pse është mirë të mbani ditar

para 3 jave - Albeu

Ka një arsye pse hashtagu #journaling ka mbledhur mbi 2.8 miliardë shikime në TikTok. Ka kaq shumë përfitime nga ditari – dhe po aq mënyra të ndryshme për ta bërë atë. Mund të shkruani për ditën tuaj,...

Përfitimet e të mbajturit ditar

para 3 jave - FaxWeb

Ka një arsye pse hashtagu #journaling ka mbledhur mbi 2.8 miliardë shikime në TikTok. Ka kaq shumë përfitime nga ditari – dhe po aq mënyra të ndryshme për ta bërë atë. Mund të shkruani për ditën tuaj,...

Gjërat që e bëjnë lidhjen të zgjasë përgjithmonë

para 3 jave - Ekonomia Online

Psikologu Gerald Rogers ka shkruar një letër të hapur në Facebook rreth divorcit të tij. Ai i ka njoftuar miqtë dhe ndjekësit e tij shumë thjesht: “Pasi që e humba gruan që e dashuroja dhe një martesë...

Çfarë ndodh me financat tuaja? Horoskopi për javën e ardhshme: Shenja që përballet me çështjet e pazgjidhura nga e kaluara

para 3 jave - Albeu

Horoskopi javor 20-26 nëntor 2023 DASHI Java e ardhshme premton të jetë plot energji dhe mundësi, veçanërisht në gjysmën e parë. Në vendin e punës ju presin ide dhe projekte të reja që jo vetëm mund të...

“Shmangni udhëtimet e gjata ose të vështira”/ Horoskopi JAVOR 20-26 nëntor 2023: Kini kujdes kur drejtoni makinën dhe…

para 3 jave - Gazeta Shqip

DASHI Java e ardhshme premton të jetë plot energji dhe mundësi, veçanërisht në gjysmën e parë. Në vendin e punës ju presin ide dhe projekte të reja që jo vetëm mund të rrisin të ardhurat tuaja, por edhe...

Horoskopi 19 Nëntor 2023

para 3 jave - Klan

Horoskopi 19 Nëntor 2023 Dashi E diela prezantohet me qetësi relative, falë mbështetjes harmonike të Hënës. Sidoqoftë, ndikimi i pafavorshëm i Venusit në kundërshtim, sugjeron shmangien e teprimeve. Në...

Horoskopi për sot

para 3 jave - Gazeta Express

DASHI Nga mëngjesi deri në darkë do e surprizoni njëri-tjetrin dhe do i shprehni ndjenjat me çdo lloj mënyre.Jeta juaj në çift do jetë mjaft e animuar gjatë kësaj ditë. Mos bëni çmënduri do keni vështirësi...

Horoskopi, 19 Nëntor 2023

para 3 jave - Opinion

Dashi Sot nuk do ndiheni aspak të privuar për të shprehur ato që mendoni dhe do keni forcë të madhe bindëse. Nëse jeni në një lidhje do iu pëlqejnë ndryshimet dhe të rejat dhe do doni ta largoni rutinën...

Horoskopi i së dielës. Surpriza pë ju!

para 3 jave - NOA

DASHI Sot nuk do ndiheni aspak të privuar për të shprehur ato që mendoni dhe do keni forcë të madhe bindëse. Nëse jeni në një lidhje do iu pëlqejnë ndryshimet dhe të rejat dhe do doni ta largoni rutinën...

Parashikimi i horoskopit 19 nëntor, ja çfarë kanë rezervuar yjet për ju

para 3 jave - Panorama

DASHI Sot nuk do ndiheni aspak të privuar për të shprehur ato që mendoni dhe do keni forcë të madhe bindëse. Nëse jeni në një lidhje do iu pëlqejnë ndryshimet dhe të rejat dhe do doni ta largoni rutinën...

Horoskopi për ditën e sotme, 19 nëntor 2023

para 3 jave - Gazeta Shqip

Dashi Sot nuk do ndiheni aspak të privuar për të shprehur ato që mendoni dhe do keni forcë të madhe bindëse. Nëse jeni në një lidhje do iu pëlqejnë ndryshimet dhe të rejat dhe do doni ta largoni rutinën...

Horoskopi 19 nëntor 2023, zbuloni parashikimin e yjeve

para 3 jave - GazetaBlic

DASHI Sot nuk do ndiheni aspak të privuar për të shprehur ato që mendoni dhe do keni forcë të madhe bindëse. Nëse jeni në një lidhje do iu pëlqejnë ndryshimet dhe të rejat dhe do doni ta largoni rutinën...

Horoskopi për sot

para 3 jave - Infokusi

DASHI Nga mëngjesi deri në darkë do e surprizoni njëri-tjetrin dhe do i shprehni ndjenjat me çdo lloj mënyre.Jeta juaj në çift do jetë mjaft e animuar gjatë kësaj ditë. Mos bëni çmënduri do keni vështirësi...

Horoskopi i datës 19 nëntor 2023

para 3 jave - Bota Sot

Dashi Gjatë kësaj dite do bëni mirë të reflektoni më gjatë dhe të braktisni disa zakone të këqija. Keni për ta parë se shumë shpejt gjërat kanë për të ndryshuar për mirë. Nëse keni një lidhje mos hidhni...

Horoskopi 19 nëntor 2023, zbuloni parashikimin e yjeve

para 3 jave - Lexo

Dashi Sot nuk do ndiheni aspak të privuar për të shprehur ato që mendoni dhe do keni forcë të madhe bindëse. Nëse jeni në një lidhje do iu pëlqejnë ndryshimet dhe të rejat dhe do doni ta largoni rutinën...

Horoskopi 19 nëntor 2023, zbuloni parashikimin e yjeve

para 3 jave - ACTV

Dashi Sot nuk do ndiheni aspak të privuar për të shprehur ato që mendoni dhe do keni forcë të madhe bindëse. Nëse jeni në një lidhje do iu pëlqejnë ndryshimet dhe të rejat dhe do doni ta largoni rutinën...

Horoskopi 19 nëntor 2023, zbuloni parashikimin e yjeve

para 3 jave - Bota Press

Dashi Sot nuk do ndiheni aspak të privuar për të shprehur ato që mendoni dhe do keni forcë të madhe bindëse. Nëse jeni në një lidhje do iu pëlqejnë ndryshimet dhe të rejat dhe do doni ta largoni rutinën...

Reflektoni, meditoni e më pas veproni! Horoskopi i së dielës, cila është shenja më me fat?

para 3 jave - Dosja.al

Dashi Sot nuk do ndiheni aspak të privuar për të shprehur ato që mendoni dhe do keni forcë të madhe bindëse. Nëse jeni në një lidhje do iu pëlqejnë ndryshimet dhe të rejat dhe do doni ta largoni rutinën...

Horoskopi 19 nëntor 2023, çfarë kanë parashikuar yjet sot për ju

para 3 jave - FaxWeb

Dashi Ndërsa shumica e njerëzve po e humbasin ditën, ju jeni në fakt mjaft produktiv. Ju keni shumë gjëra në pjatën tuaj, por çuditërisht jeni në gjendje të kujdeseni për gjithçka njëkohësisht. Mendja...

“Financat për të dëshiruar …”, Horoskopi i ditës së diel, 19 nëntor 2023

para 3 jave - Albeu

DASHI Sot nuk do ndiheni aspak të privuar për të shprehur ato që mendoni dhe do keni forcë të madhe bindëse. Nëse jeni në një lidhje do iu pëlqejnë ndryshimet dhe të rejat dhe do doni ta largoni rutinën...

Mund t’iu bëhen propozimet që keni ëndërruar - Horoskopi e diel, 19 nëntor 2023

para 3 jave - Ora news

DASHI Sot nuk do ndiheni aspak të privuar për të shprehur ato që mendoni dhe do keni forcë të madhe bindëse. Nëse jeni në një lidhje do iu pëlqejnë ndryshimet dhe të rejat dhe do doni ta largoni rutinën...

'Tensioni do mbizotërojë gjatë gjithë kohës'/ Horoskopi ditor,19 nëntor 2023

para 3 jave - Syri

DASHI Sot nuk do ndiheni aspak të privuar për të shprehur ato që mendoni dhe do keni forcë të madhe bindëse. Nëse jeni në një lidhje do iu pëlqejnë ndryshimet dhe të rejat dhe do doni ta largoni rutinën...

Horoskopi për ditën e diel, 19 nëntor 2023

para 3 jave - Lajmi.net

DASHI Sot nuk do ndiheni aspak të privuar për të shprehur ato që mendoni dhe do keni forcë të madhe bindëse. Nëse jeni në një lidhje do iu pëlqejnë ndryshimet dhe të rejat dhe do doni ta largoni rutinën...

Horoskopi ditor, e diel 19 nëntor 2023

para 3 jave - Revista Kosovarja

Dashi Prisni si lajme të mira dhe të këqija, sot ajo që ka rëndësi është se ju e dini se si të reagoni në mënyrë të përshtatshme. Çdo pyetje me partnerin/en do të zgjidhet menjëherë. Beqarët do të jenë...

Kujdes portofolin! Java e ardhshme do të trondisë financat e këtyre shenjave

para 3 jave - Albeu

Java që fillon e hëna 20 nëntor përfshin tranzite të ndryshme astrologjike si Dielli në Shigjetar dhe një gjë që ndikohet shumë është përmbajtja e portofolit tonë. Shenjat e mëposhtme duhet të kujdesen...

Horoskopi ditor, e dielë 19 nëntor 2023

para 3 jave - Java News

DASHI Sot nuk do ndiheni aspak të privuar për të shprehur ato që mendoni dhe do keni forcë të madhe bindëse. Nëse jeni në një lidhje do iu pëlqejnë ndryshimet dhe të rejat dhe do doni ta largoni rutinën...

Horoskopi i datës 18 nëntor 2023 nga Christine Haas: Parashikimi i yjeve për ju

para 3 jave - Java News

Dashi Emocionet tuaja nuk do jene te njëjta gjatë gjithë ditës së sotme. Herë pas here mund të ndiheni edhe keq. Nëse jeni në një lidhje keni për të pasur një ditë shumë më të këndshme se më parë megjithatë...

Horoskopi 18 Nëntor 2023

para 3 jave - Klan

Horoskopi 18 Nëntor 2023 Dashi- Bëhuni gati për një udhëtim. Frika nga e panjohura mund t’ju ketë bërë të shtyni disa udhëtime. Pohove se ishe shumë i zënë, por askush nuk e besoi vërtet këtë, madje as...

Parashikimi i horoskopit për sot, e shtunë 18 nëntor 2023

para 3 jave - NOA

Dashi Të shtunën në orët e ardhshme mos kini frikë të ëndërroni në gjëra të mëdha. Beqarët e shenjës mund të takojnë një person të ri dhe të rëndësishëm. Ka një atmosferë ndryshimi, përqafoje atë. Nuk...

Horoskopi për ditën e sotme, 18 nëntor 2023

para 3 jave - Gazeta Shqip

Dashi Gjithçka po shkon shumë mirë për ju. Zgjuarsia dhe sharmi juaj vlerësohen dhe pëlqehen nga të gjithë rreth jush. Shakatë dhe historitë që transmetoni gjatë pushimit bëhen pika kryesore e ditës. Ju...

Horoskopi 18 Nëntor 2023, çfarë kanë parashikuar yjet për ju sot

para 3 jave - Ora news

DASHI Në këtë periudhë ju jeni ndjerë më shumë seç duhet nervoz, por është koha që gjithçka t’i kthehet normalitetit. Ju i keni të qarta çështjet e zemrës suaj dhe jeni gati të angazhoni veten seriozisht...

Horoskopi ditor, e Shtunë 18 Nëntor 2023

para 3 jave - Infokusi

Dashi Në këtë periudhë ju jeni ndjerë më shumë seç duhet nervoz, por është koha që gjithçka t’i kthehet normalitetit. Ju i keni të qarta çështjet e zemrës suaj dhe jeni gati të angazhoni veten seriozisht...

Horoskopi për ditën e sotme, ja çfarë surprizash kanë parashikuar shenjat e zodiakut për ju

para 3 jave - Bota Sot

Dashi Në këtë periudhë ju jeni ndjerë më shumë seç duhet nervoz, por është koha që gjithçka t’i kthehet normalitetit. Ju i keni të qarta çështjet e zemrës suaj dhe jeni gati të angazhoni veten seriozisht...

“Koha e duhur për …”, Horoskopi për ditën e shtunë, 18 nëntor 2023

para 3 jave - Albeu

Dashi Në këtë periudhë ju jeni ndjerë më shumë seç duhet nervoz, por është koha që gjithçka t’i kthehet normalitetit. Ju i keni të qarta çështjet e zemrës suaj dhe jeni gati të angazhoni veten seriozisht...

'Dritë jeshile për marrëdhëniet e reja'/ Horoskopi ditor për nesër

para 3 jave - Syri

Dashi Në këtë periudhë ju jeni ndjerë më shumë seç duhet nervoz, por është koha që gjithçka t’i kthehet normalitetit. Ju i keni të qarta çështjet e zemrës suaj dhe jeni gati të angazhoni veten seriozisht...

Horoskopi për të shtunën, 18 Nëntor 2023

para 3 jave - Gazeta Metro

Dashi Në këtë periudhë ju jeni ndjerë më shumë seç duhet nervoz, por është koha që gjithçka t’i kthehet normalitetit. Ju i keni të qarta çështjet e zemrës suaj dhe jeni gati të angazhoni veten seriozisht...

Horoskopi ditor, e Shtunë 18 Nëntor 2023

para 3 jave - Revista Kosovarja

Dashi Në këtë periudhë ju jeni ndjerë më shumë seç duhet nervoz, por është koha që gjithçka t’i kthehet normalitetit. Ju i keni të qarta çështjet e zemrës suaj dhe jeni gati të angazhoni veten seriozisht...

Horoskopi ditor për nesër, e Shtunë 18 Nëntor 2023

para 3 jave - Java News

Dashi Në këtë periudhë ju jeni ndjerë më shumë seç duhet nervoz, por është koha që gjithçka t’i kthehet normalitetit. Ju i keni të qarta çështjet e zemrës suaj dhe jeni gati të angazhoni veten seriozisht...

Horoskopi 17 Nëntor 2023

para 3 jave - Klan

Horoskopi 17 Nëntor 2023 Dashi Angazhimi dhe entuziazmi i partnerit tuaj është thelbësor, pasi mbështetja dhe dashuria e pakushtëzuar mund të jenë një burim i madh motivimi reciprok. Beqarët janë të ftuar...

Horoskopi për ditën e sotme, 17 nëntor 2023

para 3 jave - Gazeta Shqip

Dashi Nëse keni ëndrra, ambicie për të arritur, sot yjet ju ofrojnë mundësi të mira! Ju jeni pozitiv dhe optimist dhe imagjinata juaj do të përfitojë në dashuri. Nëse jeni vetëm, do të keni shumë mundësi...

E premtja nis me horoskopin dhe me lajme të mira për këto shenja!

para 3 jave - Syri

Dashi – Vetëdija dhe dëshira juaj janë të harmonizuara me vlerat shpirtërore. Marrëdhëniet po transformojnë prioritetet tuaja dhe atë që ju intereson më shumë. Përfundimet mund të shpalosen dhe ju mund...

Horoskopi i ditës, 17 nëntor 2023/ Çfarë kanë parashikuar yjet për ju sot

para 3 jave - Vizion Plus

Dashi Nëse keni ëndrra, ambicie për të arritur, sot yjet ju ofrojnë mundësi të mira! Ju jeni pozitiv dhe optimist dhe imagjinata juaj do të përfitojë në dashuri. Nëse jeni vetëm, do të keni shumë mundësi...

Horoskopi, çfarë parashikojnë yjet për sot

para 3 jave - ABC News

Dashi Nëse keni ëndrra, ambicie për të arritur, sot yjet ju ofrojnë mundësi të mira! Ju jeni pozitiv dhe optimist dhe imagjinata juaj do të përfitojë në dashuri. Nëse jeni vetëm, do të keni shumë mundësi...

Horoskopi ditor, e Premte 17 Nëntor 2023

para 3 jave - Bota Sot

Dashi Nëse keni ëndrra, ambicie për të arritur, sot yjet ju ofrojnë mundësi të mira! Ju jeni pozitiv dhe optimist dhe imagjinata juaj do të përfitojë në dashuri. Nëse jeni vetëm, do të keni shumë mundësi...

Horoskopi e Premte 17 Nëntor 2023

para 3 jave - Infokusi

Dashi Nëse keni ëndrra, ambicie për të arritur, sot yjet ju ofrojnë mundësi të mira! Ju jeni pozitiv dhe optimist dhe imagjinata juaj do të përfitojë në dashuri. Nëse jeni vetëm, do të keni shumë mundësi...

“Lajme shumë të mira po vijnë …”, Horoskopi i ditës së premte, 17 Nëntor 2023

para 3 jave - Albeu

Dashi Nëse keni ëndrra, ambicie për të arritur, sot yjet ju ofrojnë mundësi të mira! Ju jeni pozitiv dhe optimist dhe imagjinata juaj do të përfitojë në dashuri. Nëse jeni vetëm, do të keni shumë mundësi...

Yjet sot janë mjaft të favorshme dhe inkurajojnë kuptimin e çifteve - Horoskopi e Premte 17 Nëntor 2023

para 3 jave - Ora news

Dashi Nëse keni ëndrra, ambicie për të arritur, sot yjet ju ofrojnë mundësi të mira! Ju jeni pozitiv dhe optimist dhe imagjinata juaj do të përfitojë në dashuri. Nëse jeni vetëm, do të keni shumë mundësi...

Horoskopi ditor për nesër, 17 Nëntor 2023

para 3 jave - Syri

Dashi Nëse keni ëndrra, ambicie për të arritur, sot yjet ju ofrojnë mundësi të mira! Ju jeni pozitiv dhe optimist dhe imagjinata juaj do të përfitojë në dashuri. Nëse jeni vetëm, do të keni shumë mundësi...

Keni frikë të jetoni?

para 3 jave - Gazeta Express

Të kesh frikë nga jeta është diçka mjaft e shpeshtë, por në të njëjtën kohë, shpesh e fshehur. Nëse vuani prej tij, do të përjetoni ndjenja vërtet të thella që janë të vështira për t’u zhdukur. Në fakt,...

Horoskopi ditor, e Premte 17 Nëntor 2023

para 3 jave - Revista Kosovarja

Dashi Nëse keni ëndrra, ambicie për të arritur, sot yjet ju ofrojnë mundësi të mira! Ju jeni pozitiv dhe optimist dhe imagjinata juaj do të përfitojë në dashuri. Nëse jeni vetëm, do të keni shumë mundësi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK