“Nuk është më i njëjti që në momentin që nuk ka futur alkool në gojë” – Shqipja dhe Adri me komente për Gani Gërminë

para 3 jave - Telegrafi

Ka nisur spektakli i Big Brother VIP Kosova 2 me debate të shumta ndërmjet banorëve. Një temë që është diskutuar mjaft shumë ka qenë alkooli dhe si cak në lidhje me këtë kanë qenë disa konkurrentë. Në...

Klipi që zbulon emëruesin e përbashkët të Adrit dhe Shqipës (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Shqipja dhe Adri kohëve të fundit kanë pasur shumë biseda me njëri-tjetrin. Ata së bashku kanë komentuar lojën e disa banorëve, përcjell Klankosova.tv. E sonte në natën ‘Prime’ të Big Brother VIP Kosova...

“Studio Beauty Lounge Cika & Eli”, “Clarissa Nails” dhe “FLUR IM” përkujdesen për dukjen e banoreve (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Për dukjen e konkurrentëve sonte në spektaklin ‘Prime’ janë përkujdesur “Studio Beauty Lounge Cika & Eli” dhe “Clarissa Nails”. Në anën tjetër, për fustanet mahnitëse me modele nga më të ndryshmet është...

Mesazhi i Domenikut për banorët e Big Brother VIP Kosova 2 (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Domeniku është i eliminuari i javës së kaluar nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova. Ai nga jashtë ka dhënë nga një mesazh për të gjithë banorët brenda, përcjell Klankosova.tv. Domeniku ka dhënë mesazhe...

Blero i jep Azemit këshilla për lidhjet e dashurisë

para 3 jave - Gazeta Express

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Blero ka zhvilluar një bisedë me banorin tjetër të kastit, Azemin. Madje, për këtë të fundit, pas ankesave karshi lojës së Albës, Blero ka pasur edhe një rekomandim....

Azemi me fjalë popullore: Një fjalor thotë ‘zogun lëre të fluturojë, nëse të do kthehet’

para 3 jave - Gazeta Express

Banorët e Big Brother VIP Kosova, Blero dhe Azemi kanë zhvilluar një bisedë mbi temën e romancave. Kësisoj, pasi Blero i dha disa këshilla Azemit, edhe ky i fundit zbuloi diçka që ka mësuar nga të vjetrit....

Azemi me fjalë popullore: Një fjalor thotë ‘zogun lëre të fluturojë, nëse të do kthehet’ (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Banorët e Big Brother VIP Kosova, Blero dhe Azemi kanë zhvilluar një bisedë mbi temën e romancave. Kësisoj, pasi Blero i dha disa këshilla Azemit, edhe ky i fundit zbuloi diçka që ka mësuar nga të vjetrit....

Buci me pyetje pikante për Ganiun: A ta bëj gati kuferin?

para 3 jave - Bota Sot

Gjatë ditës së sotme, një bisedë me tone të përziera është zhvilluar mes Bucit dhe Ganiut. Madje, për këtë të fundit Buci kishte një pyetje goxha pikante. “ A po don me ta bë kufirin gati?” , ka qenë pyetja...

Buci me pyetje pikante për Ganiun: A ta bëj gati kuferin?

para 3 jave - Gazeta Express

Gjatë ditës së sotme, një bisedë me tone të përziera është zhvilluar mes Bucit dhe Ganiut. Madje, për këtë të fundit Buci kishte një pyetje goxha pikante. “A po don me ta bë kufirin gati?”, ka qenë pyetja...

Santiana: Buci vjen pas meje e jo unë pas tij, ai është shërbëtori im

para 3 jave - Gazeta Express

Një situatë e tensionuar ka lindur mes dy prej konkurrentëve të Big Brother VIP Kosova. Bëhet fjalë për Santianën dhe Lumbardhin, ky i fundit e ka quajtur banoren, “ushtare të Bucit”. Lexo Edhe: “Çohet...

Buci e Santiana ngacmojnë Besin, derisa ai lahet në ‘xhakuzi’

para 3 jave - Gazeta Express

Konkurrentët e Big Brother VIP Kosova, Ylli e Santiana, kanë kaluar momente të mira derisa gjendeshin në oborrin e shtëpisë së “Vëllait të Madh”. Kësisoj, dyshja janë argëtuar me Besin, i cili po lahej...

Buci me pyetje pikante për Ganiun: A ta bëj gati kuferin? (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Gjatë ditës së sotme, një bisedë me tone të përziera është zhvilluar mes Bucit dhe Ganiut. Madje, për këtë të fundit Buci kishte një pyetje goxha pikante. “A po don me ta bë kufirin gati?”, ka qenë pyetja...

Blero i jep Azemit këshilla për lidhjet e dashurisë (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Blero ka zhvilluar një bisedë me banorin tjetër të kastit, Azemin. Madje, për këtë të fundit, pas ankesave karshi lojës së Albës, Blero ka pasur edhe një rekomandim....

Santiana: Buci vjen pas meje e jo unë pas tij, ai është shërbëtori im (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Një situatë e tensionuar ka lindur mes dy prej konkurrentëve të Big Brother VIP Kosova. Bëhet fjalë për Santianën dhe Lumbardhin, ky i fundit e ka quajtur banoren, “ushtare të Bucit”. “Çohet Buci, çohesh...

Blero i jep Azemit këshilla për lidhjet e dashurisë

para 3 jave - Bota Sot

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Blero ka zhvilluar një bisedë me banorin tjetër të kastit, Azemin. Madje, për këtë të fundit, pas ankesave karshi lojës së Albës, Blero ka pasur edhe një rekomandim....

Buci e Santiana ngacmojnë Besin, derisa ai lahet në ‘xhakuzi’ (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Konkurrentët e Big Brother VIP Kosova, Ylli e Santiana, kanë kaluar momente të mira derisa gjendeshin në oborrin e shtëpisë së “Vëllait të Madh”. Kësisoj, dyshja janë argëtuar me Besin, i cili po lahej...

Kanë folur për secilin me radhë, Shqipës dhe Adrit i dalin “thashethemet” në pah

para 3 jave - Lajmi.net

Prajmi i sotëm i Big Brother Vip Kosova nisi me një klip ku ishin të përfshirë Shqipja dhe Adri. Gjatë dy ditëve pas prajmit të së premtës, Adri dhe Shqipja ishin gjendur skajeve të shtëpisë duke përmendur...

Adri thotë se s’bie pre e provokimeve të Bucit (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Adri sot ka biseduar me Azemin për një debat që e pati mbrëmë me Bucin. Ai tha se nuk bie pre e provokimeve të tij, kjo deklaratë erdhi pasi mbrëmë Buci i tha se mund të ndërhyjë në çift te ai dhe të Ilirjana....

Alby me mesazh për publikun: Mos lejoni askënd t’ua thyejë zemrën (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Alby sot i është drejtuar publikut me një mesazh para kamerës së Vëllait të Madh. Ajo tha se dëshiron që njerëzit të jenë të motivuar. “Rrini të sinqertë me veten tuaj, mos lejoni askënd t’ua thyejë zemrën”...

Alby me mesazh për publikun: Mos lejoni askënd t’ua thyejë zemrën

para 3 jave - Bota Sot

Alby sot i është drejtuar publikut me një mesazh para kamerës së Vëllait të Madh. Ajo tha se dëshiron që njerëzit të jenë të motivuar. Alby shprehet se nuk duhet lejuar askë me ua thy zemrën. “Rrini të...

Edona e ngacmon Shqipen: A je dashuru në Blerandon a? (Video)

para 3 jave - Indeks online

Edona e ka ngacmuar sot Shqipen për Blerandon. Ajo i tha banores se është dashuruar në Blerandon, por ajo e mohoi këtë gjë. “Shqipe, aje dashuruar në Blerandon a?”, ishin fjalët e Edonës që i tha Shqipes....

Banorët me trajtim të trefishtë, përkujdesen Studio Eli, Clarissa supernail edhe Beauty Lounge Cika (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Shumë befasi dhe të papritura i presin çdo herë banorët e Big Brother VIP Kosova 2. Kësaj radhe ata i pritën profesionistët në fushën e bukurisë dhe tretmanëve. Studio Eli, Clarissa Supernail edhe Beauty...

Adri thotë se s’bie në provokimeve të Bucit (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Adri sot ka biseduar me Azemin për një debat që e pati mbrëmë me Bucin. Ai tha se nuk bie pre e provokimeve të tij, kjo deklaratë erdhi pasi mbrëmë Buci i tha se mund të ndërhyjë në çift te ai dhe të Ilirjana....

Besi: Dafina Zeqiri dhe Dua Lipa, të vetmet që s’ma kanë kthyer “follow”-in në Instagram (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Besi ka folur për profilin e tij që e ka në rrjetin social Instagram. Ai ka treguar se vetëm dy këngëtare shqiptare nuk ia kanë kthyer “follow”-in atij. “Vetëm Dua Lipën dhe Dafina Zeqirin i kam ‘follow’...

“Nëse donë me e dit a është dikush për ty, lëre të shkoj”: Blero e këshillon Azemin për dashurinë

para 3 jave - Lajmi.net

Blerim Muharremi është këngëtari i njohur shqiptar i cili i është bashkuar shtëpisë së Big Brother Kosova. Gjatë gjithë kohës ai është komentuar për lidhjet e tij të dashurisë jashtë shtëpisë, shkruan...

Blero: Nëse do vinte partnerja ime do largohesha menjëherë nga këtu

para 3 jave - Telegrafi

Banorët e Big Brother VIP Kosova 2 janë kthyer ndër personazhet më të komentuara të momentit në media rozë. Mbrëmjen e kaluar (e diel) ata qëndruar së bashku në oborrin e shtëpisë duke diskutuar për tema...

Ganiu: Jam këtu me një qëllim – jam për ta bërë popullin krenar (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Ganiu dhe Adri mbrëmë kanë folur për Bucin dhe lojën e tij brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova 2. “Kur nuk shoh njerzillëk pse unë të njollosem në popull kur ai rrëzohet vet”, ka thënë Ganiu për...

“Nëse publiku e lejon këtë degradim, të premten dal”, çka po paralajmëron Adri? (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Buci ka qenë kryetemë e Adrit dhe Ganiut për një kohë të gjatë derisa ishin duke qëndruar mbrëmë në xhakuzi. Adri tha se ai ka thënë që për lojë mund të ndërhyjë edhe në çifte. Këngëtari tha se edhe loja...

Pasi qëndroi gjatë në xhakuzi, Ganiu: Ku e di more unë, as bunar s’kam pasë

para 3 jave - Bota Sot

Gani Gërmia ka qëndruar mbrëmë për një kohë të gjatë në xhakuzi. E ai për këtë veprim mori kritika nga disa prej banorëve pasi ai atyre u tha se ka krojë në trup. “E ke nga xhakuzi ke qëndruar më shumë...

Santiana flet për veten: Deshën të më dërgojnë në jetimore

para 3 jave - Bota Sot

Santiana ka folur me Bucin për jetën e saj që nga fëmijëria. Ajo është shprehur se prindërit i ka të divorcuar dhe se është një fëmijë i vetëm. “Çdo herë kam dashtë të kem bile edhe një vëlla, ta kem si...

Buci me pyetje pikante për Ganiun: A ta bëj gati kuferin?

para 3 jave - Top24

Gjatë ditës së sotme, një bisedë me tone të përziera është zhvilluar mes Bucit dhe Ganiut. Madje, për këtë të fundit Buci kishte një pyetje goxha pikante. “ A po don me ta bë kufirin gati?” , ka qenë pyetja...

Blero i jep këshilla dashurie Azemit: Nëse don me ditë që dikush është për ty, lëre të shkojë

para 3 jave - Pressonline

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Blero ka zhvilluar një bisedë me banorin tjetër të kastit, Azemin. Madje, për këtë të fundit, pas ankesave karshi lojës së Albës, Blero ka… Konkurrenti i Big Brother...

Santiana flet për veten: Deshën të më dërgojnë në jetimore (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Santiana ka folur me Bucin për jetën e saj që nga fëmijëria. Ajo është shprehur se prindërit i ka të divorcuar dhe se është një fëmijë i vetëm. “Çdo herë kam dashtë të kem bile edhe një vëlla, ta kem si...

Blero: Nëse e dashura më kërkon të largohem nga shtëpia, e bëj (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Blero ka folur për të dashurën e tij me banorët e tjerë të shtëpisë. Ai u tha atyre se nëse ajo i kërkon të dalin nga shtëpia do të dalë. “Nëse ajo vjen dhe më thotë hajde, unë dalë bashkë me të”, ka thënë...

Edona i tregon Kaderit për befasinë e Motrave Mustafa që i bënë për ditëlindje (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Edona ka folur me Kaderin për këngën e preferuar shqipe. Ajo i tha asaj se këngëtaret më të pëlqyera për të janë Motrat Mustafa dhe se kënga e preferuar është “Manastiri”. “Hit e kemi bërë këtë këngë edhe...

Blero i jep Azemit këshilla për lidhjet e dashurisë

para 3 jave - Top24

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Blero ka zhvilluar një bisedë me banorin tjetër të kastit, Azemin. Madje, për këtë të fundit, pas ankesave karshi lojës së Albës, Blero ka pasur edhe një rekomandim....

Edona e ngacmon Shqipen: A je dashuru në Blerandon a? (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Edona e ka ngacmuar sot Shqipen për Blerandon. Ajo i tha banores se është dashuruar në Blerandon, por ajo e mohoi këtë gjë. “Shqipe, aje dashuruar në Blerandon a?”, ishin fjalët e Edonës që i tha Shqipes....

Qëndroi gjatë në xhakuzi, Ganiu: Ku e di more unë, as bunar s’kam pasë (VIDEO)

para 3 jave - Indeks online

Gani Gërmia ka qëndruar mbrëmë për një kohë të gjatë në xhakuzi. E ai për këtë veprim mori kritika nga disa prej banorëve pasi ai atyre u tha se ka krojë në trup. “E ke nga xhakuzi ke qëndruar më shumë...

(VIDEO) “U bo Blero me i jep Azemit këshilla për lidhjet e dashurisë”

para 3 jave - Dukagjini

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Blero ka zhvilluar një bisedë me banorin tjetër të kastit, Azemin. Madje, për këtë të fundit, pas ankesave karshi lojës së Albës, Blero ka pasur edhe një rekomandim....

Linda flet për emocionet që i pati kur e pa bashkëshortin për herë të parë (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Linda Halimi ka folur për dashurinë që e ka për bashkëshortin e saj që nga moment i parë kur e ka parë. Ajo tha se ishte takuar me të në një koncert që ishte duke e mbajtur në Ferizaj. “Në momentin si...

Ganiu flet për përvojën në xhakuzi, thotë se vendosi shampo (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Mbrëmë Gani Gërmia i ka bërë të qeshin goxha shumë Shqipen, Adrin dhe Ilirjanën. Ai fliste se në xhakuzi kishte gjetur shampo derisa kishte qëndruar aty për një kohë të gjatë. “Kam marrë krojë të gjithë...

(VIDEO) Çka tha Kaderi që i bëri banorët e tjerë të reagojnë?

para 3 jave - Dukagjini

Banorja e re në “Big Brother VIP Kosova 2”, Kaderi, ka pasur një debat me disa nga banorët. Ajo u tha atyre se ka thënë se “erdha me pru pozitivitet” dhe se “atë që e them, i rri mbrapa fjalëve të mija”....

Linda dhe Kaderi flasin për Azemin, ai u thotë se ka respekt për çdo grua (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Linda dhe Azemi kanë biseduar bashkë me Kaderin për karakterin e tij. Këngëtarja tha se ai ia ka dhënë përshtypjen se është i ndrojtur qysh në herën e parë kur janë përshëndetur. Kurse, Azemi ia ktheu...

Pasi qëndroi gjatë në xhakuzi, Ganiu: Ku e di more unë, as bunar s’kam pasë (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Gani Gërmia ka qëndruar mbrëmë për një kohë të gjatë në xhakuzi. E ai për këtë veprim mori kritika nga disa prej banorëve pasi ai atyre u tha se ka krojë në trup. “E ke nga xhakuzi ke qëndruar më shumë...

Kaderi e vë në siklet Azemin (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Kaderi e ka ngacmuar pak Azemin derisa ishte duke biseduar me Lindën, njofton Klankosova.tv. Ajo i tha Azemit se i ka folur ftohtë në momentin që ajo ka hyrë në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova. “Kam...

Edona e ngacmon Shqipen: A je dashuru në Blerandon a?

para 3 jave - Revista Kosovarja

Edona e ka ngacmuar sot Shqipen për Blerandon. Ajo i tha banores se është dashuruar në Blerandon, por ajo e mohoi këtë gjë. “Shqipe, aje dashuruar në Blerandon a?”, ishin fjalët e Edonës që i tha Shqipes....

Interesante, Alba i propozon Azemit!

para 3 jave - Koha.mk

Alba i ka propozuar Azemit të bëhet vëllai i tij, pasi ky i fundit i tha se nuk pranon të jetë shok me të. Ajo e ka pyetur Azemin disa herë se cila është arsyeja për të mos qenë shokë, por ai tha vetëm:...

Gania thotë se e ka arritur synimin e tij brenda shtëpisë (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Gani Gërmia ka thënë se e ka arritur synimin e tij brenda shtëpisë. Teksa ai po diskutonte me Bleron, tha se synimi i tij ka qenë të jetë i preferuari i publikut për 3 deri në 5 javë rresht, njofton Klankosova.tv....

Pse Linda mendon se Buci do ia bëjë gropën vetes? (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Linda mendon se Buci do ia bëjë gropën vetes brenda lojës së Big Brother VIP Kosova. Kjo pasi sipas saj ai është “ngucakeq”. “Ti ke ofenduar, do ia bësh gropën vetes”, i tha këngëtarja Yllit, i cili shtoi...

Blero mallëngjen banorët teksa këndon (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Blero e ka kënduar hitin e tij në mesin e banorëve të shtëpisë së Big Brother VIP Kosova. Teksa ai po këndonte live “Fotografia”, banorët janë mallëngjyer, njofton Klankosova.tv. Ndiqni videon e mëposhtme....

Befason Linda: Po mendoj ta lë lojën… (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Linda i ka thënë Santianës se ka menduar ta lë lojën. Këngëtarja zbuloi se arsyeja e vetme për ta lënë shtëpinë është vajza e saj, pasi siç tha ajo, i ka premtuar se do kthehet shpejt, njofton Klankosova.tv....

Fitoi kruarje nga qëndrimi i tepërt në xhakuzi, Gania: Ku e di more unë, as bunar s’kam pasë

para 3 jave - Lajmi.net

Banorët e “Big Brother VIP Kosova”, shfrytëzojnë në maksimum shtëpinë dhe elementet që përmban ajo. Kështu ka vepruar Gania, i cili ka qëndruar gjatë në xhakuzi, shkruan lajmi.net. E ai për këtë veprim...

Shqipja tregon se a është dashuruar në Blerandon

para 3 jave - Bota Press

Edona e ka ngacmuar sot Shqipen për Blerandon.Ajo i tha banores se është dashuruar në Blerandon, por ajo e mohoi këtë gjë. “Shqipe, aje dashuruar në Blerandon a?”, ishin fjalët e Edonës që i tha Shqipes....

Blero bën deklaratën e fortë: Nëse do vinte partnerja ime do largohesha menjëherë nga këtu

para 3 jave - Gazeta10

Banorët e Big Brother VIP Kosova 2 janë kthyer ndër personazhet më të komentuara të momentit në media rozë. Mbrëmjen e kaluar (e diel) ata qëndruar së bashku në oborrin e shtëpisë duke diskutuar për tema...

Alba i propozon Azemit të bëhet vëllai i saj

para 3 jave - Shqip

Alba i ka propozuar Azemit të bëhet vëllai i tij, pasi ky i fundit i tha se nuk pranon të jetë shok me të. Ajo e ka pyetur Azemin disa herë se cila është arsyeja për të mos qenë shokë, por ai tha vetëm: “nuk mundem”. /Shqip.com

Qëndroi gjatë në xhakuzi, Ganiu: Ku e di more unë, as bunar s’kam pasë (VIDEO)

para 3 jave - Zyrtare

Gani Gërmia ka qëndruar mbrëmë për një kohë të gjatë në xhakuzi. E ai për këtë veprim mori kritika nga disa prej banorëve pasi ai atyre u tha se ka krojë në trup. “E ke nga xhakuzi ke qëndruar më shumë...

Shqipja tregon se a është dashuruar në Blerandon

para 3 jave - Pressonline

Edona e ka ngacmuar sot Shqipen për Blerandon. Ajo i tha banores se është dashuruar në Blerandon, por ajo e mohoi këtë gjë. “Shqipe, aje dashuruar në Blerandon a?”, ishin… Edona e ka ngacmuar sot Shqipen...

Edona e ngacmon Shqipen: A je dashuru në Blerandon a?

para 3 jave - Gazeta Metro

Edona e ka ngacmuar sot Shqipen për Blerandon. Ajo i tha banores se është dashuruar në Blerandon, por ajo e mohoi këtë gjë. “Shqipe, aje dashuruar në Blerandon a?”, ishin fjalët e Edonës që i tha Shqipes....

Pasi qëndroi gjatë në xhakuzi, Ganiu: Ku e di more unë, as bunar s’kam pasë

para 3 jave - Gazeta Metro

Gani Gërmia ka qëndruar mbrëmë për një kohë të gjatë në xhakuzi. E ai për këtë veprim mori kritika nga disa prej banorëve pasi ai atyre u tha se ka krojë në trup. “E ke nga xhakuzi ke qëndruar më shumë...

(VIDEO) Edona e ngacmon Shqipen: A je dashuru në Blerandon a?

para 3 jave - Dukagjini

Edona e ka ngacmuar sot Shqipen për Blerandon. Ajo i tha banores se është dashuruar në Blerandon, por ajo e mohoi këtë gjë. “Shqipe, aje dashuruar në Blerandon a?”, ishin fjalët e Edonës që i tha Shqipes....

Alba i propozon Azemit të bëhet vëllai i saj (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Alba i ka propozuar Azemit të bëhet vëllai i tij, pasi ky i fundit i tha se nuk pranon të jetë shok me të. Ajo e ka pyetur Azemin disa herë se cila është arsyeja për të mos qenë shokë, por ai tha vetëm:...

Kaderi nis fuqishëm rrugëtimin në “BBVK”, përplaset ashpër me Santianën

para 3 jave - Lajmi.net

Kaderi është banorja më e re e “Big Brother VIP Kosova”, e cila u bë pjesë e saj të premten që lamë pas. Me të hyrë ajo e ka nisur fuqishëm rrugëtimin e saj, shkruan lajmi.net. Santiana dhe Kaderja janë...

Alba i propozon Azemit të bëhet vëllai i saj

para 3 jave - Infokusi

Alba i ka propozuar Azemit të bëhet vëllai i tij, pasi ky i fundit i tha se nuk pranon të jetë shok me të. Ajo e ka pyetur Azemin disa herë se cila është arsyeja për të mos qenë shokë, por ai tha vetëm: “nuk mundem”.

“Shtine trurin në funksion”, përplasen Santiana dhe Kaderja

para 3 jave - GazetaBlic

Santiana dhe Kaderja janë përplasur ashpër mes vete, ku kjo e fundit i tha secili banor ka të drejtë të japë mendime, e njëjtë mund të veprojë edhe ajo. Santiana iu përgjigj duke i thënë se ajo nuk mund...

Alba “thyen” zemrën e Azemit, i propozon të bëhet vëllai i saj pasi ai nuk e do si shoqe

para 3 jave - Zyrtare

Raporti mes Azemit dhe Albës, tashmë po komentohet e stërkomentohet. Në “primen” e fundit Alba sqaroi se nuk e sheh më shumë se sa shokë Azemin, shkruan lajmi.net. Alba i ka propozuar Azemit të bëhet vëllai...

Alba ia bën një propozim zhgënjyes Azemit

para 3 jave - Revista Kosovarja

Alba i ka propozuar Azemit të bëhet vëllai i tij, pasi ky i fundit i tha se nuk pranon të jetë shok me të. Ajo e ka pyetur Azemin disa herë se cila është arsyeja për të mos qenë shokë, por ai tha vetëm:...

Çka i tha Alba, Azemit që e preku shumë? (VIDEO)

para 3 jave - Top24

Alba i ka propozuar Azemit të bëhet vëllai i tij, pasi ky i fundit i tha se nuk pranon të jetë shok me të. Ajo e ka pyetur Azemin disa herë se cila është arsyeja për të mos qenë shokë, por ai tha vetëm:...

“Shtine trurin në funksion”, përplasen keq Santiana dhe Kaderja

para 3 jave - Pressonline

Santiana dhe Kaderja janë përplasur ashpër mes vete, ku kjo e fundit i tha secili banor ka të drejtë të japë mendime, e njëjtë mund të veprojë edhe ajo. Santiana… Santiana dhe Kaderja janë përplasur ashpër...

“Shtine trurin në funksion”, përplasen Santiana dhe Kaderja

para 3 jave - Bota Sot

Santiana dhe Kaderja janë përplasur ashpër mes vete, ku kjo e fundit i tha secili banor ka të drejtë të japë mendime, e njëjtë mund të veprojë edhe ajo. Santiana iu përgjigj duke i thënë se ajo nuk mund...

“A ke ardhë me bo femër”, Buci ngacmon Adrin – reagon ashpër çifti

para 3 jave - Lajmi.net

Një debat i ashpër është zhvilluar mes Adrit, Ilirianës dhe Yllit, pasi ky i fundit e pyeti Adrin se “a ke ardhë me bë femër”. I menjëhershëm ishte reagimi i Adrit, i cili tha se kjo ishte një pyetje e...

‘Shtine trurin në funksion’, përplasen Santiana dhe Kaderja

para 3 jave - Gazeta Metro

Santiana dhe Kaderja janë përplasur ashpër mes vete, ku kjo e fundit i tha secili banor ka të drejtë të japë mendime, e njëjtë mund të veprojë edhe ajo. Santiana iu përgjigj duke i thënë se ajo nuk mund...

“Shtine trurin në funksion”, përplasen Santiana dhe Kaderja (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Santiana dhe Kaderja janë përplasur ashpër mes vete, ku kjo e fundit i tha secili banor ka të drejtë të japë mendime, e njëjtë mund të veprojë edhe ajo. Santiana iu përgjigj duke i thënë se ajo nuk mund...

Buci e pyet Adrin para Ilirianës se “a je ardhë me bo femër”, ky është reagimi i çifti (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Një debat i ashpër është zhvilluar mes Adrit, Ilirianës dhe Yllit, pasi ky i fundit e pyeti Adrin se “a ke ardhë me bë femër”. I menjëhershëm ishte reagimi i Adrit, i cili tha se kjo ishte një pyetje e...

Emisioni i gatimit “Azem dhe Alba” e ftuar sonte ishte Vesa (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

E ftuar në emisionin e gatimit “Azemi dhe Alba” sonte në Big Brother VIP Kosova 2 ishte Vesa. Ajo është përballur me disa pyetje nga Azemi dhe Alba, e njëra ndër to ishte se kush është banori më i preferuar...

“Jemi vetëm shok, mund t’i thuash”, për çfarë e ka fjalën Alba me Azemin?

para 3 jave - Klan Kosova

Alba dhe Azemi kanë biseduar për një nga banorët në Big Brother VIP Kosova 2. Gjatë bisedës, Alba i tha Azemit “jemi vetëm shokë, mund t’ia thuash”, njofton Klankosova.tv. Për të parë reagimin e Azemit...

Iliriana, Adrit: Shko se as ti nuk po më duhesh (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Iliriana ka vazhduar të jetë e dëshpëruar që nuk arriti ta përfundojë me sukses sfidën e buxhetit për këtë javë. Ishte Shqipja ajo që i tha Ilirianës se nuk duhet të qaj për një dhe e ftoj që bashkë me...

Nuk arriti të realizojë me sukses sfidën e buxhetit, Iliriana shpërthen në lot (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Iliriana nuk ka arritur që ta realizojë me sukses sfidën e buxhetit për këtë javë. Pas kësaj, ajo shpërtheu në lot, e që më pas u ngushëllua nga Alba. Gjatë bisedës që ajo pati me Albën, tha se në këtë...

Momente interesante të Yllit dhe Edonës duke e realizuar sfidën e buxhetit për këtë javë nga Artmotion (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Gjatë sfidës së buxhetit për këtë javë nga Artmotion, të ndarë në çift nga “Vëllai i Madh” ishin Ylli dhe Edona. Gjatë kërkimit të telekomandës, në mënyrë që ta fitojnë sfidën, Ylli dhe Edona kanë dhuruar...

Sfida e buxhetit nga Artmotion për këtë javë për banorët e Big Brother VIP Kosova 2 (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Banorët e Big Brother VIP Kosova 2, janë përballur me sfidën e buxhetit, që këtë herë ka ardhur nga Artmotion. “Vëllai i Madh” ka vendosur në të gjitha hapësirat e shtëpisë telekomanda, ndërsa banorët...

Sfida e buxhetit nga Artmotion: Blerando dhe Linda e gjejnë telekomandën (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Banorët e Big Brother VIP Kosova 2, janë përballur me sfidën e buxhetit, që këtë herë ka ardhur nga Artmotion. “Vëllai i Madh” ka vendosur në të gjitha hapësirat e shtëpisë telekomanda, ku detyrë e banorëve...

Buci, Santianës: Tërhiqe fustanin më mirë se me të pa Gania më vjen inati (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Ylli, Santiana dhe Alba ishin duke qëndruar në shtrat dhe duke biseduar. Në një moment, Buci e këshilloi Santianën që ta tërheq fustanin më lart. “Tërhiqet fustanin më mirë, se më të pa Gania, më vjen...

“Azemi ishte në siklet kur ti gatuaje me Blerandon”, Ylli i tregon Albës e kjo reagoi interesant (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Buci, Alba dhe Santiana ishin duke biseduar për Azemin dhe reagimet e tij derisa Alba po gatuante me Blerandon. Buci i tha Albës se derisa ajo po gatuante me Blerandon, Azemi “shumë në siklet u ndjente,...

“Je bo si Shqipja”, për çfarë po debatojnë Santiana me Bucin (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Ylli dhe Santiana kanë pasur një debat mes vete, ku ai i tha kësaj të fundit se atë dhe Besin “mezi po pret me na keqkuptu”. Santiana reagoi duke i thënë se “a e ke seriozisht a , se ti nuk lëshon llafe...

Santiana, Bleros: Je shumë i qetë, loja nuk fitohet me qetësi (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Santiana e ka komentuar mënyrën se si luan Blero në Big Brother VIP Kosova 2. Ajo i tha Bleros se ai qëndron shumë në qetësi, e mundohet t’i fitojë debatet në këtë formë. “Ti je shumë i qetë, por i ki...

Gania, Santianës: Përveç dashnisë, s’kam asgjë tjetër ndaj teje (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Banori i Big Brother VIP Kosova, Gani Gërmia ka zhvilluar një bisedë me Santianën. Ai ka thënë se për Santianën nuk ka asgjë tjetër, pos dashni, përcjell Klankosova.tv. “Unë për Santiana Malokun, pos dashnisë,...

“Unë kam një bagazh të madh me gjëra të tij” – Gani Gërmia e kërcënon Bucin në Big Brother VIP Kosova 2?

para 3 jave - Telegrafi

Gani Gërmia dhe Ylli Dervishi që nga fillimi i këtij Big Brother kanë nisur përplasjet me njëri-tjetrin. Ata shpesh kanë debatuar e madje në shumë raste kanë sjell edhe gjëra nga jashtë. Kjo pasi të dy...

Kaderja dhe Shqipja sqarojnë pse ndodhi “distancimi mes tyre” (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Shqipja dhe Kaderi kanë sqaruar ngjarjen e cila çoi në distancimin mes tyre. Sipas Shqipes, gabimi i Kaderit ishte se ajo ka thënë “nuk e kuptoj Shqipen”. Ndërsa, ajo tha se nata kur hyri në shtëpinë më...

Çka tha Kaderi që i bëri banorët e tjerë të reagojnë? (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Banorja e re në Big Brother VIP Kosova 2, Kaderi, ka pasur një debat me disa nga banorët e tjerë. Ajo iu tha atyre se ka thënë se “erdha me pru pozitivitet” dhe se “atë që e them, i rri mbrapa fjalëve...

Vesa dhe Buci po mendojnë se Blerando dhe Alba po flirtojnë mes veti teksa po gatuajnë (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Buci dhe Vesa kanë thënë se Blerando dhe Alba janë duke flirtuar mes vete. Ishte Vesa ajo që iu drejtua dyshes duke i thënë se “jeni duke flirtuar, e sidomos Blerando”. Ndërsa, Blerando iu përgjigj menjëherë...

Blerando i fut në “friend zone” Albën dhe dy banore tjera (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Banori i Big Brother VIP Kosova, Blerando i ka futur në “friend zone” Albën dhe dy banore të tjera. Ai është shprehur se i ka shoqe edhe Besën dhe Albyn, përcjell Klankosova.tv. “Unë tri shoqe të ngushta...

Linda teksa flet për xhelozinë: Shpesh i them burrit kënaqi sytë kur sheh ndonjë femër të bukur (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Banorët kanë pasur një debat për xhelozinë. Ishe Linda ajo që tha se pa arsye nuk xhelozon, dhe madje tha se shpesh kur sheh ndonjë femër të bukur, i thotë edhe burrit të saj ta shoh. “Unë shpesh burrit...

Blerando ngatërron emrin e Ilirjanës me Albën, Ylli fillon ta ngacmojë që ka pëlqim për të (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Ylli, Vesa, Alba dhe Ilirjana e kanë ngacmuar Blerandon se ky i fundit ka pëlqim për Albën. Ishte Buci ai që i tha Blerandos se kur do ta pranojë që ai ka pëlqim për Albën. Ndërsa menjëherë iu përgjigj...

“Ti po më shantazhon”, i thotë Linda, Ganiut (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Linda e ka kritikuar Ganiun për fjalët që i thotë asaj në një moment. Këngëtarja i deklaroi atij se ai po i bën shantazh dhe kërcënim. “Ti po më thua vazhdimisht se i ke dy apo tre gjëra me të cilat mund...

“A i ke pa qysh u çarten sot, duhet me iu jep bukë”, Blerando shkrin së qeshuri Bleron e Albën (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Humori dhe shakatë e Blerandos nuk kanë të ndalur asnjëherë. Ai sot e bëri të qesh Bleron dhe Albën derisa ishin duke e asistuar atë në përgatitjen e piteve për banorët e tjerë. “A i ke pa qysh u çarten...

“Kjo është si speci i djegëst”, Blerando ngacmon Kaderin (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Blerando dhe Buci sot e kanë ngacmuar Kaderin derisa ishte duke ndihmuar në përgatitjen e darkës për banorë. “Je si një spec djegës”, i tha Blerando, Kaderit e kësaj fraze të Blerandos iu bashkangjit edhe...

Blerando dhe Santiana debatojnë: Ti kapesh kot! (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Derisa Blerando ishte duke biseduar me Albën sot se ai është duke folur shumë ka ndërhyrë edhe Santiana. Ajo i tha Blerandos: “Ke folur shumë dhe pa nevojë”. E kjo nuk i pëlqeu Blerandos që debatoi me...

“O shyqyr që erdhe”, Blerando ngacmon Albën (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Blerando sot ka vendosur të gatuajë pitë për banorët e tjerë të shtëpisë së Big Brother VIP Kosova 2. E derisa ai ishte duke gatuar atu shkoi për t’i ndihmuar edhe Alba. “O shyqyr që erdhe Alba, ti di...

“Ashtu si më ka bërë masazh mua, ashtu po e bënë brumin”, Vesa ngacmon Blerandon (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Vesa ka bërë shaka me Blerandon sot në një moment derisa ai ishte duke përgatitur brumin për pite. Ajo i tha atij se është duke e ngjeshur brumin për pite si atë që e kishte ngjeshur një ditë. “Njëjtë...

“Loja nuk fitohet me qetësi”, Santiana këshillon Bleron

para 3 jave - Lajmi.net

Santiana e ka komentuar mënyrën se si luan Blero në Big Brother VIP Kosova 2. Ajo i tha Bleros se ai qëndron shumë në qetësi, e mundohet t’i fitojë debatet në këtë formë. “Ti je shumë i qetë, por i ki...

Gania, Bucit: Unë do të nxjerrë ty nga shtëpia e BBVK2 (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Buci ka debatuar sot edhe me Ganiun, të dy ata kanë folur për lojën e njërit-tjetrit që janë duke e bërë brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova 2. Ganiu i tha Bucit në një moment se ai do ta largojë...

“Kjo është si speci i djegëst”, Blerando ngacmon Kadiren (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Blerando dhe Buci sot e kanë ngacmuar Kaderin derisa ishte duke ndihmuar në përgatitjen e darkës për banorë. “Je si një spec djegës”, i tha Blerando, Kaderit e kësaj fraze të Blerandos iu bashkangjit edhe...

“U distancu kur ia përmenda ‘screenshot’-at”, Gania teksa debaton ashpër me Bucin (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Debatet nuk patën të ndalur sot mes Ganiut dhe Bucit. Komediani i tha atij se ka një mori gjërash që di për të prej jashtë dhe se nuk dëshiron t’ia përmend. “Më ke pre në besë jashtë disa herë, je distancu...

“Është si qeni i Morena Tarakut”, përplasen Ylli dhe Shqipja (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Debati mes Shqipes dhe Bucit ka vazhduar goxha gjatë. Ai në një moment i tha Shqipes se flet shumë dhe i bëri një krahasim të quditshëm. “Kjo leh si ai qeni i Morena Tarakut”, ka thënë Buci./Klankosova.tv...

Kaderi i tregon Blerandos se si përzihet mishi me qepën (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Blerando, Blero dhe Alba sot kanë vendosur të gatuajnë pite për banorët e tjerë të shtëpisë së Big Brother VIP Kosova 2. Blerando derisa ishte duke përgatitur mishin që u duhej për pite u asistua nga Kaderi....

Banorët hedhin dyshime: Blerando e Alba po flirtojnë

para 3 jave - Lajmi.net

Buci dhe Vesa kanë thënë se Blerando dhe Alba janë duke flirtuar mes vete. Ishte Vesa ajo që iu drejtua dyshes duke i thënë se “jeni duke flirtuar, e sidomos Blerando”. Ndërsa, Blerando iu përgjigj menjëherë...

“Do të nxjerrë jashtë”- vazhdon debati mes Shqipes, Yllit dhe Adrit (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Një debat goxha i nxehtë sot është zhvilluar mes Bucit, Adrit dhe Shqipes. Shqipja dhe Adri i thanë Bucit se atë disa herë ka dashtë dhe ka tentuar që ta largojë nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova 2,...

Buci vazhdon debatin me Adrin: Shqipja është gacë e mbuluar (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Debati mes Bucit dhe Adrit për raportin e tij me Shqipen ka vazhduar për një kohë të gjatë. Buci vazhdimisht i tha këngëtarit se Shqipja ka aleancë me të, e ky i fundit e mohonte duke thënë: “Unë nuk kam...

Kaderi flet për motrën e saj: Ajo për mua është gjithçka (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Kaderi ka folur për familjarët e saj me një pjesë të banorëve të tjerë të shtëpisë. Ajo tregoi se sa shumë e do motrën e saj e cila është më e madhe se ajo një vit. “Vdes motrën e kam gjithçka, ajo është...

Edona: Fansat e mi të Kosovës më kanë shtyrë të hyj këtu

para 3 jave - Pressonline

Banorëve të Big Brother VIP Kosova, Edona u ka treguar eksperiencën e saj se si ishte pritur nga shqiptarët e Kosovës më herët. Ajo shpjegoi se si ishte kërcënuar nga… Banorëve të Big Brother VIP Kosova,...

Santiana, Kaderes: Këtu ka manipulues të mëdhenj, unë ua qes fytyrat e vërteta (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Santiana ka folur me Kaderen, banoren e re të shtëpisë, për karakterin e vet. Ajo tha se nuk mund t’i durojë personat që flasin keq për të kur ajo nuk është prezente. “Këtu ka manipulues të mëdhenj por...

Santiana sërish me kritika ndaj Adrit: Je duke i shërbyer Shqipes (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Santiana sot e ka kritikuar për një kohë Adrin disa herë për raportin e tij që ka me Shqipen. Ajo i tha atij se banorja është duke e përdorur atë, sipas saj, Adri po e dëgjon Shqipen se çfarë po i thotë....

“Hajde më bëhuni bashkë me Azemin, na plasët zemrën” – i thotë Iliriana, Albës (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Iliriana sot me Vesën e kanë këshilluar Albën për një gjë e cila tashmë është temë diskutimi për javë të tëra në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova 2. Ato i thanë asaj se duhet të lidhet më shpejtë dhe...

Blerando e pyet Monikën për enët, më pas e injoron totalisht (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Blerando e ka acaruar Monikën në një moment pasi i bëri një pyetje rreth punëve të shtëpisë. Ai e ka pyetur atë për se kur do t’i largojë enët nga enërlarësja. “Kur po i largoni enët tërë ditën ka qenë...

Buci debaton me Adrin për Shqipen: Ka aleancë me ty (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Buci ka debatuar me Shqipen lidhur me lojën e saj brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova 2. Ai i tha asaj se ka aleanca me dikë prej banorëve të tjerë të shtëpisë. “Kam aleancë me dikënd, por nuk tregoj...

(VIDEO) Buci, Santianës: Tërhiqe fustanin më mirë se me të pa Gania më vjen inati

para 3 jave - Dukagjini

Ylli, Santiana dhe Alba ishin duke qëndruar në shtrat dhe duke biseduar. Në një moment, Buci e këshilloi Santianën që ta tërheq fustanin më lart. “Tërhiqet fustanin më mirë, se më të pa Gania, më vjen...

“Nuk ke respekt as për veten” – Azemi dhe Blerando përfshihen në një debat me njëri-tjetrin

para 3 jave - Telegrafi

Dy banorët e Big Brother VIP Kosova, Azem Gagica dhe Blerando, kanë pasur një debat me njëri-tjetrin. Këngëtari e ka quajtur Azemin njeri pa respekt, ndërkaq Azemi i ka thënë Blerandos se flet pas shpine....

“Hiqmu prej fytyre se po më pështyn kur po fol”, Linda flet me Shqipen për Ganiun (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Linda është ankuar për Ganiun te Shqipja dhe Santiana. Ajo atyre u tregoi se në një moment ai e kishte penguar me fjalët dhe veprimet e tij. “I thash o Vëllai i Madh largomani, largohu i thash”. “Hiqmu...

Santiana i thotë Adrit se po e udhëzon Shqipja, sqarohen për një gjë (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Santiana i ka kërkuar një sqarim Adrit për një fjalë që ai i kishte thënë. “Pse më the dje kur hyra në dhomë qysh po kalon me ‘ribashkimin’?”, i tha Santiana, Adrit duke shtuar se ky ka qenë një kunj ndaj...

“Ti nuk ki respekt”, kapen Azemi dhe Blerando

para 3 jave - Indeks online

Dy banorët e Big Brother VIP Kosova, Azemi dhe Blerando kanë pasur një debat me njëri-tjetrin. Blerando e ka quajtur Azemin njeri pa respekt, ndërkaq Azemi i ka thënë Blerandos se flet pas shpine. “Unë...

Gani Gërmia e kërcënon Bucin në Big Brother VIP Kosova 2?

para 3 jave - Revista Kosovarja

Gani Gërmia dhe Ylli Dervishi që nga fillimi i këtij Big Brother kanë nisur përplasjet me njëri-tjetrin. Ata shpesh kanë debatuar e madje në shumë raste kanë sjell edhe gjëra nga jashtë. Kjo pasi të dy...

“Ti nuk ki respekt”, kapen Azemi dhe Blerando (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Dy banorët e Big Brother VIP Kosova, Azemi dhe Blerando kanë pasur një debat me njëri-tjetrin. Blerando e ka quajtur Azemin njeri pa respekt, ndërkaq Azemi i ka thënë Blerandos se flet pas shpine, përcjell...

“Gania ka me të qit jasht” – përplasen Shqipja e Adri me Bucin

para 3 jave - Lajmi.net

Një debat goxha i nxehtë sot është zhvilluar mes Bucit, Adrit dhe Shqipes. Shqipja dhe Adri i thanë Bucit se atë disa herë ka dashtë dhe ka tentuar që ta largojë nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova 2,...

Blerando “kapet” me Azemin, cila është arsyeja e sherrit?

para 3 jave - Pressonline

Dy nga djemtë e Big Brother VIP Kosova, Azem Gagica dhe Blerando, kanë debatuar së fundmi. Këngëtari e ka quajtur Azemin njeri pa respekt, ndërsa Azemi i ka thënë Blerandos se flet pas shpine. “Azemi e...

“Natën e mirë miss”, çikat ngacmojnë Yllin për sjelljet me Kaderin (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Kaderi është banorja më e re e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova. E Alba dhe Santiana e kanë ngacmuar Yllin për sjellje me Kaderin, përcjell Klankosova.tv. “Natën e mirë miss, shyqyr që ke ardhë se na...

“Mos mendo që veç Shqipja ta ka inatin”, Ylli paralajmëron Vesën (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Dy banorët e Big Brother VIP Kosova, Ylli dhe Vesa kanë bërë një bisedë me njëri-tjetrin. E gjatë bisedës, Ylli ka pasur një paralajmërim për Vesën, përcjell Klankosova.tv. “Mos mendo që veç Shqipja ta...

Pse zgjohet shpesh me nerva? Edona tregon arsyen (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Banorja e Big Brother VIP Kosova, Edona ka shprehur që sa kohë shqetësimin e saj për gjumin që po e bën, ose më mirë të themi që nuk po e bën. Për shkak të gërhitjeve, ajo nuk po mund të rehatohet dhe...

Vesa: Kurrë s’kam dëgjuar që Azemi të flasë keq për Blerandon, ose e kundërta (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Vesa dhe Ylli kanë vazhduar të bisedojnë rreth banorëve të tjerë të Big Brother VIP Kosova. “Ti e din shumë mirë që Azemi nuk e donë Blerandon, ata flasin keq për njëri-tjetrin pas shpine”, është shprehur...

Vesa: Kjo banore më nominon të hënën (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Vesa dhe Ylli kanë biseduar edhe rreth nominimeve që do të ndodhin të hënën. Vesa është shprehur e bindur se një banore e Big Brother VIP Kosova, do ta nominoj atë të hënën. “Shqipja do të më nominoj të...

Azemi “gërrhat” me të madhe, Edona plas prej nervoze, i shkon te shtrati dhe bërtet (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Edona James është nervozuar nga gërrhitja e madhe e Azemit. Ajo i ka shkuar atij tek shtrati duke i thënë se s’po e le të fle, përcjell Klankosova.tv. “Mos gërrhat kaq shumë. S’po mundem me fjetë”, është...

Vesa: Kurrë s’kam dëgjuar që Azemi të flasë keq për Blerandon, ose e kundërta

para 3 jave - Bota Sot

Vesa dhe Ylli kanë vazhduar të bisedojnë rreth banorëve të tjerë të Big Brother VIP Kosova. “Ti e din shumë mirë që Azemi nuk e donë Blerandon, ata flasin keq për njëri-tjetrin pas shpine ”, është shprehur...

Shkrihen së qeshuri banorët, po për çka folën? (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Banorët e Big Brother VIP Kosova, natën e mbrëmshme kanë kaluar kohë të bukura bashkë. Ata bisedonin dhe qeshnin gjatë gjithë kohës. Siç dihet Edona është njëra ndër banoret që sjell momentet më gazmore...

Gara për kapiten, Blerando: I thashë Albës që s’ka me fitu, nuk kërcente si duhet (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Në dhomën e gjumit banorët e Big Brother VIP Kosova, kanë biseduar rreth garës së kapitenit. “Unë i thashë asaj le të del jashtë se nuk ka shanca me fitu, nuk kërcente si duhet, edhe kur u ndal muzika...

Azemi thotë se s’mund të jetë shokë me Albën, Blero i ofron këshilla dashurie (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Banori i Big Brother VIP Kosova, Azemi ka biseduar mbërmë me Bleron për Akbën. “Unë si shok nuk mundem me Albën”, është shprehur Azemi. Ndërsa Blero i ka dhënë disa këshilla për dashuri atij. Por për t’i...

Edona nervoze me mëngjes, kapet me Azemin dhe Lindën (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Banorja e Big Brother VIP Kosova, Edona James me mëngjes është zgjuar nervoz, pasi siç tha ajo nuk ka mundur të flejë mirë për shkak të gërhimës së Azemit. Linda ka qenë ajo që është përfshirë në diskutimin...

Hyrja e banores së re krisi raportet mes tyre, Buci-Santianës: Edhe Morena Taraku me ardhë nuk ndikon më

para 3 jave - Telegrafi

Hyrja e re në edicionin e dytë të Big Brother VIP 2, Kader Kicaj ka ngjallur reagime të shumta. Vajzat e BBVK u duk që qëndruan të distancuar dhe mos mirëpritëse ndaj saj, madje edhe kishin hatëmbejte...

Edona: Fansat e mi të Kosovës më kanë shtyrë të hyj këtu

para 3 jave - Gazeta Express

Banorëve të Big Brother VIP Kosova, Edona u ka treguar eksperiencën e saj se si ishte pritur nga shqiptarët e Kosovës më herët. Ajo shpjegoi se si ishte kërcënuar nga ta dhe se si ata ishin shprehur nëse...

Blero shkon për të fjetur, banorët e përqeshin (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Gjatë natës së djeshme, teksa banori i Big Brother VIP Kosova, Blero shkoi për të fjetur, banorët e tjerë filluan të bisedonin për të e të qeshnin. Ata imitonin disa fjalë që Blero iu thotë banorëve. E...

Blero komenton secilin banor veç e veç (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Banori i Big Brother VIP Kosova, Blero e ka shfrytëzuar kamerën për të biseduar me shikuesit. Ai i ka konsideruar shikuesit si shokun më të mirë të tij, përcjell Klankosova.tv. “Ju kam shokun më të mirë...

Përplasen Azemi dhe Blerando: Ti nuk ki respekt

para 3 jave - Lajmi.net

Dy banorët e Big Brother VIP Kosova, Azemi dhe Blerando kanë pasur një debat me njëri-tjetrin. Blerando e ka quajtur Azemin njeri pa respekt, ndërkaq Azemi i ka thënë Blerandos se flet pas shpine. “Ti...

“Ti nuk ki respekt”, kapen Azemi dhe Blerando

para 3 jave - Revista Kosovarja

Dy banorët e Big Brother VIP Kosova, Azemi dhe Blerando kanë pasur një debat me njëri-tjetrin. Blerando e ka quajtur Azemin njeri pa respekt, ndërkaq Azemi i ka thënë Blerandos se flet pas shpine. “Unë...

Alba, Santiana, Ylli e Besi flasin për nominimet dhe natën ‘Prime’ të së hënës (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Alba, Santiana, Ylli dhe Besi kanë kaluar kohë së bashku. Ata kanë folur për nominimet që do të bëhen, shkruan Klankosova.tv. Gjithashtu kanë biseduar edhe për natën ‘Prime’ të së hënës. Për të shikuar...

Ylli – Albës: Blerando krejt ditën e ka mendjen te ti (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Alba, Santiana, Ylli dhe Besi kanë zhvilluar biseda të ndryshme me njëri-tjetrin. E në një moment ata kanë folur edhe për Blerandon dhe lojën e tij. Ylli ka thënë se ai e ka mendjen gjithë kohës tek Alba,...

Edona: Fansat e mi të Kosovës më kanë shtyrë të hyj këtu (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Banorëve të Big Brother VIP Kosova, Edona u ka treguar eksperiencën e saj se si ishte pritur nga shqiptarët e Kosovës më herët. Ajo shpjegoi se si ishte kërcënuar nga ta dhe se si ata ishin shprehur nëse...

(VIDEO) “Ti nuk ki respekt”, kapen Azemi dhe Blerando

para 3 jave - Dukagjini

Dy banorët e Big Brother VIP Kosova, Azemi dhe Blerando kanë pasur një debat me njëri-tjetrin. Blerando e ka quajtur Azemin njeri pa respekt, ndërkaq Azemi i ka thënë Blerandos se flet pas shpine, përcjell...

Pajtohen Buci e Santiana, ai kërkon falje: Edhe Morena me ardhë s’e bëj më (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Një krisje në shoqërinë e Bucit dhe Santianës është shkaktuar me hyrjen e banores të re në Big Brother VIP Kosova 2, Kadires. Santiana ishte hatëruar me Bucin pasi e kishte ngacmuar për Kadiren duke i...

“Je t’u këqyr veç me m’bë nervoz”, Santiana paralajmëron distancimin nga Ylli (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Buci dhe Santiana janë sqaruar për një kohë të gjatë mbrëmë për krisjen që kanë pësuar në shoqërinë e tyre. Santiana i tha atij se nëse dëshiron që të ketë raport jo të mirë me të mundet ta vazhdojë. Kurse,...

“Je t’u këqyr veç me m’bë nervoz”, Santiana paralajmëron distancimin nga Ylli

para 3 jave - Bota Sot

Buci dhe Santiana janë sqaruar për një kohë të gjatë mbrëmë për krisjen që kanë pësuar në shoqërinë e tyre. Santiana i tha atij se nëse dëshiron që të ketë raport jo të mirë me të mundet ta vazhdojë. Kurse,...

Adri e ngacmon Ganiun: I vetmi banor në shtëpi që është bukëpërmbys (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Gani Gërmia mbrëmë e ka ngacmuar për një kohë të gjatë Adrin se kinse është duke flirtuar me vajza të tjera të shtëpisë. “Kur Ilirjana është në gjumë ky zgjohet dhe bisedon e i shikon vajzat e tjera. E...

“Po iu shprehë të gjithave dashuri”, banorët tallen me Lumbardhin (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Lumbardhi mbrëmë ishte temë diskutimi e disa prej banorëve të shtëpisë. Ata me shaka thanë se Lumbardhi po shpreh dashuri ndaj shumë vajzave në Big Brother VIP Kosova 2. Kjo deklaratë e tyre vjen pasi...

“Unë veshi çka të dua” – banorja e re Kader i reagon ashpër Bucit

para 3 jave - Telegrafi

Në ‘Prime’ e radhës të Big Brother VIP Kosova 2, hyri një banore e re. Kader Kicaj, një modele dhe fitueses e çmimit “Miss Prizreni”, në vitin 2016 nisi rrugëtimin e saj në shtëpinë e famshme të premten...

“Unë veshi çka të dua” – banorja e re Kader i reagon ashpër Bucit

para 3 jave - Revista Kosovarja

Në ‘Prime’ e radhës të Big Brother VIP Kosova 2, hyri një banore e re. Kader Kicaj, një modele dhe fitueses e çmimit “Miss Prizreni”, në vitin 2016 nisi rrugëtimin e saj në shtëpinë e famshme të premten...

Buci i kërkon falje Santianës: Edhe Morena Taraku me ardhë s’e bëj më

para 3 jave - Revista Kosovarja

Një krisje në shoqërinë e Bucit dhe Santianës është shkaktuar me hyrjen e banores të re në Big Brother VIP Kosova 2, Kadires. Santiana ishte hatëruar me Bucin pasi e kishte ngacmuar për Kadiren duke i...

Blerando i kthehet keq Albës: Ke treguar çfarë personaliteti ke

para 3 jave - Revista Kosovarja

Dje banorët kishin sfidën e kapitenit për këtë javë në Big Brother VIP Kosova 2. Dy banorët që shkuan deri në finale ishin Blerando dhe Vesa. Banori që për të tretën herë radhazi u zgjodh kapiten i javës...

Buci i kërkon falje Santianës: Edhe Morena Taraku me ardhë s’e bëj më

para 3 jave - Pressonline

Një krisje në shoqërinë e Bucit dhe Santianës është shkaktuar me hyrjen e banores të re në Big Brother VIP Kosova 2, Kadires. Santiana ishte hatëruar me Bucin pasi e… Një krisje në shoqërinë e Bucit dhe...

Blerando i kthehet keq Albës: Ke treguar çfarë personaliteti ke

para 3 jave - Pressonline

Dje banorët kishin sfidën e kapitenit për këtë javë në Big Brother VIP Kosova 2. Dy banorët që shkuan deri në finale ishin Blerando dhe Vesa. Banori që për të… Dje banorët kishin sfidën e kapitenit për...

Shqipja – Bucit: Ti pa Santianën do të dalësh shpejt

para 3 jave - Gazeta Metro

Shqipja dhe Buci kanë pasur një debat me shumë polemika mes vete. Ajo i tha Bucit se ai nuk merr vesh nga loja dhe “vetëm lojtar nuk je”. Ndërsa, Buci iu përgjigj duke i thënë se ajo i frikësohet debatit...

Përfundon loja me karriga, Blerando zgjedhet sërish kapiten i javës

para 3 jave - Revista Kosovarja

Ka përfunduar sfida e kapitenit për këtë javë në Big Brother VIP Kosova 2. Dy banorët që shkuan deri në finale ishin Blerando dhe Vesa. Ndërsa, banori që për të tretën herë radhazi u zgjodh kapiten i javës...

Kaderja i drejtohet Yllit: Unë veshi çka të dua (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Banorja e re e Big Brother VIP Kosova 2, Kaderja, i ka reaguar Yllit, pas komenteve që ai sipas saj ia bëri për veshjen. Kaderja i tha Bucit se “unë veshi çka të dua”, pas komenteve që Buci i tha “pse...

Alba e quan mistrec Blerandon, ai ia kthen: E ke tregu çfarë personaliteti ke ti (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Vesa me shaka e ka pyetur Blerandon se “pse s’më le ta fitoja lojën”, ku e kishte fjalën për sfidën e kapitenit. Ai tha se ishte duke e lënë Vesën ta fitonte lojën “por, ti tregove se çfarë shoqe ke”,...

“Mos m’kallxo qysh po ndihesh në banjo”, Blerando kritikon Albën (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Alba dhe Blerando kanë pasur një diskutim në banjo për sfidën e kapitenit. Ajo i tha Blerandos se më shumë ishte për të fituar sfidën Vesa sesa ai. “Jam duke e thënë se si ndihem, Vesa do të doja të fitonte”,...

Santiana përplaset ashpër me Gani Gërminë (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Santiana është përplasur ashpër me Ganinë gjatë një debati që e kanë pasur. Ajo i tha Ganiut se nuk ofendohet prej asnjërit nga banorët nështëpi, sepse tha se për të gjithë jane konkurrentë në shtëpi....

Tensionohet debati, Blero: Kush je ti? Ganiu: O ti djalë

para 3 jave - Klan Kosova

Blero dhe Ganiu kanë pasur një debat të ashpër mes tyre. Ai i tha Ganiut se në një moment i foli me injorancë, ndërsa Ganiu e mohoi një gjë të tillë duke i thënë se “as nuk jam kanë duke të pa”. “Gani,...

Blerando “harron” fitoren e kapitenit, kujdeset menjëherë për Vesën (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Në finalen e sfidës së kapitenit që u zhvillua mes Blerandos dhe Vesës, kjo e fundit e ka lënduar dorën. Menjëherë pas sfidës, Blerando veproi si një kapiten i vërtetë duke u kujdesur për Vesën. Ai i ofroi...

Përfundon loja me karriga, Blerando zgjedhet sërish kapiten i javës

para 3 jave - Bota Sot

Ka përfunduar sfida e kapitenit për këtë javë në Big Brother VIP Kosova 2. Dy banorët që shkuan deri në finale ishin Blerando dhe Vesa. Për ta parë momentin se kur Blerando e fiton sfidën përballë Vesës,...

Përfundon loja me karriga, Blerando zgjedhet sërish kapiten i javës

para 3 jave - Gazeta Express

Ka përfunduar sfida e kapitenit për këtë javë në Big Brother VIP Kosova 2. Dy banorët që shkuan deri në finale ishin Blerando dhe Vesa. Ndërsa, banori që për të tretën herë radhazi u zgjodh kapiten i javës...

Banorët që u eleminuan nga loja për sfidën e kapitenit, kanë disa ankesa (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Banorët që jane eliminuar nga sfida e kapitenit kanë pasur disa aneksa. Ishte Ilirjana ajo që tha se banorët që u eliminuan reaguan keq dhe u mashtruan. Ndërsa, Adri tha se rregulli ishte që muzika mund...

Përfundon loja me karriga, Blerando zgjedhet sërish kapiten i javës (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Ka përfunduar sfida e kapitenit për këtë javë në Big Brother VIP Kosova 2. Dy banorët që shkuan deri në finale ishin Blerando dhe Vesa. Ndërsa, banori që për të tretën herë radhazi u zgjodh kapiten i javës...

Sfida e kapitenit, fillon loja me karriga – këta janë dy banorët e parë që u eliminuan nga kjo garë (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Ka filluar sfida e kapitenit që iu dha banorëve nga “Vëllai i Madh”. Sfida e “Vëllait të Madh” është që të gjithë banorët duhet të sillen rreth karrigeve derisa të ndalet muzika. Dy personat e parë që...

Sfida e kapitenit, Vëllai i Madh organizon lojën me karriga në Big Brother VIP Kosova 2 (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

“Vëllai i Madh” ia ka vendosur banorëve të Big Brother VIP Kosova 2, sfiden e radhës për kapitenin e javës. Sfidakëtë herë do të realizohet me të gjithë banorët në të njëjtën kohë, pasi do të luhet “loja...

Shqipja, Bucit: Ti pa Santianën do të dalësh shpejt (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Shqipja dhe Buci kanë pasur një debat me shumë polemika mes vete. Ajo i tha Bucit se ai nuk merr vesh nga loja dhe “vetëm lojtar nuk je”. Ndërsa, Buci iu përgjigj duke i thënë se ajo i frikësohet debatit...

Prishën raportet Buci-Santiana, arsye Kaderi?!

para 3 jave - Indeks online

Hyrja e banorës më të re në Big Brother VIP Kosova 2, Kaderit, ka prishur marrëdhëniet mes Yllit dhe Santianës. Ishte Santiana ajo që në një bisedë me Adrin dhe Ilirjanën ka treguar që ajo s’po i flet...

(VIDEO) Përfundon loja me karriga, Blerando zgjedhet sërish kapiten i javës

para 3 jave - Dukagjini

Ka përfunduar sfida e kapitenit për këtë javë në Big Brother VIP Kosova 2. Dy banorët që shkuan deri në finale ishin Blerando dhe Vesa. Ndërsa, banori që për të tretën herë radhazi u zgjodh kapiten i javës...

Fillon hakmarrja ndaj Bucit, pasi nisi shoqërinë me Kaderin – Injorohet nga Santiana, Alba dhe Vesa (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Duket sikur një lloj hakmarrje ka filluar ndaj Bucit brenda Big Brother VIP Kosova, pas shoqërimit të tij me Kaderin. Ai duket sikur është injoruar nga Santiana, Alba dhe Vesa, përcjell Klankosova.tv....

Ti je shumë i vogël për mua”, Santiana tregon se çka i ka thënë Blerandos

para 3 jave - Gazeta Express

Banorja e Big Brother VIP Kosova, Santiana ka treguar se çfarë i ka thënë Blerandos. Ajo është shprehur se i ka thënë Blerandos që është shumë i vogël për të, përcjell Klankosova.tv. “Ti je shumë i vogël...

Prishën raportet Buci-Santiana, arsye banorja re?!

para 3 jave - Infokusi

Hyrja e banorës më të re në Big Brother VIP Kosova 2, Kaderit, ka prishur marrëdhëniet mes Yllit dhe Santianës. Ishte Santiana ajo që në një bisedë me Adrin dhe Ilirjanën ka treguar që ajo s’po i flet...

Pishet raporti i Santianës me Bucin, shkak Kaderi

para 3 jave - Pressonline

Hyrja e banorës më të re në Big Brother VIP Kosova 2, Kaderit, ka prishur marrëdhëniet mes Yllit dhe Santianës. Ishte Santiana ajo që në një bisedë me Adrin dhe… Hyrja e banorës më të re në Big Brother...

Përhapen fjalë në shtëpi se Vesa ka pëlqim për Lumbardhin (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Banorët e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova kanë filluar edhe disa thashetheme. Po flitet brenda shtëpisë se Vesa ka pëlqim për Lumbardhin, përcjell Klankosova.tv. Por, Vesa e ka mohuar një gjë të tillë...

Prishën raportet Buci-Santiana, arsye Kaderi?!

para 3 jave - Revista Kosovarja

Hyrja e banorës më të re në Big Brother VIP Kosova 2, Kaderit, ka prishur marrëdhëniet mes Yllit dhe Santianës. Ishte Santiana ajo që në një bisedë me Adrin dhe Ilirjanën ka treguar që ajo s’po i flet...

Kaderi dhe Santiana marrin vëmendje me kërcimin e tyre (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Banorët e Big Brother VIP Kosova janë argëtuar duke kërcyer. Të gjithë së bashku e kanë shijuar këtë moment, përcjell Klankosova.tv. Vëmendjen aty e kanë marrë Kaderi dhe Santiana. Për të shikuar Big Brother...

“A po shkruan letra ende?”, Ganiu zbulon se kush i dërgoi letër Kaderes

para 3 jave - Infokusi

Kaderi është banorja më e re e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova. E Gani Gërmia ka zbuluar se kush i ka dërguar letër asaj. Për më shumë detaje, shikoni videon e mëposhtme:

Pse Buci është lojtar i dobët sipas Shqipës? (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Shqipja ka folur me disa nga banorët për lojën e disa të tjerëve. Ajo ka komentuar edhe lojën e Albës, përcjell Klankosova.tv. Ndërkohë, Shqipja ka folur edhe për Bucin dhe se çka ka thënë, mund ta shihni...

Përplasje e fortë ndërmjet Bucit dhe Gani Gërmisë

para 3 jave - Infokusi

Dy banorët e Big Brother VIP Kosova, Buci dhe Gani Gërmia kanë pasur një përplasje. Përplasja e tyre ka qenë në lidhje me lojën brenda shtëpisë. “Ti e ke përdorë secilin banorë si karrem”, është shprehur...

Fillon hakmarrja ndaj Bucit, pasi nisi shoqërinë me Kaderin – Injorohet nga Santiana, Alba dhe Vesa

para 3 jave - Gazeta Metro

Duket sikur një lloj hakmarrje ka filluar ndaj Bucit brenda Big Brother VIP Kosova, pas shoqërimit të tij me Kaderin. Ai duket sikur është injoruar nga Santiana, Alba dhe Vesa. Për më tepër mund të shikoni videon e mëposhtme

Përplasje e fortë ndërmjet Bucit dhe Gani Gërmisë

para 3 jave - Gazeta Metro

Dy banorët e Big Brother VIP Kosova, Buci dhe Gani Gërmia kanë pasur një përplasje. Përplasja e tyre ka qenë në lidhje me lojën brenda shtëpisë. “Ti e ke përdorë secilin banorë si karrem”, është shprehur...

Shqipja nis betejën me Kaderin (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Shqipja kishte thënë se ka bërë bujë jasht shtetit, dhe Kaderi gënjen që nuk e njeh. Ajo tha se Lindës i kishte thënë se do ndryshoj lojën, dhe unë i thash që ajo mund të ndryshoj vetëm gjatsin e flokëve....

Blero kërkon nga e dashura ta vizitojë në Big Brother VIP Kosova 2

para 3 jave - Syri

Bleroi bashkë me Edonën iu drejtuan kamerës dhe bënë zemrën bashkë. Bleroi kërkoi nga e dashura e tij që të vi në Big Brother VIP Kosova, ndërsa Edona tha se është dëshira më e madhe e tij. Ku në fund...

Lumbardhi dhe Kaderi nisin të shoqërohen më tepër, ajo ka përshtypje se njihen që 10 vite (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Lumbardhi dhe Kaderi kanë qëndruar afër njëri-tjetrit. Lumbardhi tha se “nuk po e besoj qe e kemi një personazh të ri”. Ajo i tha se “a po të duket sikur dhjetë vite me më njoft”. Për më shumë detaje,...

Blero ka një kërkesë për të dashurën

para 3 jave - Indeks online

Bleroi bashkë me Edonën iu drejtuan kamerës dhe bënë zemrën bashkë. Bleroi kërkoi nga e dashura e tij që të vi në Big Brother VIP Kosova, ndërsa Edona tha se është dëshira më e madhe e tij. Ku në fund...

Blero ka një kërkesë për të dashurën

para 3 jave - Infokusi

Blero bashkë me Edonën iu drejtuan kamerës dhe bënë zemrën bashkë. Bleroi kërkoi nga e dashura e tij që të vi në Big Brother VIP Kosova, ndërsa Edona tha se është dëshira më e madhe e tij. Ku në fund Edona...

Lumbardhi e “fluturon” Lindën në pishinë (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Pas spektaklit banorët shijuan pishinën. Ku ata e ftuan edhe Lindën që ti bashkangjitej, dhe në një moment Lumbardhi e hudhi Lindën në pishinë. Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm....

Blero ka një kërkesë për të dashurën

para 3 jave - Revista Kosovarja

Bleroi bashkë me Edonën iu drejtuan kamerës dhe bënë zemrën bashkë. Bleroi kërkoi nga e dashura e tij që të vi në Big Brother VIP Kosova, ndërsa Edona tha se është dëshira më e madhe e tij. Ku në fund...

Edona zbulon dëshirën e madhe të Bleros

para 3 jave - Gazeta10

Bleroi bashkë me Edonën iu drejtuan kamerës dhe bënë zemrën bashkë. Bleroi kërkoi nga e dashura e tij që të vi në Big Brother VIP Kosova, ndërsa Edona e zbulon se kjo është dëshira më e madhe e tij. Ku...

Momentet më të mira të Domenikut brenda Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Siç e do zakoni – pas eliminimit të Domenikut nga ky edicion i Big Brother VIP Kosova, atij i është prezantuar një video material me përmbledhje të momenteve më të mira të tij përgjatë qëndrimit në shtëpinë...

Mane i jep komplimente për dukje Santianës, thotë se është seksi

para 3 jave - Gazeta Express

Opinionisti i Big Brother VIP Kosova 2, Bledi Mane, sonte e ka komplimentuar Santianën për dukjen e saj në ‘Prime’. Banorja ka te veshur një fustan ngjyrë të verdhë që ia vë në pah linjat e saj trupore....

10-vjet përpjekje për t’u bërë prindër, Besi rrëfehet për sakrificat e Valirës (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Sonte Besi pati një rrëfim goxha të gjatë dhe emocional për jetën e tij. Ai tregoi se i humbi në moshë shumë të re të dy prindërit e tij. E pos kësaj, ai foli edhe për sfidën dhe përpjekjet e tij për t’u...

Mane i jep komplimente për dukje Santianës, thotë se është seksi (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Opinionisti i Big Brother VIP Kosova 2, Bledi Mane, sonte e ka komplimentuar Santianën për dukjen e saj në ‘Prime’. Banorja ka te veshur një fustan ngjyrë të verdhë që ia vë në pah linjat e saj trupore....

Pos me Azemin, Alba sqarohet edhe mbi relacionin me Blerandon

para 3 jave - Gazeta Express

Gjatë spektaklit ‘Prime’ të Big Brother VIP Kosova, Alba pos raportin karshi Azemit, një sqarim ka dhënë edhe në lidhje me relacionin me Blerandon. Ajo i ka mohuar pretendimet se mund ta ketë përdorur...

Tensionohet debati mes Bleros dhe Gani Gërmisë në ‘Prime’ (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Ganiu dhe Blero sot kanë debatuar në ‘Prime’ për Albën dhe mendimet e tyre për të. Blero e quajti Albën se nuk është e sinqertë me Azemin dhe veten e saj. Kurse, Ganiu këtë e kundërshtoi dhe tha se nuk...

Alba: Duke u njohur tutje me Azemin, e kam kuptuar se mund të jemi vetëm miq (VIDEO)

para 3 jave - Klan Kosova

Ashtu si në darkën e të nominuarve, konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Alba e ka ritheksuar qëndrimin e saj në raport me Azemin. Ajo ka thënë se duke u njohur më shumë me Azemin, ka filluar të reflektojë...

Blerando, Lumbardhi, Azemi – Kë do të shpëtonte Alba në një ishull?

para 3 jave - Infokusi

Alba është një nga banorët me të diskutuara në Big Brother. Në hyrjen e saj bashkë me modelin Lumbardh Salihu fansat filluan t’i shohin bashkë si çift. Së fundmi edhe me Azemin ka shfaqur afërsi. Por ditëve...

Blerando, Lumbardhi, Azemi – Kë do të shpëtonte Alba në një ishull? Përgjigjia e saj acaron Bleron

para 3 jave - Periskopi

Blerando, Lumbardhi, Azemi – Kë do të shpëtonte Alba në një ishull? Përgjigjia e saj acaron Bleron 17 Nov, 23:13 Alba është një nga banorët me të diskutuara në Big Brother. Në hyrjen e saj bashkë me modelin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK