U lidh me Sarën, por Bardhi “shokon” banorët: Kam lënë një lidhje pezull jashtë

para 2 jave - Zeri

Kanë kaluar një muaj që nga fillimi i “Big Brother VIP Albania 3”, ku lojërat e tensionet e kanë karakterizuar këtë muaj por nuk ka munguar as dashuria mes dy banorëve Bardhit dhe Sarës. Dje gjatë ditës...

‘Kam lënë lidhje pezull jashtë’, Bardhi rrëfen sekretin e tij në ‘BBV’

para 2 jave - Gazeta Express

Banorët e “Big Brother VIP 3” kanë treguar së fundmi disa sekrete në ‘dhomën e rrëfimit’. Ai që do të gjejë më shumë sekrete të konkurrentëve do të jetë fitues e të shpallet lider. I Bardhit është lidhja...

VIDEO/ Momente intime poshtë çarçafit mes Ilnisës dhe Meritonit: Hajde bëjmë…

para 2 jave - Ora news

Dyshja e cila janë në fillimet e një romance po e shijojnë qëndrimin në këtë shtëpi, ndërsa nuk kanë munguar as puthjet dhe përqafimet me njëri-tjetrin. Së fundmi teksa ndodheshin në shtrat së bashku,...

Ilnisa dhe Meritoni në momente intime poshtë çarçafit (VIDEO)

para 2 jave - Gazeta Shqip

Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi janë shndërruar tashmë në banorët më të komentuar të këtij edicioni të “Big Brother VIP”. Dyshja e cila janë në fillimet e një romance po e shijojnë qëndrimin në shtëpinë...

‘Kam lënë lidhje pezull jashtë’, Bardhi rrëfen sekretin e tij në ‘BBV’

para 2 jave - Infokusi

Banorët e “Big Brother VIP 3” kanë treguar së fundmi disa sekrete në ‘dhomën e rrëfimit’. Ai që do të gjejë më shumë sekrete të konkurrentëve do të jetë fitues e të shpallet lider. I Bardhit është lidhja...

“Kam humbur një fëmijë”, Sara e BBVIP Albania habit me deklaratën

para 2 jave - OraInfo

Banorët e Big Brother VIP Albania 3 kanë treguar së fundmi disa sekrete në ‘dhomën e rrëfimit’. Ai që do të gjejë më shumë sekrete të konkurrentëve do të jetë fitues e të shpallet lider. Njëri nga sekret...

Sara preket që Bardhi nuk i ka treguar për lidhjen që ka lënë jashtë

para 2 jave - Lajmi.net

Sara e Bardhi po vazhdojnë të marrin vëmendje me raportin e tyre, debatet e më pas edhe pajtimet mes tyre. Ditën e djeshme, banorët kanë treguar nga një sekret në dhomën e rrëfimit, e që më pas do të zbulohej...

‘Kam lënë lidhje pezull jashtë’, Bardhi rrëfen sekretin e tij në ‘BBV’

para 2 jave - Revista Kosovarja

Banorët e “Big Brother VIP 3” kanë treguar së fundmi disa sekrete në ‘dhomën e rrëfimit’. Ai që do të gjejë më shumë sekrete të konkurrentëve do të jetë fitues e të shpallet lider. I Bardhit është lidhja...

“Kam lënë një lidhje pezull jashtë”, banori i BBV i kërkon falj...

para 2 jave - BalkanWeb

TIRANE Ditën e djeshme, banorët e shtëpisë më të famshme në shqipëri kanë ndarë më Vëllain e Madh nga një sekret të jetës së tyre, në dhomën e rrëfimit, i cili më pas është lexuar nga Vesa. Të gjithë banorët...

Sarës preket që Bardhi nuk i ka treguar për lidhjen që ka lënë jashtë

para 2 jave - Lajmi.net

Sara e Bardhi po vazhdojnë të marrin vëmendje me raportin e tyre, debatet e më pas edhe pajtimet mes tyre. Ditën e djeshme, banorët kanë treguar nga një sekret në dhomën e rrëfimit, e që më pas do të zbulohej...

Romeo, Juli dhe Elvisi prishin festën e vajzave në BBVA – shkaktojnë të qeshura me transformimin

para 2 jave - Zhurnal

Një darkë speciale është organizuar në natën e sotme (e diel) vetëm për vajzat e Big Brother VIP Albania 3. Ato janë zhvendosur në një dhomë speciale, ndërkohë që i janë përgjigjur disa pyetjeve. Të njëjtat...

“Kam humbur një fëmijë”, Sara e BBVIP Albania habit me deklaratën

para 2 jave - Almakos

Banorët e Big Brother VIP Albania 3 kanë treguar së fundmi disa sekrete në ‘dhomën e rrëfimit’. Ai që do të gjejë më shumë sekrete të konkurrentëve do të jetë fitues e të shpallet lider. Njëri nga sekret...

VIDEO/ "Para pak kohësh humba një fëmijë", ja se cilës prej banoreve i përket ky sekret

para 2 jave - Ora news

Banorët e spektaklit televiziv “BBVA3” kanë treguar së fundmi disa sekrete në ‘dhomën e rrëfimit’. Ai që do të gjejë më shumë sekrete të konkurrentëve do të jetë fitues e të shpallet lider. Një nga sekretet...

VIDEO/ Bardhi "shokon" banorët: Kam një lidhje pezull jashtë...

para 2 jave - Ora news

Banorët e “Big Brother VIP 3” kanë treguar së fundmi disa sekrete në ‘dhomën e rrëfimit’. Ai që do të gjejë më shumë sekrete të konkurrentëve do të jetë fitues e të shpallet lider. Sekreti i Bardhit është...

"Kam lënë një lidhje pezull jashtë", banori i BBV i kërkon falje publikisht

para 2 jave - Gazeta Shqip

Ditën e djeshme, banorët e shtëpisë më të famshme në shqipëri kanë ndarë më Vëllain e Madh nga një sekret të jetës së tyre, në dhomën e rrëfimit, i cili më pas është lexuar nga Vesa. Të gjithë banorët...

Sarës i ngel hatri që Bardhi nuk i ka treguar për lidhjen që ka lënë jashtë

para 2 jave - Gazeta Metro

Banorët sot (e diel) do të tregonin nga një sekret në dhomën e rrëfimit, e që më pas do të zbulohej nga banorët. Bardhi në ndërkohë tregoi se ka lënë jashtë një lidhje pezull, pasi që kishte nisur një...

Romeo, Juli dhe Elvisi prishin festën e vajzave në BBVA – shkaktojnë të qeshura me transformimin

para 2 jave - Bota Sot

Një darkë speciale është organizuar në natën e sotme (e diel) vetëm për vajzat e Big Brother VIP Albania 3. Ato janë zhvendosur në një dhomë speciale, ndërkohë që i janë përgjigjur disa pyetjeve.. Të njëjtat...

Sarës i ngel hatri që Bardhi nuk i ka treguar për lidhjen që ka lënë jashtë

para 2 jave - Telegrafi

Banorët sot (e diel) do të tregonin nga një sekret në dhomën e rrëfimit, e që më pas do të zbulohej nga banorët. Bardhi në ndërkohë tregoi se ka lënë jashtë një lidhje pezull, pasi që kishte nisur një...

Sarës i ngel hatri që Bardhi nuk i ka treguar për lidhjen që ka lënë jashtë

para 2 jave - Bota Sot

Banorët sot (e diel) do të tregonin nga një sekret në dhomën e rrëfimit, e që më pas do të zbulohej nga banorët. Bardhi në ndërkohë tregoi se ka lënë jashtë një lidhje pezull, pasi që kishte nisur një...

Sara i tregon Bardhit sekretin: "Kur e kam humbur fëmijën…"

para 2 jave - Gazeta Shqip

Në një lojë të realizuar nga Vëllai i Madh, banorët duhet të tregonin sekretin e tyre. Një nga sekretet më të forta ishte ai i Sarës, e cila ka treguar se sekreti i saj është humbja e një fëmije. Disa...

‘Kam lënë lidhje pezull jashtë’/ Bardhi rrëfen sekretin e tij në ‘BBV’

para 2 jave - NOA

Banorët e “Big Brother VIP 3” kanë treguar së fundmi disa sekrete në ‘dhomën e rrëfimit’. Ai që do të gjejë më shumë sekrete të konkurrentëve do të jetë fitues e të shpallet lider. I Bardhit është lidhja...

Sekreti i Sara Gjordenit: Para pak kohësh humba një fëmijë

para 2 jave - NOA

Banorët e “Big Brother VIP 3” kanë treguar së fundmi disa sekrete në ‘dhomën e rrëfimit’. Ai që do të gjejë më shumë sekrete të konkurrentëve do të jetë fitues e të shpallet lider. Një nga sekretet që...

Sara i bën rrëfimin e fortë Bardhit: Kam humbur një fëmijë tani afër

para 2 jave - Lexo

Sara Gjordeni, pasditen e sotme i ka rrëfyer Bardhit se ka humbur një fëmijë tani afër. Ajo tha se nuk e di askush as brenda dhe as jashtë shtëpisë përveç personi me të cilin ka qenë shtatzënë dhe mamaja...

Sara zbulon sekretin e jetës/ “Tani afër kam humbur një fëmijë…”

para 2 jave - Ora news

Në BBV po zhvillohet loja e sekreteve, ku banorë duhet të gjejnë sekretet e njëri-tjetrit dhe kush gjen më shumë sekrete do të shpallet “Lider”. Pasi kanë rrëfyer sekretet e tyre në dhomën e rrëfimit,...

Sara Gjordeni habit me deklaratën: Para pak kohësh humba një fëmijë

para 2 jave - Zeri

Banorët e Big Brother VIP Albania 3 kanë treguar së fundmi disa sekrete në ‘dhomën e rrëfimit’. Ai që do të gjejë më shumë sekrete të konkurrentëve do të jetë fitues e të shpallet lider. Njëri nga sekret...

“Kur kam humbur fëmijën” – Sara hapet edhe më shumë me Bardhin

para 2 jave - Lajmi.net

Sara Gjordeni, pasditen e sotme i ka rrëfyer Bardhit se ka humbur një fëmijë tani afër. Ajo tha se nuk e di askush as brenda dhe as jashtë shtëpisë përveç personi me të cilin ka qenë shtatzënë dhe mamaja...

Sara i bën rrëfimin e fortë Bardhit: Ndaj jam bërë pa takt

para 2 jave - Indeks online

Sara Gjordeni, pasditen e sotme i ka rrëfyer Bardhit se ka humbur një fëmijë tani afër. Ajo tha se nuk e di askush as brenda dhe as jashtë shtëpisë përveç personi me të cilin ka qenë shtatzënë dhe mamaja...

Sara i bën rrëfimin e fortë Bardhit: Ndaj jam bërë pa takt

para 2 jave - Gazeta Express

Sara Gjordeni, pasditen e sotme i ka rrëfyer Bardhit se ka humbur një fëmijë tani afër. Ajo tha se nuk e di askush as brenda dhe as jashtë shtëpisë përveç personi me të cilin ka qenë shtatzënë dhe mamaja...

Sara bën i rrëfimin e fortë Bardhit: Kam humbur një fëmijë tani afër

para 2 jave - Lexo

Sara Gjordeni, pasditen e sotme i ka rrëfyer Bardhit se ka humbur një fëmijë tani afër. Ajo tha se nuk e di askush as brenda dhe as jashtë shtëpisë përveç personi me të cilin ka qenë shtatzënë dhe mamaja...

E papritur, Sara i kërkon Bardhit të ndahen

para 2 jave - TvNews

Banorja e BBVA 3, Sara Gjordeni ka filluar lidhje aty brenda, pa i dhënë fund përfundimisht një lidhjeje tjetër jashtë. Më pas, ditë më parë, në shtëpi hyri Endrik Beba, i cili ka qenë në një lidhje jo...

Sara Gjordeni habit me deklaratën: Para pak kohësh humba një fëmijë

para 2 jave - Telegrafi

Banorët e Big Brother VIP Albania 3 kanë treguar së fundmi disa sekrete në ‘dhomën e rrëfimit’. Ai që do të gjejë më shumë sekrete të konkurrentëve do të jetë fitues e të shpallet lider. Njëri nga sekret...

“Kam humbur një fëmijë tani afër”, Sara i bën rrëfimin e fortë Bardhit: Ndaj jam bërë pa takt

para 2 jave - GazetaBlic

Sara Gjordeni, pasditen e sotme i ka rrëfyer Bardhit se ka humbur një fëmijë tani afër. Ajo tha se nuk e di askush as brenda dhe as jashtë shtëpisë përveç personi me të cilin ka qenë shtatzënë dhe mamaja...

“Kam humbur një fëmijë tani afër”, Sara i bën rrëfimin e fortë Bardhit: Ndaj jam bërë pa takt

para 2 jave - Java News

Sara Gjordeni, pasditen e sotme i ka rrëfyer Bardhit se ka humbur një fëmijë tani afër. Ajo tha se nuk e di askush as brenda dhe as jashtë shtëpisë përveç personi me të cilin ka qenë shtatzënë dhe mamaja...

“Pse nuk ma ke thënë më parë”, Sara i tregon Bardhit sekretin: Kur e kam humbur fëmijën…

para 2 jave - Top Channel

Në një lojë të realizuar nga Vëllai i Madh, banorët duhet të tregonin sekretin e tyre. Një nga sekretet më të forta ishte ai i Sarës, e cila ka treguar se sekreti i saj është humbja e një fëmije. Disa...

“Kam humbur një fëmijë tani afër”, Sara i bën rrëfimin e fortë Bardhit: Nda...

para 2 jave - BalkanWeb

Sara Gjordeni, pasditen e sotme i ka rrëfyer Bardhit se ka humbur një fëmijë tani afër. Ajo tha se nuk e di askush as brenda dhe as jashtë shtëpisë përveç personi me të cilin ka qenë shtatzënë dhe mamaja...

“Kam humbur një fëmijë tani afër”- Sara i rrëfehet Bardhit: Nuk e di askush brenda shtëpisë, as jashtë!

para 2 jave - Bota Sot

Sara Gjordeni, pasditen e sotme i ka rrëfyer Bardhit se ka humbur një fëmijë tani afër. Ajo tha se nuk e di askush as brenda dhe as jashtë shtëpisë përveç personi me të cilin ka qenë shtatzënë dhe mamaja...

Sara Gjordeni habit me deklaratën: Para pak kohësh humba një fëmijë

para 2 jave - InfoShqip

Banorët e Big Brother VIP Albania 3 kanë treguar së fundmi disa sekrete në ‘dhomën e rrëfimit’. Ai që do të gjejë më shumë sekrete të konkurrentëve do të jetë fitues e të shpallet lider. Njëri nga sekret...

Sara nuk e përpinë lehtë veprimin e Bardhit

para 2 jave - Shqip

Sara ka biseduar gjatë me Albi Nakon në lidhje me informatën e zbuluar nga Bardhi se ka lënë një lidhje pezull jashtë shtëpisë. Ajo tha se ka qenë ajo që e ka bërë Bardhin të jetë më i njohur brenda shtëpisë....

“Kam humbur një fëmijë tani afër”, Sara i bën rrëfimin e fortë Bardhit: Ndaj jam bërë pa takt

para 2 jave - Albeu

Sara Gjordeni, pasditen e sotme i ka rrëfyer Bardhit se ka humbur një fëmijë tani afër. Ajo tha se nuk e di askush as brenda dhe as jashtë shtëpisë përveç personi me të cilin ka qenë shtatzënë dhe mamaja...

“Kam humbur një fëmijë tani afër”- Sara i rrëfehet Bardhit: Nuk e di askush brenda shtëpisë, as jashtë!

para 2 jave - Panorama

Sara Gjordeni, pasditen e sotme i ka rrëfyer Bardhit se ka humbur një fëmijë tani afër. Ajo tha se nuk e di askush as brenda dhe as jashtë shtëpisë përveç personi me të cilin ka qenë shtatzënë dhe mamaja...

Zbulimi i sekretit, përplas Bardhin me Sarën

para 2 jave - Shqip

Marrëdhënia mes Sarës dhe Bardhit ka krisur sërish. Dhe këtë herë shkak është bërë Bardhi. Ai ka zbuluar para banorëve që kishte lënë pezull një lidhje jashtë shtëpisë. Kjo kishte befasuar Sarën, e cila...

Sara Gjordeni habit me deklaratën: Para pak kohësh humba një fëmijë

para 2 jave - Gazeta Metro

Banorët e Big Brother VIP Albania 3 kanë treguar së fundmi disa sekrete në ‘dhomën e rrëfimit’. Ai që do të gjejë më shumë sekrete të konkurrentëve do të jetë fitues e të shpallet lider. Njëri nga sekret...

Sara i tregon Bardhit se kishte humbur një fëmijë

para 2 jave - Shqip

Në një lojë të realizuar nga Vëllai i Madh, banorët duhet të tregonin sekretin e tyre. Një nga sekretet më të forta ishte ai i Sarës, e cila ka treguar se sekreti i saj është humbja e një fëmije. Disa...

“Kam humbur një fëmijë tani afër”, Sara i bën rrëfimin e fortë Bardhit: Ndaj jam bërë pa takt

para 2 jave - Klix

Sara Gjordeni, pasditen e sotme i ka rrëfyer Bardhit se ka humbur një fëmijë tani afër. Ajo tha se nuk e di askush as brenda dhe as jashtë shtëpisë përveç personi me të cilin ka qenë shtatzënë dhe mamaja...

Sara Gjordeni bën rrëfimin tronditës: Tani afër kam humbur një fëmijë

para 2 jave - Revista Kosovarja

Ditën e sotme në BBV është realizuar loja e sekreteve. Banorët kanë ndarë në dhomën e rrëfimit sekrete dhe tanimë duhet t’i gjejnë se kujt i përkasin. Sara i ka treguar Bardhit sekretin e saj. Ajo i ka...

Meri largohet përfundimisht nga Big Brother VIP, banorja nuk ka as biletë fati

para 2 jave - Fakte

Meri është banorja që lë shtëpinë e “Big Brother VIP 3” prime-n e sotëm. Njëkohësisht Meri nuk ka as biletë kthimi kështu që ajo automatikisht humb mundësinë për të fituar çmimin e madh. Ajo la shtëpinë...

Dyshja merr vendim, Bardhi-Sarës: Mos më fol as kur kalon

para 2 jave - Aktuale

Raporti mes dy banorëve të Big Brother VIP Albania 3, Sarës dhe Bardhit nuk është më si më parë. Dyshja kanë vendosur të mos flasin më me njëri-tjetrin. Marketing Skenat e transmetuara gjatë prime’it të...

“Nuk është jeta Prime…”/ Sara i kërkon Bardhit të ndahen: Nëse është e shkruar, ta vazhdojmë jashtë…

para 2 jave - Top Channel

Sara dhe Bardhi janë përfshirë në një debat të ashpër menjëherë pas Primes, dhe shkak për këtë janë bërë ankesat e modeles ndaj këngëtarit se ai nuk e mbron dhe heziton gjithë kohës kur duhet t’i dalë...

U betua se nuk do t’i fliste më, Sara pajtohet me Bardhin

para 2 jave - Bota Sot

Çifti Sara-Bardhi patën një debat të ashpër pas Prime-t të djeshëm, ku kjo e fundit e akuzoi Bardhin se nuk i kushton rëndësi. Sara iu betua Bardhit për kokë të mamasë së saj që nuk do t’i flasë më kurrë,...

“Për kokë të mamit nuk të afrohem më kurrë”, Bardhi-Sarës: Mos më fol as kur kalon

para 2 jave - Telegrafi

Raportet mes Sarës dhe Bardhit në shtëpinë e Big Brother VIP Albania kanë pësuar një ndryshim drastik. Pas një periudhe kohe kur shfaqeshin tejet të afërt, duket se tani dyshja ka arritur në një pikë,...

“Për kokë të mamit nuk të afrohem më kurrë”, Bardhi-Sarës: Mos më fol as kur kalon

para 2 jave - Zeri

Raportet mes Sarës dhe Bardhit në shtëpinë e Big Brother VIP Albania kanë pësuar një ndryshim drastik. Pas një periudhe kohe kur shfaqeshin tejet të afërt, duket se tani dyshja ka arritur në një pikë,...

E papritur, Sara i kërkon Bardhit të ndahen

para 2 jave - Infokusi

Banorja e BBVA 3, Sara Gjordeni ka filluar lidhje aty brenda, pa i dhënë fund përfundimisht një lidhjeje tjetër jashtë. Më pas, ditë më parë, në shtëpi hyri Endrik Beba, i cili ka qenë në një lidhje jo...

‘Për kokë të mamit nuk të afrohem më kurrë’, Bardhi-Sarës: Mos më fol as kur kalon

para 2 jave - Gazeta Metro

Raportet mes Sarës dhe Bardhit në shtëpinë e Big Brother VIP Albania kanë pësuar një ndryshim drastik. Pas një periudhe kohe kur shfaqeshin tejet të afërt, duket se tani dyshja ka arritur në një pikë,...

Sara Gjordeni kërkon të ndahet nga Bardhi

para 2 jave - Lajm

Pas një Prime-i shumë të tensionuar që pati mbrëmë Big Brother Vip Albania, duket se për Sarën ka ndikuar më së shumti. Sara u përfshi në një rrufe emocionesh, pasi ajo ishte njëra nga vajzat që kishte...

Sara kërkon të ndahet nga Bardhi: Nëse është e shkruar le ta vazhdojmë jash...

para 2 jave - BalkanWeb

Marrëdhënia që ka nisur mes Bardhit dhe Sarën brenda shtëpisë së Big Brother VIP nuk po shkon siç duhet. Pas debateve në Prime, Sara dhe Bardhi kanë diskutuar për problematikat që ata kanë, ndërsa në një...

“Nuk dua më ta vazhdoj, nëse është e shkruar të vazhdojë jashtë” - Sara kërkon të ndahet nga Bardhi

para 2 jave - Bota Sot

Pas një Prime-i shumë të tensionuar që pati mbrëmë Big Brother Vip Albania, duket se për Sarën ka ndikuar më së shumti. Sara u përfshi në një rrufe emocionesh, pasi ajo ishte njëra nga vajzat që kishte...

“Nuk dua më ta vazhdoj, nëse është e shkruar të vazhdojë jashtë” – Sara Gjordeni kërkon të ndahet nga Bardhi

para 2 jave - Telegrafi

Pas një Prime-i shumë të tensionuar që pati mbrëmë Big Brother Vip Albania, duket se për Sarën ka ndikuar më së shumti. Sara u përfshi në një rrufe emocionesh, pasi ajo ishte njëra nga vajzat që kishte...

‘Nuk e vazhdoj më’! Kriset marrëdhënia Sara-Bardhi?

para 2 jave - NOA

Pas Prime-it të djeshëm , Sara ka debatuar me Bardhin për shkak ajo pretendon se ky i fundit e ka shfrytëzuar të gjithë kohën televizive për Meritonin dhe Romeon, duke mos folur për Sarën. Sara: Vetëm...

Meri Shehu ka lënë shtëpinë e Big Brother VIP Albania

para 2 jave - Aktuale

Meri Shehu është banorja e cila ka lënë shtëpinë e Big Brother VIP Albania. Kjo ka ardhur për shkak të votave të publikut. Marketing Në nominim ishin Meri, Gazi dhe Ilnisa.

Meri Shehu eliminohet nga “Big Borther VIP 3”

para 2 jave - Ina

Meri eliminohet nga “Big Borther VIP 3” duke humbur mundësinë për të fituar çmimin e madh. Ajo la shtëpinë për shkak të telvotimit që ishte me Gazin dhe Ilnisën.Meri gjithashtu nuk ka mundësinë për t’u...

Kush u eliminua mbrëmë nga shtëpia e BBVA 3

para 2 jave - Indeks online

Astrologia e njohur, Meri Shehu u eleminua sonte nga shtëpia e famshme e Big Brother VIP Albania 3. Në nominim ishte edhe Ilnisa Agolli dhe Gazmendi. Meri nuk ka biletë të fatit, pasi Rike nuk ia kishte...

“Na bëre skema si te filmi “Bidai”, ishte e shëmtuar”, Arbër Ha...

para 2 jave - BalkanWeb

Arbri i quajti të shëmtuara skemat e Sarës gjatë mbrëmjes së sotme, madje ai tha se kishin vetëm një qëllim: që Sara të dilte në prime, por kjo e fundit nuk e priti aspak mirë komentin. Arbër: Pashë një...

Arbër Hajdari Sarës: Kam frikë do e rrahësh Bardhin ndonjë ditë

para 2 jave - NOA

Mbrëmja e sotme në Big Brother ka nisur me shumë debate, ku vëmendja kryesore ka qenë te Bardhi dhe Sara. Kjo e fundit sipas opinionistëve krijoi "dramë" për faktin se nuk u ftua në dasmë dhe Arbër Hajdari...

“S’dua ta vazhdoj më, po më bën të ndihem keq”- Sara kërkon të ndahet me Bardhin: Nëse është e shkruar le ta vazhdojmë jashtë! Këngëtari: Nuk po të them...

para 2 jave - Panorama

Duket se marrëdhënia që ka nisur mes Bardhit dhe Sarës brenda shtëpisë së Big Brother VIP nuk po shkon siç duhet. Pas debateve në Prime, Sara dhe Bardhi kanë diskutuar për problematikat që ata kanë, ndërsa...

U betua se nuk do t’i fliste më, Sara pajtohet me Bardhin

para 2 jave - Pressonline

Çifti Sara-Bardhi patën një debat të ashpër pas Prime-t të djeshëm, ku kjo e fundit e akuzoi Bardhin se nuk i kushton rëndësi. Sara iu betua Bardhit për kokë të mamasë së saj që nuk do t’i flasë më kurrë,...

Meritoni “ua mbyll gojën” banorëve për dasmën, puth Ilnisën gjatë spektaklit

para 2 jave - InfoShqip

Shtëpia e “Big Brother VIP Abania” ka pasur ngjarje të rëndësishme që nga hapja e saj, por mbrëmja e së enjtes solli një surprizë të veçantë: martesën e çiftit të improvizuar, Meritoni dhe Ilnisa. Ndonëse...

“Do ta rrahësh ndonjë ditë të shkretin”, Arbër Hajdari ironizon me lidhjen e Bardhit dhe Sarës

para 2 jave - InfoShqip

Dasma e improvizuar brenda shtëpisë së BBVA, krijoi shumë dinamika dhe debate mes banorëve. Meritoni dhe Ilnisa, të zgjedhur si çifti që do celebrohej, vendosën që të mos ftonin Sarën dhe Vesën në këtë...

“Nuk dua më ta vazhdoj, nëse është e shkruar të vazhdojë jashtë”, Sara Gjordeni kërkon të ndahet nga Bardhi

para 2 jave - InfoShqip

Pas një Prime-i shumë të tensionuar që pati mbrëmë Big Brother Vip Albania, duket se për Sarën ka ndikuar më së shumti. Sara u përfshi në një rrufe emocionesh, pasi ajo ishte njëra nga vajzat që kishte...

“Nuk e vazhdoj më”/ Dje dolën si çifti i Prime, Bardhi dhe Sara krisen mes njëri-tjetrit ?

para 2 jave - Lexo

Pas Prime-it të djeshëm , Sara ka debatuar me Bardhin për shkak ajo pretendon se ky i fundit e ka shfrytëzuar të gjithë kohën televizive për Meritonin dhe Romeon, duke mos folur për Sarën. Sara: Vetëm...

Meri largohet nga BBV3 dhe heq dorë nga çmimi i madh

para 2 jave - ACTV

Meri eliminohet nga “Big Borther VIP 3” duke humbur mundësinë për të fituar çmimin e madh. Ajo la shtëpinë për shkak të telvotimit që ishte me Gazin dhe Ilnisën. Meri gjithashtu nuk ka mundësinë për t’u...

E papritur, Sara i kërkon Bardhit të ndahen

para 2 jave - Pa censure

Banorja e BBVA 3, Sara Gjordeni ka filluar lidhje aty brenda, pa i dhënë fund përfundimisht një lidhjeje tjetër jashtë. Më pas, ditë më parë, në shtëpi hyri Endrik Beba, i cili ka qenë në një lidhje jo...

Meri Shehu ka lënë shtëpinë e Big Brother VIP Albania

para 2 jave - Lajmi.net

Meri Shehu është banorja e cila ka lënë shtëpinë e Big Brother VIP Albania. Kjo ka ardhur për shkak të votave të publikut. Në nominim ishin Meri, Gazi dhe Ilnisa. /Lajmi.net/

Sara dhe Bardhi drejtë ndarjes

para 2 jave - Shqip

Pas Prime-it të djeshëm , Sara ka debatuar me Bardhin për shkak ajo pretendon se ky i fundit e ka shfrytëzuar të gjithë kohën televizive për Meritonin dhe Romeon, duke mos folur për Sarën. Sara: Vetëm...

Sara Gjordeni kërkon të ndahet nga Bardhi

para 2 jave - Revista Kosovarja

Pas një Prime-i shumë të tensionuar që pati mbrëmë Big Brother Vip Albania, duket se për Sarën ka ndikuar më së shumti. Sara u përfshi në një rrufe emocionesh, pasi ajo ishte njëra nga vajzat që kishte...

“Nuk e vazhdoj më”, kriset marrëdhënia Sara-Bardhi?

para 2 jave - Pressonline

Pas Prime-it të djeshëm , Sara ka debatuar me Bardhin për shkak ajo pretendon se ky i fundit e ka shfrytëzuar të gjithë kohën televizive për Meritonin dhe Romeon, duke mos folur për Sarën. Sara: Vetëm...

‘Bëj punët sepse ne kemi dasmë’ – Vesa tregon për nënçmimin që ia bëri Ilnisa për ftesën në dasmë

para 2 jave - Gazeta Metro

Në edicionin e fundit të Big Brother Vip Albania, atmosfera u ndez me një traditë të veçantë që vazhdon të tërheqë vëmendjen e publikut – organizimi i një dasme brenda shtëpisë. Me ceremoni dhe festë të...

Meri largohet përfundimisht nga Big Brother VIP, banorja nuk ka as biletë fati

para 2 jave - Top Channel

Meri është banorja që lë shtëpinë e Big Brother VIP prime-n e sotem. Njëkohësisht Meri nuk ka as biletë kthimi kështu që ajo automatikisht heq dorë nga çmimi i madh. Top Channel

Meri Shehu eliminohet nga “Big Borther VIP 3”

para 2 jave - Albeu

Meri eliminohet nga “Big Borther VIP 3” duke humbur mundësinë për të fituar çmimin e madh. Ajo la shtëpinë për shkak të telvotimit që ishte me Gazin dhe Ilnisën. Meri gjithashtu nuk ka mundësinë për t’u...

Meri largohet përfundimisht nga Big Brother VIP, banorja nuk ka as biletë fati

para 2 jave - Zhurnal

Meri është banorja që lë shtëpinë e “Big Brother VIP 3” prime-n e sotëm. Njëkohësisht Meri nuk ka as biletë kthimi kështu që ajo automatikisht humb mundësinë për të fituar çmimin e madh. Ajo la shtëpinë...

Mes Gazit, Ilnisës dhe Merit, ja cili banor u largua nga Big Brother VIP

para 2 jave - Top Channel

Meri është banorja që lë shtëpinë e Big Brother VIP prime-n e sotem. Njëkohësisht Meri nuk ka as biletë kthimi kështu që ajo automatikisht heq dorë nga çmimi i madh. Top Channel

Meri eliminohet nga shtëpia e BBVA

para 2 jave - Telegrafi

Gjatë kësaj jave e cila ka qenë plot dinamika debate e zënka, të nominuar kanë qenë Gazi, Ilnisa dhe Meri. E rezultuar si më e votuara e këtij nominimi javor, u largua nga shtëpia Meri, duke lënë pas çmimin...

Mes Gazit, Merit dhe Ilnisës, ja kush largohet nga BBV3

para 2 jave - Gazeta Shqip

Meri eliminohet nga “Big Borther VIP 3” duke humbur mundësinë për të fituar çmimin e madh. Ajo la shtëpinë për shkak të telvotimit që ishte me Gazin dhe Ilnisën. Meri gjithashtu nuk ka mundësinë për t’u...

Kjo është banorja e BBVA 3 që u eliminua sonte nga shtëpia

para 2 jave - Epoka e Re

Astrologia e njohur, Meri Shehu u eleminua sonte nga shtëpia e famshme e Big Brother VIP Albania 3. Në nominim ishte edhe Ilnisa Agolli dhe Gazmendi. Meri nuk ka biletë të fatit, pasi Rike nuk ia kishte...

Meri largohet përfundimisht nga Big Brother VIP, banorja nuk ka as biletë fati

para 2 jave - Bota Sot

Meri është banorja që lë shtëpinë e Big Brother VIP prime-n e sotem. Njëkohësisht Meri nuk ka as biletë kthimi kështu që ajo automatikisht heq dorë nga çmimi i madh. Meri ka qenë e zëshme gjatë qëndrimit...

Meritoni puth Ilnisën për herë të parë pas dasmës/ Banorët mosbesues për marrëdhënien e tyre, Juli: Kjo ishte reale, tjetra jo

para 2 jave - Top Channel

Meritoni puthi Ilnisën gjatë primet të sotëm, për herë të parë pas dasmës që ata të dy realizuan. Banori i Big Brother VIP u ngrit pas transmetimit të klipit dhe në prani të banorëve i dhuroi puthjen Ilnisës....

Meritoni puth Ilnisën për herë të parë pas dasmës/ Banorët mosbesues për marrëdhënien e tyre, Juli: Kjo ishte reale, tjetra jo

para 2 jave - NOA

Meritoni puthi Ilnisën gjatë primet të sotëm, për herë të parë pas dasmës që ata të dy realizuan. Banori i Big Brother VIP u ngrit pas transmetimit të klipit dhe në prani të banorëve i dhuroi puthjen Ilnisës....

Meritoni “i mbyll gojën” banorëve për dasmën, puthje pasionante me Ilnisën

para 2 jave - Telegrafi

Shtëpia e “Big Brother VIP Abania” ka pasur ngjarje të rëndësishme që nga hapja e saj, por mbrëmja e së enjtes solli një surprizë të veçantë: martesën e çiftit të improvizuar, Meritoni dhe Ilnisa. Ndonëse...

“Do ta rrahësh ndonjë ditë të shkretin” – Arbër Hajdari ironizon me lidhjen e Bardhit dhe Sarës

para 2 jave - Telegrafi

Dasma e improvizuar brenda shtëpisë së BBVA, krijoi shumë dinamika dhe debate mes banorëve. Meritoni dhe Ilnisa, të zgjedhur si çifti që do celebrohej, vendosën që të mos ftonin Sarën dhe Vesën në këtë...

‘Po luan pisët’/ Debatet Ilnisa-Sara futem mes miqësisë së Bardhit dhe Meritonit: Nuk më pëlqen çfarë po bëni

para 2 jave - Syri.net Kosova

Sara: “E kanë parë të gjithë që unë i kam këkruar fairplay. Kam dëgjuar që ajo më ruan nga Barhdi dhe kam dahsur që bisedat tona të jenë mes nesh, pa ndërhyrjen e djemve. I kam thënë që nuk më intereson...

‘Do ta rrafësh ndonjë ditë të shkretin’/ Sara debat me opinionistët

para 2 jave - Syri.net Kosova

Dasma e improvizuar brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” krijoi shumë dinamika dhe debate mes banorëve. Meritoni dhe Ilnisa, të zgjedhur si çifti që do celebrohej, vendosën që të mos ftonin Sarën dhe Vesën...

Meri largohet nga BBV3 dhe heq dorë nga çmimi i madh

para 2 jave - Lexo

Meri eliminohet nga “Big Borther VIP 3” duke humbur mundësinë për të fituar çmimin e madh. Ajo la shtëpinë për shkak të telvotimit që ishte me Gazin dhe Ilnisën. Meri gjithashtu nuk ka mundësinë për t’u...

"Mbaje mend"/ Gazi ia thotë trroç Orit: Je opinionistja më e një anshme...

para 2 jave - Bota Sot

Dasma mes Meritonit dhe Ilnisës është komentuar gjatë mbrëmjen e sotme në spektaklin televiziv "BBVA3". Ajo që u vu re sipas Gazit ishte mbrojtja e vazhdueshme që opinionistja, Ori Nebiaj, i ka bërë Ilnisës....

“Ishin çift i ftohtë!”- Meritoni u përgjigjet kritikave të banorëve për dasmën, puth papritur Ilnisën gjatë spektaklit

para 2 jave - Albeu

Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi janë puthur sërish pas dasmës dhe “celebrimit” të tyre pak ditë më parë në shtëpinë “Big Brother VIP”. Pasi panë momente nga dasma dhe u kritikuan nga banorët, të cilët...

"Mbaje mend"/ Gazi ia thotë trroç Orit: Je opinionistja më e një anshme...

para 2 jave - Ora news

Dasma mes Meritonit dhe Ilnisës është komentuar gjatë mbrëmjen e sotme në spektaklin televiziv "BBVA3". Ajo që u vu re sipas Gazit ishte mbrojtja e vazhdueshme që opinionistja, Ori Nebiaj, i ka bërë Ilnisës....

Meritoni i “mbyll gojën” banorëve për dasmën, puthje pasionante me Ilnisën

para 2 jave - Gazeta Shqip

Meritoni dhe Ilnisa u martuan mbrëmjen e së enjtes në shtëpinë e “Big Brother VIP”, në një dasmë të improvizuar. Megjithatë, duket se emocioent e tyre nuk mbërritën deri tek banorët e tjerë, të cilët u...

“Do ta rrahësh ndonjë ditë të shkretin”/ Sara debat me opinionistët: Dukesh arrogante

para 2 jave - Gazeta Shqip

Dasma e improvizuar brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” krijoi shumë dinamika dhe debate mes banorëve. Meritoni dhe Ilnisa, të zgjedhur si çifti që do celebrohej, vendosën që të mos ftonin Sarën dhe Vesën...

“Bëj punët sepse ne kemi dasmë” – Vesa tregon për nënçmimin që ia bëri Ilnisa për ftesën në dasmë

para 2 jave - Telegrafi

Në edicionin e fundit të Big Brother Vip Albania, atmosfera u ndez me një traditë të veçantë që vazhdon të tërheqë vëmendjen e publikut – organizimi i një dasme brenda shtëpisë. Me ceremoni dhe festë të...

“Na bëre skema si te filmi Bidai, ishte e shëmtuar”/ Arbër Hajdari kritikon reagimin e Sarës ndaj Bardhit: Do e rrahësh ndonjë ditë…

para 2 jave - Top Channel

Opinionisti Arbër Hajdari ka kritikuar reagimin e Sarës ndaj Bardhit dy ditë më parë, të cilit i tha se po i jep vëmendje Ilnisës për ‘prime’. Arbri i quajti të shëmtuara skemat dhe tha se kishin vetëm...

FOTO/ “Ishin çift i ftohtë!”- Meritoni u “përgjigjet” kritikave të banorëve për dasmën, puth papritur Ilnisën gjatë spektaklit

para 2 jave - Panorama

Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi janë puthur sërish pas dasmës dhe “celebrimit” të tyre pak ditë më parë në shtëpinë “Big Brother VIP”. Pasi panë momente nga dasma dhe u kritikuan nga banorët, të cilët...

“Bëj punët sepse ne kemi dasmë” – Vesa tregon për nënçmimin që ia bëri Ilnisa për ftesën në dasmë

para 2 jave - Bota Sot

Në edicionin e fundit të Big Brother Vip Albania, atmosfera u ndez me një traditë të veçantë që vazhdon të tërheqë vëmendjen e publikut – organizimi i një dasme brenda shtëpisë. Me ceremoni dhe festë të...

"Po fol o vlla"/ "Plas" mes Arbrit dhe Sarës: Do e rrafësh atë të shkretin...

para 2 jave - Bota Sot

Gjatë kësaj jave, banorët vendosën se cili çift sipas tyre duhet të jetë i zgjedhuri për të improvizuar një dasëm. Me shumicë votash fitoi Meritoni dhe Ilnisa, të cilët nuk pranuan në dasëm Sarën. Ky veprim...

‘Na bëre skema si te filmi Bidai, ishte e shëmtuar’! Arbër Hajdari kritikon reagimin e Sarës ndaj Bardhit

para 2 jave - NOA

Opinionisti Arbër Hajdari ka kritikuar reagimin e Sarës ndaj Bardhit dy ditë më parë, të cilit i tha se po i jep vëmendje Ilnisës për ‘prime’. Arbri i quajti të shëmtuara skemat dhe tha se kishin vetëm...

‘Do ta rrafësh ndonjë ditë të shkretin’/ Sara debat me opinionistët

para 2 jave - Syri

Dasma e improvizuar brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” krijoi shumë dinamika dhe debate mes banorëve. Meritoni dhe Ilnisa, të zgjedhur si çifti që do celebrohej, vendosën që të mos ftonin Sarën dhe Vesën...

Debate të ashpra në prime mes Ilnisës dhe Sarës

para 2 jave - NOA

Një reality show, i cili që në natën e parë të spektaklit arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm. Dinamikat në shtëpinë e “Big Brother VIP” ndryshojnë në...

Bardhi i del në krah Sarës për konfliktet me Ilnisën: ‘Po luan pisët!’

para 2 jave - NOA

Një reality show, i cili që në natën e parë të spektaklit arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm. Dinamikat në shtëpinë e “Big Brother VIP” ndryshojnë në...

“Kjo ka përdorur shumë gjëra, përdor shtratin” – Eskalon debati mes Ilnisës dhe Sarës, përfshihen Meritoni e Bardhi

para 2 jave - Telegrafi

Duket se çiftet në BBVA, Sara-Bardhi dhe Ilnisa-Meritoni nuk po e çojnë edhe aq mirë mes vete. Ka pasur shumë debate dhe zënka mes Ilnisës dhe Sarës, por në to janë përfshirë edhe djemtë; Meritoni dhe...

Big Brother VIP3/ Bardhi i del në krah partneres për konfliktet me Ilnisën: Po luan pisët!

para 2 jave - Top Channel

Bardhi ka reaguar në lidhje me konfliktet mes partneres së tij në Big Brother VIP, Sarës, dhe Ilnisës. Ai u shpreh se Ilnisa po luan lojë të pisët, një mendim që nuk e kishte më parë për të. “Më pengoi...

"Po fol o vlla"/ "Plas" mes Arbrit dhe Sarës: Do e rrafësh atë të shkretin...

para 2 jave - Ora news

Gjatë kësaj jave, banorët vendosën se cili çift sipas tyre duhet të jetë i zgjedhuri për të improvizuar një dasëm. Me shumicë votash fitoi Meritoni dhe Ilnisa, të cilët nuk pranuan në dasëm Sarën. Ky veprim...

Bardhi i del në krah partneres Sara për konfliktet me Ilnisën: “Po luan pisët!”

para 2 jave - Gazeta Shqip

Një reality show, i cili që në natën e parë të spektaklit arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm. Dinamikat në shtëpinë e “Big Brother VIP” ndryshojnë në...

“Ti po vjedh lojën time”/ Spektakli nis me debate, Ilnisa dhe Sara akuza njëra-tjetrës: Ti vetëm provokon

para 2 jave - Top Channel

Sara: U nxeha kur Ilnisa përmendte Bardhin në bisedat tona. Më ka marrë, kur ishim tek krevati i saj, i thash që kam dëgjuar se më ruan nga Bardhi, por nuk e ke asgjë. Unë dua që debatet tona të jenë mes...

“Po vjedh lojën time!”- Vijojnë përplasjet dhe akuzat mes Ilnisa Agollit dhe Sara Gjordenit: Gjëja që di të bësh më mirë është të manipulosh

para 2 jave - Panorama

Ka nisur me debate nata e sotme në “Big Brother VIP”, ku Ilnisa Agolli dhe Sara Gjordeni kanë vijuar debatet që kanë pasur gjatë javës, lidhur me lojën dhe fjalët që i kanë hedhur njëra-tjetrës. Sara është...

“Ti po vjedh lojën time…”/Spektakli nis me debate, Ilnisa dhe Sara akuza njëra-tjetrës!

para 2 jave - Gazeta Shqip

Një reality show, i cili që në natën e parë të spektaklit arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm. Dinamikat në shtëpinë e “Big Brother VIP” ndryshojnë në...

“Po luan pisët”, Debatet Ilnisa-Sara futen mes miqësisë së Bardhit dhe Meritonit: I ke votat e nënës…

para 2 jave - Albeu

Në mbrëmjen e sotme, debati i parë që është diskutuar në spektaklin televiziv “BBVA3” ka qenë ajo mes Ilnisës dhe Sarës. Një pjesë nga biseda: Sara: “E kanë parë të gjithë që unë i kam këkruar fairplay....

Ori Nebiaj na habit me deklaraten e saj: Ja kush del nga shtëpia sot

para 2 jave - Bota Sot

Mbrëmja e sontme në spektaklin televiziv "BBVA3", nisi me mbylljen e televotimit. Të nonimuarit janë tre banorë protagonistë, Ilnisa, Gazi dhe Meri. Moderatori, Ledion Liço, pyeti opinionisten e këtij...

Kush del nga shtëpia sot sipas Ori Nebiajt

para 2 jave - Albeu

Mbrëmja e sotme në spektaklin televiziv “BBVA3”, nisi me mbylljen e televotimit. Të nonimuarit janë tre banorë protagonistë, Ilnisa Gazi dhe Meri. Moderatori, Ledion Liço, pyeti opinionisten e këtij spektakli,...

“Po luan pisët”, Debatet Ilnisa-Sara futen mes miqësisë së Bardhit dhe Meritonit: I ke votat e nënës...

para 2 jave - Ora news

Në mbrëmjen e sotme, debati i parë që është diskutuar në spektaklin televiziv "BBVA3" ka qenë ajo mes Ilnisës dhe Sarës. Një pjesë nga biseda: Sara: “E kanë parë të gjithë që unë i kam këkruar fairplay....

Meritoni shuan dyshimet për ndjenjat e tij, e puth Ilnisën gjatë prajmit

para 2 jave - Lajmi.net

Meritoni dhe Ilnisa janë çifti i cili kanë pasur këtë javë një dasmë të inskenuar. Por, banoret kanë diskutuar së Meritoni kishte një sjellje shumë të ftoftë ndaj Ilnisës në dasmë. Ai për një moment u...

‘Po luan pisët’/ Debatet Ilnisa-Sara futem mes miqësisë së Bardhit dhe Meritonit: Nuk më pëlqen çfarë po bëni

para 2 jave - Syri

Sara: “E kanë parë të gjithë që unë i kam këkruar fairplay. Kam dëgjuar që ajo më ruan nga Barhdi dhe kam dahsur që bisedat tona të jenë mes nesh, pa ndërhyrjen e djemve. I kam thënë që nuk më intereson...

Ja kush eliminohet sonte në “Big Brother”

para 2 jave - Revista Kosovarja

Sonte është një nga nominimet më të fortë në “BBVA”. Është Ilnisa, Gazi dhe Meri banorët e eliminuar nga publiku. Sonte rrugëtimi sipas votave të publikut mbaron për Merin Ky show televiziv i dha vëmendjen...

Ori Nebiajt na habit me deklaraten e saj: Ja kush del nga shtëpia sot

para 2 jave - Bota Sot

Mbrëmja e sotme në spektaklin televiziv "BBVA3", nisi me mbylljen e televotimit. Të nonimuarit janë tre banorë protagonistë, Ilnisa Gazi dhe Meri. Moderatori, Ledion Liço, pyeti opinionisten e këtij spektakli,...

“Na bëre si te filmi Bidai, ishte e shëmtuar”/ Arbër Hajdari kritikon reagimin e Sarës ndaj Bardhit

para 2 jave - Lexo

Opinionisti Arbër Hajdari ka kritikuar reagimin e Sarës ndaj Bardhit dy ditë më parë, të cilit i tha se po i jep vëmendje Ilnisës për ‘prime’. Arbri i quajti të shëmtuara skemat dhe tha se kishin vetëm...

Sara: Bardhit i kam bërë nder, prej meje pi i përmendet emri

para 2 jave - NOA

Sipas, Gazit, nëse Sara Gjordeni dhe Bardhi i japin fund lidhjes brenda shtëpisë së Big Brother Vip 3, atëherë ajo është e rrezikuar për të dalë. Në një diskutim së bashku, Gazi tha se duhet të ketë frikë...

Ja kush del nga shtëoia sot sipas Ori Nebiajt

para 2 jave - Ora news

Mbrëmja e sotme në spektaklin televiziv "BBVA3", nisi me mbylljen e televotimit. Të nonimuarit janë tre banorë protagonistë, Ilnisa Gazi dhe Meri. Moderatori, Ledion Liço, pyeti opinionisten e këtij spektakli,...

“Burrat le të gëzojnë se nga gratë rrojnë”, Ori komenton lojën e Bardhit dhe Meritonit

para 2 jave - Lajmi.net

Bardhi dhe Sara, Meritoni dhe Ilnisa janë dy nga çiftet potenciale të Big Brother VIP Albania. Ndonëse Meritoni dhe Bardhi janë shok edhe jashtë shtëpisë, partneret e tyre nuk po ia kalojnë mirë me njëra...

Pas pak nis spektakli më i ndjekur në Shqipëri, Big Brother VIP 3! Ja ku mund ta ndiqni LIVE

para 2 jave - Top Channel

Spektakli më i ndjekur dhe më famshëm në Shqipëri, Big Brother VIP 3, do të mbërthejë edhe këtë të shtunë shumë shikues para ekranit. Spektaklin do të keni mundësi ta ndiqni në transmetimet e Top Channel,...

Bardhi i del në krah Sarës për konfliktet me Ilnisën: Po luan pisët

para 2 jave - Lexo

Bardhi ka reaguar në lidhje me konfliktet mes partneres së tij në Big Brother VIP, Sarës, dhe Ilnisës. Ai u shpreh se Ilnisa po luan lojë të pisët, një mendim që nuk e kishte më parë për të. “Më pengoi...

“Do ta rrafësh ndonjë ditë të shkretin”/ Sara debat me opinionistët

para 2 jave - Pressonline

Dasma e improvizuar brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” krijoi shumë dinamika dhe debate mes banorëve. Meritoni dhe Ilnisa, të zgjedhur si çifti që do celebrohej, vendosën që të mos ftonin Sarën dhe Vesën...

Dasma, debate dhe një nominim i fortë/ Ndiqni pas pak LIVE spektaklin e “Big Brother VIP”

para 2 jave - Gazeta Shqip

Spektakli i “Big Brother VIP” rikthehet mbrëmjen e sotme për të mbërthyer publikun para ekranit, prej orës 21:00. Një nominim i fortë përball Ilnisën, Gazmendin dhe Merin, me publikun që do vendosë se...

Dikush do ta lë shtëpinë, mbyllet zyrtarisht televotimi

para 2 jave - Lajmi.net

Big Brother VIP Albania ka marrë këto ditë vëmendjen e të gjithëve. Në prajmin e sotëm Meri, Gazi dhe Ilnisa janë në nominim dhe njëri nga ta do ta lë shtëpinë. Moderatori i këtij emisioni ka mbyllur zyrtarisht...

Arbër Hajdari Sarës: Kam frikë do e rrahësh Bardhin ndonjë ditë

para 2 jave - Revista Kosovarja

Mbrëmja e sotme në Big Brother ka nisur me shumë debate, ku vëmendja kryesore ka qenë te Bardhi dhe Sara. Kjo e fundit sipas opinionistëve krijoi “dramë” për faktin se nuk u ftua në dasmë dhe Arbër Hajdari...

Për ftesën nuk ma ndjeu/ Vesa: Ka pasur shumë mungesë respekti

para 2 jave - FaxWeb

Mbrëmjen e sotme në “BBVIP” është diskutuar lidhur me dasmën e Ilnisës dhe Meritonit. Vesa ishte ajo që shprehu mendimin e saj si banorja që nuk mori ftesë, ndërkohë që tha se nuk i ka interesuar ftesa...

Sara: Bardhit i kam bërë nder, prej raportit me mua i përmendet emri

para 2 jave - Gazeta Shqip

Sipas, Gazit, nëse Sara Gjordeni dhe Bardhi i japin fund lidhjes brenda shtëpisë së Big Brother Vip 3, atëherë ajo është e rrezikuar për të dalë. Në një diskutim së bashku, Gazi tha se duhet të ketë frikë...

´Për ftesën nuk ma ndjeu’/ Vesa: Ka pasur shumë mungesë respekti

para 2 jave - Pressonline

Dasma e Ilnisës dhe Meritonit brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” krijoi shumë dinamika dhe debate mes banorëve. Një ndër banoret që nuk u ftua në dasmën brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”, ku u celebruan...

Sara për Bardhin: I kam bërë nder! Prej meje i përmendet emri

para 2 jave - Syri.net Kosova

Gjatë një bisede të zhvilluar pasditen e sotme me Gazin, Sara është shprehur se falë saj emri i Bardhit po bëhet i njohur. Ajo mendon se emri i tij nuk ka qenë i dëgjuar deri në momentin që ka krijuar...

Debatet Ilnisa-Sara futen mes miqësisë së Bardhit dhe Meritonit

para 2 jave - Pressonline

Nata e sotme ka nisur me debate në shtëpinë e ‘BBV3’. Kjo puntatë rinisi me debatin Ilnisa-Sara, ku dyshja u mundua të sqarojë më tepër detaje rreth debatit të tyre, pavarësisht se në fund nuk shkuan në...

Meri e bindur se nuk do të eliminohet sot

para 2 jave - Revista Kosovarja

Meri është një nga banoret e “Big Brother Vip Albania”. Ajo është në nominim me Ilnisën dhe Gazin , shkruan “Kosovaraja”. Në fillim të spektaklit të sotëm, Meri tha se është e bindur se nuk do të eliminohet...

Debat i ashpër mes Sarës dhe Ori Nebijaj

para 2 jave - Revista Kosovarja

Sonte spektakli filloi me dinamikat që u zhvilluan gjatë javës. Opinionistja Ori, sonte pati një diskutim me Sarë, shkruan “Kosovarja”. Sara mohoi akuzat që ia bëri Ori, e cila i tha që po quan vetën flori...

“Po u ndave, ti ikën”/ Sara i kthehet Gazit: Bardhit i kam bërë nder, prej meje i përmendet emri

para 2 jave - Top Channel

Sipas, Gazit, nëse Sara Gjordeni dhe Bardhi i japin fund lidhjes brenda shtëpisë së Big Brother Vip 3, atëherë ajo është e rrezikuar për të dalë. Në një diskutim së bashku, Gazi tha se duhet të ketë frikë...

Sara për Bardhin: I kam bërë nder! Prej meje i përmendet emri

para 2 jave - FaxWeb

Ditën e sotme në shtëpinë e “Big Brother Albania” është zhvilluar një diskutim midis Sarës dhe Gazit, në qendër të së cilit ka qenë marrëdhënia e modeles me Bardhin. Ajo tha se mendon që emri i tij nuk...

“Po u ndave, ti ikën”/ Sara i kthehet Gazit: Bardhit i kam bërë nder, prej meje i përmendet emri

para 2 jave - Bota Sot

Sipas, Gazit, nëse Sara Gjordeni dhe Bardhi i japin fund lidhjes brenda shtëpisë së Big Brother Vip 3, atëherë ajo është e rrezikuar për të dalë. Në një diskutim së bashku, Gazi tha se duhet të ketë frikë...

“Po u ndave, ti ikën”/ Sara i kthehet Gazit: Bardhit i kam bërë nder, prej meje i përmendet emri

para 2 jave - NOA

Sipas, Gazit, nëse Sara Gjordeni dhe Bardhi i japin fund lidhjes brenda shtëpisë së Big Brother Vip 3, atëherë ajo është e rrezikuar për të dalë. Në një diskutim së bashku, Gazi tha se duhet të ketë frikë...

Sara për Bardhin: I kam bërë nder! Prej meje i përmendet emri

para 2 jave - Syri

Gjatë një bisede të zhvilluar pasditen e sotme me Gazin, Sara është shprehur se falë saj emri i Bardhit po bëhet i njohur. Ajo mendon se emri i tij nuk ka qenë i dëgjuar deri në momentin që ka krijuar...

Sara: Bardhit i kam bërë nder, prej meje i përmendet emri

para 2 jave - Lexo

Gjatë një bisede të zhvilluar pasditen e sotme me Gazin, Sara është shprehur se falë saj emri i Bardhit po bëhet i njohur. Ajo mendon se emri i tij nuk ka qenë i dëgjuar deri në momentin që ka krijuar...

Sara për Bardhin: I kam bërë nder! Prej meje i përmendet emri

para 2 jave - Pressonline

Gjatë një bisede të zhvilluar pasditen e sotme me Gazin, Sara është shprehur se falë saj emri i Bardhit po bëhet i njohur. Ajo mendon se emri i tij nuk ka qenë i dëgjuar deri në momentin që ka krijuar...

Sara akuzon Bardhin se i ka prishur punë në lojën e saj: Më kundërshto, dua të më lësh keq

para 2 jave - InfoShqip

Gjatë mbrëmjes së djeshme, Sara dhe Bardhi, kanë diskutuar për lojën brenda “Big Brother Vip3”, lidhur me lojën Brenda në shtëpi, ku Sara i kërkon llogari Bardhit se ai i ka prishur lojën. Sipas Sarës,...

Sara akuzon Bardhin se i ka prishur punë në lojën e saj: Më kundërshto, dua të më lësh keq (VIDEO)

para 2 jave - Albeu

Gjatë mbrëmjes së djeshme, Sara dhe Bardhi, kanë diskutuar për lojën brenda “Big Brother Vip3”, lidhur me lojën Brenda në shtëpi, ku Sara i kërkon llogari Bardhit se ai i ka prishur lojën. Sipas Sarës,...

“Më nxirr blof”, Sara akuzon Bardhin se i ka prishur punë në lojën e saj

para 2 jave - Lexo

Sara dhe Bardhi gjatë mbrëmjes së djeshme kanë diskutuar për lojën brenda BBV3. Sipas Sarës, Bardhi i ka prishur shumë punë në lojën që ajo bën dhe i kërkon që ai ta kundërshtojë me fakte dhe ta nxjerrë...

“A ia kontrollon telefonin të dashurit?”/ Rike ngacmon çiftin, ja si përgjigjen Sara dhe Bardhi: E kam pa kod po nuk dua…

para 2 jave - Gazeta Shqip

Mbrëmë Rike Roçi vendosi që t’u bënte disa pyetje Sarës dhe Bardhit për lidhjen e dashurisë që kanë nisur brenda shtëpisë së “Big Brother VIP 3”. Teksa ishin në dhomën e gjumit, Rike i pyet ata se si janë...

Çfarë ndodhi mes çiftit në BBV? Sara ia thotë në sy Bardhit: Më ke prishur …..

para 2 jave - Infokusi

Gjatë një bisede mes Sarës dhe Bardhit në orët e para të mëngjesit Sara i thotë Bardhit që ka ndikuar për keq në lojën e saj. Ajo i kërkon atij që t’i kundërshtojë fjalët që po thotë, por Bardhi nuk jep...

Çifti nuk përmbahen në BBV, ja çfarë ndodhi gjatë natës mes Sarës dhe Bardhit

para 2 jave - Revista Kosovarja

Sara Gjordeni dhe Bardhi janë shfaqur në momente romantike në shtrat. Çifti i BBV kanë shkëmbyer puthje dhe përqafime teksa pjesa tjetër e banorëve po flinin gjumë. Ndërsa i kanë shprehur edhe ndjenjat...

Çfarë ndodhi mes çiftit në BBV? Sara ia thotë në sy Bardhit: Më ke prishur …..

para 2 jave - Revista Kosovarja

Gjatë një bisede mes Sarës dhe Bardhit në orët e para të mëngjesit Sara i thotë Bardhit që ka ndikuar për keq në lojën e saj. Ajo i kërkon atij që t’i kundërshtojë fjalët që po thotë, por Bardhi nuk jep...

Flet eksperti: Big Brother nuk shihet aq sa vitin e kaluar, shifrat e BBV2 t’i shohin me dylbi

para 2 jave - Ina

Big Brother VIP është ndër spektaklet më të ndjekura aktualisht megjithatë shumë po vënë në diskutim nëse shifrat e audiencës kanë kapur ato të vitit të kaluar. Para dy ditësh Top Channel publikoi disa...

Çifti nuk përmbahen në BBV, ja çfarë ndodhi gjatë natës mes Sarës dhe Bardhit

para 2 jave - Indeks online

Sara Gjordeni dhe Bardhi janë shfaqur në momente romantike në shtrat. Çifti i BBV kanë shkëmbyer puthje dhe përqafime teksa pjesa tjetër e banorëve po flinin gjumë. Ndërsa i kanë shprehur edhe ndjenjat...

VIDEO/ Rike ngacmon Sarën për Bardhin: A ia kontrollon telefonin të dashurit...

para 2 jave - Ora news

Gjatë një bisede mes çiftit Sara-Bardhi dhe Rikes në dhomën e gjumit teksa ata po bëheshin gati për të fjetur, Rikja i pyet ata se si janë në një marrëdhënie. Ajo pyet fillimisht Sarën në lidhje me telefonin...

“Të dua fort”/ Çifti nuk përmbahen në BBV, ja çfarë ndodhi gjatë natës mes Sarës dhe Bardhit

para 2 jave - Bota Sot

Sara Gjordeni dhe Bardhi janë shfaqur në momente romantike në shtrat. Çifti i BBV kanë shkëmbyer puthje dhe përqafime teksa pjesa tjetër e banorëve po flinin gjumë. Ndërsa i kanë shprehur edhe ndjenjat...

'A ia kontrollon telefonin të dashurit?' Rike ngacmon Sarën për Bardhin

para 2 jave - Syri

Gjatë një bisede mes çiftit Sara-Bardhi dhe Rikes në dhomën e gjumit teksa ata po bëheshin gati për të fjetur, Rikja i pyet ata se si janë në një marrëdhënie. Ajo pyet fillimisht Sarën në lidhje me telefonin...

Çifti nuk përmbahen në BBV, ja çfarë ndodhi gjatë natës mes Sarës dhe Bardhit

para 2 jave - Infokusi

Sara Gjordeni dhe Bardhi janë shfaqur në momente romantike në shtrat. Çifti i BBV kanë shkëmbyer puthje dhe përqafime teksa pjesa tjetër e banorëve po flinin gjumë. Ndërsa i kanë shprehur edhe ndjenjat...

“Ilnisa dhe Meritoni do të kryejnë marrëdhënie seksuale në shtëpi” – Meri dhe Gazi habisin me deklaratat e tyre

para 2 jave - Telegrafi

Në një atmosferë festive, Ilnisa Agolli dhe Meritoni Mjekiqi u bashkuan në kurorëzim të dashurisë së tyre nëpërmjet një ceremonie martesore brenda shtëpisë së “Big Brother VIP Albania”. Dasma u organizua...

Banorët e Big Brother VIP Kosova do të takohen sonte prapë për të diskutuar

para 2 jave - Lajmi.net

Sonte me fillim të orës 21:00 në Klan Kosova do të mund të ndiqni Post Big Brother VIP Kosova 2. Banorët e shtëpisë më të famshme në vend Big Brother VIP Kosova do të takohen edhe një herë bashkë për t’i...

Kërkoi ta takonte/ Valbona Mema lë keq Roza Latin

para 2 jave - Syri.net Kosova

Tashmë është bërë traditë që në çdo edicion të ‘BBV3’, banorët duhet të improvizojnë një dasmë tradicionale shqiptare. Çifti i përzgjedhur ishte Ilnisa dhe Meriton, ku në ‘dasmën’ e tyre performoi artistja...

Kërkoi ta takonte/ Valbona Mema lë keq Roza Latin

para 2 jave - Syri

Tashmë është bërë traditë që në çdo edicion të ‘BBV3’, banorët duhet të improvizojnë një dasmë tradicionale shqiptare. Çifti i përzgjedhur ishte Ilnisa dhe Meriton, ku në ‘dasmën’ e tyre performoi artistja...

Sonte Post Big Brother VIP Kosova – Çka pritet të ndodhë?

para 2 jave - Infokusi

Sonte me fillim të orës 21:00 në Klan Kosova do të mund të ndiqni Post Big Brother VIP Kosova 2. Banorët e shtëpisë më të famshme në vend do të diskutojnë për situatat e krijuara brenda, debatet, emocionet...

Arbër Hajdari flet për çiftin Meriton-Ilnisa: A ka pëlqim ai ndaj saj? Është e…

para 2 jave - Ina

Arbër Hajdari, është pyetur për çiftet e krijuara në “Big Brother Vip 3”, ku gjithashtu, ka folur edhe rreth situatave brenda në shtëpi. Ai preferoi të jepte dhe një mendim të tijin personal, në lidhje...

Arbër Hajdari flet për çiftin Meriton-Ilnisa: A ka pëlqim ai ndaj saj? Është e…

para 2 jave - Albeu

Arbër Hajdari, është pyetur për çiftet e krijuara në “Big Brother Vip 3”, ku gjithashtu, ka folur edhe rreth situatave brenda në shtëpi. Ai preferoi të jepte dhe një mendim të tijin personal, në lidhje...

“Unë të shtunën do të dal nga BBV3”, për çfarë e ka fjalën Fationi?

para 2 jave - Gazeta Shqip

Një vendim tepër i papritur ka ardhur së fundmi nga një prej konkurrentëve të “Big Brother VIP 3”, Fation Kuqari. Gjatë një bisede të zhvilluar në oborr, së bashku me Vesa Smolicën dhe Albi Nakon, Fationi...

Nuk do t’iu besoni syve, kështu dukej vite më parë Ilnisa e Big Brotherit në dasmën e saj

para 2 jave - OraInfo

Tashmë ceremonia e dasmës është bërë traditë në çdo edicion në Big Brother Vip Albania. Vitin e kaluar dasma e Luizit dhe Kiarës mori përmasa ndërkombëtare e nguliti të gjithë para ekranit. Në edicionin...

Rike e pakënaqur nga “dasma” e Meritonit dhe Ilnisës

para 2 jave - Lajmi.net

Rike, Fationi, Vesa dhe Albi kanë diskutuar për “dasmën” e organizuar të Meritonit dhe Ilnisës. Rike ka komentuar edhe situatën ku Meritoni e kishte lënë vetëm në pistë Ilnisën duke vallëzuar, shkruan...

“Nuk po nxjerr gjë në dritë”, Arbër Hajdari për çiftin Meriton-Ilnisa: A ka pëlqim ai ndaj saj? Është e thellë…

para 2 jave - Ora news

Arbër Hajdari i cili ka qenë i ftuar në “Wake Up”, është pyetur për çiftet e krijuara në BBV3. Ai preferoi jepte dhe një mendim të tijin personal në lidhje me raportin e Ilnisës dhe Meritonit. Sipas tij...

VIDEO/ Kërkoi ta takonte, Valbona Mema lë keq Roza Latin

para 2 jave - Ora news

Tashmë është bërë traditë që në çdo edicion të ‘BBV3’, banorët duhet të improvizojnë një dasmë tradicionale shqiptare. Çifti i përzgjedhur ishte Ilnisa dhe Meriton, ku në ‘dasmën’ e tyre performoi artistja...

Çifti Ilnisa-Meriton/ Ja si e sheh me syrin e opinionistit Arbër Hajdari

para 2 jave - Syri

Opinionisti i ‘BBV3’, Arbër Hajdari, mëngjesin e sotëm ka zhvilluar një intervistë ku ka folur lidhur me formatin e ‘Big Brother Vip’, si i shikon çiftet brenda tij, marrëdhënia që ai ka me banorët dhe...

Roza Lati kërkoi ta takonte në BBV, ja veprimi i pazakontë i Valbona Memës

para 2 jave - Infokusi

Valbona Mema iu bashkua sërish për pak minuta shtëpisë së “Big Brother VIP”. Ajo ishte e ftuar për të kënduar në dasmën e çiftit Meriton-Ilnisa, sigurisht në kuadër të lojës. Mirëpo një moment ka tërhequr...

Kërkoi ta takonte/ Valbona Mema lë keq Roza Latin

para 2 jave - Syri

Tashmë është bërë traditë që në çdo edicion të ‘BBV3’, banorët duhet të improvizojnë një dasmë tradicionale shqiptare. Çifti i përzgjedhur ishte Ilnisa dhe Meriton, ku në ‘dasmën’ e tyre performoi artistja...

“Ne rolin e edukatorëve nuk e bëjmë dot nga studio”/ Dinamikat e BBV3 në syrin e Arbër Hajdarit, ka dy fjalë edhe për Ori Nebijaj…

para 2 jave - Gazeta Shqip

Për të tretin vit radhazi, Arbër Hajdari është opinionist i reality show-t “Big Brother VIP”. Mëngjesin e kësaj të premte ai ishte i ftuar në studion e emisionit “Wake Up”, ku foli për eksperiencën e tij...

VIDEO/ ‘Zyrtarisht’ të martuar, Ilnisa dhe Meritoni i thonë ‘PO’ njëri-tjetrit dhe vendosin unazat

para 2 jave - Syri

Gazetarja e veshur me të bardha dhe Meritoni me një kostum të zi kaluan para altarit të shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Çifti u celebrua nga banori Graciano Tagani. Për të kënduar në dasmën e tyre...

U përjashtua nga dasma e Ilnisës dhe Meritonit, Sara qan me dënesë dhe shpërthen keq ndaj Bardhit: Vazhdo pa të dashur…

para 2 jave - Gazeta Shqip

Një ditë më parë në shtëpinë e “Big Brother VIP 3” u organizua një dasmë, ku Vëllai i Madh u dha të drejtën banorëve që të zgjidhnin çiftin. Me shumicë votash, fitoi çifti Ilnisa-Meriton. Jo të gjithë...

Valbona Mema ‘ndez’ atmosferën në Big Brother, në ‘dasmën’ e Meritonit dhe Ilnisës

para 2 jave - Syri

Meriton Mjekiqi dhe Ilnisa Agolli kanë kurorëzuar sonte (e enjte) dashurinë e tyre me martesë në Big Brother VIP Albania 3. Atyre iu organizua një dasmë në nder të 104 vjetorit të kryeqytetit të Shqipërisë,...

Martesa në “Big Brother”, Ilnisa dhe Meritoni i thonë ‘PO’ njëri-tjetrit dh...

para 2 jave - BalkanWeb

Produksioni i Big Brother Vip 3 organizoi një dasmë tradicionale mbrëmjen e sotme. Banorët zgjodhën që çifti që do martohej të ishte Ilnisa dhe Meritoni. Dhe ashtu ndodhi. Pak çaste më parë dyshja kurorëzoi...

VIDEO/ Ilnisa dhe Meritoni i japin fund beqarisë, dhurojnë puthjen e parë në buzë!

para 2 jave - Ora news

Produksioni i Big Brother Vip 3 organizoi një dasmë tradicionale mbrëmjen e sotme. Banorët zgjodhën që çifti që do martohej të ishte Ilnisa dhe Meritoni. Dhe ashtu ndodhi. Pak çaste më parë dyshja kurorëzoi...

Valbona Mema rikthehet në 'BBV3'

para 2 jave - Syri

Këngëtarja Valbona Mema ka qenë banore e shtëpisë së edicionit të kaluar të BBV. Ajo u largua në mënyrë të papritur nga shtëpia për shkak se kishte një familjar të shtruar në spital. Por mbrëmjen e sotme...

Atmosferë dasme në shtëpinë e BBV3, martohet Ilnisa dhe Meritoni! Shkëmbejnë puthjen e parë

para 2 jave - Gazeta Shqip

Tashmë është bërë traditë që në çdo edicion të “BBV” banorët kanë improvizuar një dasmë tradicionale shqiptare. Nën zërin e artistes së talentuar, Valbona Mema, Ilnisa dhe Meritoni ” i kanë thënë po” njëri-tjetrit,...

Dasma e parë për Big Brother VIP3, banorët bëhen gati/ Ilnisa dhe Meritoni ende skeptikë: Ku do e shkëmbejmë puthjen?

para 2 jave - Syri

Banorët kanë nisur të bëhen gati për dasmën e parë për Big Brother VIP, ku nusja është Ilnisa dhe dhëndri Meritoni. Ilnisa dhe Meritoni kanë diskutuar për momentet e martesës së tyre, ku ndër to ka qenë...

Vazhdon tradita e “dasmës” në BBV, cili është çifti që martohet...

para 3 jave - BalkanWeb

Tashmë është bërë traditë që në çdo edicion të “BBV” banorët të improvizojnë një dasmë tradicionale shqiptare. Dy nga banorët zgjidhen për të qenë çifti që do të martohen, një prej tyre prifti dhe të tjerët...

“Unë atë nuk e shoh me sy..”, Rike kundër dasmës së Meritonit dhe Ilnisës!

para 3 jave - Gazeta Shqip

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13...

“Me Meritonin puthesh çdo natë”/ Sara-Ilnisës: Gati të veshësh fustan për…

para 3 jave - Ora news

Sara dhe Ilnisa nuk kanë kursyer akuzat për njëra-tjetrën, për traditën e dasmës që do të zhvillohet sonte në Big Brother VIP. Banorja i tha Ilnisës se ajo po e vesh fustanin e bardhë vetëm për vëmendje,...

“Unë atë nuk e shoh me sy”/ Rike kundër dasmës së Meritonit dhe Rikes: Pse nuk e puth?

para 3 jave - Lexo

Miqësia mes Meritonit dhe Rikes po përballet me debate të vazhdueshme për shkak të Ilnisës. Meritoni po krijon një romancë me Ilnisën, gjë që nuk është pëlqyer aspak nga Rikja. Mbrëmjen e sotme do të organizohet...

Dasmë në "BBV3", çifti përjashton disa banorë nga mbrëmja!

para 3 jave - Ora news

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13...

Sonte kemi dasmë, por a do ketë një puthje në buzë nga Ilnisa dhe Meritoni!

para 3 jave - Gazeta Shqip

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13...

FOTO/“Dasmë” në BB VIP me Meritonin, po ia si ka qënë Ilnisa në dasmën e saj para disa vitesh

para 3 jave - Ora news

Mbrëmjen e sotme në BBV3 do të mbahet dasma e Ilnisës dhe Meritonit pasi kështu kanë zgjedhur banorët brenda shtëpisë. Por rikujtojmë se Ilnisa ka qenë e martuar dhe nga kjo martesë ka sjellë një vajzë.Por...

Dasmë në "BBV3", çifti përjashton disa banorë nga mbrëmja!

para 3 jave - Gazeta Shqip

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13...

Dasmë në "BBV", dy nga banorët martohen mbrëmjen e sotme!

para 3 jave - Gazeta Shqip

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13...

VIDEO/ “Ik mos të të shikoj më”, Sara i ulëret Bardhit: Votën ia dhe, ‘prim-en’ ia dhe, për Ilnisën je...?

para 3 jave - Ora news

Produksioni me anë të një zarfi të bardhë ka njoftuar banorët që sonte do të organizohet një dasëm në spektaklin televiziv "BBVA3". Nga votat e banorëve ka rezultuar që çifti që do të martohet sonte janë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK