Pse duhet t’i lani rrobat e reja para se t’i vishni? Arsyet lidhen me çështjet e shëndetit

para 2 jave - Bota Sot

Kur blini rroba të reja, sigurohuni që fillimisht t’i lani ato mirë, sepse kimikatet e përdorura në prodhimin e tyre mund të shkaktojnë të gjitha llojet e alergjive dhe acarimit të lëkurës. Kimikatet e...

Pse duhet t’i lani rrobat e reja para se t’i vishni?

para 2 jave - Revista Kosovarja

Kur blini rroba të reja, sigurohuni që fillimisht t’i lani ato mirë, sepse kimikatet e përdorura në prodhimin e tyre mund të shkaktojnë të gjitha llojet e alergjive dhe acarimit të lëkurës. Kimikatet e...

Pse duhet t’i lani rrobat e reja para se t’i vishni? Arsyet lidhen me çështjet e shëndetit

para 2 jave - Indeks online

Kur blini rroba të reja, sigurohuni që fillimisht t’i lani ato mirë, sepse kimikatet e përdorura në prodhimin e tyre mund të shkaktojnë të gjitha llojet e alergjive dhe acarimit të lëkurës. Kimikatet e...

Pse duhet t’i lani rrobat e reja para se t’i vishni? Arsyet lidhen me çështjet e shëndetit

para 2 jave - Albeu

Kur blini rroba të reja, sigurohuni që fillimisht t’i lani ato mirë, sepse kimikatet e përdorura në prodhimin e tyre mund të shkaktojnë të gjitha llojet e alergjive dhe acarimit të lëkurës. Kimikatet e...

Pse duhet t’i lani rrobat e reja para se t’i vishni? Arsyet lidhen me çështjet e shëndetit

para 2 jave - Lexo

Kur blini rroba të reja, sigurohuni që fillimisht t’i lani ato mirë, sepse kimikatet e përdorura në prodhimin e tyre mund të shkaktojnë të gjitha llojet e alergjive dhe acarimit të lëkurës. Kimikatet e...

Pse duhet t’i lani rrobat e reja para se t’i vishni? Arsyet lidhen me çështjet e shëndetit

para 2 jave - Panorama

Kur blini rroba të reja, sigurohuni që fillimisht t’i lani ato mirë, sepse kimikatet e përdorura në prodhimin e tyre mund të shkaktojnë të gjitha llojet e alergjive dhe acarimit të lëkurës. Kimikatet e...

Pse duhet t’i lani rrobat e reja para se t’i vishni? Arsyet lidhen me çështjet e shëndetit

para 2 jave - ACTV

Kur blini rroba të reja, sigurohuni që fillimisht t’i lani ato mirë, sepse kimikatet e përdorura në prodhimin e tyre mund të shkaktojnë të gjitha llojet e alergjive dhe acarimit të lëkurës. Kimikatet e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK