Dështimi është mësuesi juaj më i mirë

para 2 jave - Zhurnal

Në librin tim Rule #1 Don’t Be #2, kam përfshirë tregime të ndryshme të biznesmenëve të cilët kanë dështuar, dhe kanë dështuar keq, para se të gjenin suksesin. Biznesi i Henry Ford dështoi dhe e la të...

Këshilla për suksesin nga Tony Robbins

para 2 jave - Zhurnal

Tony Robbins është një nga trajnerët më të njohur dhe më popullor në botë. Ai u rrit shumë i varfër. Njerku i tij, i cili punonte si tregtar, luftoi shumë për t’u kujdesur për familjen dhe shpesh ata nuk...

Nëse dëshironi suksesin, thuaji lamtumirë këtyre 9 sjelljeve

para 2 jave - Bota Sot

Ka një hendek masiv midis dëshirës për sukses dhe arritjes së tij. Hendeku shpesh zbret tek sjellja. Disa sjellje veprojnë si spiranca, duke ju penguar të arrini suksesin që dëshironi. Por këtu është lajmi...

Këshilla për suksesin nga Tony Robbins

para 2 jave - Ekonomia Online

Tony Robbins është një nga trajnerët më të njohur dhe më popullor në botë. Ai u rrit shumë i varfër. Njerku i tij, i cili punonte si tregtar, luftoi shumë për t’u kujdesur për familjen dhe shpesh ata nuk...

Dështimi është mësuesi juaj më i mirë

para 2 jave - Ekonomia Online

Në librin tim Rule #1 Don’t Be #2, kam përfshirë tregime të ndryshme të biznesmenëve të cilët kanë dështuar, dhe kanë dështuar keq, para se të gjenin suksesin. Biznesi i Henry Ford dështoi dhe e la të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK