Rrëfimi prekës i aktores shqiptare për bullizmin ndaj vajzës: Tentoi të vrasë veten

para 2 jave - Gazeta Tema

Aktorja Julia Ilirjani foli për arsyen përse u largua nga Shqipëria. Sipas saj, bullizimi që po i bëhej vajzës, e cila madje kishte tentuar të vriste veten, e detyroi të udhëtonte drejt Shteteve të Bashkuara...

“I gjeta krahët e prera”/Julia Ilirjani: “Si vajza e politikanit shqiptar më bullizoi vajzën”!

para 2 jave - Gazeta Shqip

ish-banorja e “Big Brother VIP 3”, Julia Ilirjani, e ftuar në “Ftesë në 5” tregoi arsyen përse u largua nga Shqipëria. Sipas saj, bullizimi që po i bëhej vajzës, që madje kishte tentuar të vriste veten,...

“Vajzës i gjeta krahët e prera”/ Pse emigroi drejt Amerikës? Julia: Ime bijë bullizohej nga vajza e kolegut tim sot në politikë

para 2 jave - Top Channel

Ish-banorja e “Big Brother VIP 3”, Julia Ilirjani, e ftuar në “Ftesë në 5” tregoi arsyen përse u largua nga Shqipëria. Sipas saj, bullizimi që po i bëhej vajzës, që madje kishte tentuar të vriste veten,...

“Vajzës i gjeta krahët e prera”/ Pse emigroi drejt Amerikës? Julia: Vajza bullizohej nga…

para 3 jave - Ora news

Ish-banorja e “Big Brother VIP 3”, Julia Ilirjani, e ftuar në “Ftesë në 5” tregoi arsyen përse u largua nga Shqipëria. Sipas saj, bullizimi që po i bëhej vajzës, që madje kishte tentuar të vriste veten,...

“Vajzës i gjeta krahët e prera”/ Pse emigroi drejt Amerikës? Julia zbulon arsyen e trishtë

para 3 jave - Java News

Ish-banorja e “Big Brother VIP 3”, Julia Ilirjani, e ftuar në “Ftesë në 5” tregoi arsyen përse u largua nga Shqipëria. Sipas saj, bullizimi që po i bëhej vajzës, që madje kishte tentuar të vriste veten,...

“Vajzës i gjeta krahët e prera”/ Pse emigroi drejt Amerikës? Julia: Vajza bullizohej nga…

para 3 jave - Top Channel

Ish-banorja e “Big Brother VIP 3”, Julia Ilirjani, e ftuar në “Ftesë në 5” tregoi arsyen përse u largua nga Shqipëria. Sipas saj, bullizimi që po i bëhej vajzës, që madje kishte tentuar të vriste veten,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK