“Femrat e këtij ‘Big Brother’ janë më të fortat”, Olta Gixhari i përgjigjet Ledion Liços

para 2 jave - Zeri

Gjatë spektaklit të së shtunës të “Big Brother Vip Albania”, Ledion Liço tha se femrat e këtij “Big Brother-i” janë më të fortat e çdo sezoni më parë. Për këtë deklaratë të prezantuesit, ka ardhur një...

“Femrat e këtij “Big Brother” janë më të fortat”- Olta Gixhari i përgjigjet Ledion Liços

para 2 jave - Telegrafi

Gjatë spektaklit të së shtunës të “Big Brother Vip Albania”, Ledion Liço tha se femrat e këtij “Big Brother-i” janë më të fortat e çdo sezoni më parë. Për këtë deklaratë të prezantuesit, ka ardhur një...

‘Femrat e këtij BBV janë më të fortat’, Olta i përgjigjet Ledionit

para 2 jave - Lajm

Mbrëmjen e djeshme gjatë prime-t Ledion Liço tha se femrat e këtij “Big Brother-i” janë më të fortat e çdo sezoni më parë. Për këtë deklaratë të prezantuesit, ka ardhur një reagim nga ish-banorja e BBV2,...

‘Femrat e këtij BBV janë më të fortat’, Olta i përgjigjet Ledionit

para 2 jave - Syri

Mbrëmjen e djeshme gjatë prime-t Ledion Liço tha se femrat e këtij “Big Brother-i” janë më të fortat e çdo sezoni më parë. Për këtë deklaratë të prezantuesit, ka ardhur një reagim nga ish-banorja e BBV2,...

“Femrat e këtij ‘Big Brother’ janë më të fortat”, Olta Gixhari i përgjigjet deklaratës së Ledionit

para 2 jave - Lajmi.net

Po vazhdojnë “thumbimet” ndaj edicionit të tretë të “BBVA” dhe anasjelltas. Të shtunën gjatë spektaklit, Ledion Liço tha se femrat e këtij “Big Brother-i” janë më të fortat e çdo sezoni më parë, shkruan...

Tha se femrat e këtij ‘Big Brother’-i janë më të fortat”, Olta Gixhari i përgjigjet Ledion Liços

para 2 jave - Shqip

Gjatë spektaklit të së shtunës të “Big Brother Vip Albania”, Ledion Liço tha se femrat e këtij “Big Brother-i” janë më të fortat e çdo sezoni më parë. Për këtë deklaratë të prezantuesit, ka ardhur një...

‘Femrat e këtij BBV janë më të fortat’, Olta i përgjigjet Ledionit

para 2 jave - Ina

Mbrëmjen e djeshme gjatë prime-t Ledion Liço tha se femrat e këtij “Big Brother-i” janë më të fortat e çdo sezoni më parë. Për këtë deklaratë të prezantuesit, ka ardhur një reagim nga ish-banorja e BBV2,...

Tha se femrat e këtij sezoni janë më të fortat, Olta i përgjigjet Ledionit

para 2 jave - Ina

Mbrëmjen e djeshme gjatë prime-t Ledion Liço tha se femrat e këtij “Big Brother-i” janë më të fortat e çdo sezoni më parë. Për këtë deklaratë të prezantuesit, ka ardhur një reagim nga ish-banorja e BBV2,...

‘Femrat e këtij BBV janë më të fortat’, Olta i përgjigjet Ledionit

para 2 jave - Pressonline

Mbrëmjen e djeshme gjatë prime-t Ledion Liço tha se femrat e këtij “Big Brother-i” janë më të fortat e çdo sezoni më parë. Për këtë deklaratë të prezantuesit, ka ardhur një reagim nga ish-banorja e BBV2,...

FOTO/ Tha se femrat e këtij sezoni janë më të fortat, Olta i përgjigjet Ledionit: Nuk jetojmë në ashenser...

para 2 jave - Ora news

Mbrëmjen e djeshme gjatë prime-t Ledion Liço tha se femrat e këtij “Big Brother-i” janë më të fortat e çdo sezoni më parë. Për këtë deklaratë të prezantuesit, ka ardhur një reagim nga ish-banorja e BBV2,...

‘Femrat e këtij BBV janë më të fortat’, Olta i përgjigjet Ledionit

para 2 jave - Indeks online

Mbrëmjen e djeshme gjatë prime-t Ledion Liço tha se femrat e këtij “Big Brother-i” janë më të fortat e çdo sezoni më parë. Për këtë deklaratë të prezantuesit, ka ardhur një reagim nga ish-banorja e BBV2,...

Tha se femrat e këtij Big Brother janë më të fortat, Olta i kundërpërgjigjet Ledionit

para 2 jave - Lexo

Ledion Liço u shpreh gjatë spektaklit të së shtunës se femrat e këtij Big Brother janë më të fortat e çdo sezoni më parë. Pas kësaj deklarate të Ledionit, ka ardhur një reagim nga Olta Gixhari. Aktorja...

‘Femrat e këtij BBV janë më të fortat’, Olta i përgjigjet Ledionit

para 2 jave - Revista Kosovarja

Mbrëmjen e djeshme gjatë prime-t Ledion Liço tha se femrat e këtij “Big Brother-i” janë më të fortat e çdo sezoni më parë. Për këtë deklaratë të prezantuesit, ka ardhur një reagim nga ish-banorja e BBV2,...

Tha se femrat e këtij Big Brother janë më të fortat, Olta i kundërpërgjigjet Ledionit

para 2 jave - Klix

Ledion Liço u shpreh gjatë spektaklit të së shtunës se femrat e këtij Big Brother janë më të fortat e çdo sezoni më parë. Pas kësaj deklarate të Ledionit, ka ardhur një reagim nga Olta Gixhari. Aktorja...

Tha se femrat e këtij “Big Brother-i” janë më të fortat, Olta i kundërpërgjigjet Ledionit

para 2 jave - Bota Sot

Ledion Liço u shpreh mbrëmjen e djeshme gjatë prime-t se femrat e këtij “Big Brother-i” janë më të fortat e çdo sezoni më parë. Për këtë deklaratë të Ledionit, ka ardhur një reagim nga ish-banorja e BBV2,...

Deklaroi: ‘femrat e këtij BBV janë më të fortat’, Olta i përgjigjet Ledionit

para 2 jave - NOA

Mbrëmjen e djeshme gjatë prime-t Ledion Liço tha se femrat e këtij “Big Brother-i” janë më të fortat e çdo sezoni më parë. Për këtë deklaratë të prezantuesit, ka ardhur një reagim nga ish-banorja e BBV2,...

Tha se femrat e këtij “Big Brother-i” janë më të fortat, Olta i kundërpërgjigjet Ledionit

para 2 jave - Ora news

Ledion Liço u shpreh mbrëmjen e djeshme gjatë prime-t se femrat e këtij “Big Brother-i” janë më të fortat e çdo sezoni më parë. Për këtë deklaratë të Ledionit, ka ardhur një reagim nga ish-banorja e BBV2,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK